Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ


TXRISTINA

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΝΩ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟΣ. ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΑΩ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ(ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΟΝΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ). ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσι μου.Καλώς ήρθες στην παρέα μας.Τα συμπτώματα που περιγράφεις θα μμπορούσαν να είναι κ περιόδου κ εγκυμοσυνης.Κανε μια χοριακή που θα δείξει σίγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.Καλώς ήρθες στην παρέα μας.Τα συμπτώματα που περιγράφεις θα μμπορούσαν να είναι κ περιόδου κ εγκυμοσυνης.Κανε μια χοριακή που θα δείξει σίγουρα

ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΓΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΣΧΟΛΑΣΩ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TXRISTINA είπε:

ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΓΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΣΧΟΛΑΣΩ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ

Σ εύχομαι μια μμεγάλη χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Σ εύχομαι μια μμεγάλη χοριακη!!!!

ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!! ΜΑΚΑΡΙ!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι καταρχάς be cool! Κάνε μια χοριακή όποτε μπορείς και μακάρι να είσαι! Γενικά το τελευταίο διάστημα, πολλές κοπέλες εδώ στο φορουμ έχουν αναφέρει για λάθος αποτελέσματα απο τεστ. Επίσης ένας γενικός κανόνας λέει, ότι το θετικό τεστ είναι θετικό, ενώ το αρνητικό μπορεί να κάνει λάθος. Αρχή κύησης ή λήψη πολλών υγρών πριν το τεστ, συνήθως εμφανίζουν χαμηλά ποσοστά χοριακής στο ούρα, τα οποία δεν είναι ανιχνεύσιμα από τα τεστ. Ενώ στο αίμα δεν ισχύει αυτό.

Σε περίπτωση όμως που δεν είσαι δεν χρειάζεται ούτε να απογοητευτείς, ούτε να αγχωθείς...θα έρθει το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TXRISTINA είπε:

ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!! ΜΑΚΑΡΙ!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ

Στο εύχομαι από την καρδιά μου!!!!Όπως να χει να είσαι αισιόδοξη κ ψύχραιμη!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Χριστινάκι καταρχάς be cool! Κάνε μια χοριακή όποτε μπορείς και μακάρι να είσαι! Γενικά το τελευταίο διάστημα, πολλές κοπέλες εδώ στο φορουμ έχουν αναφέρει για λάθος αποτελέσματα απο τεστ. Επίσης ένας γενικός κανόνας λέει, ότι το θετικό τεστ είναι θετικό, ενώ το αρνητικό μπορεί να κάνει λάθος. Αρχή κύησης ή λήψη πολλών υγρών πριν το τεστ, συνήθως εμφανίζουν χαμηλά ποσοστά χοριακής στο ούρα, τα οποία δεν είναι ανιχνεύσιμα από τα τεστ. Ενώ στο αίμα δεν ισχύει αυτό.

Σε περίπτωση όμως που δεν είσαι δεν χρειάζεται ούτε να απογοητευτείς, ούτε να αγχωθείς...θα έρθει το μωράκι σου!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΕΩΤΕΡΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η TXRISTINA είπε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΕΩΤΕΡΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ

σ ευχομαι κοριτσακι μου ν εισαι κ ν σ πανε ολα καλα....

σκεψου ειχα ακριβως τ ιδια συμπτωματα....κανε μια χοριακη κ ελπιζω ν εισαι..!!!

τ τεστ πολλες φορες λενε τ δικα τς ειδικα τ αρνητικα...κ ασε π μπορει ν εγινε αργα η συλληψη(οπως κ σ εμενα) κ ν μν ειναι μεγαλη ποσοτοτητα αυτης τς ορμονης στα ουρα σ...κ εχει ως αποτελεσμα ν μν σ βγαινει θετικο..!!!!

περιμενουμε νεα σ...!!!!

φιλακια..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

σ ευχομαι κοριτσακι μου ν εισαι κ ν σ πανε ολα καλα....

σκεψου ειχα ακριβως τ ιδια συμπτωματα....κανε μια χοριακη κ ελπιζω ν εισαι..!!!

