Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο μέλος απορειες


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Δε χρειάζεται να στεναχωριέσαι...Κι εγώ περιμένω να αδιαθετήσω από ώρα σε ώρα...Καλώς ή κακώς παίζουμε κάθε μήνα με τις πιθανότητες...οπότε χαλαρώνουμε και ξεκινάμε δυναμικά τις προσπάθειες!!!!:x

Και πού ξέρεις;;;μπορεί ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου!!!!!

Ναι παίζουμε η αλήθεια είναι αυτή... Αλλά δεν θέλω άλλο να την βλέπω μ αρέσει πολύ είχα κ προαίσθημα κ στήθος πονούσε και υγρά κ στο τέλος τίποτα... Νιώθω τόσο χάλια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

απο τα υγρά κορίτσια είχε καμία σας ενοχλήσεις του τύπου σαν επερχόμενη μυκητίαση;; και αν ναι τι σας συμβούλεψε ο γιατρός σας;;

αυτο π λες δν ξερω τ ειναι... αλλα εμενα μ ειπε πως ειναι φυσιολογικο, κ ν μν βαζω σαπουνια κ τετοια..ουτε τ φαρμακειου...οτι πεφτει απλα απο τ υπολοιπο σωμα...

απλα ν πλενομαι 1-2 φορες μ απλο χλιαρο νερακι ανοιγωντας λιγο τ χειλη...

αυτη η ηταν η συμβουλη τ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Είναι κάθε μήνα νομίζω ότι έγινε το θαύμα. Έστω κ από αυτές τις φορές κ πάλι κλάμα ?. Γιατί όμως και νωρίτερα λέτε να έχω τίποτα? 

οχι κοπέλα μου να μην κλαις!!!! όλες έτσι νομίζαμε κάθε μήνα...όμως τον μήνα που το βγάλαμε απο το μυαλό μας, τότε έγινε. δεν εχεις τίποτα και ήρθε νωρίτερα, ίσως λόγω καλοκαιριού...μην μου στεναχωριέσαι και να μην κλαίς, να κοιτάς μπροστά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι παίζουμε η αλήθεια είναι αυτή... Αλλά δεν θέλω άλλο να την βλέπω μ αρέσει πολύ είχα κ προαίσθημα κ στήθος πονούσε και υγρά κ στο τέλος τίποτα... Νιώθω τόσο χάλια!!! 

οχι οχι ν μν νιωθεις χαλια.. φταιει π δν θ ηταν πολυ καλο ζωδιο τν μηνα π θ γεννιοταν..

ηρεμησε απολαυσε ενα μηνα ακομη τς ζουζουνιες σ κ σ ευχομαι τν επομενο μηνα ν μν ερθει ν σ βρει αυτη η κακια μας φιλη.... κ  ν ερθει ολο σπορακι στην κοιλιτσα σ..

ν μν κλαις...φταιει τ ζωδιο...ριξε τ στην πλακα,γ ν μν σ ριξει αυτο ρ αγαπουλα...!! 

σ ευχομαι τ καλυτερα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

οχι κοπέλα μου να μην κλαις!!!! όλες έτσι νομίζαμε κάθε μήνα...όμως τον μήνα που το βγάλαμε απο το μυαλό μας, τότε έγινε. δεν εχεις τίποτα και ήρθε νωρίτερα, ίσως λόγω καλοκαιριού...μην μου στεναχωριέσαι και να μην κλαίς, να κοιτάς μπροστά!!!

Δεν έχω κάνει καθόλου μπάνιο φέτος ς μπάνια έχω κάνει για να πεις οτι έφταιγε αυτό... Μ είχαν πει ότι έχω ενδομητριωμα θα πάω αυτό μήνα να το κοιτάξω πάλι..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

οχι οχι ν μν νιωθεις χαλια.. φταιει π δν θ ηταν πολυ καλο ζωδιο τν μηνα π θ γεννιοταν..

ηρεμησε απολαυσε ενα μηνα ακομη τς ζουζουνιες σ κ σ ευχομαι τν επομενο μηνα ν μν ερθει ν σ βρει αυτη η κακια μας φιλη.... κ  ν ερθει ολο σπορακι στην κοιλιτσα σ..

ν μν κλαις...φταιει τ ζωδιο...ριξε τ στην πλακα,γ ν μν σ ριξει αυτο ρ αγαπουλα...!! 

