Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες γεννάμε Ιαν/φεβ 2018 ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα βγει περπατωντας...!! Προς το παρον οι παλμοι κ οι κινησεις ειναι τελειες, οποτε τις επομενες ημερες θα πηγαινω καθε μερα για nst!! Αν συνεχισει να βολευεται στην κοιλιτσα μου για πολυ ακομα, θα παμε σε τεχνητους (που τους φοβαμαι)!!!!

Τι κανουν οι μανουλες??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Θα βγει περπατωντας...!! Προς το παρον οι παλμοι κ οι κινησεις ειναι τελειες, οποτε τις επομενες ημερες θα πηγαινω καθε μερα για nst!! Αν συνεχισει να βολευεται στην κοιλιτσα μου για πολυ ακομα, θα παμε σε τεχνητους (που τους φοβαμαι)!!!!

Τι κανουν οι μανουλες??????????????

Καλησπερα σας κοριτσια μ!!

τ κανετε;δυστυχως ο χρονος γ τ ιντερνετ ειναι λιγο περιορισμενος τωρα μ τν μικρη μ..ευτυχως εχω ενα κοριτσακι πολυ ησυχο κ συνεργασιμο(μεχρι τωρα δλδ φτου φτου μν τ ματιασω)...τ κλαμα τ ακουμε οταν ξυπνησει κ δν ειναι ετοιμο τ γαλα...θηλαζω σχεδον αποκλειστικα,δν τν βαζω καθολου στηθος(γτ μ τ πληγιασε,κ ετσι καθε 3 ωρες βγαζω τ γαλα μ κ οποτε θελει πινει...τ βραδυ τς δινω ενα ξενο γευμα συμφωνα μ τν γιατρο...)

γενικα κοριτσια κρατηστε τ μωρακια σας οσο πιο πολυ γινεται στις κοιλιτσες σας,ωραιο τ εξω,αλλα πολυ αγχωτικο κ εγω προσωπικα τν φοβαμαι πολυ,τ μπανιο κυριως...ευχομαι ν ειστε ολες καλα!!

στο μαιευτηριο εχασα 10 κιλα,άπο τ 25 π πηρα...μ μενουν αλλα 10 ν χασω,τ 5 θελω ν μεινουν γτ ημουν απιστευυα αδυνατη...σας φιλω παω ν προσπαθησω κ εγω γ νανι αφου κ τ κοριτσακι μ κοιμαται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια μ!!

τ κανετε;δυστυχως ο χρονος γ τ ιντερνετ ειναι λιγο περιορισμενος τωρα μ τν μικρη μ..ευτυχως εχω ενα κοριτσακι πολυ ησυχο κ συνεργασιμο(μεχρι τωρα δλδ φτου φτου μν τ ματιασω)...τ κλαμα τ ακουμε οταν ξυπνησει κ δν ειναι ετοιμο τ γαλα...θηλαζω σχεδον αποκλειστικα,δν τν βαζω καθολου στηθος(γτ μ τ πληγιασε,κ ετσι καθε 3 ωρες βγαζω τ γαλα μ κ οποτε θελει πινει...τ βραδυ τς δινω ενα ξενο γευμα συμφωνα μ τν γιατρο...)

γενικα κοριτσια κρατηστε τ μωρακια σας οσο πιο πολυ γινεται στις κοιλιτσες σας,ωραιο τ εξω,αλλα πολυ αγχωτικο κ εγω προσωπικα τν φοβαμαι πολυ,τ μπανιο κυριως...ευχομαι ν ειστε ολες καλα!!

στο μαιευτηριο εχασα 10 κιλα,άπο τ 25 π πηρα...μ μενουν αλλα 10 ν χασω,τ 5 θελω ν μεινουν γτ ημουν απιστευυα αδυνατη...σας φιλω παω ν προσπαθησω κ εγω γ νανι αφου κ τ κοριτσακι μ κοιμαται...

Γεια σου Κατερίνα μου χαίρομαι που όλα είναι καλά και μην αγχώνεσαι σιγά σιγά θα συνηθίσεις με το μωράκι. Εγώ ακόμα περιμένω δε θέλει να βγει η μικρή πολλές συσπάσεις με πόνο αλλά τίποτα ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια μ!!

τ κανετε;δυστυχως ο χρονος γ τ ιντερνετ ειναι λιγο περιορισμενος τωρα μ τν μικρη μ..ευτυχως εχω ενα κοριτσακι πολυ ησυχο κ συνεργασιμο(μεχρι τωρα δλδ φτου φτου μν τ ματιασω)...τ κλαμα τ ακουμε οταν ξυπνησει κ δν ειναι ετοιμο τ γαλα...θηλαζω σχεδον αποκλειστικα,δν τν βαζω καθολου στηθος(γτ μ τ πληγιασε,κ ετσι καθε 3 ωρες βγαζω τ γαλα μ κ οποτε θελει πινει...τ βραδυ τς δινω ενα ξενο γευμα συμφωνα μ τν γιατρο...)

