Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο μέλος απορειες


Scooby!

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Καλώς σας βρήκα είμαι νέα στο φόρουμ και προσπαθώ για παιδάκι!  Κύκλος 31 ημερών.. Γονιμες μέρες 20/8 με 27/8! Επαφή 20 και 22! Περιμένω να αδιαθςτησω σε 7 ημέρες! Έχω πολύ πρησμένο στήθος και πολλά υγρά! Υπάρχει Κάμια πιθανοτητα? Αν κάνω το σελφ κλεαρ θα είναι σωστό το αποτέλεσμα? Συγνώμη για το κατεβατο! Ευχαριστώ πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλώς σας βρήκα είμαι νέα στο φόρουμ και προσπαθώ για παιδάκι!  Κύκλος 31 ημερών.. Γονιμες μέρες 20/8 με 27/8! Επαφή 20 και 22! Περιμένω να αδιαθςτησω σε 7 ημέρες! Έχω πολύ πρησμένο στήθος και πολλά υγρά! Υπάρχει Κάμια πιθανοτητα? Αν κάνω το σελφ κλεαρ θα είναι σωστό το αποτέλεσμα? Συγνώμη για το κατεβατο! Ευχαριστώ πολύ... 

Καλώς ήλθες Scooby!!! Φυσικά και υπάρχει πιθανότητα, ποτέ να μην αμφιβάλλεις. απο τη στιγμή που έχετε επαφές υπάρχει πιθανότητα. Η συμβουλή μου, και είναι καθαρά προσωπική άποψη, είναι να περιμένεις να δεις καθυστέρηση για να κάνεις τεστ εγκυμοσύνης.έστω και μια μέρα! και μην ξεχάσεις με τα πρώτα πρωινά ούρα, ναι;

Καλή σου επιτυχία κοπέλα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σκάσω σε μια βδομάδα :)  καλύτερα βέβαια Να περιμένω! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Εσύ είσαι μανούλα η προσπαθείς? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλώς σας βρήκα είμαι νέα στο φόρουμ και προσπαθώ για παιδάκι!  Κύκλος 31 ημερών.. Γονιμες μέρες 20/8 με 27/8! Επαφή 20 και 22! Περιμένω να αδιαθςτησω σε 7 ημέρες! Έχω πολύ πρησμένο στήθος και πολλά υγρά! Υπάρχει Κάμια πιθανοτητα? Αν κάνω το σελφ κλεαρ θα είναι σωστό το αποτέλεσμα? Συγνώμη για το κατεβατο! Ευχαριστώ πολύ... 

καλημερα καλη μ...κ ευχομαι ν παρεις τ αποτελεσμα π επιθυμεις....

κ εγω θ σ ελεγα ν κανες τεστ αφου εχεις καθυστερηση..κ στο λεω απο προσωπικη πειρα..

τωρα ειμαι 12+6....εκανα τεστ (επειδη δν αντεχα αλλο) 3'η 4 μερες πριν αδιαθετησω κ βγηκε αρνητικο...

επειδη ομως ειχα καθυστερηση κ επειδη ο καλος μ επεμενε πως "ηξερε πως εχει κανει δουλεια"(χαχαχαα)   ξανα εκανα τεστ κ βγηκε σ δευτερολεπτα θετικο...

σ αλλες βεβαια βγαινει κ πριν τν καθυστερηση θετικο....

μ τ καλο παντως οτι εσυ επιθυμεις..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Θα σκάσω σε μια βδομάδα :)  καλύτερα βέβαια Να περιμένω! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Εσύ είσαι μανούλα η προσπαθείς? 

 

Εγώ τώρα είμαι έγκυος στο πρώτο μου, ειμαι 8 εβδ + 1 μερα. Εγώ περίμενα και έκανα το τεστ με 5 μέρες καθυστέρησης να φανταστείς! Τους προηγούμενους μήνες που έκανα πριν και βγαίναν αρνητικά, έλεγα...εντάξει ίσως είναι νωρίς να ξανακάνω αύριο..μεθαύριο...και κατέληξα με τα αρνητικά αποτελέσματα να με παίρνει απο κάτω. Για αυτό χίλιες φορές καλύτερα με καθυστέρηση και πρωινά ούρα για να είσαι σίγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

καλημερα καλη μ...κ ευχομαι ν παρεις τ αποτελεσμα π επιθυμεις....

κ εγω θ σ ελεγα ν κανες τεστ αφου εχεις καθυστερηση..κ στο λεω απο προσωπικη πειρα..

τωρα ειμαι 12+6....εκανα τεστ (επειδη δν αντεχα αλλο) 3'η 4 μερες πριν αδιαθετησω κ βγηκε αρνητικο...

επειδη ομως ειχα καθυστερηση κ επειδη ο καλος μ επεμενε πως "ηξερε πως εχει κανει δουλεια"(χαχαχαα)   ξανα εκανα τεστ κ βγηκε σ δευτερολεπτα θετικο...

