Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι μπερδεμένη και αγχωμένη


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Chris24 είπε:

Έμαθα τα αποτελέσματα..η χοριακη μου είναι χαμηλή ακόμα..558.4 ομως μου φαίνεται πολύ παράξενο γτ η πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου ήταν 28/7..σε 2 μέρες θα ξαναπάω για χοριακη και επανεξέταση

Κοριτσακι μου κι εμενα μου φαινεται μικρη για 11η μερα.. τωρα το ζητουμενο ειναι σε 2 μερες να διπλασιαστει η τουλαχιστον να πεφτει καλα.. στο εξωμητριο συνηθως στην αρχη ανεβαινει με πολυ αργους ρυθμους. Αν νιωσεις αποτομο, ισχυρο πονο, μην τον αμελησεις, να πας νοσοκομειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσακι μου κι εμενα μου φαινεται μικρη για 11η μερα.. τωρα το ζητουμενο ειναι σε 2 μερες να διπλασιαστει η τουλαχιστον να πεφτει καλα.. στο εξωμητριο συνηθως στην αρχη ανεβαινει με πολυ αργους ρυθμους. Αν νιωσεις αποτομο, ισχυρο πονο, μην τον αμελησεις, να πας νοσοκομειο.

Μακάρι να άργησε να γίνει η σύλληψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεκορίτσια μισό γιατί άρχισαν να μου μπαίνουν κι εμένα ψύλλοι στα αυτιά τώρα,,, εγώ με 5 μέρες καθυστέρηση η χοριακή μου ήταν στο 135,60. δε μου είπε ακόμα ο γιατρός για άλλη χοριακή...και είπε να με δει την 7η εβδομάδα... είμαστε καλά τώρα ή να αρχίσω να τρελαίνομαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

ρεκορίτσια μισό γιατί άρχισαν να μου μπαίνουν κι εμένα ψύλλοι στα αυτιά τώρα,,, εγώ με 5 μέρες καθυστέρηση η χοριακή μου ήταν στο 135,60. δε μου είπε ακόμα ο γιατρός για άλλη χοριακή...και είπε να με δει την 7η εβδομάδα... είμαστε καλά τώρα ή να αρχίσω να τρελαίνομαι;;

Η χοριακη σου καλή είναι ... Απλά θα έπρεπε να σου πει να την επαναλάβεις μετά από δύο μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

 

Μαλλον καταλαβα γιατι αγχωθηκες. Γιατι διαβαζεις για τις παραπανω απο μια χοριακες. Υπαρχουν 2 κατηγοριες γιατρων. Αυτοι που ασχολουνται με τις χοριακες κ αυτοι που δεν ασχολουνται πολυ. Καποιοι αν ξεκινας με μια σχετικα καλη χοριακη δε ζητουν 2η κ εξεταζουν την αναπτυξη του εμβρυου υπερηχογραφικα.. καποιοι (οπως ο δικος μου γιατρος) θελουν οπωσδηποτε 2 τιμες κ πανω..  γιατι αν πχ δε φανει ο σακος, θα ξερει αν μιλαμε για παλλινδρομη κυηση η καθυστερημενη συλληψη η εξωμητριο κ δε θα υποθετει.. αν δεν εχεις κανει χοριακες δεν εχεις πολλα στοιχεια οποτε ξεκινας να τις μετρας μολις φανει στον υπερηχο (κ οχι μολις προκυψει) το προβλημα. Χανεις δηλαδη χρονο. Εσυ εχεις μαλλον καλη νομιζω χοριακη, οποτε μην αγχωνεσαι..! Παντως αν θες, κανεις αλλη μια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕVI1986 είπε:

ρεκορίτσια μισό γιατί άρχισαν να μου μπαίνουν κι εμένα ψύλλοι στα αυτιά τώρα,,, εγώ με 5 μέρες καθυστέρηση η χοριακή μου ήταν στο 135,60. δε μου είπε ακόμα ο γιατρός για άλλη χοριακή...και είπε να με δει την 7η εβδομάδα... είμαστε καλά τώρα ή να αρχίσω να τρελαίνομαι;;

