Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Πως είστε κορίτσια;;;; πως πάτε; ήθελα να μεταφέρω την πληροφορία που μου έδωσε η @Rosemaryγια την μπάλα πιλάτες! Κολικούς; αϋπνίες; ανησυχία; αγκαλιά και ντοινγκ ντοινγκ πάνω στην μπάλα και ηρεμεί αμέσως!   
    • Κοριτσιαα σημερα κλείνουμε 4η μέρα χωρίς κακακια!πήρα την παιδίατρο προχθές αλλά ακόμα ήταν νωρίς και μου είπε θα ξαναμιλησουμε..Θα την πάρω και σήμερα..Όμως σας έχει συμβεί ;
    • Κορίτσια μου είχα πάλι λίγο αιματακι χθες με πήγαν για να δουν τον τραχηλο. Είχε κανει μια μικρή διαστολή. Σχισμή δηλαδή. Μίλησα με το γιατρό μου.μου είπε να βάζω και κολπικα utrogestan και αν γίνει κάτι θα κάνουμε περιδεση. Αλλά πρέπει να ηρεμήσω. Χθες είχα και ρίγη!Κατερίνακι μου έχεις δίκιο. Ο Θεός ας μας βοηθήσει εμένα και το μωράκι μου!!!  
    • Α ναι συμφωνώ!Ναι βέβαια είναι γιατροί που κάνουν μόνο απονευρωσεις γιατί ένας απλός οδοντίατρος δε μπορεί-δεν έχει τα εργαλεία για να ταριχευσει ένα δόντι (ειδικά αν είναι περίεργο). Πολλοί οδοντίατροι δε(οπως αυτή που έχω τώρα)σου λένε από την αρχή ότι δεν αναλαμβάνουν απονευρωσεις και σε στέλνουν κατευθείαν σε ενδοδοντιστη ειδικά όταν στην ακτινογραφία δουν τίποτα περίεργα ζικ-ζακ στο δόντι. Προσωπικά αν τύχει ξανά να χρειαστώ απονεύρωση κατευθείαν σε ενδοδοντιστη θα πάω από μόνη μου.... γλυτώνεις την ταλαιπωρία και είσαι και σίγουρη για το αποτέλεσμα!😉
    • Παντως το συζητουσα με μια συναδερφο ,οτι το να ξεχωριζουν καποιους και να ειναι για τους μισους αργια και για τους υπολοιπους οχι ,ειναι μεγαλη μπουρδα,να μην το πω αλλιως...Δεν μπορει οι δημόσιοι υπάλληλοι να ειναι του πνευματος και οι αλλοι οχι...Τι πραγματα ειναι αυτα;;Αλλα τι γινεται σωστο και θα γινει και αυτο;; Οσο για την ειδικοτητα που μου αναφερεις ,πρωτη φορα την ακουω..Μακαρι να μην μου χρειαστει ποτε!!!!!! Τα φιλια μου!😘
  • Νέες συζητήσεις