Μετάβαση σε περιεχόμενο

αναγκη απο μια gonal 900


ΒΟΥΛΑ21

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!!

Είμαι στη δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής γονιμοποιησης  , η πρώτη πέτυχε αλλά είχα παλίνδρομη κύηση δυστυχώς, και μου απομένουν γύρω στα 500 δόση gonal. Καθότι και άνεργη , λόγω γάμου βεβαίως βεβαίως και επιθυμίας οικογενείας στα 38 μου , αναζητω  από κάποιο site και φόρουμ αυτη την ενεση που υπολείπεται !

Εαν κάτι υπάρχει που θα βοηθούσε παρακαλώ επικοινωνηστε (6946177871), έστω και μια συμβουλή γιατι πραγματικά ψάχνω στα χαμένα!

 

Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι σε όλους υγεία και όμορφες οικογένειες με αγάπη!

Βουλα

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΒΟΥΛΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ είπε:

Καλησπέρα σας!!!

Είμαι στη δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής γονιμοποιησης  , η πρώτη πέτυχε αλλά είχα παλίνδρομη κύηση δυστυχώς, και μου απομένουν γύρω στα 500 δόση gonal. Καθότι και άνεργη , λόγω γάμου βεβαίως βεβαίως και επιθυμίας οικογενείας στα 38 μου , αναζητω  από κάποιο site και φόρουμ αυτη την ενεση που υπολείπεται !

Εαν κάτι υπάρχει που θα βοηθούσε παρακαλώ επικοινωνηστε (6946177871), έστω και μια συμβουλή γιατι πραγματικά ψάχνω στα χαμένα!

 

Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι σε όλους υγεία και όμορφες οικογένειες με αγάπη!

Βουλα

 

 

Σου ευχομαι να βρεις συντομα το φαρμακο κ να ειναι η τυχερη σου φορα!! Το γεγονος οτι υπογραφεις με τα πραγματικα σου στοιχεια για- μενα τουλαχιστον δειχνει οτι εισαι ειλικρινης (γιατι πολλα γινονται).. περιμενουμε τα ευχαριστα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ!

Δε τα γνωριζω και καλα ολα αυτα και ισως θα επρεπε να μην υπογραφω τοσο φανερα γιατι οντως πολλα γινονται! Αλλα η ειλικρινεια ισχυει :)

Καλο βραδυ και παλι ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΒΟΥΛΑ21 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!

Δε τα γνωριζω και καλα ολα αυτα και ισως θα επρεπε να μην υπογραφω τοσο φανερα γιατι οντως πολλα γινονται! Αλλα η ειλικρινεια ισχυει :)

Καλο βραδυ και παλι ευχαριστω!

εύχομαι να βρεις γρήγορα τις ενεσουλες.. Καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα  μου καλησπέρα εγώ έχω μια ανοιχτή γκοναλ που λήγει τον Οκτώβρη  μόνο 150 μονάδες καλά διατηρημενη στο ψυγείο  αν θέλεις πέμπτη θα μαι Αθήνα καταρχήν πια περιοχή είσαι αν την θες ευχαριστώς αν κάνει κιόλας ρώτα τον γιατρό σου. Διαφορετικά έχω μια μενοπουρ που ίσως να μην την χρειαστώ θα γνωρίζω την πέμπτη 1200 από την οποία έχω χρησιμοποιήσει  τις 125 δεν θυμάμαι ακριβώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες!

Με συγκινησε πολυ η ανταποκριση σας και εδωσε ενα μηνυμα οτι υπαχει ακομα ανθρωπια και καλοσυνη!

Τελικα με ενημερωσε ο γιατρος οτι δε θα χειαστει να κανω αλλη δοση γιατι τεταρτη μπαινουμε να μου τα παρει!

Karen μου σε ευχαριστω πολυ και για το τηλεφωνο!Ευχομαι δυναμη και να πανε ολα καλα!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΒΟΥΛΑ21 είπε:

Καλησπερα σε ολες!

Με συγκινησε πολυ η ανταποκριση σας και εδωσε ενα μηνυμα οτι υπαχει ακομα ανθρωπια και καλοσυνη!

Τελικα με ενημερωσε ο γιατρος οτι δε θα χειαστει να κανω αλλη δοση γιατι τεταρτη μπαινουμε να μου τα παρει!

Karen μου σε ευχαριστω πολυ και για το τηλεφωνο!Ευχομαι δυναμη και να πανε ολα καλα!!!!

 

μπράβο κοριτσαρα!! Με το καλο, εύχομαι να είναι πολλά κ τυχερά ωαριάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η jazz είπε:

μπράβο κοριτσαρα!! Με το καλο, εύχομαι να είναι πολλά κ τυχερά ωαριάκια..