Κοριτσι μου επειδή κ οι δύο μου χοριακες ήταν πολύ χαμηλές κ τελικά είχα σύνδρομο κενού σάκου θα σου έλεγα ότι είσαι οκ αν συνέλαβες πολύ αργά δηλαδή η ωορρηξια σου άργησε! Αν συνέλαβες κανονικά, όπως είχα συλλάβει εγώ κ τις δύο φορές η χοριακη δεν είναι καλή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Μαλλον καταλαβα γιατι αγχωθηκες. Γιατι διαβαζεις για τις παραπανω απο μια χοριακες. Υπαρχουν 2 κατηγοριες γιατρων. Αυτοι που ασχολουνται με τις χοριακες κ αυτοι που δεν ασχολουνται πολυ. Καποιοι αν ξεκινας με μια σχετικα καλη χοριακη δε ζητουν 2η κ εξεταζουν την αναπτυξη του εμβρυου υπερηχογραφικα.. καποιοι (οπως ο δικος μου γιατρος) θελουν οπωσδηποτε 2 τιμες κ πανω..  γιατι αν πχ δε φανει ο σακος, θα ξερει αν μιλαμε για παλλινδρομη κυηση η καθυστερημενη συλληψη η εξωμητριο κ δε θα υποθετει.. αν δεν εχεις κανει χοριακες δεν εχεις πολλα στοιχεια οποτε ξεκινας να τις μετρας μολις φανει στον υπερηχο (κ οχι μολις προκυψει) το προβλημα. Χανεις δηλαδη χρονο. Εσυ εχεις μαλλον καλη νομιζω χοριακη, οποτε μην αγχωνεσαι..! Παντως αν θες, κανεις αλλη μια..

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Κοριτσι μου επειδή κ οι δύο μου χοριακες ήταν πολύ χαμηλές κ τελικά είχα σύνδρομο κενού σάκου θα σου έλεγα ότι είσαι οκ αν συνέλαβες πολύ αργά δηλαδή η ωορρηξια σου άργησε! Αν συνέλαβες κανονικά, όπως είχα συλλάβει εγώ κ τις δύο φορές η χοριακη δεν είναι καλή... 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λιτσούλι είπε:

Η χοριακη σου καλή είναι ... Απλά θα έπρεπε να σου πει να την επαναλάβεις μετά από δύο μέρες... 

Θα μιλήσω και τώρα το απόγευμα με τη γραμματέα του βέβαια αλλά εγώ καλού κακού αύριο πρωί θα πάω να επαναλάβω μια γιατί αυτή τη στιγμή είμαι ράκος...πειράζει αν την κάνω σήμερα αλλά σε άλλο εργαστήριο διότι το δικό ου ε΄ναι κλειστό; Η εμφύτευση μου είπε σίγουρα οτι έγινε την προηγούμενη εβδομάδα διότι είχα και τα ροζ-καφε που είναι το Νο # 1 σύμπτωμα σε αρκετές γυναίκες μου είπε...

Απο το μεσημέρι και μετά έχω τραβήξει τέτοια στεναχώρια που δεν λέγεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

 

 

Θα μιλήσω και τώρα το απόγευμα με τη γραμματέα του βέβαια αλλά εγώ καλού κακού αύριο πρωί θα πάω να επαναλάβω μια γιατί αυτή τη στιγμή είμαι ράκος...πειράζει αν την κάνω σήμερα αλλά σε άλλο εργαστήριο διότι το δικό ου ε΄ναι κλειστό; Η εμφύτευση μου είπε σίγουρα οτι έγινε την προηγούμενη εβδομάδα διότι είχα και τα ροζ-καφε που είναι το Νο # 1 σύμπτωμα σε αρκετές γυναίκες μου είπε...

Απο το μεσημέρι και μετά έχω τραβήξει τέτοια στεναχώρια που δεν λέγεται...

Μη τρελαίνεσαι χωρίς λόγο... Όλα καλά θα είναι.... Καλό είναι η χοριακη να επαναλαμβανεται στο ίδιο μικροβιολογο... Γτ αν πας αλλού μπορεί να δείξει άλλες τιμές λόγω μηχανημάτων..... Εγω πάντως έκανα 3 συνολικά... Τουλάχιστον σου έδωσε κάποια φάρμακα να παίρνεις μέχρι να πας να σε δει?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λιτσούλι είπε:

Μη τρελαίνεσαι χωρίς λόγο... Όλα καλά θα είναι.... Καλό είναι η χοριακη να επαναλαμβανεται στο ίδιο μικροβιολογο... Γτ αν πας αλλού μπορεί να δείξει άλλες τιμές λόγω μηχανημάτων..... Εγω πάντως έκανα 3 συνολικά... Τουλάχιστον σου έδωσε κάποια φάρμακα να παίρνεις μέχρι να πας να σε δει?? 

