Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες γεννάμε Ιαν/φεβ 2018 ?


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

ν σκεφτεσαι αισιοδοξα κ ολα θ πανε τελειααααα!!!

Σευχαριστω πολυ πολυ Κατερινακι μπυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η ελενα!! είπε:

είχαν πολλές γνωστές μου θεματάκια και μάλιστα αρκετά σοβαρά κι όμως όλα κύλησαν ομαλά και τώρα βολτάρουν με τα καρότσια τους και ούτε θυμούνται τις δυσκολίες τους...! μη φοβάσαι θα πάνε όλα πολύ καλά! κάνε υπομονή και ρίξτο στο διάβασμα! θα σε χαλαρώσει πολύ!!με το καλό!!!

Ευτυχως εχω παρει πολλα βιβλια χαχαχα.Ασε...Μωρε ας πανε ολα καλα και χαλαλι.Δε θελω να γκρινιαζω απλα με πιανει το παραπονο μερικες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love1988 είπε:

Κορίτσια μου πώς ειστε; Εγώ είμαι 13 εβδομάδων και 5 ημερών.. αχ εκεί που έλεγα ότι τα συμπτώματα σταμάτησαν οι εμετοί συνεχίζονται..βέβαια όχι σε καθημερινή βάση..θα έλεγα μια φορά στις 4 μέρες..Αλλά κ πάλι είναι πολυ ψυχοφθόρο. Κάθε μέρα δεν ξέρω πως θα ξυπνήσω. Χθες ήμουν μια χαρά μπόρεσα να βγω κ λίγο απο το σπίτι. Καμαρωνα κ με την κοιλιτσα μου που ολοι μου ελεγαν πως άρχισε να φαινεται. :-):-)

Σήμερα χάλια στομαχοπονος κ κρεβάτι όλη μέρα. Δεν θέλω κ να γκρινιαζω αλλα με παιρνει απο κάτω κάποιες στιγμές..ξερω οτι ολα θα περάσουν..ευτυχως που είστε κι εσείς κ τα λέμε..επισης εχω αρχισει σίδηρο ασβέστιο και μαγνήσιο. Να είστε όλες καλά!!!

Ακομα εχεις τετοια συμπτωματα???Εγω εμετους δεν ειχα ποτε αλλα οι αναγουλες με ταραξαν απο τη 5η βδομ μεχρι τη 10η.Τωρα εχει μια βδομαδα που μου περασαν ολα σε σημειο που ανησυχω μηπως κατι δε παει καλα.Βεβαια το στηθος τουμπανο χαχαχα.Το κακο ειναι οτι της τελευταιες μερες αρχισαν να ματωνουν τα ουλα μου...Πρεπει  να παω και οδοντιατρο μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Ακομα εχεις τετοια συμπτωματα???Εγω εμετους δεν ειχα ποτε αλλα οι αναγουλες με ταραξαν απο τη 5η βδομ μεχρι τη 10η.Τωρα εχει μια βδομαδα που μου περασαν ολα σε σημειο που ανησυχω μηπως κατι δε παει καλα.Βεβαια το στηθος τουμπανο χαχαχα.Το κακο ειναι οτι της τελευταιες μερες αρχισαν να ματωνουν τα ουλα μου...Πρεπει  να παω και οδοντιατρο μαλλον

Κι μενα ματωνουν τα ουλα μου οταν κανω νημα απο οταν εμεινα εγκυος..ναι δυστυχως εχω ακομα συμπτώματα αν και οχι κάθε μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Τι κανεις winter ? Είχα μέρες να μπω! Το ένιωσες τοσο ξεκάθαρα ε; τέλεια!!! Ανυπομονώ κ εγώ! Όλο κατι νιώθω αλλα δεν είμαι σίγουρη!

ναι καλή μου το ενιωσα 2-3 φορες αλλα τωρα τιποτα !!

στην αρχή δεν θα το νιωθουμε κ καθε μερα μαλλον .. 