σ ευχομαι τ καλυτερα..!!

Δεν μπορώ να το διαχειριστώ κ να ξεανχωθω με τίποτα.. Έχετε κάνει καθόλου εξετάσεις? Μακάρι να μην έρθει σε όλες μας π προσπαθούμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Είναι κάθε μήνα νομίζω ότι έγινε το θαύμα. Έστω κ από αυτές τις φορές κ πάλι κλάμα ?. Γιατί όμως και νωρίτερα λέτε να έχω τίποτα? 

Δεν πειράζει ρε.....

Ο κύκλος μας περίπου μία φορά τον χρόνο αλλάζει...μπορεί να είσαι στην αλλαγή.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Δεν πειράζει ρε.....

Ο κύκλος μας περίπου μία φορά τον χρόνο αλλάζει...μπορεί να είσαι στην αλλαγή.

 

Για να δούμε λοιπόν... Αυτό είναι η κάνα καινούργιο πάλι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Για να δούμε λοιπόν... Αυτό είναι η κάνα καινούργιο πάλι... 

Τίποτα καινούργιο!!! αυτό είναι!! Εγώ για ενα μήνα δεν είχα καθόλου περίοδο, μετά τον επόμενο επανήλθε κανονικά...και τον παραεπόμενο ήμουν έγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Δεν μπορώ να το διαχειριστώ κ να ξεανχωθω με τίποτα.. Έχετε κάνει καθόλου εξετάσεις? Μακάρι να μην έρθει σε όλες μας π προσπαθούμε... 

Αγαπη μ εγω μολις μπηκα στον τεταρτο μηνα.. 

δν εχω περασει απο την δικη σ,κ ευχομαι καμια ν μν περναει κ εσυ συντομα ν αποκτησεις ενα ζουζουνακι κ ν μν ξαναστςναχωρηθεις ποτε..!!!

ξερω πως εδω μεσα π η καθεμια σ γραφει τ δικα τς προσπαθουμε ν σ δωσουμε θαρρος ν μν σ παρει απο κατω....

αλλα πανω απο ολα θ εισαι αυτο π εσυ θ αποφασισεις...

κανε κατι καλο γ τν εαυτο σ κ προσπαθησε γ τν επομενο μηνα,κ ελπιζουμε ολες μας ειναι ο τυχερος σ μηνας,εσενα κ σ ολες τς κοπελες π προσπαθουν...σ ευχομαι τ καλυτερα απο εδω κ περα....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

Αγαπη μ εγω μολις μπηκα στον τεταρτο μηνα.. 

δν εχω περασει απο την δικη σ,κ ευχομαι καμια ν μν περναει κ εσυ συντομα ν αποκτησεις ενα ζουζουνακι κ ν μν ξαναστςναχωρηθεις ποτε..!!!

ξερω πως εδω μεσα π η καθεμια σ γραφει τ δικα τς προσπαθουμε ν σ δωσουμε θαρρος ν μν σ παρει απο κατω....

αλλα πανω απο ολα θ εισαι αυτο π εσυ θ αποφασισεις...

κανε κατι καλο γ τν εαυτο σ κ προσπαθησε γ τν επομενο μηνα,κ ελπιζουμε ολες μας ειναι ο τυχερος σ μηνας,εσενα κ σ ολες τς κοπελες π προσπαθουν...σ ευχομαι τ καλυτερα απο εδω κ περα....

 

Σευχαριστω πολύ κορίτσι μ ναι σε όλες... Δεν θέλω να είμαι έτσι.. Πρέπει να το βγάλω λίγο από το μυαλό μ.. Για όλες να πάνε τα πράγματα κατευχην από την καρδιά μ το λέω αλλά ούτε καν κανονικά νωρίτερα κιολλας να με ισοπέδωσε τελείως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fainareti είπε:

Τίποτα καινούργιο!!! αυτό είναι!! Εγώ για ενα μήνα δεν είχα καθόλου περίοδο, μετά τον επόμενο επανήλθε κανονικά...και τον παραεπόμενο ήμουν έγκυος!!

