Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια μ καλησπερα σας...με το καλο τα ζουζουνια ολων μας..και να τα χαιρεστε οσες τα εχετε ηδη....

αργω βεβαια ακομα για τον τοκετο,αλλα γενικα προσπαθω να τα εχω όλα ετοιμα...

γενναω μεχρι 11 Μαρτιου....

ολα πανε καλα ευτυχως...εκανα  κ αυχενικη βγηεκ πολυ καλη...

ο γιατρος μου ειναι μονο στο ιασω και εκει θα γεννησω...

αυτο που θελω να σας ρωτησω ειναι να μου πειτε τις εμπειριες σας..

τι να προσεξω..

σε τι δεν μεινατε ευχαριστημενες.?

τι παιζει με τον 6ο οροφο και τι με τους αλλους.?

ποσο σας κόστισε.?

σας ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για το κατεβατο...

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 19 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

κοριτσια μ καλησπερα σας...με το καλο τα ζουζουνια ολων μας..και να τα χαιρεστε οσες τα εχετε ηδη....

αργω βεβαια ακομα για τον τοκετο,αλλα γενικα προσπαθω να τα εχω όλα ετοιμα...

γενναω μεχρι 11 Μαρτιου....

ολα πανε καλα ευτυχως...εκανα  κ αυχενικη βγηεκ πολυ καλη...

ο γιατρος μου ειναι μονο στο ιασω και εκει θα γεννησω...

αυτο που θελω να σας ρωτησω ειναι να μου πειτε τις εμπειριες σας..

τι να προσεξω..

σε τι δεν μεινατε ευχαριστημενες.?

τι παιζει με τον 6ο οροφο και τι με τους αλλους.?

ποσο σας κόστισε.?

σας ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για το κατεβατο...

Καλημέρα! !!!εγώ δε γέννησα ιασω αλλά έχω κάνει αρκετές εξετάσεις εκεί. ...αυχενικες και β επιπέδου. ..ο τοτε γιατρός μου ήταν σε όλα τα μαιευτηρια της Αθήνας κι εγώ είχα επιλέξει το λητω γιατί ήταν πιο φιλικό στο θηλασμό τότε. ...8 χρόνια πριν....και ήταν λίγο πιο οικονομικό. ...στη δεύτερη μικρή μου άλλαξα γιατρό και γέννησα σε δημοσιο νοσοκομείο της επαρχίας! Με το καλό το μωράκι σου!!!!!😊😊😊😊

• Like 1

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα! !!!εγώ δε γέννησα ιασω αλλά έχω κάνει αρκετές εξετάσεις εκεί. ...αυχενικες και β επιπέδου. ..ο τοτε γιατρός μου ήταν σε όλα τα μαιευτηρια της Αθήνας κι εγώ είχα επιλέξει το λητω γιατί ήταν πιο φιλικό στο θηλασμό τότε. ...8 χρόνια πριν....και ήταν λίγο πιο οικονομικό. ...στη δεύτερη μικρή μου άλλαξα γιατρό και γέννησα σε δημοσιο νοσοκομείο της επαρχίας! Με το καλό το μωράκι σου!!!!!😊😊😊😊

σας ευχαριστω πολυ...!! κ εσεις ν χαιρεστε τ παιδακια σας...

κ εγω καποιες αιματολογικες κ κτ αλλες τς κανω στο ιασω...ομως τς μεγαλους υπερηχους τς κανω στον κ.κουρτη...

στις πριν 4 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

σας ευχαριστω πολυ...!! κ εσεις ν χαιρεστε τ παιδακια σας...

κ εγω καποιες αιματολογικες κ κτ αλλες τς κανω στο ιασω...ομως τς μεγαλους υπερηχους τς κανω στον κ.κουρτη...

Ευχαριστώ! !!!😀😀😀😀

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Για να κατέβει πιο γρήγορα. Άμα την αφήσω μόνη της σωθήκαμε πάλι... Κ γω θέλω να ξεκινήσω νέο κύκλο. Να καθαρίσει καλά το ενδομητριο. Είχα ξαναπάρει κ τον Μάρτιο. Κάτι πάλι δε πήγε καλά με τη προγεστερονη υποψιάζομαι... Κλασσικά... 
    • Α δε πας οπότε να ναι δηλαδή κατάλαβα... ΑΑ δεν έχει σκοπό να κατέβει αλλιώς?? Δες να φτιάξεις τον κύκλο σου κ πιστεύω μετά είναι θέμα χρόνου..όλα καλά θα πάνε..θα σου έρθει δηλαδή με το ντουφαστον?εγώ πονάω αλλά δεν κατεβαίνει έχω καφέ.. αύριο στην ώρα της κυρία...
    • Χαρά μου να σας ζήσει το μικρούλι σας... γερό κ δυνατό γρήγορα στο σπίτι σας...Τις ομορφότερες ευχές για το μωρό κ για σένα καλή ανάρρωση να πάμε όλα τέλεια... να μας λες τα νέα σου... σκορπάκι τελικά ήθελε να γίνει το μικρούλι....😉😉😘😘😘😘😘
    • Ορμονικές κ ένας παθολόγος μπορεί να στις γραψει... Εγώ σκέφτομαι τον επόμενο κύκλο μετά από 7 ημέρες ωορρηξιας να πάω να κάνω για προγεστερονη. Να δω αν αυξάνεται σωστά..... Ορμονικές συνήθως γίνονται 3η ημέρα κύκλου. Σήμερα ξεκίνησα ντουφαστον γθα να μου ρθε περίοδος.
    • Καλημερα κ από μένα !! Ήμουν στην παρέα σας στο τυχερό Σεπτέμβρη !! Εκεί σταματήσαμε τις ελεύθερες επαφές μας κ ξεκινάμε πάλι δυναμικά αυτό το μήνα!! Με κύκλο 28-31 κ θετικό τεστ ωορρηξία στις 15 περιμένω στις 29-30 του μήνα !! Καλή επιτυχία σε όλες μας!! 
  • Νέες συζητήσεις