Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υποψία εγκυμοσύνης


anni7

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια καλό φθινόπωρο είμαι καινούρια εδώ!! να σας ρωτήσω βρε κορίτσια εδώ και δύο μέρες έχω πόνο στις θηλές μου και πολλά υγρά και κράμπες σαν να περιμενω να αδιαθετησω ενώ δε είναι ακόμα είναι να αδιαθετήσω 21 του μήνα και έχω πολύ σταθερό κύκλο !!!

Είχαμε επαφές αρκετές γιατί είμασταν και διακοπές με τον άντρα μου αλλα τόσο νωρίς μου φαίνεται περίεργο !!! τελευταία περίοδο είχα 25 αυγούστου μέχρι 30 αυγουστου που τελείωσε !! 

δε είναι πολύ νωρίς ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό φθινόπωρο είμαι καινούρια εδώ!! να σας ρωτήσω βρε κορίτσια εδώ και δύο μέρες έχω πόνο στις θηλές μου και πολλά υγρά και κράμπες σαν να περιμενω να αδιαθετησω ενώ δε είναι ακόμα είναι να αδιαθετήσω 21 του μήνα και έχω πολύ σταθερό κύκλο !!!

Είχαμε επαφές αρκετές γιατί είμασταν και διακοπές με τον άντρα μου αλλα τόσο νωρίς μου φαίνεται περίεργο !!! τελευταία περίοδο είχα 25 αυγούστου μέχρι 30 αυγουστου που τελείωσε !! 

δε είναι πολύ νωρίς ???

Είναι πάρα πολύ νωρίς για περίοδο anni7!Υπομονή μέχρι να έρθει η πολυπόθητη καθυστέρηση και να κάνεις το πρώτο τεστάκι ή χοριακή!!! Το ξέρω οτι επιμένω πολύ με την καθυστέρηση (εστω και μιας ημέρας) αλλά είναι αμαρτία να βάζουμε τον εαυτό μας σε διαδικασία τεστ, σκέψης κτλ πριν την καθυστέρηση. 

Πολλά φιλάκια και εύχομαι να είναι ο μήνας σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Υποψία εγκυμοσύνης

Ναι ναι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και για την καθυστέρηση και για το τεστ γιατί είναι κρίμα να μπαίνεις ψυχολογικά σαυτό το τρυπάκι !!! και είμαι σύγουρη αυτά ότι είναι συμπτώματα και της ωορεξίας!!!! απλά είπα ξέρεις να το γράψω για να βγεί κιόλας απο το μυαλό !! 

 

ευαχριστώ πολύ για τις ευχές σου ελπίζω και σε σένα το ίδιο η αν είσαι έγκυος μία τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό φθινόπωρο είμαι καινούρια εδώ!! να σας ρωτήσω βρε κορίτσια εδώ και δύο μέρες έχω πόνο στις θηλές μου και πολλά υγρά και κράμπες σαν να περιμενω να αδιαθετησω ενώ δε είναι ακόμα είναι να αδιαθετήσω 21 του μήνα και έχω πολύ σταθερό κύκλο !!!

Είχαμε επαφές αρκετές γιατί είμασταν και διακοπές με τον άντρα μου αλλα τόσο νωρίς μου φαίνεται περίεργο !!! τελευταία περίοδο είχα 25 αυγούστου μέχρι 30 αυγουστου που τελείωσε !! 

δε είναι πολύ νωρίς ???

Κοριτσακι μου, για να καταλαβω τι ρωτας.... Ρωτας αν αυτα ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης? Αν ρωτας αυτο, αποκλειεται, γιατι χθες κ σημερα εχεις ωορρηξια!! Κανε σεεεξ!!!! Κ να ξερεις, πως ακομα κ γονιμοποιηση να επιτευχθει, τα συμπτωματα συνηθως ξεκιναν κοντα στην εναρξη της περιοδου (κ δυστυχως στις περισσοτερες ειναι ιδια με τα συμπτωματα περιοδου) κ σε καμια περιπτωση δεν ενφανιζονται 3-4- μερες μετα την ωορρηξια! Αφου λοιπον εχεις σταθερο κυκλο, περιμενε μεχρι της 21 κ αν δε σου εμφανιστει, προχωρα σε τεστακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό φθινόπωρο είμαι καινούρια εδώ!! να σας ρωτήσω βρε κορίτσια εδώ και δύο μέρες έχω πόνο στις θηλές μου και πολλά υγρά και κράμπες σαν να περιμενω να αδιαθετησω ενώ δε είναι ακόμα είναι να αδιαθετήσω 21 του μήνα και έχω πολύ σταθερό κύκλο !!!