Είχα κάποτε πολυκυστικες κ φοβάμαι πολύ... Γιαυτό κάνω έτσι κ θέλω να το ψάξω τότε π μ είπαν για το ενδωμητριωμα φοβάμαι πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Είχα κάποτε πολυκυστικες κ φοβάμαι πολύ... Γιαυτό κάνω έτσι κ θέλω να το ψάξω τότε π μ είπαν για το ενδωμητριωμα φοβάμαι πολυ

Κλείσε ένα ραντεβού στο γιατρό σου, κάντε ένα γυναικολογικό έλεγχο και ενημέρωσε τον ότι είσαι σε διαδικασία να μείνεις έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Είχα κάποτε πολυκυστικες κ φοβάμαι πολύ... Γιαυτό κάνω έτσι κ θέλω να το ψάξω τότε π μ είπαν για το ενδωμητριωμα φοβάμαι πολυ

scooby μου με τις πολυκυστικες νομίζω έχεις καθυστερήσεις μεγάλες. επισης με την ενδομητρίωση έχει περίοδο με τρομερό πόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

scooby μου με τις πολυκυστικες νομίζω έχεις καθυστερήσεις μεγάλες. επισης με την ενδομητρίωση έχει περίοδο με τρομερό πόνο. 

Για τις πολυκυστικες έκανα θεραπεία 6 μήνες με αντισυλληπτικα..δεν αδιαθετησουσα κ μετά από το εξάμηνο ήταν ενταξει . Το ενδομητριωμα μ το είπε στον τελευταίο έλεγχο κ μ είπε αν πονάω στην επαφή η πολύ άσχημη περίοδο να πάω να το ξαναδούμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Κλείσε ένα ραντεβού στο γιατρό σου, κάντε ένα γυναικολογικό έλεγχο και ενημέρωσε τον ότι είσαι σε διαδικασία να μείνεις έγκυος.

Ναι τ το είπα τελευταία φορά π μ είπε να πάρω αντισυλληπτικα για τ ενδομητρίωμα κ μ λέει εντάξει κάνε ελεύθερα κ αν δεν πιάσεις κάνουμε χειρουργείο κ μετά εξωσωματική... Ότι να ναι δηλαδή θα πάω σε άλλον μόλις καθαρίσω.. Κ βλέπουμε.τι θα μ πει κ εκείνος . Να σας ρωτήσω κάτι άλλο? Μόλις πήρα τα home test είχε και κάτι άλλα γονιμότητας fsh αν θυμάμαι καλά έχει κάνει καμία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι τ το είπα τελευταία φορά π μ είπε να πάρω αντισυλληπτικα για τ ενδομητρίωμα κ μ λέει εντάξει κάνε ελεύθερα κ αν δεν πιάσεις κάνουμε χειρουργείο κ μετά εξωσωματική... Ότι να ναι δηλαδή θα πάω σε άλλον μόλις καθαρίσω.. Κ βλέπουμε.τι θα μ πει κ εκείνος . Να σας ρωτήσω κάτι άλλο? Μόλις πήρα τα home test είχε και κάτι άλλα γονιμότητας fsh αν θυμάμαι καλά έχει κάνει καμία? 

Βρε κοριτσι μου, να σε ρωτησω κατι?? Εισαι σε παααρα πολυ προχωρημενη ηλικια?? Σε ρωταω γιατι απ'oτι διαβασα προσπαθεις μονο 3 μηνες (πολυ λιγος) καιρος κ μου κανει εντυπωση να σου μιλαει απο τωρα ο γιατρος σου για εξωσωματικη.. εκτος αν υπαρχουν κ αλλα προβληματα.. εχεις σταθερο κυκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Βρε κοριτσι μου, να σε ρωτησω κατι?? Εισαι σε παααρα πολυ προχωρημενη ηλικια?? Σε ρωταω γιατι απ'oτι διαβασα προσπαθεις μονο 3 μηνες (πολυ λιγος) καιρος κ μου κανει εντυπωση να σου μιλαει απο τωρα ο γιατρος σου για εξωσωματικη.. εκτος αν υπαρχουν κ αλλα προβληματα.. εχεις σταθερο κυκλο?

Είμαι μικρή είμαι 22 και γιαυτό δεν μ άρεσε η αντιμετώπιση του λέγοντας μου αυτό κ πόσο μάλλον να κοιτάει την καρτέλα κ να μ λέει μικρή είσαι έχεις χρόνια μπροστά σου πάρε αντισυλληπτικα... Λες και θα το κάναμε μαζί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Είμαι μικρή είμαι 22 και γιαυτό δεν μ άρεσε η αντιμετώπιση του λέγοντας μου αυτό κ πόσο μάλλον να κοιτάει την καρτέλα κ να μ λέει μικρή είσαι έχεις χρόνια μπροστά σου πάρε αντισυλληπτικα... Λες και θα το κάναμε μαζί... 