ναι όντως διότι η μικροβιολόγος που πήγα μου είπε οτι έχει μηχάνημα με αρκετή ευαισθησία. Τίποτα δε μου έδωσε... είναι η πρώτη κύηση και τον αλγόρυθμο θα τον βγάλει η γραμματέας για να μου πει πότε θα πάω ώστε να συνδυάσουμε και την καρδιά μαζί. θα κάνω αύριο άλλη μια χοριακή με το καλό και ελπίζω να πάει καλά. Στα αποτελέσματα που μου έδωσε η μικροβιολόγος και είχε εύρος τιμών ήμουν μέσα στο εύρος της 4ης εβδομάδας που διένυε. Έχω τρομάξει πάρα πολύ και νιώθω αβοήθητη...με το ζόρι κρατάω δάκρυα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

ναι όντως διότι η μικροβιολόγος που πήγα μου είπε οτι έχει μηχάνημα με αρκετή ευαισθησία. Τίποτα δε μου έδωσε... είναι η πρώτη κύηση και τον αλγόρυθμο θα τον βγάλει η γραμματέας για να μου πει πότε θα πάω ώστε να συνδυάσουμε και την καρδιά μαζί. θα κάνω αύριο άλλη μια χοριακή με το καλό και ελπίζω να πάει καλά. Στα αποτελέσματα που μου έδωσε η μικροβιολόγος και είχε εύρος τιμών ήμουν μέσα στο εύρος της 4ης εβδομάδας που διένυε. Έχω τρομάξει πάρα πολύ και νιώθω αβοήθητη...με το ζόρι κρατάω δάκρυα...

Όλα καλά θα πάνε με το μπέμπα κι σου.... Θα δεις... Με το να στεναχωριέσαι μόνο κακό κάνεις.... Απλά θα έπρεπε να σου έχει δώσει φυλικο οξύ κ προγεστερονη. Αυτά τα δίνουν αμέσως με το που μαθαίνουν ότι είναι έγκυος η γυναίκα... Κ ειδικά η προγεστερονη βοηθάει πολύ... Μήπως αύριο να επισκεφθείς κάποιον άλλον γιατρό!?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

ναι όντως διότι η μικροβιολόγος που πήγα μου είπε οτι έχει μηχάνημα με αρκετή ευαισθησία. Τίποτα δε μου έδωσε... είναι η πρώτη κύηση και τον αλγόρυθμο θα τον βγάλει η γραμματέας για να μου πει πότε θα πάω ώστε να συνδυάσουμε και την καρδιά μαζί. θα κάνω αύριο άλλη μια χοριακή με το καλό και ελπίζω να πάει καλά. Στα αποτελέσματα που μου έδωσε η μικροβιολόγος και είχε εύρος τιμών ήμουν μέσα στο εύρος της 4ης εβδομάδας που διένυε. Έχω τρομάξει πάρα πολύ και νιώθω αβοήθητη...με το ζόρι κρατάω δάκρυα...

Κοριτσι μου, γιατι αγχωθηκες τοσο? Ξερω πολλες κοπελες που ειχαν παρομοια η κ μικροτερη χοριακη απο την δικια σου κ η κυηση τους ηταν μια χαρα.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ να αγχωνεσαι.. εσυ απ'οτι καταλαβα αγχωθηκες με την κουβεντα που καναμε στην αλλη κοπελα η οποια ειναι σε πολυ πιο πριχωρημενη καθυστερηση. Συμφωνω κ εγω πως πρεπει να παρεις φυλικο οξυ (δεν υπαρχει εγκυος που να μην παιρνει-ακομα κ πριν την εγκυμοσυνη αν την σχεδιαζει) κ εφοσων ειχες κ καφε εκκρισεις ο δικος μου γιατρος θα σου εδινε σιγουρα κ προγεστερονη. Μην κανεις σπασμοδικες κινησεις. Ποτε εκανες χοριακη κ ποτε ανοιγει το μικροβιολογικο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσι μου, γιατι αγχωθηκες τοσο? Ξερω πολλες κοπελες που ειχαν παρομοια η κ μικροτερη χοριακη απο την δικια σου κ η κυηση τους ηταν μια χαρα.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ να αγχωνεσαι.. εσυ απ'οτι καταλαβα αγχωθηκες με την κουβεντα που καναμε στην αλλη κοπελα η οποια ειναι σε πολυ πιο πριχωρημενη καθυστερηση. Συμφωνω κ εγω πως πρεπει να παρεις φυλικο οξυ (δεν υπαρχει εγκυος που να μην παιρνει-ακομα κ πριν την εγκυμοσυνη αν την σχεδιαζει). Μην κανεις σπασμοδικες κινησεις. Ποτε εκανες χοριακη κ ποτε ανοιγει το μικροβιολογικο σου?