σ αλλες βεβαια βγαινει κ πριν τν καθυστερηση θετικο....

μ τ καλο παντως οτι εσυ επιθυμεις..!!

Το επιθυμω σαν τρελη :P .! Συγχαρητήρια όλα να πάνε καλά σου εύχομαι να απολαύσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Εγώ τώρα είμαι έγκυος στο πρώτο μου, ειμαι 8 εβδ + 1 μερα. Εγώ περίμενα και έκανα το τεστ με 5 μέρες καθυστέρησης να φανταστείς! Τους προηγούμενους μήνες που έκανα πριν και βγαίναν αρνητικά, έλεγα...εντάξει ίσως είναι νωρίς να ξανακάνω αύριο..μεθαύριο...και κατέληξα με τα αρνητικά αποτελέσματα να με παίρνει απο κάτω. Για αυτό χίλιες φορές καλύτερα με καθυστέρηση και πρωινά ούρα για να είσαι σίγουρη!!

Και εσύ εγκύουλα?  συγχαρητήρια ?. Και σε εσένα όλα να πάνε υπέροχα!! Ρίξτε μια λίγο μπεμπεδοκονη ?  έτσι ακριβώς έχω πάθει τους προηγούμενους μήνες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Το επιθυμω σαν τρελη :P .! Συγχαρητήρια όλα να πάνε καλά σου εύχομαι να απολαύσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.!!!! :):)

αφιερωσε τ μυαλο σ διαφορα αλλα πραγματα γ  ν ξεχαστεις κ θ περασουν αμεσως οι μερες...  

σ ευχαριστω πολυ κ σ ευχομαι ολοψυχα ενα θετικοτατοοοοοο   τεστ καλη μ..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλώς σας βρήκα είμαι νέα στο φόρουμ και προσπαθώ για παιδάκι!  Κύκλος 31 ημερών.. Γονιμες μέρες 20/8 με 27/8! Επαφή 20 και 22! Περιμένω να αδιαθςτησω σε 7 ημέρες! Έχω πολύ πρησμένο στήθος και πολλά υγρά! Υπάρχει Κάμια πιθανοτητα? Αν κάνω το σελφ κλεαρ θα είναι σωστό το αποτέλεσμα? Συγνώμη για το κατεβατο! Ευχαριστώ πολύ... 

Καλημέρα και καλώς ήρθες! !!!!κι εγώ σου προτεινω να περιμένεις την καθυστέρηση! !!πόσο καιρό προσπαθείτε? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Και εσύ εγκύουλα?  συγχαρητήρια ?. Και σε εσένα όλα να πάνε υπέροχα!! Ρίξτε μια λίγο μπεμπεδοκονη ?  έτσι ακριβώς έχω πάθει τους προηγούμενους μήνες!!! 

Σου στέλνω μπεμπεδόσκονη scooby μου!!!!!! εμένα μου είχε στείλει τον ιούνιο η @Χριστιαννα* και έπιασε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

αφιερωσε τ μυαλο σ διαφορα αλλα πραγματα γ  ν ξεχαστεις κ θ περασουν αμεσως οι μερες...  

σ ευχαριστω πολυ κ σ ευχομαι ολοψυχα ενα θετικοτατοοοοοο   τεστ καλη μ..!!! 

Κ εγώ σευχαριατω πάρα πολύ! Έχω αυτό το μήνα μια άλλη αίσθηση δεν ξέρω είμαι συνέχεια με ένα χαμόγελο ελπίζοντας...  Πάντως παίζει τα υγρά να είναι σύμπτωμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα και καλώς ήρθες! !!!!κι εγώ σου προτεινω να περιμένεις την καθυστέρηση! !!πόσο καιρό προσπαθείτε? ???

Είναι ο 3ος μήνας! Καλώς σας βρήκα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Κ εγώ σευχαριατω πάρα πολύ! Έχω αυτό το μήνα μια άλλη αίσθηση δεν ξέρω είμαι συνέχεια με ένα χαμόγελο ελπίζοντας...  Πάντως παίζει τα υγρά να είναι σύμπτωμα? 

ναιιιι...εγω ειχα παρα πολλα....

κ δυστυχως ακομη τ εχω.... ειναι απολυτα φυσιολογικο μ ειπε ο γιατρος μ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Σου στέλνω μπεμπεδόσκονη scooby μου!!!!!! εμένα μου είχε στείλει τον ιούνιο η @Χριστιαννα* και έπιασε!!!!!!!!!

Fainaretiii ελπίζω να πιάσει και σε εμένα :):) προσπαθούσες καιρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφυγε τ καλοκαιρακι(ημερολογιακα) κ ελπιζω σε ολες μας ν αφησε τ πιο ομορφο δωρο τς ζωης μας...και να μας πανε ολα καλα μεχρι τ τελος..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

ναιιιι...εγω ειχα παρα πολλα....