αντε αντε να μεγαλωσουν τα νινακια μας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Ευτυχως εχω παρει πολλα βιβλια χαχαχα.Ασε...Μωρε ας πανε ολα καλα και χαλαλι.Δε θελω να γκρινιαζω απλα με πιανει το παραπονο μερικες μερες

Όλα καλά θα πάνε για όλες μας...κι μενα με πιάνει το παράπονο..και με τις ορμόνες βρε κορίτσια τι παιζει;

Σήμερα δάκρυσα με μια σκηνή στο καφέ της χαράς!!!! Που εχω δει 1.000.000 φορές και γενικά ούτε με αισθηματικές ταινίες δεν συγκινουμαι! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Όλα καλά θα πάνε για όλες μας...κι μενα με πιάνει το παράπονο..και με τις ορμόνες βρε κορίτσια τι παιζει;

Σήμερα δάκρυσα με μια σκηνή στο καφέ της χαράς!!!! Που εχω δει 1.000.000 φορές και γενικά ούτε με αισθηματικές ταινίες δεν συγκινουμαι! Χαχαχα

αχαχχαχα κλαίω !!! 

και εμενα ματωνουν Λίγο τα ούλα μου όταν τα βουρτσίσω τα δόντια και όταν κάνω νήμα! κατά τα άλλα έχω γίνει και εγώ συναισθηματική και δακρύζω με πράγματα μικρά! ορμόνες είναι αυτές τι να κάνουμε είναι μέσα στο πρόγραμμα...

εμενα εξαφανηστηκαν εντελως οι αναγουλες οι εμμετοι και οι ναυτιες !  Τρώω κανονικά τώρα ευτυχώς και νιώθω πολύ καλύτερα... 

 Βαρεμάρα έχω ακόμα αχαχαχαχ Ελπίζω να φύγει όταν έρθει το μωρό... 

 Α ξέχασα επίσης έχω και νεύρα με το παραμικρό νεύρα.... 

 Άνθρωποι που μου την έδιναν παλιότερα και αδιαφορούσα τώρα θέλω να τους στραγγαλίσω αχαχαχχα .... 

 Αχ και το άλλο που έχω δεν θέλω να μου πιάνουν την κοιλια--  Δεν ξέρω γιατί με ενοχλεί αυτό αλλά δεν θέλω να την πιάνουν 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα εμετούς καθημερινά από την 7η μέχρι την 14η εβδομάδα. Για 3 βδομαδες είχα ησυχάσει όταν χτες άρχισα να τρέχω πάλι σήμερα τπτ.. επίσης έχω τρέλα φουσκώματα κ καούρες . 

 

Κ εγώ έχω νεύρα Αλλα κυρίως στη δουλειά. Όταν γίνεται κάτι το παίρνω πιο κατάκαρδα. 

 

Εχει αρχίσει κ καμία άλλη να ξεχνάει εύκολα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Winter mama to be είπε:

αχαχχαχα κλαίω !!! 

και εμενα ματωνουν Λίγο τα ούλα μου όταν τα βουρτσίσω τα δόντια και όταν κάνω νήμα! κατά τα άλλα έχω γίνει και εγώ συναισθηματική και δακρύζω με πράγματα μικρά! ορμόνες είναι αυτές τι να κάνουμε είναι μέσα στο πρόγραμμα...

εμενα εξαφανηστηκαν εντελως οι αναγουλες οι εμμετοι και οι ναυτιες !  Τρώω κανονικά τώρα ευτυχώς και νιώθω πολύ καλύτερα... 

 Βαρεμάρα έχω ακόμα αχαχαχαχ Ελπίζω να φύγει όταν έρθει το μωρό... 

 Α ξέχασα επίσης έχω και νεύρα με το παραμικρό νεύρα.... 

 Άνθρωποι που μου την έδιναν παλιότερα και αδιαφορούσα τώρα θέλω να τους στραγγαλίσω αχαχαχχα .... 

 Αχ και το άλλο που έχω δεν θέλω να μου πιάνουν την κοιλια--  Δεν ξέρω γιατί με ενοχλεί αυτό αλλά δεν θέλω να την πιάνουν 

 

 

στις πριν 18 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Όλα καλά θα πάνε για όλες μας...κι μενα με πιάνει το παράπονο..και με τις ορμόνες βρε κορίτσια τι παιζει;

Σήμερα δάκρυσα με μια σκηνή στο καφέ της χαράς!!!! Που εχω δει 1.000.000 φορές και γενικά ούτε με αισθηματικές ταινίες δεν συγκινουμαι! Χαχαχα

Χαχαχαχα και γω μια απο τα ιδια.Κλαιω με το παραμικρο,νευριαζω με το παραμικρο και γενικα νομιζβ οι ορμονες μας κανουν παρτυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η bourboulithra είπε:

Εγώ είχα εμετούς καθημερινά από την 7η μέχρι την 14η εβδομάδα. Για 3 βδομαδες είχα ησυχάσει όταν χτες άρχισα να τρέχω πάλι σήμερα τπτ.. επίσης έχω τρέλα φουσκώματα κ καούρες . 

