Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε μαζί εξωσωματική


Lovely

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

λοιπόν: Το χάπι για τον θυροειδή, φυλλικο οξύ, vit e τρεις φορές την ημέρα, ω3, σελήνιο και συνενζημο q10 , σαλοσπιρ και  vit d μια φορά την εβδομάδα.. Και τώρα άρχισα λίγο βασιλικό πολτό... Χαχαχαχα αυτά μόνο! Όταν ξεκινήσω ενέσεις σε καμια 10 μέρες, θα δω για την κορτιζόνη....

1τσαντα χάπια....βιταμινες φουλ! Ποιες ενέσεις  θα πάρεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η karen είπε:

1τσαντα χάπια....βιταμινες φουλ! Ποιες ενέσεις  θα πάρεις? 

 ξεχασα την ινισιτολη και την μελατονινη.. Κι αυτα Βοηθανε στην ποιοτητα ωαριων..puregon k orgalutran ανταγωνιστης. Πάω για βραχυ σχήμα..και μετά, προγεστερόνη πάλι ενέσεις , prolutex.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η jazz είπε:

 ξεχασα την ινισιτολη και την μελατονινη.. Κι αυτα Βοηθανε στην ποιοτητα ωαριων..puregon k orgalutran ανταγωνιστης. Πάω για βραχυ σχήμα..και μετά, προγεστερόνη πάλι ενέσεις , prolutex.

Που να τα θυμηθείς όλα δικαιολογημένη εύχομαι να ναι η τελευταία σου. Τι είναι οι prolutex?Εγώ gonal  έχω πάρει παρελθόν και menopyr και αυτή τη φορά μάλλον αλλαγή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η karen είπε:

Που να τα θυμηθείς όλα δικαιολογημένη εύχομαι να ναι η τελευταία σου. Τι είναι οι prolutex?Εγώ gonal  έχω πάρει παρελθόν και menopyr και αυτή τη φορά μάλλον αλλαγή 

prolutex ειναι προγεστερόνη σε ενέσεις για μετά την εμβρυομεταφορα.. gonal είχα παρει μικρές δόσεις πριν τις σπερματεγχυσεις.. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ karen μου! Μακάρι το φθινόπωρο να μας φέρει ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πονος σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικος εγω οταν πηγενα για σαλπιγγογραφια με αυτα που μου λεγανε μονο τα κλαματα που δεν εβαλα αλλα μυαλο δεν εβαλα γιατι και με το σχρατσιν την Δευτετα παλι ετσι νιωθω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η jazz είπε:

prolutex ειναι προγεστερόνη σε ενέσεις για μετά την εμβρυομεταφορα.. gonal είχα παρει μικρές δόσεις πριν τις σπερματεγχυσεις.. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ karen μου! Μακάρι το φθινόπωρο να μας φέρει ευχάριστα!!

Και εσύ αγάπη καλή επιτυχία. Μακάρι σε όλες μας.... Προγεστερονη σε ενέσεις εγώ μόνο σε χάπια και κολπικα έπαιρνα τέλος πάντων γιατροί με γιατροί πολλές διαφορές.... Εγώ δεν είχα καλή ανταπόκριση από γκοναλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Ο πονος σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικος εγω οταν πηγενα για σαλπιγγογραφια με αυτα που μου λεγανε μονο τα κλαματα που δεν εβαλα αλλα μυαλο δεν εβαλα γιατι και με το σχρατσιν την Δευτετα παλι ετσι νιωθω χαχαχα

Εγώ άκουγα γνώμες εμπειρίες αλλά μέχρι  εκεί δεν με επηρέασαν ποτέ μου και εγώ έμπαινα να δω πληροφορίες και διδικασισια διάρκεια κόστος και ότι αφορούσε κάθε εξέταση  η κάθε γυναίκα ναι όντως αντιλαμβάνεται διαφορετικά το πόνο. Εγώ σαλπιγγογραφια δεν κατάλαβα τίποτα πέρα από κάτι μηδαμινα τσιμπήματα  την ώρας εκχυσης σκιαγραφικου. Εμπειρίες  που είχα ακούσει οι χειρότερες τέλος πάντων δευτέρα έχεις σχρατσιν? Δεν θέλω άγχος ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ο πονος σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικος εγω οταν πηγενα για σαλπιγγογραφια με αυτα που μου λεγανε μονο τα κλαματα που δεν εβαλα αλλα μυαλο δεν εβαλα γιατι και με το σχρατσιν την Δευτετα παλι ετσι νιωθω χαχαχα

Καλη επιτυχια για τη Δευτερα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλη επιτυχια για τη Δευτερα! ?

Σε ευχαριστω παρα πολη  θα σας πω την Δευτερα το βραδυ αν πονεσα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

Γαμωτο με εχει πιασει αγχος!απο την 1 θελω τοοσο πολυ να κανω την διαδιακιασια και απο την αλλη φοβαμαι για το αποτελεσμα!

Δεν ξερω τι να πω.

Αδιαθετησα εχθες κ σημερα πρεπει να παω γ υπερηχο ωστε να ξεκινησω ενεσεις.

