Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγία Ειρήνη


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Κορίτσια μου θα σας πω το δικό μας θαύμα...όποια θέλει ας το πιστέψει και να πάρει δυναμη!!!!ξεκίνησα επαφές με τον αντρούλη μου για δεύτερο παιδακι.....κάναμε 2 ελεύθερες επαφές και στις 28 Ιουλίου έμαθα Μετά από εξετάσεις ότι Έχω τη νόσο graves που οδηγεί σε εξόφθαλμο και αποβολες.....Ο γιατρός μου είπε να σταματήσω αμέσως τις επαφές και βλέπουμε .....πήγα σπίτι και ήμουν καταρράκωμενη για την αγια είχα διαβάσει τυχαία και εεπειδή εκείνη την ημέρα γιόρταζε...Την παρακάλεσα με δάκρυα αν καταφέρω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι να της δώσω δεύτερο όνομα το δικό της.....Κορίτσια 10 Αυγούστου αρχίζω να ψθλιαζομαι και.κάνω τεστ.....θετικο!!!!10 Αυγούστου γιορτάζει η Αγία μας με το παλαιό ημερολόγιο....Ε τώρα πείτε μου είναι τυχαίο....Εμείς όλοι θεωρούμαι ότι είναι θαυμα!!!ότι και να βγει θα το τηρήσουμε το τάμα και θα πάμε στη Νέα μάκρη να προσκυνησουμε...πραγματικά πιστεύω ότι η Αγία Ειρήνη άκουσε τη προσευχή μου...Και μου στείλε αυτό το μωρο...ελπίζω να κυλήσει καλά η εγκυμοσύνη μου.

Σου εύχομαι κοπέλα μου όπλα καλά να πάμε που θα πάνε κοπέλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Σου εύχομαι κοπέλα μου όπλα καλά να πάμε που θα πάνε κοπέλα μου...

Μακάρι Δευτέρα θα παω να ακούσω καρδουλα .....θα είμαι εφτά εβδομάδων και τριών ημερων....Μόλις Έχω νέα θα σας πω κορίτσια μου....πόση δύναμη παίρνω εδώ μέσα δε λεγεται!!!σας εεύχομαι όλες γρήγορα με ένα μωρό στη κοιλιτσα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Stelvan είπε:

Μακάρι Δευτέρα θα παω να ακούσω καρδουλα .....θα είμαι εφτά εβδομάδων και τριών ημερων....Μόλις Έχω νέα θα σας πω κορίτσια μου....πόση δύναμη παίρνω εδώ μέσα δε λεγεται!!!σας εεύχομαι όλες γρήγορα με ένα μωρό στη κοιλιτσα σας!!!

Θα περιμένουμε νέα σου.. που όλα θα είναι μια Χαρούλα.. Και σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...