Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @malio πάρε ένα πλαστικό καρεκλάκι κ βάζε τον εκει. Βολεύει παρά πολυ. Δεν σκύβεις κ δ φοβάσαι μη σ γλιστρήσει κιόλας. 
    • Καλημέρα! Πήγα στον γιατρό χθες, για τις επαφές είπε μέρα παρά μέρα και όταν δω το θετικό τεστ και πριν από αυτό. Τον άλλο μήνα θα κάνω ορμονολογικες και από τη νέα χρονιά θα δω και τις υπόλοιπες εξετάσεις.. 
    • Καλα Βανεσσακι μου εσυ τι κανεις?? Το μωράκι μου παίζει ποδόσφαιρο στην κοιλιά μου κάθε φορά σε σημείο που τώρα πια με ξυπνάει 😛 αλλα το ευχαριστιέμαι οσο τίποτα άλλο και σσυεσύ έμαθες τι μωρακι θα κανεις?? Ρωτα αν μπορεις και πες μου για τα μαθήματα εσενα πως σου φαίνονται?
    • Καλημέρα κορίτσι μου Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έρθει το πολυπόθητο θετικό τέστ!!!😘😘😘.Να σε ρωτήσω κάτι επειδή θυμάμαι ότι είχες κάνει ΑΜΗ πόσο σου είχε βγει και τι σου είπε ο γιατρός σου ; Έκανα ξσιργ. Και βγήκε 2,47ng/ml αλλά μπερδεύτηκα δεν ξέρω άμα είναι καλή η τιμή
    • Καλημέρα!!!αν κάνεις τεστ ωορρηξίας το καλύτερο να έρχεσαι σε επαφή ανά δύο μέρες και όταν δεις το θετικό κάθε μέρα για τρεις μέρες!αυτό είναι το ιδανικό!!!!
  • Νέες συζητήσεις