Είχαμε επαφές αρκετές γιατί είμασταν και διακοπές με τον άντρα μου αλλα τόσο νωρίς μου φαίνεται περίεργο !!! τελευταία περίοδο είχα 25 αυγούστου μέχρι 30 αυγουστου που τελείωσε !! 

δε είναι πολύ νωρίς ???

Γεια σου  Ανν  ?και καλώς ήρθες στο φορουμ.Νωρις κορίτσι μου αλλά σου εύχομαι οι σκέψεις σου να βγουν αληθινές...γι αυτόν το μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα ειμαι νεα μελος στην σελιδα!! ειμαι μαμα ενος κοριτσιου 23 μηνων και τωρα με τον αντρα μου προσπαθουμε για το δευτερο 4 μηνες τωρα αλλα τιποτα τωρα εχω 9 μερες καθυστερηση πρησμενο στηθος με πονους και ευαισθητο πιο εντονες οι φλεβες πονοι χαμηλα τσιμπηματακια ανεξηγητη κουραση και υπνηλια και εκκριση υγρων εκανα μια επισκεψη στον γυναικολογο μου εχθες και μου βρηκε μια κυστη 5 εκ. αλλα μου ειπε οτι μπορει να ειμαι εγκυος και λογω της κυστης μπορει να μην φαινεται υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Stamatia96 είπε:

Κοριτσια καλησπερα ειμαι νεα μελος στην σελιδα!! ειμαι μαμα ενος κοριτσιου 23 μηνων και τωρα με τον αντρα μου προσπαθουμε για το δευτερο 4 μηνες τωρα αλλα τιποτα τωρα εχω 9 μερες καθυστερηση πρησμενο στηθος με πονους και ευαισθητο πιο εντονες οι φλεβες πονοι χαμηλα τσιμπηματακια ανεξηγητη κουραση και υπνηλια και εκκριση υγρων εκανα μια επισκεψη στον γυναικολογο μου εχθες και μου βρηκε μια κυστη 5 εκ. αλλα μου ειπε οτι μπορει να ειμαι εγκυος και λογω της κυστης μπορει να μην φαινεται υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος ?

Δεν εχεις κανει καποιο τεστ με τοσες μερες καθυστερηση? Ο γιατρος σου δεν σου ειπε να κανεις χοριακη? Μπορει να μην φανηκε επειδη δεν εχει ανεβει ακομα τοσο πολυ η τιμη της.. Κανε μια χοριακη γιατι μονο ετσι θα εισαι σιγουρη... Ευχομαι το παιδακι σου να αποκτησει συντομα αδερφακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Δεν εχεις κανει καποιο τεστ με τοσες μερες καθυστερηση? Ο γιατρος σου δεν σου ειπε να κανεις χοριακη? Μπορει να μην φανηκε επειδη δεν εχει ανεβει ακομα τοσο πολυ η τιμη της.. Κανε μια χοριακη γιατι μονο ετσι θα εισαι σιγουρη... Ευχομαι το παιδακι σου να αποκτησει συντομα αδερφακι!!