 

Κ εγώ έχω νεύρα Αλλα κυρίως στη δουλειά. Όταν γίνεται κάτι το παίρνω πιο κατάκαρδα. 

 

Εχει αρχίσει κ καμία άλλη να ξεχνάει εύκολα ;

Γενικως δε φημιζομαι για τη μνημη μου αλλα φανταζομαι απο τις ορμονες θα ναι και αυτο.Εγω το καινουριο που εχω ειναι οι καουρες.Εχει 2-3μερουλες πιυ εμφανιστηκαν.Επισης αν φαω και κανω το λαθος να ξαπλωσω...χαθηκα!!!Μου ανεβαινει το φαι και ας εχω φαει μια φρυγανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Winter mama to be είπε:

αχαχχαχα κλαίω !!! 

και εμενα ματωνουν Λίγο τα ούλα μου όταν τα βουρτσίσω τα δόντια και όταν κάνω νήμα! κατά τα άλλα έχω γίνει και εγώ συναισθηματική και δακρύζω με πράγματα μικρά! ορμόνες είναι αυτές τι να κάνουμε είναι μέσα στο πρόγραμμα...

εμενα εξαφανηστηκαν εντελως οι αναγουλες οι εμμετοι και οι ναυτιες !  Τρώω κανονικά τώρα ευτυχώς και νιώθω πολύ καλύτερα... 

 Βαρεμάρα έχω ακόμα αχαχαχαχ Ελπίζω να φύγει όταν έρθει το μωρό... 

 Α ξέχασα επίσης έχω και νεύρα με το παραμικρό νεύρα.... 

 Άνθρωποι που μου την έδιναν παλιότερα και αδιαφορούσα τώρα θέλω να τους στραγγαλίσω αχαχαχχα .... 

 Αχ και το άλλο που έχω δεν θέλω να μου πιάνουν την κοιλια--  Δεν ξέρω γιατί με ενοχλεί αυτό αλλά δεν θέλω να την πιάνουν 

 

Εμενα μονο ο αντρας μου και η μαμα μου εχουν πιασει τη κοιλια μου αλλα νομιζω πως αν γενικα και μενα δε θα μ αρεσει.Αχ και γω θελω να δειρω πολυ κοσμο.Χαχαχαχαχα.Μου λενε κατι που πριν θα αδιαφορουσα και τωρα θελω να τους την πω.Χαχαχαα ωραια μανα θα γινω.Κακιασμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η bourboulithra είπε:

Εγώ είχα εμετούς καθημερινά από την 7η μέχρι την 14η εβδομάδα. Για 3 βδομαδες είχα ησυχάσει όταν χτες άρχισα να τρέχω πάλι σήμερα τπτ.. επίσης έχω τρέλα φουσκώματα κ καούρες . 

 

Κ εγώ έχω νεύρα Αλλα κυρίως στη δουλειά. Όταν γίνεται κάτι το παίρνω πιο κατάκαρδα. 

 

Εχει αρχίσει κ καμία άλλη να ξεχνάει εύκολα ;

αν ξεχναω; εχω ξεχασει να μιλαω!!!ποσες φορες εχω ξεκινησει μια κουβεντα κ την σταματαω στην μεση γιατι εχω ξεχασει τι ηθελα να πω..... Βεβαια καπου διαβασα οτι ο εγκεφαλος της εγκυου γινετε  8 φορες μικρότερος κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης (δεν ξερω κατα ποσο ισχυει). Ελεγε οτι το μωρο καταναλωνει παρα πολυ ενεργεια, οποτε δεν φτανει για να τραφει ο εγκεφαλος κ μικραινει. Ευτυχως ελεγε το αρθρο οτι  ο εγκεφαλος επανερχεται στα φυσιολογικα επιπεδα λιγο καιρο μετα τον τοκετο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διαβάζω όλα όσα γράφετε και πραγματικά είναι σα να βλέπω την καθημερινότητά μου !!! Νεύρα, ξεχνάω, ευαίσθητα ούλα... τα ζούμε παράλληλα!!! 