γενικα κοριτσια κρατηστε τ μωρακια σας οσο πιο πολυ γινεται στις κοιλιτσες σας,ωραιο τ εξω,αλλα πολυ αγχωτικο κ εγω προσωπικα τν φοβαμαι πολυ,τ μπανιο κυριως...ευχομαι ν ειστε ολες καλα!!

στο μαιευτηριο εχασα 10 κιλα,άπο τ 25 π πηρα...μ μενουν αλλα 10 ν χασω,τ 5 θελω ν μεινουν γτ ημουν απιστευυα αδυνατη...σας φιλω παω ν προσπαθησω κ εγω γ νανι αφου κ τ κοριτσακι μ κοιμαται...

Κατερινακι ❤️?? μίλησες με καμία μαία να σε βοηθήσει;;;; 

και οι δυο φίλες μου με τα παιδιά τους είχαν πάρεις μαίες (σύμβουλο θηλασμού) να τις βοηθήσει με το θηλασμό και τις πληγές τους γιατί ζορίζοντανπολύ!!! 

Ποτε επιστρέψατε σπίτι; η @Love1988? Βρεθήκατε καθόλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δν μιλησα μ μαια εκτος τ νοσοκομειου...  απλα εχω αγχος ως πρωταρα,η μαμα μ μ βοηθαει απιστευτα πολυ,κ λεει ν μν αγχωνομαι πως σιγα σιγα θ τ μαθω....  δν τν ξαναβαζωκαθολου στο στηθος μ,τ βγαζω ολο τ γαλα μ καθε 3 ωρες κ πινει δικο μ εκτος απο ενα γευμα τ βραδυ ξενο,οποτε στην ουσια τν θηλαζω απλα οχι απο τν θηλη μ...  βαζω κρεμουλα κ βαζελινη κ μερικες φορες τ ιδιο μ τ γαλα στις θηλες κ θ γινουν καποια στιγμη μ ειπαν...

ναι ναι βρεθηκαμε στο νοσοκομειο....σημερα θ εβγαινε λογικα...εγω βγηκα χθες...  η κορουλα τς ειναι μια θεα..!!!!  μ τ καλο @Maria6390 απολαυσε αυτο τ λιγο π τν εχεις μεσα σ,γτ μετα θ σ λειπουν οι κλωτσιες τς..εμενα μ λειπουν παρα πολυ κ τ οτι τν ειχα παντα μαζι μ..!!!!  τελειο τ ν τν μυριζεις κ ν τν φιλας αλλα δν ειναι πια μεσα σ..!!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα Κορίτσια!σας γράφω Ξαπλωμένη στον καναπέ με την μπεμπούλα μου δίπλα.. τα συναισθήματα δεν περιγράφονται.τελικά αντί για χθες βγήκαμε σήμερα γιατί η μικρή μου σήκωσε λίγο ίκτερο και την έβαλαν στη λάμπα..σήμερα είχε πέσει και έτσι μπορέσαμε και βγήκαμε. θηλάζω αποκλειστικά κάθε δύο ώρες την ημέρα και κάθε τρεις τη νύχτα. Παιρνει βαρος οποτε ξενο δεν χρειάζεται προς το παρον.έχω λίγο άγχος που Σήμερα είναι η πρώτη νύχτα που θα περάσουμε στο σπίτι μας. Όλα φαίνονται καινούργια αλλά πιστεύω θα πάνε όλα καλά :-)

με την Κατερίνα και την τέλεια μπέμπα της βρεθήκαμε στο νοσοκομείο :-)

θα σας αφήσω για να κοιμηθώ γιατί έμεινε μόνο μία ωρίτσα μέχρι το επόμενο τάισμα Φιλάκια πολλά και περιμένω τα νέα από όλες σας!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα κ love, ποσο χαιρομαι για σας!!

Μαρακι, εχεις καιρο μεχρι τις 40 εβδομαδες, μη βιαζεσαι!! Τι να πω κι εγω που τις εχω κλεισει κ ακομα αναμενω..

Κοριτσια εγω παω καθε μερα νοσοκομειο για nst (επειδη περασε η ημερομηνια μου). Εχω διαστολη κ καποιες στσπασεις οποτε μαλλον κοντευω!!

Αντε να βρεθω κι εγω στην θεση σας• θελω να δω την φατσαρα της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love1988τι καλά :) μπράβο σας :) θηλαζεις αποκλειστικά με θηλαστρο κινεσυ ή κανονικά; κι αν κανονικά πως κατάφερες και δεν σε πλήγωσε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κατερινα κ love, ποσο χαιρομαι για σας!!