γενικα δεν εχω σταθερο κυκλο ο γυναικολογος μου ειπε να περιμενω 10 μερες ακομα ασχετως που ειμαι σιγουρη οτι ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου εγώ λέω να κάνεις μια χοριακή.Και αν δεν αδιαθετήσεις ξανα κάνεις.Εστώ και ένα τεστάκι.Για να έχουν αρχίσει τα συμπτώματα εγκυμοσύνης σημαίνει ότι έστω και λίγο η χοριακή θα δείξει.Καλή επιτυχίαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Stamatia96 είπε:

Κοριτσια καλησπερα ειμαι νεα μελος στην σελιδα!! ειμαι μαμα ενος κοριτσιου 23 μηνων και τωρα με τον αντρα μου προσπαθουμε για το δευτερο 4 μηνες τωρα αλλα τιποτα τωρα εχω 9 μερες καθυστερηση πρησμενο στηθος με πονους και ευαισθητο πιο εντονες οι φλεβες πονοι χαμηλα τσιμπηματακια ανεξηγητη κουραση και υπνηλια και εκκριση υγρων εκανα μια επισκεψη στον γυναικολογο μου εχθες και μου βρηκε μια κυστη 5 εκ. αλλα μου ειπε οτι μπορει να ειμαι εγκυος και λογω της κυστης μπορει να μην φαινεται υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος ?

Καλησπέρα  μαμά Σταμάτιακαλώς ήρθες και να χαίρεσαι το μωράκι σου????Μακάρι στο ευχόμαστε ολόψυχα κορίτσι μου όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια βασικά ναι η ερώτηση ήτανε αν μπορούσανε να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης !!! μου λύσατε τις απορίες ευχαριστώ πολύ !!! 

ναι ναι κάνουμε θέλουμε πολύ ένα μωράκι τώρα έτσι είπαμε ότι είμαστε έτοιμη για ένα μωράκι βασικά τώρα στις διακοπές έτσι ξεκινήσαμε !!! 

ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλέ σας και την βοηθειά σας!! 

σταματία αν και δε έχω εμπειρία εγκυμοσύνης νομίζω ότι έτσι όπως το ακούω είναι εγκυμοσύνη γιατί και πολλες μερες καθυστερηση και συμτωματα εντονα εχεις !!! ευχομαι να εισαι και να πανε ολα τελεια !!!! 

και εγω θα σου ελεγα τουλαχιστον να κανεις ενα τεστ η μια χοριακη !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Είμαι κι εγώ καινούρια εδώ!

Περιμένω περίοδο στις 12/9 και εχω σταθερο κυκλο 24-26 ημερών. Αυτό το μήνα ήμασταν αρκετά ενεργοί με τον άντρα μου κ μου έχει μπει η υποψία ότι ίσως κ να ήμασταν τυχεροί!

Έχω διαβάσει όλα τα πιθανά συμπτώματα από τα οποία έχω μόνο κράμπες χαμηλά στην κοιλιά εδώ και 1 εβδομάδα (τους γνωστούς πόνους περιόδου) και νομίζω ότι έχω κ αναγούλες κ ταχυκαρδίες τις τελευταίες μέρες. Όχι όμως τάση για εμετό, απλά μια περίεργη ανακατωσούρα στο στομάχι σε άσχετες στιγμές μέσα στην ήμερα. 

Από πρησμένο στήθος κ πόνο τίποτα, αν κ συνήθως πρήζεται κ πονάει αρκετά όταν περιμένω περίοδο. 

Ξέρω πρέπει να κάνω υπομονή απλά είπ να σας τα πω να ξαλαφρώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εκανες και μας το ειπες και εγω ενας λογος που τα ειπα ειναι για να φυγουνε !! κοιτα εχεις πολλες πιθανοτητες οπως επισης εχεις και λιγες μερες να περιμενεις για να δεις αν θα εχεις καθυστερηση δλδ κοντος ψαλμος αλιλουια που λεμε επισης να σου πω οτι εχω διαβασει αλλα και η κουμπαρα μου που τωρα ειναι μανουλα ενος κουκλου 3 μηνων δε ειχε τπτ ενω αλλες φορες πριξιμο στηθος πονους !! παντως αν κρινω απο μενα που πριζομαι μια εβδομαδα πριν την περιοδο αν εισαι και εσυ ετσι τωρα κανονηκα θα επρεπε να ειχες και  πριξιμο στο στηθος και στην κοιλιτσα !!! 

