Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες γεννάμε Ιαν/φεβ 2018 ?


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Love1988 είπε:

Την Παρασκευή που μας ερχεται θα εισαι ακριβως 17 εβδομαδων σωστα; αυτο σημαινει ότι μπαινεις στην 18η βδομαδα αρα σύμφωνα με τον πινακα μπαινεις στον πεμπτο μήνα στις 29 Σεπτέμβρη.

πφ... τελεια θα λεω παντα στο περιπου..χαχαχαχα

@Lini ναι αλλαζουν για να παιδευουν εμας... :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η katerinant95 είπε:

πφ... τελεια θα λεω παντα στο περιπου..χαχαχαχα

@Lini ναι αλλαζουν για να παιδευουν εμας... :) 

Εγώ το μετραω ετσι με τις εβδομαδες εχω βγαλει κ σε χαρτι ποτε κλείνω την καθε εβδομάδα. Τωρα με τους μηνες ειναι λιγο περίεργο γι αυτο το κανω ετσι να ξερω περιπου στο μυαλο μου που βρισκομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love1988 είπε:

Εγώ το μετραω ετσι με τις εβδομαδες εχω βγαλει κ σε χαρτι ποτε κλείνω την καθε εβδομάδα. Τωρα με τους μηνες ειναι λιγο περίεργο γι αυτο το κανω ετσι να ξερω περιπου στο μυαλο μου που βρισκομαι.

αα θες να μου το στειλεις σε φωτο μηπως το δω γραμμανεο και το καταλαβω καλυτεερα...μηπως με βολεψει και το κανω και εγω ετσι... ?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katerinant95 είπε:

αα θες να μου το στειλεις σε φωτο μηπως το δω γραμμανεο και το καταλαβω καλυτεερα...μηπως με βολεψει και το κανω και εγω ετσι... ?!

Αν θες μπορω να στο φτιαξω με τις δικες σου εβδομάδες. Θέλεις; ποτε είχες τελευταία περιοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love1988 είπε:

Αν θες μπορω να στο φτιαξω με τις δικες σου εβδομάδες. Θέλεις; ποτε είχες τελευταία περιοδο;

αν δεν σου κανει κοπο φυσικα και  θα ηθελα.

30μαιου ...και ο κυκλος μου ειναι 29-30 ημερες..αν παιζει ρολο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

αν δεν σου κανει κοπο φυσικα και  θα ηθελα.

30μαιου ...και ο κυκλος μου ειναι 29-30 ημερες..αν παιζει ρολο....

Δεν με πήρε ο υπνος για μεσημερι οποτε δεν μου κανει κόπος :-) σε κανα μισαωρο θα στο στειλω σε προσωπικού μήνυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2017 at 9:10 ΠΜ, ο/η Love1988 είπε:

Με το καλο φιλη καλη β επιπέδου να έχεις!!

Εγώ σήμερα για πρώτη φορά ένιωσα το κοριτσάκι μου!!! Μέρες πριν ένιωθα κάτι σαν φτερουγισμα αλλα τώρα ηταν πιο ξεκάθαρο! Σαν ενα στιγμιαίο τακ τακ σαν μικρη κλωτσιτσα. Αχ μακαρι να ειναι αυτό! :-)

Κορίτσια επειδή μπερδευομαι με τους μήνες. Είμαι τώρα 17+4 άρα διανυω την 18η βδομάδα άρα μπήκα στον πέμπτο μήνα σωστά;

σε ευχαριστωωωω πάρα πολυ !! 

πόσο υπεροχο ειναι που το ενιωσες τωρα απο δω και περα θα τα νιωθουμε πιο συχνά 

ναι διανισεις την 17 εβδομάδα ! εγω ειμαι 20+ και τελος του μηνα κλείνω τον 5ο καο μπαινω στον 6ο ... αποστευτο πως περνάει ο καιρός μετα την αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinant95 είπε:

κοριτσια  μου καλησπερα να ΄μαι παλι κ εγω...

εγω κοριτσια μπερδευτηκα εκει που νομιζα πως σημερα θα ειμαι 16εβδομαδες ...στον υπερηχο που μου εδωσε ο γιατρος που εκανα την εξεταση αλφα τεστ με βγαζει 16+2 σημερα.... δεν ξερω τι γινεται...και μου αλλαξαν την ΠΗΤ απο 11/3/2018 σε 6-8/3/2018...

β επιπεδου εχουμε στις 24/10..περιμενω πως κ πως να το καταλαβω και εγω....