Εσείς κορίτσια χρησιμοποιείτε κρέμες ή  λάδια τα οποία βοηθούν στο να μη δημιουργηθούν ραγάδες??? Εγώ από τον 2ο μήνα κ όλας βάζω αμυγδαλελαιο, μια κρέμα για ραγάδες και ένα ακόμη λάδι για ραγάδες... 2 φορές την ημέρα.  Βλέπω ότι το δέρμα μου μετά το μπάνιο με τραβάει.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lini είπε:

Κορίτσια διαβάζω όλα όσα γράφετε και πραγματικά είναι σα να βλέπω την καθημερινότητά μου !!! Νεύρα, ξεχνάω, ευαίσθητα ούλα... τα ζούμε παράλληλα!!! 

Εσείς κορίτσια χρησιμοποιείτε κρέμες ή  λάδια τα οποία βοηθούν στο να μη δημιουργηθούν ραγάδες??? Εγώ από τον 2ο μήνα κ όλας βάζω αμυγδαλελαιο, μια κρέμα για ραγάδες και ένα ακόμη λάδι για ραγάδες... 2 φορές την ημέρα.  Βλέπω ότι το δέρμα μου μετά το μπάνιο με τραβάει.  

τελικα καποια συμπτωματα ειναι κοινά σε ολες μας,

εγω βαζω λάδι καρυδας (οταν το θυμαμαι) αλλα πρεπει να αρχισω πιο εντατικά να βαζω... 

οι ραγαδες ειναι καθαρά θεμα δερματος ή κσνεις ή δεν κάνεις ! 

αλλα σιγουρα τα φυτικά λαδια καπως βοηθάνε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ βάζω bio oil 2 φορες απο τη μέρα  που έμαθα για την εγκυμοσύνη. Πριν μια βδομαδα εμφανιστηκε μια μικροσκοπικη ραγαδιτσα η οποια με ετρωγε αφορητα αλλά παστωθηκα με bio oil και εξαφανιστηκε. Νομιζω ότι είναι σημαντικο να βάζεις λαδακια για να εχει ελαστικοτητα το δερμα ωστε να επανελθει και μετα. Οσο για τις ραγαδες δυστυχως και εγω πιστευω οτι αμα ειναι να κανεις κανεις. Αλλα τα λαδακια βοηθανε κ στη φαγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η bourboulithra είπε:

Εγώ βάζω bio oil 2 φορες απο τη μέρα  που έμαθα για την εγκυμοσύνη. Πριν μια βδομαδα εμφανιστηκε μια μικροσκοπικη ραγαδιτσα η οποια με ετρωγε αφορητα αλλά παστωθηκα με bio oil και εξαφανιστηκε. Νομιζω ότι είναι σημαντικο να βάζεις λαδακια για να εχει ελαστικοτητα το δερμα ωστε να επανελθει και μετα. Οσο για τις ραγαδες δυστυχως και εγω πιστευω οτι αμα ειναι να κανεις κανεις. Αλλα τα λαδακια βοηθανε κ στη φαγουρα.

εντυποσιακό τελικά, βγηκε ραγαδα και την εξαφανησε !!

εισαι η απόδειξη οτι πρεπει να μην το αμελω.... 

εγω κατα τον υπνο ολο γυριζω απο δω κ απο κει και σαν να ψιλοπαναω χαμηλα τη νυχτα..

τελος της εβδομαδας μπαίνω στην 17 εβδομαδα...

ολη μερα περιμενω ποτε θα νιωσω μια μικρη του κινηση :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

εντυποσιακό τελικά, βγηκε ραγαδα και την εξαφανησε !!

εισαι η απόδειξη οτι πρεπει να μην το αμελω.... 

εγω κατα τον υπνο ολο γυριζω απο δω κ απο κει και σαν να ψιλοπαναω χαμηλα τη νυχτα..

τελος της εβδομαδας μπαίνω στην 17 εβδομαδα...

ολη μερα περιμενω ποτε θα νιωσω μια μικρη του κινηση :) 

Πω πω κορίτσια... Εγώ θα κάνω καιρό  να τον ξαναδώ τον μπέμπη μας ... Μέσα Σεπτεμβρίου μου είπε ο γιατρός να πάω τελευταία φορα τον είδαμε 21/8... Είμαι στη 15η εβδομάδα και δεν έχω νιώσει ακόμη τίποτα ☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lini είπε:

Πω πω κορίτσια... Εγώ θα κάνω καιρό  να τον ξαναδώ τον μπέμπη μας ... Μέσα Σεπτεμβρίου μου είπε ο γιατρός να πάω τελευταία φορα τον είδαμε 21/8... Είμαι στη 15η εβδομάδα και δεν έχω νιώσει ακόμη τίποτα ☹

Αχ εγω το ειδα στην 9η βδομαδα και θα το ξαναδω τηΔευτερα.4 Βδομαδες μετα(για την αυχενικη) και μου πε οτι απο δω και περα μια φορα το μηνα θα πηγαινω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Αχ εγω το ειδα στην 9η βδομαδα και θα το ξαναδω τηΔευτερα.4 Βδομαδες μετα(για την αυχενικη) και μου πε οτι απο δω και περα μια φορα το μηνα θα πηγαινω?

