Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι 10+0 εβδομαδων,δεν εχω ακουσει ακομη καρδουλα ουτε εχω κανει εξετασεις..εχει περασει καποια αλλη το ιδιο?


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cecilaki είπε:

Η αληθεια ειναι αυτη για το εξωτερικο.Εγω (ζω στο εξωτερικο) δεν εκανα ποτε χοριακη.χαχαχα.Η γυναικολογος μου ειναι ελληνιδα και παω ιδιωτικα γι αυτο εχω κανει τοσους υπερηχους μεχρι τωρα.Αλλιως εδω πρωτο υπερηχο κανεις στις 7-9βδομαδες και στην Αγγλια απο οτι εχω ακουσει στις 12!!!Ενταξει λιγο τραγικο βεβαια αλλα ειναι της αποψης πως οτι ειναι να συμβει θα συμβει 

Ναι βρε κορίτσια αν δεν έχετε ιστορικό με προβληματική εγκυμοσύνη και δεν υπάρχει αίμα για ποιον λόγο αγχώνεστε??? Μόνο κακο στο μωρό σας κάνετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Cecilaki είπε:

Αχ ρε κοριτσιααααααα εμενα με εχει πιασει το αγχος της τρελης!!!!Πριν μια βδομ το ειδα το μωρο (9ηβδομ) και ηταν ολα καλα και εχει δυο μερες που με εχει πιασει ενα αγχος...τους εχω πεθανεο ολους.Νομιζω οτι κατι εχει παθει το μωρο(μονη μου) .Η αναγουλες απο χτες ειναι καλυτερα και λεω αυτο ηταν...κατι δε παει καλα.Αν δεν ελειπε η γυναικ μου θα χα παει ηδη για υπερηχο.Τωρα πρεπει να περιμενω μεχρι 4/9(εγκεφαλικο)πφφφφ τα πα και ηρεμησα.

Αχ κορίτσι μου όλες οι έγκυες κάποια στιγμή νομίζουν ότι κάτι έπαθε το μωρό τους ! Ιδικά όταν νιώθουν λίγο καλύτερα από συμπτώματα ... Είναι όλα στο μυαλό μας ... Το νινακι σου είναι δυνατό γερό και να χαρά κοιλιτσα σου !!

εγω το έχω νιώσει 2-3 φορές μπορώ να πω... Και επειδή δεν το έχω ξανά νιώσει (κουνιέται σίγουρα αλλά είναι μικρό ακόμα για να καταλαβαίνω πάντα τις κινήσεις του) με πιάνει πανικός !! 

Ψυχραιμια μέχρι να αρχίσουν να μας δίνουν σήματα συχνά :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Winter mama to be είπε:

Αχ κορίτσι μου όλες οι έγκυες κάποια στιγμή νομίζουν ότι κάτι έπαθε το μωρό τους ! Ιδικά όταν νιώθουν λίγο καλύτερα από συμπτώματα ... Είναι όλα στο μυαλό μας ... Το νινακι σου είναι δυνατό γερό και να χαρά κοιλιτσα σου !!

εγω το έχω νιώσει 2-3 φορές μπορώ να πω... Και επειδή δεν το έχω ξανά νιώσει (κουνιέται σίγουρα αλλά είναι μικρό ακόμα για να καταλαβαίνω πάντα τις κινήσεις του) με πιάνει πανικός !! 

Ψυχραιμια μέχρι να αρχίσουν να μας δίνουν σήματα συχνά :) 

Τις κοπελες που ειναι χαλαρες στην εγκυμοσυνη τις θαυμαζω πραγματικα!!!!Εγω απο χτεα εχω κατι τραβηγματα-κραμπες χαμηλα απο δεξια και τα χω παιξει.Ολο το μυαλο μου στο κακο παει.Κατι πρεπει να γινει μ αυτη τη κατασταση.Τους εχω μουρλανει ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Τις κοπελες που ειναι χαλαρες στην εγκυμοσυνη τις θαυμαζω πραγματικα!!!!Εγω απο χτεα εχω κατι τραβηγματα-κραμπες χαμηλα απο δεξια και τα χω παιξει.Ολο το μυαλο μου στο κακο παει.Κατι πρεπει να γινει μ αυτη τη κατασταση.Τους εχω μουρλανει ολους

Να ηρεμήσεις :) 

εγώ πονάω ώρες ώρες ...