Μαρακι, εχεις καιρο μεχρι τις 40 εβδομαδες, μη βιαζεσαι!! Τι να πω κι εγω που τις εχω κλεισει κ ακομα αναμενω..

Κοριτσια εγω παω καθε μερα νοσοκομειο για nst (επειδη περασε η ημερομηνια μου). Εχω διαστολη κ καποιες στσπασεις οποτε μαλλον κοντευω!!

Αντε να βρεθω κι εγω στην θεση σας• θελω να δω την φατσαρα της!!

Με ενα πονο!!! Βολευτηκε η μανδαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

@Rosemaryποσό διαστολή;!; και σε αφήνουν και πας ξανά σπίτι σου;!; πονάς; 

Εχω 3 αλλα δεν ποναω καθολου..! Οποτε μπορει πχ να γεννησω σημερα, μπορει ομως κ σε 3 μερες...

Παντως για τον θηλασμο να διαβασεις τον παιδιατρο που σου ειχα πει!! Οι θηλες αν πληγωθουνε μπορεις να βαλεις κοχυλια κ μετα απο τον καθε θηλασμο την κρεμα της medela (εκτος κ αν δε το εχεις αναγκη). Στα μαθηματα μου ειπαν οτι το θηλαστρο καλο ειναι να το χρησιμοποιουμε μονο σε ειδικες περιπτωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love1988 χαίρομαι πάρα πολύ! Όλα να συνεχίσουν έτσι! 

Τελικά έκανες rooming;και αν ναι θα ήθελα τη γνώμη σου!

Επίσης κορίτσια μου love και Κατερίνα δεν έχετε αναφερθεί καθόλου στην πληγουλα από την καισαρική..(Μάλλον σε αυτη τη φαση δε μας νοιαζει και πολυ,ε;)Σας δυσκολεύει όμως;μπορείτε να σηκώνεται τη μικρούλα εύκολα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Άντε @Rosemary ήρθε κ η σειρά σου, με έναν πόνο κοπέλα μου να πάνε όλα καλά!!!

Δε βιάζομαι απλά δεν αντέχω άλλο τα έχω φτύσει, δεν κοιμάμαι καθόλου πονάω κάθε μέρα. 11 έχω τελική αλλά ο γιατρός είπε ότι αποκλείεται να φτάσουμε μέχρι εκεί τώρα θα δείξει, εγώ ξανά έχω ραντεβού μεθαύριο.

@katerinant95 και @Love1988 Τι καλά που γυρίσατε στα σπίτια σας από εδώ κ πέρα είναι τα ωραία, απολαύστε την κάθε στιγμή με τα μικρά σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θηλαζω κανονικά οχι με θήλαστρο. Δεν με πλήγωσε επειδή έπιασε σωστά. Δηλαδη το μυστικό ειναι να μην πιάσει με το στοματακι μονο θηλή αλλα όλη η θηλεα αλω. Την περιοχή γυρω απο τη θηλή. Ειναι πολυ όμορφο το συναίσθημα.

Η τομή της καισαρικης ναι τραβάει λίγο και δυσκολευομαι οταν τη σηκωνω αλλα καθε μερα είναι κ καλυτερα..

Rooming in και εκανα κ δεν έκανα..δλδ την ειχα οποτε ηθελα κ το βραδυ την έδινα μεσα για να ξεκουραζομαι και τη ζητουσα καθε 3 ωρες για να φαει η αν εκλαιγε νωριτερα μου την εφερναν. Πιστεύω τελικα οως ειδικα μετα απο καισαρικη ειναι καλο η μαμα να μπορει να ξεκουραστει το βραδυ. Δεν μπορεις να εχεις το νου σου κ στο μωρακι. Το προσπαθησα το πρωτο βράδυ αλλα πονουσα κιολας κ ηταν δυσκολο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοχυλια μου δάνεισε η κατερινα τα δικα της και τα φορεσα την πρωτη μερα που ηρθε το γαλα. Όντως βοηθανε πολυ αν σε πληγωσει ειδικα σε συνδυασμό με την κρεμα purelan.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπες μ!!!