Κ επισης σε προσφατη αναρτηση στο φορουμ μας πριν καποιες μερες μια κοπελα ανακοινωσε πως η χοριακη της ηταν 80+ νομιζω, ηταν συγκτρατημενη λογο της χαμηλης τιμης κ μετα απο λιγες μερες της ειχε ανεβει κοντα στο 230!! Δεν εχεις δα κ τοοοοσο πια μικρη χοριακη για να το δενεις σχοινι κορδονι οτι κατι δεν παει καλα. Κι αν ολα ειναι καλα?? Γιατι να ταραζεις αδικως το μπεμπακι σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕVI1986 ηρέμησε κορίτσι μου και αύριο το πρωί πήγαινε κάνε μια χοριακή να σου φύγει το άγχος. Οι τιμές είναι σχετικές και έχουν να κάνουν με το μηχάνημα του κάθε μικροβιολόγου.

Φιλικό οξύ πρέπει να ξεκινήσεις όμως άμεσα. Προγεστερόνη δίνετε μόνο σε περίπτωση που υπάρχει αιμορραγία, ή κίνδυνος συσπάσεων, και σε ελεγχόμενες ποσότητες, οπότε δεν υπάρχει λόγος να πάρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην αγχώνεστε άδικα. Κανονικά κανείς χοριακη κ συνήθως την επαναλαμβάνεις να δεις αν ανεβαίνει φυσιολογικά.

Εγώ στην 4η μέρα καθυστέρησης είχα χοριακη μόνο 78 μονάδες. Ο γιατρός μ μ είπε να την επαναλάβω σε 5 - 6 μέρες ώστε να δούμε αν έχει ανέβει αρκετά ώστε να δούμε κάτι στον υπέρηχο κ να μη δίνω τζάμπα λεφτά ανά δύο μέρες εφόσον ήταν τόσο χαμηλή. 6 μέρες μετά ήταν 1337 κ την επόμενη μέρα πήγαμε κ είδαμε σάκο. Σήμερα έχω δίπλα τη μπεμπουλα μου.

Καλή επιτυχία σε όλες σας ευχομαι κ ομορφες εγκυμοσυνες! Μην κάνετε μαύρες σκέψεις χωρίς λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε όλες σας πάρα πολύ γλυκιές και μου δώσατε απίστευτο κουράγιο!! Το εύχομαι να ανεβαινει φυσιολογικά και σίγουρα αύριο πρωί πρωί θα πάω να την επαναλάβω είτε τη θέλει ο γιατρός, είτε όχι...δεν έχω νιώσει χειρότερη απογοήτευση στη ζωή μου απο αυτή. Αν δεν με καλύψουν σήμερα το απόγευμα, έχω πάρει κιόλας άλλον γιατρό. Δεν ξέρω πριν γιατί με έπιασε τέτοια φρίκη κορίτσια μου αλλά σας ευχαριστώ απο καρδιάς όλες για την παράθεση προσωπικών εμπειριών & συμβουλών σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕVI1986 είπε:

 

 

Θα μιλήσω και τώρα το απόγευμα με τη γραμματέα του βέβαια αλλά εγώ καλού κακού αύριο πρωί θα πάω να επαναλάβω μια γιατί αυτή τη στιγμή είμαι ράκος...πειράζει αν την κάνω σήμερα αλλά σε άλλο εργαστήριο διότι το δικό ου ε΄ναι κλειστό; Η εμφύτευση μου είπε σίγουρα οτι έγινε την προηγούμενη εβδομάδα διότι είχα και τα ροζ-καφε που είναι το Νο # 1 σύμπτωμα σε αρκετές γυναίκες μου είπε...

Απο το μεσημέρι και μετά έχω τραβήξει τέτοια στεναχώρια που δεν λέγεται...