ειδηκα όταν σηκωθώ απότομα ή αλλάξω στάση .. Μοιάζει να να τραβιέται ο ενδοκοιλιακος ιστός να πονάει και να με καίει ταυτόχρονα... Είναι λογικό η μήτρα από αχλάδι γίνεται πεπόνι σε αυτή τη φάση είναι δυνατόν να γίνει όλη αυτή η αλλαγή αθόρυβα ;; 

Υοομονη είναι γλυκά πονάκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

Να ηρεμήσεις :) 

εγώ πονάω ώρες ώρες ...

ειδηκα όταν σηκωθώ απότομα ή αλλάξω στάση .. Μοιάζει να να τραβιέται ο ενδοκοιλιακος ιστός να πονάει και να με καίει ταυτόχρονα... Είναι λογικό η μήτρα από αχλάδι γίνεται πεπόνι σε αυτή τη φάση είναι δυνατόν να γίνει όλη αυτή η αλλαγή αθόρυβα ;; 

Υοομονη είναι γλυκά πονάκια 

Αχ ναι τετοιος πονος ειναι!!!Αρα ειναι φυσιολογικο ε???Αχ να σαι καλα ρε κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πιστεύω πως όλα λογικά είναι. Ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη υπάρχει άγχος γιατί σου συμβαίνει κάτι άγνωστο για πρώτη φορά. Δεν ξέρεις τι πρέπει και τι δεν πρέπει να κάνεις. Οι εγκυμοσύνες με όχι αίσιο τέλος άπειρες γύρω μας, και ως εκ τούτου το άγχος χτυπάει κόκκινο. Για παράδειγμα δεν μπορείς να πεις "πωπω τι τέλεια...πεθαίνω στις κράμπες!" γιατί πολύ απλά δεν ξέρεις καν αν πρέπει να πονάς ή αν κάτι παει στραβά εκείνη τη στιγμή και πρέπει να προλάβεις κατι.

Σε λογικά μέτρα όλα είναι απαραίτητα. Και λίγο άγχος θα έχουμε, και μπόλικη χαρά όσο περνάνε οι εβδομάδες. Και γκρίνια θα έχουμε και μούτρα και οτι θέλουμε. Αρκεί να μοιραζόμαστε αυτό που νοιώθουμε και να βοηθάμε η μια την άλλη με μπόλικη αγάπη και κατανόηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Εγω πιστεύω πως όλα λογικά είναι. Ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη υπάρχει άγχος γιατί σου συμβαίνει κάτι άγνωστο για πρώτη φορά. Δεν ξέρεις τι πρέπει και τι δεν πρέπει να κάνεις. Οι εγκυμοσύνες με όχι αίσιο τέλος άπειρες γύρω μας, και ως εκ τούτου το άγχος χτυπάει κόκκινο. Για παράδειγμα δεν μπορείς να πεις "πωπω τι τέλεια...πεθαίνω στις κράμπες!" γιατί πολύ απλά δεν ξέρεις καν αν πρέπει να πονάς ή αν κάτι παει στραβά εκείνη τη στιγμή και πρέπει να προλάβεις κατι.

Σε λογικά μέτρα όλα είναι απαραίτητα. Και λίγο άγχος θα έχουμε, και μπόλικη χαρά όσο περνάνε οι εβδομάδες. Και γκρίνια θα έχουμε και μούτρα και οτι θέλουμε. Αρκεί να μοιραζόμαστε αυτό που νοιώθουμε και να βοηθάμε η μια την άλλη με μπόλικη αγάπη και κατανόηση.

Αχ τι ωραια που τα λες!!!Νομιζω οτι το πρωτο 3μηνο ειναι το πιο αγχωτικο.Εγω επειδη εχω ζησει και μια αποβολη ειμαι ακομα πιο αγχωμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Αχ τι ωραια που τα λες!!!Νομιζω οτι το πρωτο 3μηνο ειναι το πιο αγχωτικο.Εγω επειδη εχω ζησει και μια αποβολη ειμαι ακομα πιο αγχωμενη.

Πολύ λογικό να είσαι Cecilaki μου, και πολύ ευχάριστο που το μοιράζεσε και δεν το κρατάς μέσα σου να σκας! Καλύτερα να εκφράζουμε το άγχος μας και τις φοβίες μας παρά να τα κρατάμε μέσα μας πιστεύω. Άσε που οταν το εκφράζεις , υπάρχουν πάντα κοπέλες που το έχουν περάσει και μας καθησυχάζουν και νοιώθουμε πως δεν είμαστε μόνες!

