Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ


TXRISTINA

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 57 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Άντε βρε Χριστινάκι, έχουμε και εμείς αγωνία για σένα....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Με το καλό @TXRISTINA!!! εύχομαι να δεις σύντομα μια υψηλή χοριακή ή μια δεύτερη γραμμούλα στο τεστ, ή και τα δυο μαζί!!!!  

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!! ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΜΟΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ.... 

Χριστινάκι μου δεν πειράζει!!! Πάμε για τον επόμενο μήνα με τρέλα!!!  αυτά τα άτιμα τα  συμπτώματα που είναι ίδια με της περιόδου μας ταλαιπωρούν και μας βασανίζουν το μυαλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Fainareti είπε:

Χριστινάκι μου δεν πειράζει!!! Πάμε για τον επόμενο μήνα με τρέλα!!!  αυτά τα άτιμα τα  συμπτώματα που είναι ίδια με της περιόδου μας ταλαιπωρούν και μας βασανίζουν το μυαλό!

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΓΩ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΙΚΡΟΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TXRISTINA είπε:

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΓΩ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΙΚΡΟΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

θα έρθει αγάπες μου!!! πες του να μην στεναχωριέτε και μας στεναχωρεί και το κορίτσι μας!  να του πεις οτι θα έχει και ένα όφελος απο αυτό...άλλον ένα μήνα αγαπούλες φουλ!!! τι άλλο θέλει πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

θα έρθει αγάπες μου!!! πες του να μην στεναχωριέτε και μας στεναχωρεί και το κορίτσι μας!  να του πεις οτι θα έχει και ένα όφελος απο αυτό...άλλον ένα μήνα αγαπούλες φουλ!!! τι άλλο θέλει πια!!

ΧΑΧΑΧΑΧ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΦΙ!!! ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΑΦΟΥ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TXRISTINA είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΦΙ!!! ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΑΦΟΥ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

θα φτιάξετε το πιο όμορφο παιδικό δωμάτιο!! μην αγχώνεστε για αυτό! Αγαπούλες, φιλάκια, και θα έρθουν και σιγά σιγά τα μωράκια σας.[smilie=love8.gif]

Εμας η γιατρός  μας είπε να περιμένουμε λίγο ακόμα για να έχουμε επαφές (κοντεύουμε 2 μήνες χωρις), και μου φαινετε ερωτικός μέχρι και ο γάτος της γειτονιάς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

θα φτιάξετε το πιο όμορφο παιδικό δωμάτιο!! μην αγχώνεστε για αυτό! Αγαπούλες, φιλάκια, και θα έρθουν και σιγά σιγά τα μωράκια σας.[smilie=love8.gif]

Εμας η γιατρός  μας είπε να περιμένουμε λίγο ακόμα για να έχουμε επαφές (κοντεύουμε 2 μήνες χωρις), και μου φαινετε ερωτικός μέχρι και ο γάτος της γειτονιάς!! 

ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΩΣΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!! ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΩΣΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!! ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ!!!!

Μόνο αυτό που λες με κρατάει απο τον βιασμό! αχχαχαχχααχαχχααχααχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Fainareti είπε:

Μόνο αυτό που λες με κρατάει απο τον βιασμό! αχχαχαχχααχαχχααχααχαχαχα!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.... ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

θα φτιάξετε το πιο όμορφο παιδικό δωμάτιο!! μην αγχώνεστε για αυτό! Αγαπούλες, φιλάκια, και θα έρθουν και σιγά σιγά τα μωράκια σας.[smilie=love8.gif]

Εμας η γιατρός  μας είπε να περιμένουμε λίγο ακόμα για να έχουμε επαφές (κοντεύουμε 2 μήνες χωρις), και μου φαινετε ερωτικός μέχρι και ο γάτος της γειτονιάς!! 

χαχαχααχα μονο ο γατος.!?

