Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΛΗΣΗ PUREGON


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους/ες

Πουλαω 4 κουτια puregon 900 μοναδων το καθε ενα μαζι με τη πενα τους στη τιμη των 700 ευρω. Ειναι ολοκαινουργια, αχρησιμοποιητα και παντα στο ψυγειο!!

Ολοι γνωριζουμε ποσο ακριβα ειναι αυτα τα φαρμακα. Εμενα μου στοιχησαν 1300 ευρω καθως αναγκαστηκα να τα αγορασω επειδη μας εκοψαν στην επιτροπη εξωσωματικης. Τελικα δε μας χρειαζονται γιατι καταφεραμε φυσιολογικα.

Μακαρι να μπορουσα να τα χαρισω αλλα τουλαχιστον να βγαλω τα μισα λεφτα πισω απο αυτα που χαλασα. Ληγουν το δωδεκατο του 2018 και μακαρι να τα παρει καποιος που τα θελει πραγματικα!!!

 

Υ.Γ Γνωριζω οτι το site δεν ειναι μερος αγοραπωλησιας αλλα νομιζω οτι στη περιπτωση μου ειναι μια ευκαιρια για καποιον που τα χρειαζεται πραγματικα να τα παρει στη μιση τιμη απο αυτη που θα τα επερνε στο φαρμακειο. Σκοπος μου δεν ειναι να βγαλω χρηματα , σκοπος μου ειναι να βγαλω τουλαχιστον τα μισα απο αυτα που εδωσα.

 

Υ.Γ 2 ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Υ.Γ 3 Εαν η αγγελια θεωρειτε προσβλητικη για οποιοδηποτε λογο παρακαλω να μου το πειτε να τη κατεβασω.

ευχαριστω πολυ

PUREGON 1.jpg

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αγοραπωλησία φαρμάκων είναι παράνομη. επίσης όταν αγοράζουμε με δικά μας χρήματα φάρμακα δεν μας βγάζει ο φαρμακοποιός το αυτοκόλλητο barcode όπως είναι εξαφανισμένο στη φωτό που επισυνάπτεται. οπότε τα πήρες με συνταγή άρα μόνο κέρδος θα βγάλεις. ντροπή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακαλω τη διαχειριση εαν κρινει σωστο να κατεβασει την αγγελια μου!!! δεν εβαλα την αγγελια για να τσακωθω με κανεναν οπως και επισης γνωριζω οτι η αγοραπωλησια ειναι παρανομη. τ υπολοιπα τα εξηγω στο κειμενο μου. δε θα μπω σε κανεναν διαλογο με κανεναν με σκοπο την ενταση.

ευχαριστω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν είχες δίκιο θα άφηνες και την φωτό την πρώτη που έσπευσες να σβήσει ή θα έβγαζες καινούργια αυθεντική όλα τα κουτάκια με τα μπαρκοντ πάνω τους για να με βγάλεις λάθος. για ένταση δεν μπήκες αλλά για κέρδος με φάρμακα που δεν πλήρωσες δεκάρα μπήκες. όσες περάσαμε και περνάμε τον δύσκολο δρόμο της εξωσωματικής μόνο εκατό φορές ντροπή μπορούμε να σου πούμε για την τακτική σου. καλά κέρδη με τον πόνο του άλλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tsirilotis είπε:

Καλησπερα σε ολους/ες

Πουλαω 4 κουτια puregon 900 μοναδων το καθε ενα μαζι με τη πενα τους στη τιμη των 700 ευρω. Ειναι ολοκαινουργια, αχρησιμοποιητα και παντα στο ψυγειο!!

Ολοι γνωριζουμε ποσο ακριβα ειναι αυτα τα φαρμακα. Εμενα μου στοιχησαν 1300 ευρω καθως αναγκαστηκα να τα αγορασω επειδη μας εκοψαν στην επιτροπη εξωσωματικης. Τελικα δε μας χρειαζονται γιατι καταφεραμε φυσιολογικα.

Μακαρι να μπορουσα να τα χαρισω αλλα τουλαχιστον να βγαλω τα μισα λεφτα πισω απο αυτα που χαλασα. Ληγουν το δωδεκατο του 2018 και μακαρι να τα παρει καποιος που τα θελει πραγματικα!!!

 

Υ.Γ Γνωριζω οτι το site δεν ειναι μερος αγοραπωλησιας αλλα νομιζω οτι στη περιπτωση μου ειναι μια ευκαιρια για καποιον που τα χρειαζεται πραγματικα να τα παρει στη μιση τιμη απο αυτη που θα τα επερνε στο φαρμακειο. Σκοπος μου δεν ειναι να βγαλω χρηματα , σκοπος μου ειναι να βγαλω τουλαχιστον τα μισα απο αυτα που εδωσα.

 

Υ.Γ 2 ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Υ.Γ 3 Εαν η αγγελια θεωρειτε προσβλητικη για οποιοδηποτε λογο παρακαλω να μου το πειτε να τη κατεβασω.

ευχαριστω πολυ

PUREGON 1.jpg

 

Αίσχος!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η donnat είπε:

αν είχες δίκιο θα άφηνες και την φωτό την πρώτη που έσπευσες να σβήσει ή θα έβγαζες καινούργια αυθεντική όλα τα κουτάκια με τα μπαρκοντ πάνω τους για να με βγάλεις λάθος. για ένταση δεν μπήκες αλλά για κέρδος με φάρμακα που δεν πλήρωσες δεκάρα μπήκες. όσες περάσαμε και περνάμε τον δύσκολο δρόμο της εξωσωματικής μόνο εκατό φορές ντροπή μπορούμε να σου πούμε για την τακτική σου. καλά κέρδη με τον πόνο του άλλου!

Καλά έκανες και την ξεφτιλισες. Μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχουν οι επιτήδειες που μπαίνουν σε διάφορα φόρουμ και με τη  πρόφαση της εξωσωματικης τους χαρίζουν τέτοια φάρμακα κ αυτές μετά τα πουλάνε! Έχουν διαγράψει πολλές τέτοιες σε διάφορα φόρουμ στο fb.  Για αυτό κορίτσια αν χαρίσετε ποτε τέτοια φάρμακα  να ζητήσετε κ τα αντίστοιχα έγγραφα που αποδεικνύεται ότι τα χρειάζονται,  γιατί κάποιες αισχροκερδουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που το φορουμ επιτρεπει τετοιες δημοσιευσεις. Απαραδεκτο που δεν τα παρακολουθει αυτα η διωξη για να επεμβει. Πρεπει να απομονωνουμε τετοιες δημοσιευσεις, ειναι υποπτες, πατανε στις αναγκες του αλλου κ προσβαλουν το ανθρωπινο ειδος. Απορρω που δε την εχει κατεβασει ακομα ο διαχειρηστης. Τραγικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...