απο συμπτωματα εμειναν καποιες κραμπες που και που και πονοι στη μεση οταν κουραζομαι...κ ποναω απο τν αριστερη πλευρα οταν κρατιεμαι να μην παω τουαλετα...

ααα,ο υπνος μου δεν ειναι τελειος πλεον..και αυτο μ κουραζει...

σχεδον καθε μερα ξυπναω στις 5,30 κ ξανακοιμαμαι στις 7(το πρωι)...σαν τις γιαγιαδες και εγω βλεπω βερα στο δεξι κ μυστικα της εδεμ..χαχαχααχ :):) 

σεξ.? τι ειναι αυτο..?? μας το εκοψε απο την αρχη....λετε τα νευρα να ειναι απο εκει.?χαχαχα

ελπιζω να μας το επιτρεψει τωρα σιγα σιγα που στρωνει η εγκυμοσυνη μου....

απο το φυλο,εμας ο γιατρος π μ κανει τς υπερηχους στην αυχενικη μας εδωσε 80% πιθανοτητες για μπεμπα...ενα μηνα μετα ο γυναικολογος μου μας ειπε μαλλον μπεμπα.... τν παρασκευη π εκανα μια εξεταση στο ιασω και μου εκανε υπερηχο αλλος γιαττρος μας ειπε κοριτσι κ πως ειδε πως σχηματιζονται τα γεννητικα της οργανα(τα ποδαρακια τα ειχε ορθανοιχτα)..χαχαχα

αλλα κ οι 3 ειπαν σιγουρα θα ξερουμε στην β επιπεδου...

γερα να ειναι ολα τα παιδακια του κοσμου οπως και να εχει...

αχ σας κουρασα...!

αλλα ειχα μερες να γραψω και οσο να ναι γ τ σπορακια μας πλεον μπορουμε να μιλαμε ωρες ατελειωτες...!!!

 

 

 

γειααα σου ,, 

και εμενα μου αλλαξε την πητ στην αυχενική απο 17/2 πηγε 10/2 !!! στην β επιπέδου σε δυο μερες ισως ξανα αλλαξει για να δουμε !!! θα σας ενημερωσω ! και μενα 80% μπεμπα μ ειπαν στην αυχενική και σε δυο μερες θα το σιγουρεψω μαλλον ? 

με το καλό β επιπέδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

γειααα σου ,, 

και εμενα μου αλλαξε την πητ στην αυχενική απο 17/2 πηγε 10/2 !!! στην β επιπέδου σε δυο μερες ισως ξανα αλλαξει για να δουμε !!! θα σας ενημερωσω ! και μενα 80% μπεμπα μ ειπαν στην αυχενική και σε δυο μερες θα το σιγουρεψω μαλλον ? 

με το καλό β επιπέδου 

Κοριτσια μου, να σας ρωτησω κατι? Νιωθετε πονους στην πλατη?? Εγω ειμαι στην 17η, τοσο καιρο την εβγαλα σπιτι κ ψιλοξαπλα.. ο γιατρος εδω κ 2 βδομαδες μου εχει πει να επιστρεψω στην φυσιολιγικη μου ζωη.. ομως μολις αρχισα τις πρωτες εξοδους μου, αρχισε κ ο πονος.. αν κατσω πανω απο 2 ωρες σε σκληρη καρεκλα ΥΠΟΦΕΡΩ ψηλα κ αριστερα στην πλατη.. δεν ειχα πονεσει ποτε αλλωτε. Μολις ξαπλωσω, ο πονος υποχωρει σε ελαχιστα λεπτα.. Αμιφιβαλω αν θα γυρισω στη δουλεια.. Εχει καμια αυτο το συμπτωμα.. πως το αντιμετωπισατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσια μου, να σας ρωτησω κατι? Νιωθετε πονους στην πλατη?? Εγω ειμαι στην 17η, τοσο καιρο την εβγαλα σπιτι κ ψιλοξαπλα.. ο γιατρος εδω κ 2 βδομαδες μου εχει πει να επιστρεψω στην φυσιολιγικη μου ζωη.. ομως μολις αρχισα τις πρωτες εξοδους μου, αρχισε κ ο πονος.. αν κατσω πανω απο 2 ωρες σε σκληρη καρεκλα ΥΠΟΦΕΡΩ ψηλα κ αριστερα στην πλατη.. δεν ειχα πονεσει ποτε αλλωτε. Μολις ξαπλωσω, ο πονος υποχωρει σε ελαχιστα λεπτα.. Αμιφιβαλω αν θα γυρισω στη δουλεια.. Εχει καμια αυτο το συμπτωμα.. πως το αντιμετωπισατε??

