Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ


Recommended Posts

 

ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΘΩΣ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΦΙΑ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΩΣΤΟΣΟ ΕΙΜΑΙ 39 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ CLOMIPHENE CITRANE ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΡΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η V.VICKY είπε:

 

ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΘΩΣ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΦΙΑ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΩΣΤΟΣΟ ΕΙΜΑΙ 39 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ CLOMIPHENE CITRANE ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΡΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?

 

 

 

Γεια σου ,

εφοσον εχετε κανει εξετασεις και σας παρακολουθεί ιατρός και εφοσων προσπαθείς μόνον 4 μηνες κατα την γνώμη μου δεν υπαρχει λογος να σκεφτείς τοσο νωρις την εξωσωματική !!

συνεχησε τις προσπάθειες φυσιολογικά .. ναι μεν δεν εισαι 18 φιλη μου (χιούμορ) αλλα 39 χρόνων εισαι νεα  θα μείνεις εγκυος ... Εχουμε ακούσει εξοφρενικες ηλικίες να πετυχαίνουν 50+  

καλή επιτυχεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η V.VICKY είπε:

 

ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΘΩΣ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΦΙΑ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΩΣΤΟΣΟ ΕΙΜΑΙ 39 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ CLOMIPHENE CITRANE ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΡΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?

 

 

 

Ευχομαι ολοψυχα να γινεις μανουλα!! Κανε οσο καιρο σου εχει πει ο γιατρος σου προσπαθεια για φυσικη συλληψη κ αν δεν ερθει στο χρονικο διαστημα που θεσατε, δε χαθηκε κ κοσμος..! Ακομα κ για εξωσωματικη να σου πει ο γιατρος σου..! Ολα καλα θα πανε! πιστευω οτι θα τα καταφερεις συντομα μιας κ δεν εχεις προβληματα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

Ευχομαι ολοψυχα να γινεις μανουλα!! Κανε οσο καιρο σου εχει πει ο γιατρος σου προσπαθεια για φυσικη συλληψη κ αν δεν ερθει στο χρονικο διαστημα που θεσατε, δε χαθηκε κ κοσμος..! Ακομα κ για εξωσωματικη να σου πει ο γιατρος σου..! Ολα καλα θα πανε! πιστευω οτι θα τα καταφερεις συντομα μιας κ δεν εχεις προβληματα..!

Σας ευχαριστω για τις συμβουλές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το άγχος παίζει μεγάλο ρόλο στη σύλληψη....αν μπορέσεις να το αποβάλεις τότε όλα θα πάνε μια χαρά! Ξέρω 2 περιπτώσεις σε πολύ μεγαλύτερη ηλικία απ τη δική σου που έκαναν μωράκι φυσιολογικότατα! Εύχομαι τα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να μην έχω άγχος όσο μπορω ωστόσο κάθε μήνα ελπίζω να μείνω έγκυος κ όταν καταλαβαίνω οτι δεν ειμαι τότε απογοητεύομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα!!! εύχομαι σύντομα κι εσύ να κρατάς στην αγκαλιά σου το μωράκι σου... 

η αλήθεια είναι ότι το χρονικό διάστημα που  προσπαθήτε  είναι πολύ μικρο και δεδομένου ότι όλες οι εξετάσεις είναι καλές, εγώ πιστεύω ότι θα πρέπει να προσπαθήσετε λίγο ακόμα. ξέρω ότι όλοι σε αυτές τις περιπτώσεις λένε προσπάθησε να μην αγχώνεσαι... εγώ μέχρι τώρα δεν έχω βρει τον τρόπο να μην αγχώνομαι!!! το μόνο που μπορώ να πω είναι να σκέφτεσαι θετικά... αγχωμένα και θετικά:) όλα καλά θα πάνε!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/8/2017 at 7:59 ΜΜ, ο/η V.VICKY είπε:

 

ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΘΩΣ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΦΙΑ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΩΣΤΟΣΟ ΕΙΜΑΙ 39 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ CLOMIPHENE CITRANE ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΡΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?

 

 

 

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΟΛΑ. ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/8/2017 at 7:59 ΜΜ, ο/η V.VICKY είπε:

 

ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΘΩΣ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΦΙΑ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΩΣΤΟΣΟ ΕΙΜΑΙ 39 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ CLOMIPHENE CITRANE ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΡΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?

 

 

 

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα οσο μπωρεις χαλαρωσε και μην σκεφτεσε το αυριο!!!!!!ειναι νωρις να πεις παω για εξωσωματικη! Το ανχος δυστηχως οσο και να λεμε θα προσπαθησω να μην εχω δεν εχουμε βρει το κουμπι που το πατας και τελος !!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Μετα απο τεσσερις μηνες ειμαι στο ιδιο σημειο. Προσπαθεια χωρις αποτελεσμα. Απο το νεο χρονο θα παω σε εξειδικευμενο γιατρο μηπως τελικα πρεπει να παω για εξωσωματικη. Εχω απογοητευτει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η V.VICKY είπε:

Μετα απο τεσσερις μηνες ειμαι στο ιδιο σημειο. Προσπαθεια χωρις αποτελεσμα. Απο το νεο χρονο θα παω σε εξειδικευμενο γιατρο μηπως τελικα πρεπει να παω για εξωσωματικη. Εχω απογοητευτει.

Καλησπέρα 8 μήνες προσπαθείς; αυτό που θα έλεγα είναι να μην αγχώνεσαι και από την στιγμή που δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα σου εύχομαι να έρθει σύντομα.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η V.VICKY είπε:

Μετα απο τεσσερις μηνες ειμαι στο ιδιο σημειο. Προσπαθεια χωρις αποτελεσμα. Απο το νεο χρονο θα παω σε εξειδικευμενο γιατρο μηπως τελικα πρεπει να παω για εξωσωματικη. Εχω απογοητευτει.

Μήπως θα ήταν καλό να παρακολουθήσεις την ωορρηξια σου υπερηχογραφικα? Στο γιατρό σου έχεις μιλήσει για τις ανησυχίες σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/11/2017 at 9:41 ΜΜ, ο/η V.VICKY είπε:

Μα αυτο το εξαμηνο που προσπαθουσα με τα χαπια πηγαινα στο γιατρο και με καθοδηγουσε στην ωορηξία.

Ελπίζω σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα! !!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...