κ δυστυχως ακομη τ εχω.... ειναι απολυτα φυσιολογικο μ ειπε ο γιατρος μ...

Αχ μακάρι μακάρι μακάρι!!!!!!  Είμαι σαν χαζόχαρούμενο ελπίζω κάτι να σημαίνει κ αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Fainaretiii ελπίζω να πιάσει και σε εμένα :):) προσπαθούσες καιρό? 

Προσπαθούσαμε για 9 μήνες μετα τη διακοπή απο μακροχρόνια χρήση αντισυλληπτικών που έπαιρνα για δυσμηνόρροια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

εφυγε τ καλοκαιρακι(ημερολογιακα) κ ελπιζω σε ολες μας ν αφησε τ πιο ομορφο δωρο τς ζωης μας...και να μας πανε ολα καλα μεχρι τ τελος..!!

Ωραία τα λες Κατερινάκι μου!!!! το πιο όμορφο δώρο!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

εφυγε τ καλοκαιρακι(ημερολογιακα) κ ελπιζω σε ολες μας ν αφησε τ πιο ομορφο δωρο τς ζωης μας...και να μας πανε ολα καλα μεχρι τ τελος..!!

Αχ μακάρι αυτά σκεφτόμουν κ εγώ!  Έχω γενέθλια ?. Αυτό μήνα κ έλεγα μακάρι να είναι το δωράκι μου!  Κ να είναι για  όλες όσες προσπαθούμε!!!! Κι αυτές που έχει γίνει το θαυματακι όλα να πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Προσπαθούσαμε για 9 μήνες μετα τη διακοπή απο μακροχρόνια χρήση αντισυλληπτικών που έπαιρνα για δυσμηνόρροια!

Και εγώ έπαιρνα κάποια στιγμή παλιά για σ.π.ω αλλά όλα καλά τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ μια συμβουλη μιας κ εχω περασει τ δικο σας σταδιο...  ν κανετε πολυ καλη διατροφη..κ πολλα φρουτα..βοηθαει ν μν σας ενοχλει τ στομαχι..τουλαχιστον σ εμενα επιασε....ακομη κ οταν ετρωγα κατι π μ βαραινε ετρωγα ενα φρουτακι κ ηρεμουσα καπως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

κοριτσια μ μια συμβουλη μιας κ εχω περασει τ δικο σας σταδιο...  ν κανετε πολυ καλη διατροφη..κ πολλα φρουτα..βοηθαει ν μν σας ενοχλει τ στομαχι..τουλαχιστον σ εμενα επιασε....ακομη κ οταν ετρωγα κατι π μ βαραινε ετρωγα ενα φρουτακι κ ηρεμουσα καπως.....

katerina εγω φοβάμαι να φαω φρούτα με το στομάχι που εχω...και τα θέλω σαν τρελή!!! Λες να φαω;;  το εχω ρίξει στο ψωμί και στα τοστ χωρίς τυρί μπας και στρώσει το στομάχι αλλά βλέπω φρούτα και μου φεύγουν τα σάλια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Fainareti είπε:

katerina εγω φοβάμαι να φαω φρούτα με το στομάχι που εχω...και τα θέλω σαν τρελή!!! Λες να φαω;;  το εχω ρίξει στο ψωμί και στα τοστ χωρίς τυρί μπας και στρώσει το στομάχι αλλά βλέπω φρούτα και μου φεύγουν τα σάλια. 

φαε ελαφρια φρουτακια..εγω εχω τσακισει τ νεκταρινια...ν ειναι κ απο τ ψυγειο... κ καπου καπου τρωω κ κανενα μηλο...

δν τρωω πεπονια κ τετοια....

μπορεις ν δοκιμασεις,κ αν δεις οτι σ χαλανε περισσοτερο μν φας παλι...

αλλα παρα μα παρα πολυ καλα πλυμμενα....

εγω δυστυχως αργησα ν τ καταλαβω οτι μ βοηθουσαν...   ελεγα κ εγω στην αρχη οπως εσυ..μ τ στομαχι π εχω μονο τ φρουτα μ ελειπαν...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Θα σκάσω σε μια βδομάδα :)  καλύτερα βέβαια Να περιμένω! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Εσύ είσαι μανούλα η προσπαθείς? 

 

εμενα εδειξε 4 μερες πριν το iq early....κ 2 μερες πριν που το ξαναεκανα..σου το ευχομαι ολοψυχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Είναι ο 3ος μήνας! Καλώς σας βρήκα :)

Μία χαρά! !!!!σου εύχομαι σε μια βδομάδα να κρατάς το θετικο τεστακι!!!!!όσο μπορείς να εισαι χαλαρή! !!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...