 Γεια σου Ρόζμαρι !

 Ότι έγραψες ακριβώς κατά λέξη συμβαίνει και σε μένα...  Είναι όλα καλά δόξα τω Θεώ αλλά αυτός ο πόνος στην πλάτη όταν με πιάνει ειναι  Πολύ ενοχλητικός ...   Εάν σταθώ ή αν κάθομαι για ένα δίωρο και εγώ με πιάνει ένα πράγμα στη σπονδυλική στήλη σαν να ανοίγει..  Το μόνο που κάνω απλά ξαπλώνω ανά τακτά χρονικά διαστήματα !!  Η βάζω μαξιλάρια στην πλάτη στα πόδια στα χέρια όλη μέρα αυτή τη δουλειά κάνω...  Πάντως είναι λογικό αλλάζει το κέντρο βάρους και η σπονδυλική στήλη ταλαιπωρείται !!!  Άσε που σε αυτή τη φάση όλα τα όργανα μετακινούνται και στριμώχνονται !!

 Υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσια μου, να σας ρωτησω κατι? Νιωθετε πονους στην πλατη?? Εγω ειμαι στην 17η, τοσο καιρο την εβγαλα σπιτι κ ψιλοξαπλα.. ο γιατρος εδω κ 2 βδομαδες μου εχει πει να επιστρεψω στην φυσιολιγικη μου ζωη.. ομως μολις αρχισα τις πρωτες εξοδους μου, αρχισε κ ο πονος.. αν κατσω πανω απο 2 ωρες σε σκληρη καρεκλα ΥΠΟΦΕΡΩ ψηλα κ αριστερα στην πλατη.. δεν ειχα πονεσει ποτε αλλωτε. Μολις ξαπλωσω, ο πονος υποχωρει σε ελαχιστα λεπτα.. Αμιφιβαλω αν θα γυρισω στη δουλεια.. Εχει καμια αυτο το συμπτωμα.. πως το αντιμετωπισατε??

Κι εγω μια απο τα ίδια μολις μεινω για ωρα όρθια η παω για ψωνια στο σουπερ μαρκετ η για καφέ κ να καθομαι ωρα στην καρέκλα με τσακίζει η πλάτη μου. Το αντιμετωπίζω κι εγώ με συχνες ξαπλες κ ξεκούραση. Υπομονή όλα θα περάσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2017 at 8:21 ΠΜ, ο/η Lini είπε:

Καλώς ήρθες!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα! Έχεις αρχίσει να νιώθεις το μωράκι σου?

Σε ευχαριστώ!!!! Ναι εχω αρχίσει να το νοιώθω! Την Πέμπτη εχω ραντεβου ξανα και ανυπομονώ! Την πρωτη φόρα μου ειπε μαλλον ειναι αγοράκι την δεύτερη μάλλον κοριτσάκι! Πιστευω να δουμε σιγουρα τωρα!!!!  Εσυ σε ποια εβδομάδα είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Christinagi είπε:

Σε ευχαριστώ!!!! Ναι εχω αρχίσει να το νοιώθω! Την Πέμπτη εχω ραντεβου ξανα και ανυπομονώ! Την πρωτη φόρα μου ειπε μαλλον ειναι αγοράκι την δεύτερη μάλλον κοριτσάκι! Πιστευω να δουμε σιγουρα τωρα!!!!  Εσυ σε ποια εβδομάδα είσαι???

Εγώ στη 18η εβδομάδα... Πρέπει να το έχω αισθανθεί αλλά δεν ειμαι σίγουρη αν είναι αυτό ή εντερικές διαταραχές ?. 

Μέσα Οκτωβρίου εγώ τον υπέρηχο β επιπέδου... Και ανυπομονώ να τον ξαναδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Κι εγω μια απο τα ίδια μολις μεινω για ωρα όρθια η παω για ψωνια στο σουπερ μαρκετ η για καφέ κ να καθομαι ωρα στην καρέκλα με τσακίζει η πλάτη μου. Το αντιμετωπίζω κι εγώ με συχνες ξαπλες κ ξεκούραση. Υπομονή όλα θα περάσουν!