 

ευχομαι να εχεις καθυστερηση !!! παντως δε εμειναν πολλες μερες για να δεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Είμαι κι εγώ καινούρια εδώ!

Περιμένω περίοδο στις 12/9 και εχω σταθερο κυκλο 24-26 ημερών. Αυτό το μήνα ήμασταν αρκετά ενεργοί με τον άντρα μου κ μου έχει μπει η υποψία ότι ίσως κ να ήμασταν τυχεροί!

Έχω διαβάσει όλα τα πιθανά συμπτώματα από τα οποία έχω μόνο κράμπες χαμηλά στην κοιλιά εδώ και 1 εβδομάδα (τους γνωστούς πόνους περιόδου) και νομίζω ότι έχω κ αναγούλες κ ταχυκαρδίες τις τελευταίες μέρες. Όχι όμως τάση για εμετό, απλά μια περίεργη ανακατωσούρα στο στομάχι σε άσχετες στιγμές μέσα στην ήμερα. 

Από πρησμένο στήθος κ πόνο τίποτα, αν κ συνήθως πρήζεται κ πονάει αρκετά όταν περιμένω περίοδο. 

Ξέρω πρέπει να κάνω υπομονή απλά είπ να σας τα πω να ξαλαφρώσω!

Καλημερα!Καλως ορισες!Ισως ενα τεστακι να σου δειξει.Υπαρχουν αυτα που δειχνουν και 6 μερες νωριτερα!Γιατι δεν δοκιμαζεις να δεις;;Καλα αποτελεσματα σ ευχομαι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ααα δλδ αυτα δειχνουνε και νωριτερα ???? 

Ναι!Μεχρι και 6 μερες νωριτερα απο την αναμενομενη περιοδο.Ζητα απο το φαρμακειο αυτο .Εχει διαφορες μαρκες!Σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι θετικο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορρυ κοριτσια που ρωταω ειμαι λιγο ασχετη γιατι ειμαι 28 χρονων και μεχρι τωρα εκανα σεξ με προφυλαξεις με τον αντρα μου μετα το γαμο ξεκινησαμε χωρις γιατι δε θελαμ μια εγκυμοσυνη να μας τυχει πριν το γαμο !! και οποτε ποτε δε ετυχε να εχω καποιο ατυχημα για να ασχοληθω με τεστακια!!!! ωραια θα τα εχω υποψη μου!!! ευχαριστω πολυ νομιζω αυτο το τεστακι θα ειναι χρησιμο πολυ στην φιλη μας κουκκι που ειναι πολυ κοντα για την περιοδο και εχει πολλες πιθανοτητες για καθυστερηση !!! εγω εχω δρομο ακομα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

σορρυ κοριτσια που ρωταω ειμαι λιγο ασχετη γιατι ειμαι 28 χρονων και μεχρι τωρα εκανα σεξ με προφυλαξεις με τον αντρα μου μετα το γαμο ξεκινησαμε χωρις γιατι δε θελαμ μια εγκυμοσυνη να μας τυχει πριν το γαμο !! και οποτε ποτε δε ετυχε να εχω καποιο ατυχημα για να ασχοληθω με τεστακια!!!! ωραια θα τα εχω υποψη μου!!! ευχαριστω πολυ νομιζω αυτο το τεστακι θα ειναι χρησιμο πολυ στην φιλη μας κουκκι που ειναι πολυ κοντα για την περιοδο και εχει πολλες πιθανοτητες για καθυστερηση !!! εγω εχω δρομο ακομα !!! 

Θα τα μαθεις κι εσυ συντομα αφου μπηκες στο κλαμπ!!!!!Αν επιθυμεις εγκυμοσυνη σ ευχομαι να μην χρειαστει να κανεις πολλα και να πετυχεις συντομα το επιθυμητο αποτελεσμα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε ταξίδι στο εξωτερικό κ δε ξέρω τι μάρκες έχουν εδώ... θα κανω υπομονή μέχρι το άλλο Σάββατο κ αν δεν έχω αδιαθετήσει θα αγοράσω από εδώ!

Μακάρι να είναι έτσι τα πράματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτση μου σου το ευχομαι και εγω αν δε το εχεις πετυχει ακομα!!!!