τ τεστ πολλες φορες λενε τ δικα τς ειδικα τ αρνητικα...κ ασε π μπορει ν εγινε αργα η συλληψη(οπως κ σ εμενα) κ ν μν ειναι μεγαλη ποσοτοτητα αυτης τς ορμονης στα ουρα σ...κ εχει ως αποτελεσμα ν μν σ βγαινει θετικο..!!!!

περιμενουμε νεα σ...!!!!

φιλακια..!

ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ 20/8, 22/8, 24/8, 27/8. ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TXRISTINA είπε:

ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ 20/8, 22/8, 24/8, 27/8. ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ

μπορει γτ κ εμεις ενω ειχαμε πολυ κοντα στην ωορηξια μ τλκ τ σπορακι αποφασισε ν ερθει πιο μετα...

πραγματικα σ εχομαι ολοψυχα ν παρεις μια θετικοτατη χοριακη..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

μπορει γτ κ εμεις ενω ειχαμε πολυ κοντα στην ωορηξια μ τλκ τ σπορακι αποφασισε ν ερθει πιο μετα...

πραγματικα σ εχομαι ολοψυχα ν παρεις μια θετικοτατη χοριακη..!!!

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ!!! ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΓΕΝΝΗΣΕΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΝΩ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟΣ. ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΑΩ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ(ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΟΝΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ). ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΜΑΣ.

Χριστινα καλημερα! Τα πρωτα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι ολοιδια με αυτα της περιοδου συν υπνηλια κ κουραση σε καποιες κοπελες. Εμετος κ καουρες ειναι λιγο σπανιο να οφειλονται στην εγκυμοσυνη (ισως ειναι τυχαιες) επειδη εμφανιζονται πιο αργα οταν ανεβαινουν αρκετα η χοριακη κ η προγεστερονη. Αν οντως εχεις σταθερο κυκλο ειναι πιθανο να εισαι εγκυος. Εμενα ο κυκλος μου ηταν 25-28. Οποτε, παντα μετρουσα την καθυστερηση μονο μετα την 29η ημερα (κ οχι μετα την 25η) για να μην μπαινω σε διαδικασιες τεστ χωρις πραγματικη καθυστερηση. Εχω περασει 4 εγκυμοσυνες κ φαντασου οτι εχω κανει στην ζωη μου μονο 3 φορες τεστ κ ημουν κ τις 3 εκγυος. Στην τελευταια μου εγκυμοσυνη, που ευτυχως παει καλα (γιατι οι αλλες απετυχαν) εκανα τεστ το πρωι της 3ης μερας, βγηκε αρνητικο αλλα επειδη γνωριζα οτι ο κυκλος μου τα τελευταια 3 χρονια ποτε δεν ειχε ξεπερασει τις 29 μερες κ εγω ημουν ηδη στην 31η, την επομενη πηγα για χοριακη κ ηταν 1400!! Δηλ το τεστ, αν κ με πρωινα ουρα, δε μου ανιχνευσε χοριακη που ηταν σχεδον 1000!!! Δε στο λεω για να παρουν τα μυαλα σου αερα, αλλα για να πας ψυχραιμα να κανεις χοριακη κ ακομα πιο ψυχραιμα να δεχτεις ακομη κ ενα αρνητικο αποτελεσμα. Ευχομαι να ειναι θετικο κ να χασεις την ψυχραιμια σου απο χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