Φαντασου οτι ποναω τοσο πολυ που αν περασουν 3 ωρες νομιζω πως θα ξαπλωσω στο πατωμα προκειμενου να ανακουφιστω.. μ`αρεσει που διαβαζα παντου οτι στο 2ο τριμηνο ειναι ολα τελεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε ;; 

με απασχολεί κάτι !! ενω τις τελευταιες 10 μέρες περίπου ενιωθα το μπεμπε μου κάθε μέρα τώρα εχουν  περάσει  δυο μέρες κ ειναι πολυ ησυχο !!

το ξερω οτι δεν χρειαζεται πανικός και πως δεν ειναι ολες οι μέρες ίδιες κ λόγω επαγγελματος ξερω οτι καθε κοπέλα θα παραπονεθεί καποια στιγμή για μειωμένες κινησεις του εμβριου κ ας ειναι όλα καλα.. 

αλλααααα.... εγω αγχοθεί κ δεν το κρυβω - ηταν ζωιρό τις προηγουμενες μερες και ενιωθα εντονη κινηση εκει μέσα τωρα δυο μερες όλο καθομαι κ περιμενω να το νιωσω !! 

ουφφφ αγχος στο πρωτο τριμηνο μεχρι να περάσει γιατι ειναι  Κρίσιμο.. 

αγχος στο δευτερο τριμηνο το νιωθουμε δεν το νιωθουνε κ παει το μυαλό στο κακο....

και στο τριτο τριμηνο θα βρεθεί κατι να μας αγχονει ειτε τα κίλα ειτε το οτι δεν θα μπορουμε να σταθουμε πουθενα κτλ. 

 Ευτυχώς πλισιάζει η β επιπέδου μου οπότε θα ηρεμήσω πρώτα ο θεός  Να πάνε όλα καλά  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

κοριτσια τι κανετε ;; 

με απασχολεί κάτι !! ενω τις τελευταιες 10 μέρες περίπου ενιωθα το μπεμπε μου κάθε μέρα τώρα εχουν  περάσει  δυο μέρες κ ειναι πολυ ησυχο !!

το ξερω οτι δεν χρειαζεται πανικός και πως δεν ειναι ολες οι μέρες ίδιες κ λόγω επαγγελματος ξερω οτι καθε κοπέλα θα παραπονεθεί καποια στιγμή για μειωμένες κινησεις του εμβριου κ ας ειναι όλα καλα.. 

αλλααααα.... εγω αγχοθεί κ δεν το κρυβω - ηταν ζωιρό τις προηγουμενες μερες και ενιωθα εντονη κινηση εκει μέσα τωρα δυο μερες όλο καθομαι κ περιμενω να το νιωσω !! 

ουφφφ αγχος στο πρωτο τριμηνο μεχρι να περάσει γιατι ειναι  Κρίσιμο.. 

αγχος στο δευτερο τριμηνο το νιωθουμε δεν το νιωθουνε κ παει το μυαλό στο κακο....

και στο τριτο τριμηνο θα βρεθεί κατι να μας αγχονει ειτε τα κίλα ειτε το οτι δεν θα μπορουμε να σταθουμε πουθενα κτλ. 

 Ευτυχώς αύριο είναι η Β επιπέδου μου οπότε θα ηρεμήσω πρώτα ο θεός  Να πάνε όλα καλά  

Μην αγχωνεσαι.. Αν δεν ειχες υπερηχο αυριο θα σιυ ελεγα να παρεις τον γιατρος σου, μηπως σου πει να κανεις κανενα "κολπο" για να ενοχλησεις το μωρακι σου κ να αρχισει τα σκουντιγμαυα αλλα...Κυριακη κοντη γιορτη!! Αυριο θα το δεις το νινακι κ θα ηρεμησεις..!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Winter mama to be είπε:

γειααα σου ,, 

και εμενα μου αλλαξε την πητ στην αυχενική απο 17/2 πηγε 10/2 !!! στην β επιπέδου σε δυο μερες ισως ξανα αλλαξει για να δουμε !!! θα σας ενημερωσω ! και μενα 80% μπεμπα μ ειπαν στην αυχενική και σε δυο μερες θα το σιγουρεψω μαλλον ? 

με το καλό β επιπέδου 

ελπιζω ν τ σιγουρεψεις..ειναι σ ελλειψη φετος τα κοριτσια....χαχαχαχ..... εγω εχω στις 24/10 κ ανυπομονω ν δω ημερομηνια κ τ φυλο....    περιμενω ν περασουν 2-3 εβδομαδες ακομη ν αρχισω ν τ καταλαβαινω κ εγω....  