ελπιζω οτι θα μας ερθει συντομα!!! δλδ ο αντρας μου θελει σαν τρελος!!! οχι οτι και εγω δε θελω αλιμονο!!! απλα επειδη εχω διαβασει πολλες ιστοριες και εδω κοριτσιων και στο επεριγυρο μου ειμαι συγκρατημενη δε κανω πολλες σκεψεις και το αφηνω να ερθει οσο πιο φυσικα γινεται !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kukki είπε:

Είμαστε ταξίδι στο εξωτερικό κ δε ξέρω τι μάρκες έχουν εδώ... θα κανω υπομονή μέχρι το άλλο Σάββατο κ αν δεν έχω αδιαθετήσει θα αγοράσω από εδώ!

Μακάρι να είναι έτσι τα πράματα!

στο ευχομαι συντομα !!! ναι στο εξωτερικο εχω ακουσει οτι γενικα κανουνε τελειος διαφορετικες διαδικασιες τυπου εχω ακουσει δε κανουνε χοριακες και στον γιατρο πανε σε προχωρημενες εβδομαδες και εχω οπως εδω με το που κανεις τεστ η χοριακη και βγει θετικη σου λεει ελα να σε δω!!! επειδη εχουμε πολλους φιλου μας που μενουμε σε διαφορα μεροι στο εξωτερικο και εχουνε μωρακια μου τα εχουνε πει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτση μου σου το ευχομαι και εγω αν δε το εχεις πετυχει ακομα!!!!

ελπιζω οτι θα μας ερθει συντομα!!! δλδ ο αντρας μου θελει σαν τρελος!!! οχι οτι και εγω δε θελω αλιμονο!!! απλα επειδη εχω διαβασει πολλες ιστοριες και εδω κοριτσιων και στο επεριγυρο μου ειμαι συγκρατημενη δε κανω πολλες σκεψεις και το αφηνω να ερθει οσο πιο φυσικα γινεται !! 

Σε ευχαριστω!Εγω δεν το εχω πετυχει ακομη δυστηχως και παλευω τωρα και 2 χρονια..Και ειμαι στα 45 !Σε καποιο σημειο φτανεις να αγχωθεις και να απογοητευθεις ,αλλα λεω οκ,ο Θεος ειναι μεγαλος.Καποια στιγμη θα γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτση μου σου το ευχομαι και εγω αν δε το εχεις πετυχει ακομα!!!!

ελπιζω οτι θα μας ερθει συντομα!!! δλδ ο αντρας μου θελει σαν τρελος!!! οχι οτι και εγω δε θελω αλιμονο!!! απλα επειδη εχω διαβασει πολλες ιστοριες και εδω κοριτσιων και στο επεριγυρο μου ειμαι συγκρατημενη δε κανω πολλες σκεψεις και το αφηνω να ερθει οσο πιο φυσικα γινεται !! 

Σας εύχομαι ολόψυχα να είναι ο τυχερός σας μήνας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kukki είπε:

Σας εύχομαι ολόψυχα να είναι ο τυχερός σας μήνας!!

Αυτος για εμενα αποκλειεται!Μολις πριν μια ωρα αδιαθετησα!!Για εσας το ευχομαι! Το Φθινοπωρο μπηκε με πολλα ευχαριστα νεα απο πολλα κοριτσια εδω μεσα και θα μας στειλουν μπεμπεδοσκονη και θετικη ενεργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
    • Μακάρι κορίτσια μου!!! Να δω κ τα 2 θετικά🤞🏻🤞🏻🤞🏻 καλα αν είναι να γίνει θα γίνει… Κ γω με μια φορά έπιασα στη βιοχημική 
    • Και μένα είχε πρηστεί το στήθος πολύ νωρίτερα και τελικά ήμουν έγκυος...βέβαια εγώ το υποψιάστηκα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο επειδή είχα συχνοουρία.  Την Δευτέρα περιμένεις λογικά...οπότε ένα τεστ αύριο ή μεθαύριο θα δείξει πιστεύω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...