Όμως εγώ θα σου πω πως ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ! Ναι το πρωτο 3μηνο είναι αγχωτικό, το νοιώθω και εγω, αλλά θα το περάσουμε, και θα τα ξαναβλέπουμε αυτά που γράφουμε τώρα και θα γελάμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Πολύ λογικό να είσαι Cecilaki μου, και πολύ ευχάριστο που το μοιράζεσε και δεν το κρατάς μέσα σου να σκας! Καλύτερα να εκφράζουμε το άγχος μας και τις φοβίες μας παρά να τα κρατάμε μέσα μας πιστεύω. Άσε που οταν το εκφράζεις , υπάρχουν πάντα κοπέλες που το έχουν περάσει και μας καθησυχάζουν και νοιώθουμε πως δεν είμαστε μόνες!

Όμως εγώ θα σου πω πως ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ! Ναι το πρωτο 3μηνο είναι αγχωτικό, το νοιώθω και εγω, αλλά θα το περάσουμε, και θα τα ξαναβλέπουμε αυτά που γράφουμε τώρα και θα γελάμε!

Αχ περιμενω πως και πως να αρχισουμε να λεμε για τις πρωτες κλωτσιες!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ καλησπερα !!!!

τ κανετε;

Απο πονακια οταν αλλαζω σταση κ ολα αυτα ασε τ εχω κ εγω...

λοιπον πηγαμε κ εμεις στο γιατρο....

αυχενικη θ κανουμε τν αλλη εβδομαδα...

165χτυπους εχουμε...

εχουμε ποδαρακια χερακια ολα ευτυχως!!!!

χαχχαχαχααχ

ωστοσο εχουμε κ μια μικρη αποκολληση..δυστυχως...

ξαπλα...ουτε ενα κιλο βαρος...ουτε σκιψηματα..ουτε καν ν σκουπισω..

ευτυχως εχω τν πεθερα μ...

μ ειπε πως αν προσεξω θ ξανα "κολλησει" κ θ ειναι ολα μια χαρα...

αυτ κ απο μενα!!!

αυχενικη θ κανω στο ιασω αλλα β επιπεδου κ αυτο τ 3τριμηνου στο κουρτη..

εκανε καμια προσφατα στο ιασω ν μ πει γνωμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

Κοριτσια μ καλησπερα !!!!

τ κανετε;

Απο πονακια οταν αλλαζω σταση κ ολα αυτα ασε τ εχω κ εγω...

λοιπον πηγαμε κ εμεις στο γιατρο....

αυχενικη θ κανουμε τν αλλη εβδομαδα...

165χτυπους εχουμε...

εχουμε ποδαρακια χερακια ολα ευτυχως!!!!

χαχχαχαχααχ

ωστοσο εχουμε κ μια μικρη αποκολληση..δυστυχως...

ξαπλα...ουτε ενα κιλο βαρος...ουτε σκιψηματα..ουτε καν ν σκουπισω..

ευτυχως εχω τν πεθερα μ...

μ ειπε πως αν προσεξω θ ξανα "κολλησει" κ θ ειναι ολα μια χαρα...

αυτ κ απο μενα!!!

αυχενικη θ κανω στο ιασω αλλα β επιπεδου κ αυτο τ 3τριμηνου στο κουρτη..

εκανε καμια προσφατα στο ιασω ν μ πει γνωμη;

Συγχαρητήρια για τα καλά νέα Κατερίνα!!! Ξεκουραση τωρα μην κανεις τιποτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Συγχαρητήρια για τα καλά νέα Κατερίνα!!! Ξεκουραση τωρα μην κανεις τιποτα!!! 

Ευχαριστω πολυ!!

ναι τωρα τερμα ολα...!!!

κ βλεπουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

Ευχαριστω πολυ!!

ναι τωρα τερμα ολα...!!!

κ βλεπουμε....