Εκτός από το θέμα π είχα πριν 1 μισή χρόνο με τις πολυκυστικες π πήρα 6 μήνες αντισυλληπτικα μ έρχεται κανονικά από τότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Είμαι μικρή είμαι 22 και γιαυτό δεν μ άρεσε η αντιμετώπιση του λέγοντας μου αυτό κ πόσο μάλλον να κοιτάει την καρτέλα κ να μ λέει μικρή είσαι έχεις χρόνια μπροστά σου πάρε αντισυλληπτικα... Λες και θα το κάναμε μαζί... 

Κοριτσακι μου, εισαι παρα πολυ μικρη ακομα κ προσπαθεις σχετικα λιγο καιρο.. μην απογοητευεσαι λοιπον καθε φορα που θα αδιαθετεις.. δε λεω να αφησεις τα πραγματα στην τυχη τους, αλλα να εισαι σιγουρη πως θα γινεις μανουλα!! Εμενα με βοηθησαν τα τεστ ωορρηξιας αν κ το δικο μου θετικο δεν γινοταν τοσο κοκκινο οσο ελεγαν οι οδηγιες. Βρες εναν καλο γιατρο να σου πει 2-3 πραγματα κ να σου κανει καποιες βασικες εξετασεις και ολα θα γινουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! άλλαξε γιατρό χθες!

Είχα πολυκυστικές μέχρι που γέννησα...Δεν πήρα ποτέ αντισυλληπτικά γιατί δεν ήθελα να πάρω. Δεν είχα κάθε μήνα ωορρηξία και στο 29 έμεινα έγκυος. 

Δεν διανοούμαι να σου λέει για χειρουργείο και εξωσωματική χωρίς να σου έχει πει τι ακριβώς, που και αν έχεις!!!!

Αν είσαι από Αθήνα έχεις πολλές επιλογές από καλούς γιατρούς. Βρες έναν άλλο γιατρό...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσακι μου, εισαι παρα πολυ μικρη ακομα κ προσπαθεις σχετικα λιγο καιρο.. μην απογοητευεσαι λοιπον καθε φορα που θα αδιαθετεις.. δε λεω να αφησεις τα πραγματα στην τυχη τους, αλλα να εισαι σιγουρη πως θα γινεις μανουλα!! Εμενα με βοηθησαν τα τεστ ωορρηξιας αν κ το δικο μου θετικο δεν γινοταν τοσο κοκκινο οσο ελεγαν οι οδηγιες. Βρες εναν καλο γιατρο να σου πει 2-3 πραγματα κ να σου κανει καποιες βασικες εξετασεις και ολα θα γινουν!!

Έτσι είναι τώρα θα πάω κάπου αλλού να δω τι θα θα μου πει και γιαυτό σκάω κ ανχωνομαι τόσο γιατί σκέφτομαι να αυτό φταίει κ δεν μένω... Πήρα και ωορηξιας και αυτό το fsh και καλά γονιμότητας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

@Scooby! άλλαξε γιατρό χθες!

Είχα πολυκυστικές μέχρι που γέννησα...Δεν πήρα ποτέ αντισυλληπτικά γιατί δεν ήθελα να πάρω. Δεν είχα κάθε μήνα ωορρηξία και στο 29 έμεινα έγκυος. 

Δεν διανοούμαι να σου λέει για χειρουργείο και εξωσωματική χωρίς να σου έχει πει τι ακριβώς, που και αν έχεις!!!!

Αν είσαι από Αθήνα έχεις πολλές επιλογές από καλούς γιατρούς. Βρες έναν άλλο γιατρό...

 

Ναι @ditaki θα πάω τώρα κιόλας με το που καθαρίσω... Αυτά σκεφτόμουν 22 και η λύση μ να είναι αυτή λες κ δεν με πήρε σοβαρά λόγω ηλικίας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι @ditaki θα πάω τώρα κιόλας με το που καθαρίσω... Αυτά σκεφτόμουν 22 και η λύση μ να είναι αυτή λες κ δεν με πήρε σοβαρά λόγω ηλικίας... 

Καλά πολλά μπορεί να σκέφτηκε αλλά τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...