Ειναι και Κυριακη κ αντε βρες γιατρο.σκεφτηκα να παω στο νοσοκομειο αλλα δεν ξερω αν εχουν κολπικο υπερηχο.λογικα θα εχουν...

Θα δειξει!

Οτι ειναι σας λεω!

Πφφφφφφφ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσάκι μου! να μην αγχώνεαι καθόλου.. σιγουρα 'εχουν στο νοσοκομείο υπέρηχο, μην ανησυχείς..

εμένα μου είπαν απο το νοσοκομείο αν αδιαθετήσω παρασκευή, να πάω ως τις 12.30 την ίδια μέρα κι αν πέσει σκ να πάω δευτέρα πρωι. ολα θα πάνε καλά.. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!:cheer: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

Γαμωτο με εχει πιασει αγχος!απο την 1 θελω τοοσο πολυ να κανω την διαδιακιασια και απο την αλλη φοβαμαι για το αποτελεσμα!

Δεν ξερω τι να πω.

Αδιαθετησα εχθες κ σημερα πρεπει να παω γ υπερηχο ωστε να ξεκινησω ενεσεις.

Ειναι και Κυριακη κ αντε βρες γιατρο.σκεφτηκα να παω στο νοσοκομειο αλλα δεν ξερω αν εχουν κολπικο υπερηχο.λογικα θα εχουν...

Θα δειξει!

Οτι ειναι σας λεω!

Πφφφφφφφ?????????

Δεν θα πας στο γιατρο σου να σου κανει υπερηχο?αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα αν πας και την Δευτερα λογικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Απο προσωπικη εμπειρια μπορεις να ξεκινησεις και τη τριτη μερα του κυκλου τις ενεσεις απλα επικοινωνησε νωρις αυριο με το γιατρο σου να σε δει κ να κανετε υπερηχο.

Μην ανχωνεσαι και ολα θα πανε καλα!

Καλη επιτυχια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/9/2017 at 4:24 ΜΜ, ο/η love30 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολη  θα σας πω την Δευτερα το βραδυ αν πονεσα χαχα

Καλή μας επιτυχία για αύριο!!! Θα μοιραστούμε εμπειρίες όταν επιστρέψουμε απο τους γιατρούς!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα όσες ξεκινάτε καλή αρχή και αισιοδοξία εύχομαι ότι καλύτερο  και με θετικά αποτελέσματα Lovely μην αγχώνεσαι δεν υπάρχει θέμα αν δεν πήγες χθες για υπέρηχο .Love30 καλή επιτυχία  και περιμένουμε την εμπειρία σου εγώ τελικά Πέμπτη  θα πάω γιατί προέκυψε κάτι. Μιλάμε θετικές σκέψεις σας στέλνω Φιλιά και την αγάπη μου  ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Κορίτσια καλημέρα όσες ξεκινάτε καλή αρχή και αισιοδοξία εύχομαι ότι καλύτερο  και με θετικά αποτελέσματα Lovely μην αγχώνεσαι δεν υπάρχει θέμα αν δεν πήγες χθες για υπέρηχο .Love30 καλή επιτυχία  και περιμένουμε την εμπειρία σου εγώ τελικά Πέμπτη  θα πάω γιατί προέκυψε κάτι. Μιλάμε θετικές σκέψεις σας στέλνω Φιλιά και την αγάπη μου  ??????????????

@karen μου καλημερα!πηγα εχθες για υπερηχο αλλα δυστυχως δεν ξεκινησα ενεσεις.Δεν ειμαι ετοιμη ακομα.θα ξεκινησω τον επομενο μηνα!!σε ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

ξεκινας την Πεμπτη διαβασα σωστα???

Φιλια πολλα και παντα με ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

@karen μου καλημερα!πηγα εχθες για υπερηχο αλλα δυστυχως δεν ξεκινησα ενεσεις.Δεν ειμαι ετοιμη ακομα.θα ξεκινησω τον επομενο μηνα!!σε ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

ξεκινας την Πεμπτη διαβασα σωστα???

Φιλια πολλα και παντα με ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!??????????

τι εννεννοείς δεν είσαι ετοιμη αγάπη; τι σου είπαν;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτιζονη: δινεται για αυτοανοσα η τυχον φλεγμονες..γενικα βοηθα στη δεκτικοτητα...εγω επαιρνα παντα ως την 8 βδομαδα κυησης

Αντιπηκτικες: γινονται καθετα τελειως ( οχι πλαγια) χωρις να βγαζετε αερα δυο δαχτυλα απο τον αφαλο κ τις πατε σαν ρολοι κυκλικα..εκανα σε καθε κυηση 350 ( κ 6 βδομαδες μεταωτη γεννα) κ ριχα ελαχιστες μελανιες

Βιταμινη d εγω επαιρνα την λεκαλσιφ

Καλη επιτυχια κορεεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lovely είπε:

@karen μου καλημερα!πηγα εχθες για υπερηχο αλλα δυστυχως δεν ξεκινησα ενεσεις.Δεν ειμαι ετοιμη ακομα.θα ξεκινησω τον επομενο μηνα!!σε ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

ξεκινας την Πεμπτη διαβασα σωστα???

