Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Είμαι καινούργια και είπα να μοιραστώ μαζί σας τα ευχάριστα νέα έχω πολύ ανχος και δν μπορώ..την Παρασκευή είχα 5 μέρες καθυστέρηση και ένιωθα ζαλάδες πήγα και έκανα κατευθείαν β χοριακη.?ούτε τεστ ούτε τπτ κατευθείαν στο ψητό και μου είπε ο γιατρός είμαι έγκυος 2251 βγήκε η τιμή..τώρα περιμένω πως και πως να πάω δευτέρα στον γιατρό για να δω τι γίνετε να με διαφωτίσει λίγο...έχω πόνους στην κοιλιά όπως είχα στην περίοδο... και συνέχεια πυρετό μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω ? Δεν μου περνάει με τπτ..ευχαριστώ 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Κορίτσι μου όταν λες πυρετό?Τα πονάκια περιόδου είναι φυσιολογικά.Αρκεί να μη πονάς σε φάση που διπλώνεσε!!Και ο πυρετός μέχρι 37.4 είναι λογικός λόγω ότι αυξάνεται η προγεστερόνη.Με το καλό την Δευτέρα για τον υπέρηχο.Συγχαρητήρια για το μωράκιιιι!!

37.2 έχω συνέχεια ...όχι απλά με πιάνει που και που ένας δυνατός πόνος σαν να με τσιμπάει συνεχεια..σε ευχαριστώ κοπέλα μου να σε καλά 😍

στις πριν 22 ώρες, ο/η MaRiaGiwrgos94 είπε:

37.2 έχω συνέχεια ...όχι απλά με πιάνει που και που ένας δυνατός πόνος σαν να με τσιμπάει συνεχεια..σε ευχαριστώ κοπέλα μου να σε καλά 😍

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητήρια  ευχάριστα νέα!!!!  Με το καλό τη δευτέρα  😘😙

στις On 10/9/2017 at 1:10 ΜΜ, ο/η MaRiaGiwrgos94 είπε:

Είμαι καινούργια και είπα να μοιραστώ μαζί σας τα ευχάριστα νέα έχω πολύ ανχος και δν μπορώ..την Παρασκευή είχα 5 μέρες καθυστέρηση και ένιωθα ζαλάδες πήγα και έκανα κατευθείαν β χοριακη.?ούτε τεστ ούτε τπτ κατευθείαν στο ψητό και μου είπε ο γιατρός είμαι έγκυος 2251 βγήκε η τιμή..τώρα περιμένω πως και πως να πάω δευτέρα στον γιατρό για να δω τι γίνετε να με διαφωτίσει λίγο...έχω πόνους στην κοιλιά όπως είχα στην περίοδο... και συνέχεια πυρετό μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω ? Δεν μου περνάει με τπτ..ευχαριστώ 

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Μην ανησυχείς στην αρχή είχα κι εγώ δέκατα συνέχεια!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια..αλήθεια..είναι η 1η εγκυμοσύνη και όσο να ναι υπάρχει άγχος 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Εγώ ξεκινάω Σεπτέμβρη δουλειά οπότε θα έχει ξεκινήσει στέρεες τροφές οπότε φαντάζομαι θα έχει μειώσει θηλασμους και δεν θα έχω θέμα τις ώρες που θα λείπω.  Κορίτσια σας έχει έρθει περίοδος μετά τη γέννα; εμένα όχι ακόμη...
    • Οπως το πες.. αλλαζει λιγο και η ψυχολογια !!  Ευχαριστω πολυ και ελπιζω συντομα οοοολες να εχουμε ευχαριστα ρε παιδια... 🔅
    • μια χαρα ειστε λοιπον! αρα δεν υπαρχει κατι παθολογικο, απλα λιγες βιταμινουλες προτεινει. αυτο που κατ' εμε ειναι σημαντικο για περιπτωσεις που καποιος εχει καποιες ατυχιες στο ιστορικο του ειναι οτι οταν εχειες ψαχτει (και τπτ να μην βρηκες) αλλαζει κ η ψυχολογια.γιατι πριν φοβασαι περισσοτερο. ευχομαι λοιπον στο εξης... μονο επιτυχη εκβαση!
    • Καλησπερα!εμενα με το αιμα που ειχα δει δυο φορες ,μου ειπε να ξεκουραζομαι καλα και να παρω αναρρωτικη απο την δουλεια! Δεν μου ειπε ακινησια αλλα οχι πολλες δουλειες,γυμναστικη κλπ! Μετα και εφοσον δεν ξανα ειδα κατι(ειμαι πλεον 11 εβδομαδων) κανω διαδρομο σε γρηγορο περπατημα κ χαλαρες ασκησεις για γλουτους και ποδια χωρις βαρος! Αυτα...καλο ειναι για μενα να προσεξεις λιγο αυτες τις εβδομαδες! Ολα καλα,μην αγχωνεσαι @Alkuoni
    • Είναι απόλυτα φυσιολογικό! Εγώ είχα πονάκια (και βαρβάτα) μέχρι και την 10η εβδομάδα. 
  • Νέες συζητήσεις