Χριστινα καλημερα! Τα πρωτα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι ολοιδια με αυτα της περιοδου συν υπνηλια κ κουραση σε καποιες κοπελες. Εμετος κ καουρες ειναι λιγο σπανιο να οφειλονται στην εγκυμοσυνη (ισως ειναι τυχαιες) επειδη εμφανιζονται πιο αργα οταν ανεβαινουν αρκετα η χοριακη κ η προγεστερονη. Αν οντως εχεις σταθερο κυκλο ειναι πιθανο να εισαι εγκυος. Εμενα ο κυκλος μου ηταν 25-28. Οποτε, παντα μετρουσα την καθυστερηση μονο μετα την 28η ημερα (κ οχι μετα την 25η) για να μην μπαινω σε διαδικασιες τεστ χωρις πραγματικη καθυστερηση. Εχω περασει 4 εγκυμοσυνες κ φαντασου οτι εχω κανει στην ζωη μου μονο 3 φορες τεστ κ ημουν κ τις 3 εκγυος. Στην τελευταια μου εγκυμοσυνη, που ευτυχως παει καλα (γιατι οι αλλες απετυχαν) εκανα τεστ το πρωι της 3ης μερας, βγηκε αρνητικο αλλα επειδη γνωριζα οτι ο κυκλος μου τα τελευταια 3 χρονια ποτε δεν ειχε ξεπερασει τις 29 μερες κ εγω ημουν ηδη στην 31η, την επομενη πηγα για χοριακη κ ηταν 1400!! Δηλ το τεστ, αν κ με πρωινα ουρα, δε μου ανιχνευσε χοριακη που ηταν σχεδον 1000!!! Δε στο λεω για να παρουν τα μυαλα σου αερα, αλλα για να πας ψυχραιμα να κανεις χοριακη κ ακομα πιο ψυχραιμα να δεχτεις ακομη κ ενα αρνητικο αποτελεσμα. Ευχομαι να ειναι θετικο κ να χασεις την ψυχραιμια σου απο χαρα!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!! ΕΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26-27 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ 30Η. ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!! ΕΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26-27 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ 30Η. ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ

Βραδυ το εκανες??? Ειναι ακομα πιο πιθανο τοτε να βγηκε λαθος γιατι το βραδυ αραιωνει πολυ η ορμονη στα ουρα.. πηγαινε καλυτερα για χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Βραδυ το εκανες??? Ειναι ακομα πιο πιθανο τοτε να βγηκε λαθος γιατι το βραδυ αραιωνει πολυ η ορμονη στα ουρα.. πηγαινε καλυτερα για χοριακη!!

ΝΑΙ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΝΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η TXRISTINA είπε:

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ!!! ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΓΕΝΝΗΣΕΣ;;;

εγω σ 1.5 εβδομαδα μπαινω στο τεταρτο κ ειναι τ πρωτο μ...

κ ισως ειναι κ μπεμπα..κατα 80% συμφωνα μ τν  κ.Κουρτη...

θ δεις  κ εσενα ολα καλα θ σ πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katerinant95 είπε:

εγω σ 1.5 εβδομαδα μπαινω στο τεταρτο κ ειναι τ πρωτο μ...

κ ισως ειναι κ μπεμπα..κατα 80% συμφωνα μ τν  κ.Κορτη...

θ δεις  κ εσενα ολα καλα θ σ πανε...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!! 

σ ευχαριστω πολυ ψυχολα μ.... κ εσυ ν μν αγχωνεσαι..κ τωρα διαβασα πως τ εκανες βραδυ τ τεστ,αρα εχεις ακομη μεγαλυτερες πιθανοτητες γ λαθος αποτελεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katerinant95 είπε:

σ ευχαριστω πολυ ψυχολα μ.... κ εσυ ν μν αγχωνεσαι..κ τωρα διαβασα πως τ εκανες βραδυ τ τεστ,αρα εχεις ακομη μεγαλυτερες πιθανοτητες γ λαθος αποτελεσμα...

ΜΑΚΑΡΙ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η TXRISTINA είπε:

ΝΑΙ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΝΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ

Αυτο ειναι το καλυτερο.. παντως αν ξανακανεις ποτε τεστ, μονο με πρωινα ουρα πριν τον καφε κ το νερο!! Κανε χοριακη κ περιμενουμε νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Αυτο ειναι το καλυτερο.. παντως αν ξανακανεις ποτε τεστ, μονο με πρωινα ουρα πριν τον καφε κ το νερο!! Κανε χοριακη κ περιμενουμε νεα σου!!

ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΝΕΑ(ΕΛΠΙΖΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ) ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TXRISTINA είπε:

ΜΑΚΑΡΙ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ!!! 

παντως αν τοσο πολυ δν προλαβεις ν κανεις σμρ χοριακη,αυριο πρωι πρωι πριν πιεις οτιδηποτε κανε ενα τεστ ακομη...δν εχεις ν χασεις κτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katerinant95 είπε:

παντως αν τοσο πολυ δν προλαβεις ν κανεις σμρ χοριακη,αυριο πρωι πρωι πριν πιεις οτιδηποτε κανε ενα τεστ ακομη...δν εχεις ν χασεις κτ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ, ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...