Φιλια πολλα και παντα με ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!??????????

Καλησπέρα δεν κατάλαβα έκανες υπέρηχο και γιατί δεν συνέχισες συγνώμη που ρωτάω, ψυχολογικό κομμάτι ή κάποιο θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Finally είπε:

Κορτιζονη: δινεται για αυτοανοσα η τυχον φλεγμονες..γενικα βοηθα στη δεκτικοτητα...εγω επαιρνα παντα ως την 8 βδομαδα κυησης

Αντιπηκτικες: γινονται καθετα τελειως ( οχι πλαγια) χωρις να βγαζετε αερα δυο δαχτυλα απο τον αφαλο κ τις πατε σαν ρολοι κυκλικα..εκανα σε καθε κυηση 350 ( κ 6 βδομαδες μεταωτη γεννα) κ ριχα ελαχιστες μελανιες

Βιταμινη d εγω επαιρνα την λεκαλσιφ

Καλη επιτυχια κορεεες

Που είσαι κορίτσι μου τρέχεις μάλλον με τα μπεμπέ σου τι κάνουνε πως είναι πάμε τριών μηνών η κάνω λάθος κάπου εκεί κοντά είστε. Εγω έκανα Κ τον Ιούνιο τίποτε πάλι πήρα  3 έμβρυα καλής ποιότητας  βάλαμε τα 2 και κρατήσαμε ένα για να δούμε πως θα εξελιχθεί  αλλά στην 3 μέρα σταμάτησε δεν πήγε κατάψυξη πιο πολύ για να βλέπαμε πως θα εξελισσόταν. Κορτιζόνη βγάζει οργανισμός τυχόν κρυφά αυτοανοσα?  Καμία εμφύτευση ποτέ  και πάντα όλα γονιμοποιούνται  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η karen είπε:

Που είσαι κορίτσι μου τρέχεις μάλλον με τα μπεμπέ σου τι κάνουνε πως είναι πάμε τριών μηνών η κάνω λάθος κάπου εκεί κοντά είστε. Εγω έκανα Κ τον Ιούνιο τίποτε πάλι πήρα  3 έμβρυα καλής ποιότητας  βάλαμε τα 2 και κρατήσαμε ένα για να δούμε πως θα εξελιχθεί  αλλά στην 3 μέρα σταμάτησε δεν πήγε κατάψυξη πιο πολύ για να βλέπαμε πως θα εξελισσόταν. Κορτιζόνη βγάζει οργανισμός τυχόν κρυφά αυτοανοσα?  Καμία εμφύτευση ποτέ  και πάντα όλα γονιμοποιούνται  

Καλα ειμαι κοριτσι μου..παμε 4 μηνων..τρεχω πολυ η αληθεια...

Εγω ειχα δυο αυτοανοσα εξακρυβομενα..ωστοσο τη δινουν γιατι πχ μπορει να χεις καποια φλεγμονη..

Λυπαμαι πολυ για την προσπαθεια ..ο γιατρος τι λεει; Που το αποδιδει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Finally είπε:

Καλα ειμαι κοριτσι μου..παμε 4 μηνων..τρεχω πολυ η αληθεια...

Εγω ειχα δυο αυτοανοσα εξακρυβομενα..ωστοσο τη δινουν γιατι πχ μπορει να χεις καποια φλεγμονη..

Λυπαμαι πολυ για την προσπαθεια ..ο γιατρος τι λεει; Που το αποδιδει;

ωωω μεγαλώσατε μπράβο χέρομαι  να στε καλά ....Μαλλον φταίνε τα ωάρια μου ναι μεν εξωτερικά μπορεί να φαίνονται σούπερ αλλά μέσα μπορεί να μην είναι και μου πέ για προεμφυτευτικο έλεγχο το γράφω και σωστά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η karen είπε:

Κορίτσια καλημέρα όσες ξεκινάτε καλή αρχή και αισιοδοξία εύχομαι ότι καλύτερο  και με θετικά αποτελέσματα Lovely μην αγχώνεσαι δεν υπάρχει θέμα αν δεν πήγες χθες για υπέρηχο .Love30 καλή επιτυχία  και περιμένουμε την εμπειρία σου εγώ τελικά Πέμπτη  θα πάω γιατί προέκυψε κάτι. Μιλάμε θετικές σκέψεις σας στέλνω Φιλιά και την αγάπη μου  ??????????????

Ευχαριστω πολη και σε εσενα καλη επιτυχια να σου πω ανχοθηκα λιγο καποια στιγμη αλλο οκ βλεπουμε!!!!!!φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Πόσες ξεκινάμε μαζί εξωσωματική
στις πριν 6 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ευχαριστω πολη και σε εσενα καλη επιτυχια να σου πω ανχοθηκα λιγο καποια στιγμη αλλο οκ βλεπουμε!!!!!!φιλια!!!

Την εκανα πονεσα λιγο αλλα οχι τοσο ωστε να αξιζει να κανω μεθη λιιιιγο υπομονη και ολα θα γινουν πηρα και παυσιπονο θα παρω και αντιβιωση και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...