Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθουμε για δευτερο παιδακι


Aisiodoxi

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Aisiodoxi είπε:

Να  τα χαιρεσαι!!!Αγχωνεσαι για το τριτο ε?Αφου το θελεις πολυ,ειναι λογικο..αλλα οπως ειπες κι εσυ ηρεμια κι ολα θα παρουν το δρομο τους!Ευχομαι να μας πεις συντομα τα ευχαριστα!

Σε ευχαριστω!!!!!!μην αγχωνεσαι παντως για εμμηνοπαυση και τετοια!ιδια ηλικια ειμαστε κι ουτε καν που το εχω σκεφτει αυτο!απλα το αγχος παιζει πολλα παιχνιδια!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, είσαι πολύ μικρή. Ούτε που να το σκέφτεσαι. Κάνε μια χοριακή πάλι και αν βγει αρνητική, μάλλον κάποια ανωμαλία του κύκλου σου θα είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/8/2017 at 9:48 ΠΜ, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα! Στην ίδια φάση και γω. Πίστευα πως αυτή την φορά δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου, αλλά κάθε μήνα πάλι κάθομαι και υπολογίζω και περιμένω....

Έχω και την μικρή μου 14 μηνών...και έχω φουλ πρόγραμμα!!!

 

 

Γεια σου Ditaki!Ασε,κι εγω..ειδικα μ αυτο το μπερδεμα ολο καθομαι και μετραω..τι ανεξελεγκτο αγχος ειναι αυτο..αν και τωρα ετσι οπως εγιναν τα πραγματα..παρακαλαω να στρωσει η περιοδος και θα ερθει οποτε θελει το μπεμπε!Να σου ζησει η μικρουλα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχ κοριτσια μου,αν και δε σας γνωριζω, μου δωσατε θετικη ενεργεια!Πηρα τηλ και το γιατρο μου χτες και μου ειπε να κανω τη χοριακη ξανα σε μια βδομαδα και να παω να με δει.Του ειπα τις σκεψεις για κλιμακτηριο και μου ειπε οτι δεν εχουμε κανενα προαγγελο οτι θα συμβει κατι τετοιο.Τωρα τι προαγγελο μπορει να εχεις δεν ξερω!!Παντως με καθησυχασε. Εσεις το κανετε κοριτσια μου?Ποσα παιδακια εχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Είδες που τζάμπα σου μπαίνουν ιδέες!!!!

Εγώ έχω ένα κοριτσάκι 15 μηνών πλέον...

Να σου ζησει!!!Ναι ο γιατρος με καθησυχασε.Περιοδος δεν εχει ερθει ακομα,αλλα δεν εχω εκεινη την ανησυχια που ειχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κοριτσια μου γλυκα τι κανετε?Εχω καιρο να σας γραψω..η καθημερινοτητα και τα χιλια δυο πραγματα που εχουμε να κανουμε,μας παρασυρουν..Λοιπον..τελικα νου ηρθε η ακατανομαστη με αρκετη καθυστερηση.Τωρα ομως εστρωσε ο κυκλος,απ'οτι καταλαβα απο τεστ ωορηξιας που πηρα και ειμαστε στην προσπαθεια.Τωρα που εστρωσε ο κυκλος μου εφυγε ολο το αγχος.Το μπεμπε θα ερθει καποια στιγμη.Εσεις τι νεα?Μηπως εχουμε καμια εγκυουλα στην παρεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...