καλο μηνα!!!εβαλα τ μαρτακι μ σμρ,κ τς μπεμπας θ τς βαλω στις 13/3(π φοραμε ξανα) γ ν ειναι κ 20 ημερων...μ τ καλο κ τ δικα σας μωρα... η τομη τλκ δν μ ποναει καθολου,η μητρα μ ειναι αυτη π μ κανει ν καιει μερικες φορες στο σηκω κατσε ή στο γελιο...οπως κατεβαινει κ τραβαει τν τομη απο μεσα... ετσι μ ειπαν δλδ..εξωτερικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενη μ τν πλαστικη π μ εκανε ο γιατρος μ...φοραω ζωνη ολη μερα(οχι οταν ειμαι ξαπλωμενη)  κ ειμαι πολυ καλυτερα!! Εχω τν μπεμπα μ 8ολοκληρες μερουλες... κ απλα δν τν χορταινω!!χαχαχχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

Καλησπερα αγαπες μ!!!

καλο μηνα!!!εβαλα τ μαρτακι μ σμρ,κ τς μπεμπας θ τς βαλω στις 13/3(π φοραμε ξανα) γ ν ειναι κ 20 ημερων...μ τ καλο κ τ δικα σας μωρα... η τομη τλκ δν μ ποναει καθολου,η μητρα μ ειναι αυτη π μ κανει ν καιει μερικες φορες στο σηκω κατσε ή στο γελιο...οπως κατεβαινει κ τραβαει τν τομη απο μεσα... ετσι μ ειπαν δλδ..εξωτερικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενη μ τν πλαστικη π μ εκανε ο γιατρος μ...φοραω ζωνη ολη μερα(οχι οταν ειμαι ξαπλωμενη)  κ ειμαι πολυ καλυτερα!! Εχω τν μπεμπα μ 8ολοκληρες μερουλες... κ απλα δν τν χορταινω!!χαχαχχα

 

Τι ζώνη φοράς; για ποιο λόγο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

Τι ζώνη φοράς; για ποιο λόγο; 

Σ κραταει σταθερη τν κοιλια κ ταυτοχρονα τν μαζευει κιολας...εγω εχω δει τεραστια διαφορα παντως..κ οσο φοραω τν ζωνη κανω πολυ πιο ανετες κινησεις..απο τν δευτερη μερα μ ειπε ο γιατρος ν τν φοραω οσο πιο πολυ μπορω...αλλα οχι οταν ειμαι ξαπλωμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

Σ κραταει σταθερη τν κοιλια κ ταυτοχρονα τν μαζευει κιολας...εγω εχω δει τεραστια διαφορα παντως..κ οσο φοραω τν ζωνη κανω πολυ πιο ανετες κινησεις..απο τν δευτερη μερα μ ειπε ο γιατρος ν τν φοραω οσο πιο πολυ μπορω...αλλα οχι οταν ειμαι ξαπλωμενη...

Όταν μπορέσεις και βρεις χρόνο στείλε μου Λίνκ που την αγόρασες να την έχω υποψη μου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πώς είστε; κάποιο νεότερο; γεννησε καποιο κορίτσι; εμεις γίναμε μιας βδομάδας κορίτσια! Μας είδε κ ο παιδίατρος κ μας βρηκε μια χαρα! :-) ολα πάνε τέλεια, λιγο άγχος εχω που πρέπει να καθαριζω τη μυτουλα με ορό αλλα θα το συνηθισω! Έχω το πιο καλό κορίτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Κοριτσια μου πώς είστε; κάποιο νεότερο; γεννησε καποιο κορίτσι; εμεις γίναμε μιας βδομάδας κορίτσια! Μας είδε κ ο παιδίατρος κ μας βρηκε μια χαρα! :-) ολα πάνε τέλεια, λιγο άγχος εχω που πρέπει να καθαριζω τη μυτουλα με ορό αλλα θα το συνηθισω! Έχω το πιο καλό κορίτσι!!!

@Love1988 Πολύ χαίρομαι που όλα είναι μια χαρά με τη μπεμπέ σου!!!

 

Εγώ είχα γιατρό σήμερα κάναμε καρδιοτοκογραφο 2 φορές για την πρώτη οι παλμοί της μικρής ήταν χαμηλοί αλλά τελικά αφού με έστειλαν να περπατήσω και να φάω γιατί ήμουν νηστική μετά όλα μια χαρά. Πήγαμε 3100 πήρε 600 γραμμάρια σε δύο εβδομάδες, έχει εμπεδωθεί στη λεκάνη κ ο γιατρός μου είπε ότι να περιμένω από μέρα σε μερα, θα με ξαναδεί Τετάρτη αν δεν έχω γεννησει μέχρι τότε. Επίσης μου είπε να περπατάω πάρα πολύ. Αυτά από εμένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

Όταν μπορέσεις και βρεις χρόνο στείλε μου Λίνκ που την αγόρασες να την έχω υποψη μου :) 

Τν πηρα απο τ καταστημα μεσα στο ιασω...κ πεταξα κ τ σακουλακι τς..αλλα σιγουρα εχει κ στα φαρμακεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...