Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Ίδιο βάρος έχουν τα μπεμπακια μας! Κι εμένα στις 27+1 ήταν 1.100  αποκολλησουλα ποτε έπαθες;  περαστικα με την γαστρεντερίτιδα και να συνέλθεις γρήγορα γρήγορα!  Συσπάσεις πως κατάλαβες ότι ήταν; πέτρωμα στην κοιλια είχες; εγώ είχα πόνους περιόδου πριν 2 εβδομάδες και μου είπε ο γιατρός Ότι μάλλον ήταν συσπάσεις...  για καρότσι εμείς που κοιτάξαμε και ρωτήσαμε φίλες μπυ με παιδιά μας είπαν Ότι το καλύτερο είναι το iglesina (μάλλον δεν το γράφω σωστά) αλλά επειδή είναι πανάκριβο (600€και βάλε) μας είπαν ένα μαγαζί που φέρνει από προμηθευτή καρότσια ίδια με αυτό αλλά από άλλο κατασκευαστή με τα μισά χρήματα! Αν ε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω στο inbox... σε ποια περιοχή μένεις;  @Fainareti όπως το λες να κάνουμε και λίγο πλακαααααα 😂😂😂😂😂 εγώ δεν έχω θέμα με το να φτάσει έχω θέμα με το όταν φτάσει 😛😛😛😛😛 @Stelvan ειμαι απόλυτα σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια... θα ζοριστείς λίγο στην αρχή και μετά θα έρθουν οι ισορροπίες και όλα τέλεια θα είναι <3
    • Εφόσον είστε σε διαδικασία ξεκινά φιλισιν.... εγώ είχα ξεκινήσει 4-5 μήνες πριν μείνω... δεν κάνει κακό, ίσα ίσα κάνει καλό!  Τον επόμενο μήνα σου εύχομαι να πραγματοποιηθεί το θαύματα κι σου  
    • @antzy9 εγώ δεν ένιωσα καμία ενόχληση καθ΄ὀλη τη διαρκεια της διέγερσης ούτε και πρήστηκα καθόλου. Έχει να κάνει με τον οργανισμό.
    • Μάλλον αυτό θα ήταν..αγχωθηκα όμως αρκετά..
    • ΚΙ εγώ εδώ με μια ακόμα βιοχημικη τον Οκτώβρη στο ενεργητικό μου!!!!ελπίζω αυτός να είναι ο μήνας μας!
  • Νέες συζητήσεις