Κ εγώ μετά την αυχενικη ειμαι.... Η αλήθεια είναι ότι αραιώνουν οι επισκέψεις Γιατί θεωρητικά έχεις ξεπεράσει τον κίνδυνο... Αλλά όσο να πεις θέλεις να το βλέπεις ?❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lini είπε:

Κ εγώ μετά την αυχενικη ειμαι.... Η αλήθεια είναι ότι αραιώνουν οι επισκέψεις Γιατί θεωρητικά έχεις ξεπεράσει τον κίνδυνο... Αλλά όσο να πεις θέλεις να το βλέπεις ?❤

Εγω ακομα δεν εχω κανει αυχενικηηηηη σνιφ σνιφ.Την περιμενω για να ηρεμησω λιγι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Εγω ακομα δεν εχω κανει αυχενικηηηηη σνιφ σνιφ.Την περιμενω για να ηρεμησω λιγι

Όλα καλά θα είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lini είπε:

Πω πω κορίτσια... Εγώ θα κάνω καιρό  να τον ξαναδώ τον μπέμπη μας ... Μέσα Σεπτεμβρίου μου είπε ο γιατρός να πάω τελευταία φορα τον είδαμε 21/8... Είμαι στη 15η εβδομάδα και δεν έχω νιώσει ακόμη τίποτα ☹

αχ εγω ολο κ ολο δυο φορες το εχω δει το νινακι μ :( 

1ο υπερηχος (9w2d)

2 υπερηχος (12w2d)

η επομενη φορά θα ειναι η β επιπέδου στις 20εβδομαδες τελη σεπτεμβριου !! και γω ανηπομονω πολυ και όσο δεν μου δίνει κανενα σημα αγχονομαι λίγο... 

κοριτσια αφου ωρες ωρες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος...

να φανταστητε πιανω τον αυτο μου μες τον υπνο να κοιμαμαι μπρουμητα..... 

και ολα μου τα ρουχα μου κανουν ακομα !! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

αχ εγω ολο κ ολο δυο φορες το εχω δει το νινακι μ :( 

1ο υπερηχος (9w2d)

2 υπερηχος (12w2d)

η επομενη φορά θα ειναι η β επιπέδου στις 20εβδομαδες τελη σεπτεμβριου !! και γω ανηπομονω πολυ και όσο δεν μου δίνει κανενα σημα αγχονομαι λίγο... 

κοριτσια αφου ωρες ωρες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος...

να φανταστητε πιανω τον αυτο μου μες τον υπνο να κοιμαμαι μπρουμητα..... 

και ολα μου τα ρουχα μου κανουν ακομα !! 

 

Βρε φτυσου που εισαι απο τις τυχερες που εχεις καλη εγκυμοσυνη.Σπυ κανουν τα κανονικα σου τζην???Εμενα ουτε για αστειο .Βεβαια πιστευω οτι το πρηξιμο παιζει μεγαλο ρολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

αχ εγω ολο κ ολο δυο φορες το εχω δει το νινακι μ :( 

1ο υπερηχος (9w2d)

2 υπερηχος (12w2d)

η επομενη φορά θα ειναι η β επιπέδου στις 20εβδομαδες τελη σεπτεμβριου !! και γω ανηπομονω πολυ και όσο δεν μου δίνει κανενα σημα αγχονομαι λίγο... 

κοριτσια αφου ωρες ωρες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος...

να φανταστητε πιανω τον αυτο μου μες τον υπνο να κοιμαμαι μπρουμητα..... 

και ολα μου τα ρουχα μου κανουν ακομα !! 

 

Αυτό σχετικά με το πώς πρέπει να κοιμόμαστε το ρώτησα στο γιατρό μου, γιατί Κ εγώ μπρούμυτα κοιμάμαι.  Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!!! Το μωράκι αυτή τη στιγμή βρίσκεται μέσα στη λεκάνη... Δεν ενοχλείται καθολου!!! 

Σου εύχομαι τα καλύτερα με την αυχενικη σου.... Όλα θα είναι μια χαρά!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...