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ΒΟΥΛΑ21 είπε:

Καλησπερα σε ολες!

Με συγκινησε πολυ η ανταποκριση σας και εδωσε ενα μηνυμα οτι υπαχει ακομα ανθρωπια και καλοσυνη!

Τελικα με ενημερωσε ο γιατρος οτι δε θα χειαστει να κανω αλλη δοση γιατι τεταρτη μπαινουμε να μου τα παρει!

Karen μου σε ευχαριστω πολυ και για το τηλεφωνο!Ευχομαι δυναμη και να πανε ολα καλα!!!!

 

Συμπάσχουμε  εκεί που μπορούμε να βοηθήσουμε θα το κάνουμε. Αισιοδοξία υπομονή και επιμονή. Θα μας ανταμείψουν και οι δικές μας προσπάθειες και εύχομαι και ελπίζω σύντομα. Δυνατά και γερά ωαρια  να χεις που θα γονιμοποιηθουν και θα περπατήσουν στην εμφύτευση. Ότι καλύτερο εύχομαι  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα σε ολους!

Μιας και ειχα ζητησει τη βοηθεια σας για μια gonal και υπηρχε ανταποκριση ειπα να σας ενημερωσω...ειναι που θελω να τα πω και καπου γιατι εχω τρελαθει :)

οπως εχα πει τελικα εφτασαν οι ενεσεις που ειχα,μου πηραν 9ωαρια,γονιμοποιηθηκαν τα 8,τα δυο γιναν βλαστοκυστες καλες και τα καναμε εμρυομεταφορα 18/9...δε καταφερε κανενα αλλο να προχωρησει κ να καταψυχθει δυστυχως!

κ αναμονη 14 μερεσ οπως πολλες θα ξερετε!!!!στην 9η αιμα,καφε,απογοητευση.

αδιαθετησα λεω..με στελνουν για χοριακη...17!....εισαι εγκυος αλλα προσεχε κ φουλπρογεστερονη....

τις επομενες δυο μερες πιο πολυ αιμα ουρο κοκκινο...σιγουρη πια οτι δε το εχω κρατησει...μη σας τα πολυλογω...

εχω κανει 5 χοριακες...πηγε 23...26...48...106 η τελευταια...και παλι θα κανω τη τριτη!!!!παλι αναμονη!

δε μου σταματανε τα φαρμακα...εχω χαμηλη τιμη για τις μερες μου αλλα αφου αρχισε να διπλασιαζεται ελπιζουν κ αυτοι μηπως παρει μπροστα κ αργησε να εμφυτευτει η πηγε να πεσει..η οντως κατι δε παει καλα....και περιμενουμε....εχετε ξανακουσει κατι τετοιο?εκει στο ρεα παντως εχουν τρελαθει με τη περιπτωση!

ΣΥΜΒΟΥΛΗ προς ολες-τη πρωτη μερα που ειδα αιμα απο μονη μου σταματησα τα φαρμακα απο πρωι ως βραδυ που μιλησα με γιατρο που φυσικα με εκραξε!κ μπορει να εκανα και κακο εκει!οποτε οτι και να σας συμβαινει μμη λειτουργειται αυτοβουλα αλλα παντα συμβουλευτειτε το γιατρο σας!!!!

Καλη Κυριακη..και η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/9/2017 at 7:14 ΜΜ, ο/η jazz είπε:

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΒΟΥΛΑ21 είπε:

 

 

 

στις On 11/9/2017 at 6:59 ΜΜ, ο/η ΒΟΥΛΑ21 είπε:

Καλησπερα σε ολες!

Με συγκινησε πολυ η ανταποκριση σας και εδωσε ενα μηνυμα οτι υπαχει ακομα ανθρωπια και καλοσυνη!

Τελικα με ενημερωσε ο γιατρος οτι δε θα χειαστει να κανω αλλη δοση γιατι τεταρτη μπαινουμε να μου τα παρει!

Karen μου σε ευχαριστω πολυ και για το τηλεφωνο!Ευχομαι δυναμη και να πανε ολα καλα!!!!

 

Καλησπέρα Βούλα μας έφτιαξες την Κυριακή μπράβο κορίτσι μου πολύ το χάρηκα εύχομαι ότι καλύτερο και να πάνε όλα τέλεια.Ξυλο θες όμως γιατί βρε κορίτσι μου σταμάτησες από μόνη σου τα φάρμακα ποτε  μα ποτέ μέχρι και χοριακη και ενημέρωση από γιατρό δεν σταματάμε τίποτα τέλος πάντων θα περιμένω νέα σου. Πρόσεχε πολύ και φουλ προγεστερονη ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...