εμας μας τ απαγορεψε απο τν αρχη...κ κοριτσια σ λιγακι μπαινω στον 4ο μηνα....

πριν κανα μηνα δν αντεξαμε κ υποκυψαμε μια κ μοναδικη φορα(μετα λιωναμε απο τυψεις κ οι δυο) αλλα κ ο γιατρος μας κατσαδιασε γ τ καλα..χιχιχιχι

@TXRISTINAδν πειραζειιιι..!!κοιτα ν απολαυσετε ο ενας τον αλλον γ ενα μηνα ακομη..!! χαλαρωστε κ θ ερθει πριν καν το καταλαβετε.... 

κ καντε φουλ ελευθερα..μν μετρας τς μερες κ αγχωνεστε...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

χαχαχααχα μονο ο γατος.!?

εμας μας τ απαγορεψε απο τν αρχη...κ κοριτσια σ λιγακι μπαινω στον 4ο μηνα....

πριν κανα μηνα δν αντεξαμε κ υποκυψαμε μια κ μοναδικη φορα(μετα λιωναμε απο τυψεις κ οι δυο) αλλα κ ο γιατρος μας κατσαδιασε γ τ καλα..χιχιχιχι

@TXRISTINAδν πειραζειιιι..!!κοιτα ν απολαυσετε ο ενας τον αλλον γ ενα μηνα ακομη..!! χαλαρωστε κ θ ερθει πριν καν το καταλαβετε.... 

κ καντε φουλ ελευθερα..μν μετρας τς μερες κ αγχωνεστε...

 

Αστα κατερίνα μου σας νοιώθουμε!!! Πολυ "πεινα" ρε παιδί! Χαχχαχχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί καλέ σας το απαγόρευσε??

Αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης (αποκόλληση κ.λ.π.), τότε επιτρέπονται οι επαφές. Στο τέλος δε...επιβάλλονται όταν αργεί να ξεκινήσει ο τοκετός!!!

Χριστινάκι μου δεν πειράζει....απόλαυσε την διαδικασία!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Γιατί καλέ σας το απαγόρευσε??

Αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης (αποκόλληση κ.λ.π.), τότε επιτρέπονται οι επαφές. Στο τέλος δε...επιβάλλονται όταν αργεί να ξεκινήσει ο τοκετός!!!

Χριστινάκι μου δεν πειράζει....απόλαυσε την διαδικασία!!!!

 

Ditaki εμας μας είπε λίγο υπομονή ακόμα και σιγά σιγά θα μας πει αυτή ποτε να ξεκινησούμε. Της είπα οτι βλέπω όνειρα απο τη λαχτάρα μου αλλά μου είπε λίγο ακόμα υπομονή. Κατι θα εχει στο μυαλό της υποθέτω.

Μόλις μας πει το οκ θα γίνει χαμός σας λεω..δεν θα μπορει να παρει τα πόδια του ο άντρας μου....χαχαχαχαααχχαα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Ditaki εμας μας είπε λίγο υπομονή ακόμα και σιγά σιγά θα μας πει αυτή ποτε να ξεκινησούμε. Της είπα οτι βλέπω όνειρα απο τη λαχτάρα μου αλλά μου είπε λίγο ακόμα υπομονή. Κατι θα εχει στο μυαλό της υποθέτω.

Μόλις μας πει το οκ θα γίνει χαμός σας λεω..δεν θα μπορει να παρει τα πόδια του ο άντρας μου....χαχαχαχαααχχαα.

Πες της να του γράψει βιταμίνες....χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Γιατί καλέ σας το απαγόρευσε??

Αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης (αποκόλληση κ.λ.π.), τότε επιτρέπονται οι επαφές. Στο τέλος δε...επιβάλλονται όταν αργεί να ξεκινήσει ο τοκετός!!!

Χριστινάκι μου δεν πειράζει....απόλαυσε την διαδικασία!!!!