Τελεια νεα!!!!!Καλα εγω σ αυτη τη κατασταση ειμαι 4-5 βδομαδες.χαχαχα Δε σου λεω οτι ειναι ευκολο(ειδικα αν δεν εισαι ανθρωπος της ξαπλας) αλλα πρεπει για το νινι.Παντως ρε κοριτσια η αποκολληση μαλλον συμβαινει παρα πολυ ευκολα.Εγω απορω με τις φιλες μου που συνεχισαν κανονικα τη ζωη τους (δουλεια,δουλειες σπιτιου,ψωνια,βολτες) πως δεν επαθαν τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cecilaki είπε:

Τελεια νεα!!!!!Καλα εγω σ αυτη τη κατασταση ειμαι 4-5 βδομαδες.χαχαχα Δε σου λεω οτι ειναι ευκολο(ειδικα αν δεν εισαι ανθρωπος της ξαπλας) αλλα πρεπει για το νινι.Παντως ρε κοριτσια η αποκολληση μαλλον συμβαινει παρα πολυ ευκολα.Εγω απορω με τις φιλες μου που συνεχισαν κανονικα τη ζωη τους (δουλεια,δουλειες σπιτιου,ψωνια,βολτες) πως δεν επαθαν τιποτα.

Κι εγώ έχω φίλη που έπαθε μια αποκόλληση στην αρχή αλλά συνέχισε να δουλεύει και τώρα είναι 6 μηνών και είναι μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Κι εγώ έχω φίλη που έπαθε μια αποκόλληση στην αρχή αλλά συνέχισε να δουλεύει και τώρα είναι 6 μηνών και είναι μια χαρά!

Αν κλεισει δεν υπαρχει θεμα.Εγω λεω για το πριν παθεις αποκολληση οτι γενικα απο οτι εχω καταλαβει αν δε προσεχεις ειναι πολυ ευκολο.Οι περισσοτερες εχουμε παθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cecilaki είπε:

Αν κλεισει δεν υπαρχει θεμα.Εγω λεω για το πριν παθεις αποκολληση οτι γενικα απο οτι εχω καταλαβει αν δε προσεχεις ειναι πολυ ευκολο.Οι περισσοτερες εχουμε παθει

Ναι σίγουρα γι' αυτό πρέπει να προσέχουμε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου καλημερα...μου λειψατε ειναι η αληθεια... ποια ξαπλα.?εγω 10 λεπτα τ πολυ καθομαι κ μετα κατι βρισκω για να σηκωθω λιγο...χαχαχαχ ευχομαι ομως να "ξανακολλησει" χαχαχαχ  και να ειμαι οκ...!!!  αχ αυτα τα ζουζουνια μας καλα ν ειναι..αλλα μερικες φορες μας παιδευουν απο τωρα...   

νμζω  ηδη μοιαζουν στους μπαμπαδες τους γιατι εμεις ειμαστε οι μαμαδες κ ειμαστε οι καλες...χαχαχαχα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

αχ κοριτσια μου καλημερα...μου λειψατε ειναι η αληθεια... ποια ξαπλα.?εγω 10 λεπτα τ πολυ καθομαι κ μετα κατι βρισκω για να σηκωθω λιγο...χαχαχαχ ευχομαι ομως να "ξανακολλησει" χαχαχαχ  και να ειμαι οκ...!!!  αχ αυτα τα ζουζουνια μας καλα ν ειναι..αλλα μερικες φορες μας παιδευουν απο τωρα...   

νμζω  ηδη μοιαζουν στους μπαμπαδες τους γιατι εμεις ειμαστε οι μαμαδες κ ειμαστε οι καλες...χαχαχαχα!!!

 

Καλε οταν λεμε ξαπλα πρεπει να σαι ξαπλα για να κλεισει η αποκολληση.Μη κανεις εξυπναδες γιατι θα σου πει και αλλο μηνα ξαπλα και πιστεψε ε δε το θες.Γρηγορα στο κρεβατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cecilaki είπε:

Καλε οταν λεμε ξαπλα πρεπει να σαι ξαπλα για να κλεισει η αποκολληση.Μη κανεις εξυπναδες γιατι θα σου πει και αλλο μηνα ξαπλα και πιστεψε ε δε το θες.Γρηγορα στο κρεβατι

πραγματικα το καταλαβα πως θελει κρεββατι...

σμρ ειχα ορεξη πηγαμε γ εναν καφε κ ξαφνικα απλα εφυγε η ορεξη μ κ ειχα κτ πονακια.ηρθαμε μπαμ μπαμ στο σπιτι κ ξαπλωσα...κ ειμαι αρκετα καλυτερα... τ ν πω ρ κοριτσια αντε ν κλεισει πια αυτο τ πρωτο τριμηνο..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

πραγματικα το καταλαβα πως θελει κρεββατι...

