Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

Το ιδιο ειναι απλα με την βδομαδα εισαι πιο συγκεκριμενη!! Δες αυτο, θα σε βοηθησει!!  http://www.onmed.gr/ygeia/story/337555/se-poio-mina-eimai-pos-tha-ypologisete-to-mina-egkymosynis

ωραια σ ευχαριτω καλη μ.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Γωγουλα είστε μια χαρά από εβδομάδα ....13 +τελειώνεις τρίτο και μπαίνεις τεταρτο......Εγώ έγραψα ότι στο πρώτο μου ζουζουνι το είχε δει το φύλο Ο υπερυχογραφιστης τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη είναι νωρίς ακόμη τέλη Σεπτέμβρη κάνω αυχενικγ

ααα!! τώρα κατάλαβα δεν το διάβασα καλά μάλλον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

εγω οταν εκανα αυχενικη ημουν 11+4... κ μ πιθανοτητα 80% ειδαμε πως ειναι μπεμπα..τ ειχε ορθανοιχτα τ ποδαρακια τς....

στις 24 οκτωβριου π θ κανω τν β επιπεδου θ τ σιγουρεψουμε....

θελω ν σ πωπως παιδευτηκα πολυ γ ν μπορεσω ν το καταλαβω αυτο μ τς μηνες δν ειναι οπως μετραμε κανονικα...

δλδ εμεις στον τεταρτο μπαινουμε στην 13+εβδομαδα.... κ οχι στην 12+..

κ γνκ η αυχενικη γινεται απο 11 μεχρι 13+6 εβδομαδες..κ εφοσον τ ζουζουνι σ ειναι τουλαχιστον 5+cm...

μ τ καλο ν τν κανεις..!!!!

 

κι εμένα με μπερδεψες εγώ μετράω κανονικά τις βδομάδες κάθε Κυριακή αλλάζει και έτσι το μετράω..λάθος ε???να ρωτήσω την γιατρό παλι...ουφφφ!!!!άρα καλά είμαι για την αυχενική !!ευχαριστώ....με το καλό και σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...