 

ειχα μια μικρη αποκολληση...τν οποια στην αυχενικη ειδαμε πως δν υπαρχει πλεον..αφου εγινα ενα μ τ κρεββατι κ ηταν κ πολυ μικρη...

μας ειπε πως θ κανουμε οταν μας τ επιτρεψει αυτος... θ παμε παλι γυρω στις 15-20 σεπτεμβριου...

ελπιζω ν μας πει αλλα.... γτ κοριτσια κ εμεις κανουμε υπομονη γ τ σπορακια μας..αλλα κ οι αντρες μας.?

ποσα ν αντεξουν απο εμας αυτους τς 9 μηνες..!?!?!?

ηρωες...!!!

ονειρα φουλ κ εγω γ αυτο τ θεμα..πλεον κ ο δικος μ..χαχαχα

υπομονη κ ολα θα μας πανε καλα.... αλλωστε γ εναν κ μονο ιερο σκοπο γινονται αυτα....

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλαχιστον παρηγορουμε μ τς μερες π δν θελω ουτε καν ν μ φιλησει ή ν μ αγγιζει.δυστυχως υπαρχουν κ αυτες...δν ξερω γτ....

κ δν ξερω αν ειμαι κ η μονη π τ ζω αυτο....

μερικες φορες ειμαι πολυυ χαλια στη διαθεση χωρις ν υπαρχει λογος..ετσι απο μονο τ...

κ μ τ νευρα αφηστε..δν παιζουμε μ αυτα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι για την Ιστορία να σας πω ότι 9 μήνες δεν έκανα καθόλου λόγω 2 αποκολλησεων στην 6η και 12η εβδομάδα και μετά ο άντρας μου φοβόταν. 

Όσο για την διαθεση σας....εεε θα έχει τα πάνω και τα κάτω της...ορμόνες γαρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΝΩ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟΣ. ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΑΩ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ(ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΟΝΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ). ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΜΑΣ.

Γεια σου κ απο μενα κ τα καλυτερα ευχομαι.. Αρχικα θεωρω οτι το τεστ εγινε λαθος που εγινε βραδυ γιατι ειχες πολυ μικρη καθυστερηση, ακομα κ με πρωινα παλι θα υπηρχαν αμφιβολιες.. Εχω ενα προαισθημα οτι εισαι αλλα μην ξεμυαλιζεσαι, κανε πρωτα την χοριακη κ βλεπεις.. Κ σιγουρα κ να μην εισαι δ εγινε και κατι.. Εγω με αρνητικο τεστ κ τωρα μπαινω στον μηνα μου!! Σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την ψυχη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κορίτσια καλησπέρα....ειμαι καινούργια εδώ κ θα ήθελα την γνώμη σας!πάντα αδιαθετω 2-3 νωρίτερα κάθε μήνα...πχ τον Σεπτέμβρη αδιαθετησα 12 του μήνα έπρεπε 9 του μήνα το πολύ 10 του Οκτώβρη να δω περιοδο....δεν έχω δει ομως ....εχω πολύ υπνηλιααα απίστευτη πονάει το στήθος μου κ υπερβολικά η μέση μου....λετε να τα καταφέραμε???ααα κ χθες κ σήμερα που εκανα τεστ αρνητικά!!!Τι λέτε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Βaby loading είπε:

λετε να τα καταφέραμε???ααα κ χθες κ σήμερα που εκανα τεστ αρνητικά!!!Τι λέτε????

Καλησπερα, αρχικα ειναι νωρις γ να δειξουν τα τεστ ουρων.. Εγω 4η μερα καθηστερησης κ αρνητικο τεστ.. Μονο η χοριακη θα σ δειξει σιγουρα.. Αν γενικα δ εχεις αστατο κυκλο νομιζω οτι τα καταφερατε.. Κανε μια χοριακη το συντομοτερο γ να ξερεις κ να παρεις τα μετρα που χρειαζεται! Σου ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...