σμρ ειχα ορεξη πηγαμε γ εναν καφε κ ξαφνικα απλα εφυγε η ορεξη μ κ ειχα κτ πονακια.ηρθαμε μπαμ μπαμ στο σπιτι κ ξαπλωσα...κ ειμαι αρκετα καλυτερα... τ ν πω ρ κοριτσια αντε ν κλεισει πια αυτο τ πρωτο τριμηνο..!!!

Κατερινάκι μου και εγω αυτό εύχομαι αλλά πιστεύω θα περάσει μπαμ μπαμ αλλά προσοχή ε;!;!; ξεκούρασηηηηηηηηη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/17/2017 at 5:18 ΜΜ, ο/η Cecilaki είπε:

Αχ τι ωραια που τα λες!!!Νομιζω οτι το πρωτο 3μηνο ειναι το πιο αγχωτικο.Εγω επειδη εχω ζησει και μια αποβολη ειμαι ακομα πιο αγχωμενη.

Στο 3ο τρίμηνο και ανάλογα με την εγκυμοσύνη (εύκολη - δύσκολη, 1η - 2η - 3η κλπ) ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ!!!! Δεν βολέυεσαι ΠΟΥΘΕΝΑ, δεν μπορείς να ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ....χάρμα....απλά κοντοζυγώνει η γέννηση και αυτό σου δίνει ελπίδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Στο 3ο τρίμηνο και ανάλογα με την εγκυμοσύνη (εύκολη - δύσκολη, 1η - 2η - 3η κλπ) ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ!!!! Δεν βολέυεσαι ΠΟΥΘΕΝΑ, δεν μπορείς να ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ....χάρμα....απλά κοντοζυγώνει η γέννηση και αυτό σου δίνει ελπίδα!!!!

Χαχαχαχα τοσο καλα ε???Γι αυτο μαλλον λενε οτι το Β τριμηνο ειναι το καλυτερο της εγκυμοσυνης.Στο πρωτο κοντευεις να πεθανεις απο το αγχος ,στο τριτο δε βολευεσαι πουθενα ...Μια ομορφια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

πραγματικα το καταλαβα πως θελει κρεββατι...

σμρ ειχα ορεξη πηγαμε γ εναν καφε κ ξαφνικα απλα εφυγε η ορεξη μ κ ειχα κτ πονακια.ηρθαμε μπαμ μπαμ στο σπιτι κ ξαπλωσα...κ ειμαι αρκετα καλυτερα... τ ν πω ρ κοριτσια αντε ν κλεισει πια αυτο τ πρωτο τριμηνο..!!!

Εμενα ρε κοριτσια αυτο το πρωτο 3μηνο μου φαινεται ατελειωτο!!!!Μπηκα στην 11η βδομαδα και μου φαινεται αιωνας ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Εμενα ρε κοριτσια αυτο το πρωτο 3μηνο μου φαινεται ατελειωτο!!!!Μπηκα στην 11η βδομαδα και μου φαινεται αιωνας ακομα

αχ και εμενα....  αιωνες...οχι απλα αιωνας.... αντε να περασει...

να κανουμε και την αυχενικη να μας φυγει και αυτο το αγχος...

3μερουλες εμειναν..τν παρασκευη παμε....

ηθελα να παμε στο κουρτη οπως θ παμε κ στους αλλους υπερηχους αλλα ο γυναικολογος μου ειπε πως δεν χρειαζεται,πως στο ιασω η αυχενικη γινεται καλα...τα αλλα τα θελει ομως απο τον κουρτη....

καποια με σχετικη εμπειρια.?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/22/2017 at 0:33 ΜΜ, ο/η Cecilaki είπε:

Χαχαχαχα τοσο καλα ε???Γι αυτο μαλλον λενε οτι το Β τριμηνο ειναι το καλυτερο της εγκυμοσυνης.Στο πρωτο κοντευεις να πεθανεις απο το αγχος ,στο τριτο δε βολευεσαι πουθενα ...Μια ομορφια

Το άγχος στην εγκυμοσύνη δεν φεύγει ποτέ... Μόνο όταν γεννήσεις γιατί μετά ξεκινάνε άλλα άγχη, μεγαλύτερα! Ξέρεις τι είναι να έχεις να νιώσεις το μωρό 2-3 ώρες????? Εκεί σε θέλω κάβουρα να περπατάς στα κάρβουνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...