μ τ καλο τ ζουζουνι σ..!!!

και περιμενουμε τ νεα σ απο τν β επιπεδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

ελπιζω ν τ σιγουρεψεις..ειναι σ ελλειψη φετος τα κοριτσια....χαχαχαχ..... εγω εχω στις 24/10 κ ανυπομονω ν δω ημερομηνια κ τ φυλο....    περιμενω ν περασουν 2-3 εβδομαδες ακομη ν αρχισω ν τ καταλαβαινω κ εγω....  

μ τ καλο τ ζουζουνι σ..!!!

σε ευχαριατώ πολυ κοπέλα μου !! και εσενα ευχομαι να περασει γλυκά ο καιρός και να κανεις με το καλό τη β επιπεδου :) να ειναι καλα τα μωράκια μας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2017 at 9:30 ΠΜ, ο/η Rosemary είπε:

Μην αγχωνεσαι.. Αν δεν ειχες υπερηχο αυριο θα σιυ ελεγα να παρεις τον γιατρος σου, μηπως σου πει να κανεις κανενα "κολπο" για να ενοχλησεις το μωρακι σου κ να αρχισει τα σκουντιγμαυα αλλα...Κυριακη κοντη γιορτη!! Αυριο θα το δεις το νινακι κ θα ηρεμησεις..!  

σε ευχαριστω πολυ !! 

τη νυχτα που σηκωθηκα για τουαλετα αφου ξαπλωσα σαν να ειχα κατι μικρά  Τινάγματά ( Χτυπήματα)  αλλα να πω την αληθεια δεν θυμαμαι κ καλά γιατι με πηρε ο υπνος σχεδον αμεσως !! 

ανηπομονώ να περασει η μέρα σημερα όσο δεν λεγεται... 

θα σας ενημερωσω αυριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια... Εγώ που είμαι στον 5ο μήνα ... αισθάνομαι την κοιλιά μου τοοοσο τεντωμενη και σκληρή. Εσάς πως είναι? Είναι τόσο σκληρή που έχω την αίσθηση ότι δε μπορεί να μεγαλώσει άλλο!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lini είπε:

Κορίτσια... Εγώ που είμαι στον 5ο μήνα ... αισθάνομαι την κοιλιά μου τοοοσο τεντωμενη και σκληρή. Εσάς πως είναι? Είναι τόσο σκληρή που έχω την αίσθηση ότι δε μπορεί να μεγαλώσει άλλο!!!!?

   Εγω μπαινω στον 5ο σε λιγες μερες.. Μου μεγαλωσε αποτομα την 15η με 16η βδομαδα.. Την αισθανομαι τεντωμενη κ ειναι ολοστρογγυλη!! Μπαλονακι!! Δεν ειναι καθολου πλαδαρη αλλα δεν την λες κ σκληρη.. Μου εχει πετρωσει 2-3 φορες μετα απο κουραση ή μετα απο εντονη συναισθηματικη φορτιση.. Πριν καποιες μερες ενιωσα κ το νινακι μου για πρωτη φορα!! Απο τοτε καθε φορα που ξαπλωνω κ χαλαρωνω......τσουπ, με χαιδολογα το μπουμπουκι εκ των εσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα! πως είσαστε; τι κάνουν τα ζουζουνάκια μας; αυτό με το πέτρωμα ναι τι είναι; τι νιώθετε δλδ; εγώ ακόμα να νιώσω έστω και ένα πετάρισμα βρε παιδί μου! πήγαμε χθες (19w+6) και ενώ το έβλεπα χερια ποδια κλωτσιές μπουνιές καμία αίσθηση εσωτερικά δεν είχα! γενικά καμία ενόχληση στην περιοχή και σκέφτομαι πχ λέτε πετρώματα συσπάσεις μήπως από το λίπος στην περιοχή δεν τα καταλαβαίνω ούτε αυτά ενώ θα έπρεπε αν συμβαίνουν; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η donnat είπε:

 

Μάλλον είναι κ εσένα το πρώτο σου, όπως και σε μένα και δεν ξέρουμε τι μας συμβαίνει ?

Εγώ πάντως 18 εβδομάδων.... νιώθω κάτι μέσα μου ... Αλλά τα έντερα είναι... το στομάχι μου είναι.... το μωρό είναι... Δε μπορώ να το προσδιορίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...