Μακάρι να πάνε όλα καλά! Μέσα από την καρδιά σου το εύχομαι! Μην κάνεις ποτέ χοριακη σε άλλο εργαστήριο! Μόνο στο ίδιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε να ξανακάνω Παρασκευή ή Δευτέρα αν το θέλω εγώ διότι το 135,60 την προηγούμενη Παρασκευή και με βάση την καθυστέρηση ήμουν μόλις 4 εβδομάδων και κάτι και το βρήκε φυσιολογικό. Μου ζήτησε να με δει στις 20/09 & να του δείξω εμπιστοσύνη...τι διάλο είναι καθηγητής  προτυπης μαιευτικής σε ΠΓΝΛ, να με ρισκάρει έτσι;;

Πόσο το ταλαιπωρώ το φασολάκι μου ρε κορίτσια...μέσα στο άγχος ξυπνάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

Μου είπε να ξανακάνω Παρασκευή ή Δευτέρα αν το θέλω εγώ διότι το 135,60 την προηγούμενη Παρασκευή και με βάση την καθυστέρηση ήμουν μόλις 4 εβδομάδων και κάτι και το βρήκε φυσιολογικό. Μου ζήτησε να με δει στις 20/09 & να του δείξω εμπιστοσύνη...τι διάλο είναι καθηγητής  προτυπης μαιευτικής σε ΠΓΝΛ, να με ρισκάρει έτσι;;

Πόσο το ταλαιπωρώ το φασολάκι μου ρε κορίτσια...μέσα στο άγχος ξυπνάω 

Γι αυτό να μη το σκέφτεσαι κ ηρέμησε!!! Όλα καλά θα πάνε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

Μου είπε να ξανακάνω Παρασκευή ή Δευτέρα αν το θέλω εγώ διότι το 135,60 την προηγούμενη Παρασκευή και με βάση την καθυστέρηση ήμουν μόλις 4 εβδομάδων και κάτι και το βρήκε φυσιολογικό. Μου ζήτησε να με δει στις 20/09 & να του δείξω εμπιστοσύνη...τι διάλο είναι καθηγητής  προτυπης μαιευτικής σε ΠΓΝΛ, να με ρισκάρει έτσι;;

Πόσο το ταλαιπωρώ το φασολάκι μου ρε κορίτσια...μέσα στο άγχος ξυπνάω 

Εγω λεω παντως να κανεις στο ιδιο μικροβιολικο την εξεταση κ ας περιμενεις κ 1-2 μερες.. εγω εκανα 3 μετρησεις χοριακης (μια καθε βδομαδα) οποτε οι γιατροι θα βγαλουν τα συμπερασματα τους!! Να παρεις φυλικο οξυ!!! Βιαμινουλα ειναι-μονο καλο θα σου κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ γλυκά μου κορίτσια!! Καλή εγκυμοσύνη σε όλες τις εγκυούλες τελεόμηνη και χωρίς άγχη... όσο γίνεται δλδ  & και με το καλό χαρμόσυνα νέα σε όλα τα κορίτσια που καθε μήνα αγωνιούν πάνω απο τα τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Chris24 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Έμαθα ότι είμαι έγκυος πριν 8 μέρες, εκανα 2 τεστ θετικά και μια χοριακη απλή χωρίς μονάδες..πήγα στο γιατρό κ μ είπε ότι πρέπει να είμαι στις 5μιση βδομάδες..όμως έχω πάει μέχρι τώρα 2 φορές επίσκεψη με 5 μέρες διάφορα η μία  ή επίσκεψη από τη ν άλλη μπας και φανεί αλλά τιποτα...δεν έδειξε τιποτα ούτε σάκο.. η πρώτη μερα τελευταιας μου περιόδου ήταν 28/7/17.. με έβαλε και έκανα χοριακη ξανά με μονάδες αυτή την φορά..Να ανησυχω? 

οχι....εγω με τελευταια περιοδο 29/07 τη δευτερα θα παω πρωτη φορα στο γιατρο....γιατι σου ειπε να πας τοσο νωρις κ μαλιστα δυο φορες........κακως σε αγχωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η geozak είπε:

οχι....εγω με τελευταια περιοδο 29/07 τη δευτερα θα παω πρωτη φορα στο γιατρο....γιατι σου ειπε να πας τοσο νωρις κ μαλιστα δυο φορες........κακως σε αγχωνει

Ισως επειδη εσυ μπορει να ειχες μεγαλη χοριακη κ καλη αυξηση της οποτε ο γιατρος να μην θεωρησε απαραιτητο να σε δει νωριτερα. Της Chris ομως ο γιατρος, μαλλον δεν ειναι των χοριακων αλλα των υπερηχων. Το οτι μεχρι τωρα δεν εχει δει εμβρυικα στοιχεια, ισως ειναι ενδειξη προβληματος... αν διαβασεις παρακατω θα δεις οτι τελικα εκανε χοριακη κ ηταν αρκετα μικρη για την βδομαδα της.. ας ελπισουμε να ειναι καθυστερημενγ εμφυτευση..! Με το καλο να δεις το μωρακι σου στο πρωτο σας ραντεβου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...