Μετάβαση σε περιεχόμενο
NikhNikh

Αντιβίωση και προσπάθειες για Παιδί..

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσι ήρθε ο μήνας που θέλαμε  να πάμε στον γιατρό να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε να έρθει ένα νινι αλλά όχι δεν μας θέλει τελικά.. πανό που έκλεισα ραντεβού να πάω τσουπ Εχθές το βράδυ πολύ δυνατός πονοδοντος ωραία λέω ακυρώνω ραντεβού κλείνω ραντεβού οδοντίατρο αντιβίωση και δυνατά παυσίπονα μιλάω με τον γιατρό μου και μου λέει καλό είναι τώρα να μην ερχόμαστε σε επαφή γιατί η αντιβίωση που περνώ προκαλει μύκητες και καλό είναι όταν τελειώσω την αντιβίωση να πάω για καλλιέργειες...και μου λέει ο οδοντίατρος καλό είναι να μην μείνω έγκυος (που αυτό έτσι και αλλιώς δεν θα εμένα σίγουρα δεν έμεινα τόσο καιρό θα εμένα τωρα) και να περάσει από την ημέρα που θα σταματήσω την αντιβίωση και μετά να αφήσω 2 μήνες γιατί έχω επιβαρύνει τον οργανισμό μου με την αντιβίωση και τα παυσίπονα...

Έχει τύχει σε καμία σας Να προσπαθεί ενώ περνει αντιβίωση.; είναι αλήθεια; δεν μου είπε κάτι ο γιατρός μου αλλά καλό είναι να περάσει αυτή η φάση με τα δόντια και μετά να πάω να μιλήσουμε. Ουφ απογοητευτικά τελείως σήμερα.. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα κορίτσι ήρθε ο μήνας που θέλαμε  να πάμε στον γιατρό να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε να έρθει ένα νινι αλλά όχι δεν μας θέλει τελικά.. πανό που έκλεισα ραντεβού να πάω τσουπ Εχθές το βράδυ πολύ δυνατός πονοδοντος ωραία λέω ακυρώνω ραντεβού κλείνω ραντεβού οδοντίατρο αντιβίωση και δυνατά παυσίπονα μιλάω με τον γιατρό μου και μου λέει καλό είναι τώρα να μην ερχόμαστε σε επαφή γιατί η αντιβίωση που περνώ προκαλει μύκητες και καλό είναι όταν τελειώσω την αντιβίωση να πάω για καλλιέργειες...και μου λέει ο οδοντίατρος καλό είναι να μην μείνω έγκυος (που αυτό έτσι και αλλιώς δεν θα εμένα σίγουρα δεν έμεινα τόσο καιρό θα εμένα τωρα) και να περάσει από την ημέρα που θα σταματήσω την αντιβίωση και μετά να αφήσω 2 μήνες γιατί έχω επιβαρύνει τον οργανισμό μου με την αντιβίωση και τα παυσίπονα...

Έχει τύχει σε καμία σας Να προσπαθεί ενώ περνει αντιβίωση.; είναι αλήθεια; δεν μου είπε κάτι ο γιατρός μου αλλά καλό είναι να περάσει αυτή η φάση με τα δόντια και μετά να πάω να μιλήσουμε. Ουφ απογοητευτικά τελείως σήμερα.. 

Ποια αντιβίωση παίρνεις? Να ρωτήσεις τον γιατρό σου μετά από ποτέ μπορείς να ξεκινήσεις νομίζω πως δεν το ορίζει ο οδοντίατρος αυτό.. Αν δηλαδή κάνεις καλλιέργεια και είναι όλα καλά..! 

• Like 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Ποια αντιβίωση παίρνεις? Να ρωτήσεις τον γιατρό σου μετά από ποτέ μπορείς να ξεκινήσεις νομίζω πως δεν το ορίζει ο οδοντίατρος αυτό.. Αν δηλαδή κάνεις καλλιέργεια και είναι όλα καλά..! 

Καλό είναι να μην πω όνομα για λόγους ασφαλείας.. Αλλά είναι βαριά αντιβίωση όπως και τα παυσίπονα που δεν κάνει να πέρνεις συνέχεια.. μου είπε να το αφήσω να τελειώσω με όλα και μετά να δω για παιδάκι.. Εκεί που λέμε τώρα αρχίζουμε πιο να το ψάξουμε και άλλο και τσουπ κάτι παθενω... 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Οπωσδήποτε!Απο το κέντρο μ ειπε βουρ αμέσως!😊😄😄😄
    • εχεις δικιο αυτο μου ειπε και η φιλη μου που την πηρα εχθες και εκλαιγα χαχαχαχαχαχα πεντε χρονων!!!!!!!!!!! εχεις δικιο !!! σε ευχαριστω πολυ !!!!!! αααααα θα σε παρω να παμε μαζι να διαλεγουμε ολες μαζι!!!!!!!!! και μετα καφε !!!!!!!!!!
    • Το προηγούμενο 1 ,που έδειξε στο συγκεκριμένο κέντρο ειναι στα ορια θετικο αρνητικου...Μ ειπε η αιματολογος οτι κ απο την 6η μερα φαίνεται...Πρωτη φορα το ακουω αυτο.Τοτε γιατι παμε απο την 10η;Σοοο πινω καφεδάκι στο κέντρο της πολης κ εχει υπέροχη μερα.Πηρα άδεια σήμερα κ ειμαι βασιλισσα!
    • Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα! Είπαμε κρατάμε τα θετικά ό,τι και να γίνει!
    • @anni7 Καλημερούδια!Πάντοτε έλεγα (σαν υπεύθυνη τρομάρα μου) σε όλα τα παιδιά που έχω συνεργαστεί κατά καιρούς ότι "όποιος δουλεύει θα κάνει λάθη και είναι πολύ φυσιολογικό....όποιος δε δουλεύει δεν κάνει τίποτα" άνθρωποι είμαστε! Βρε ας μείνουμε και στα κάνω όλα δώρο χαχαχαχαχα φιλάκια κοριτσάκι μου και μη στεναχωριέσαι!
  • Νέες συζητήσεις