Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @karen άστα έτσι ακριβος και πολύ κλάμα και να τρέμω ολόκληρη α εγώ νόμιζα ότι παθενω εγκεφαλικό εκεί που φοβόμουν πολύ ήταν μετά που πιγενα να χαλαρώσω εκεί με ξανά έπιανε μόνο ο ύπνος με έσωζε είχα φτάσει να κοιμαμε άπηρες ώρες εμένα όταν με βρήκαν ήταν εφιάλτης κανένας από όσους γιατρούς πήγα δεν μου είπε για κρίσεις μόνη μου το ανακάλυψα και μου το επιβεβαίωσαν μετά. 
    • Τα δικά μου έχουν ελαστικότητα και είναι διάφανα! Αλλά η μπεζ σταγόνες δεν ξέρω τι μπορεί να είναι!  Αλλά υπάρχει πιθανοτιτα να κάνεις οωρρηξια! 
    • Τι μου θύμισες τώρα με το σουπερ μαρκετ;; Καθόμουν απέξω, έβλεπα τον κόσμο μεσα και έκλαιγα που δεν ειχα το θάρρος να μπω.... Αλήθεια, γιατί σου έκοψαν για παιδι; Εγώ μόλις πέρασε το πρώτο τρίμηνο έπαιρνα αντικαταθλιπτικά σε πολυ μικρή δόση  (σε συνεννόηση με τον γιατρό μου εννοείται), γιατί την περίοδο της εγκυμοσύνης το άγχος χτύπαγε κόκκινα...
    • Κορίτσια μου καλησπέρα εύχομαι να είστε όλες καλά!!! Μανούλες Νοεμβρίου έχουμε;;; εγώ έχω πητ 26/11 πρώτο μου μωρό και από χθες έχω κάτι πόνους στην μέση κ στην κοιλιά βασικά δεν μπορώ να γυρίσω πλευρό νιώθω τράβηγμα και όταν πάω να λύγισω ή να σηκώσω λίγο τα πόδια μου... Δεν ξέρω μήπως έκανα καμία απότομη κίνηση... Προς το παρόν δεν έχω μιλήσει με τον γιατρό μου θέλω να δω πως θα είμαι και αύριο... Έχει καμία σας παρόμοια συμπτώματα;
    • Πραγματικά είναι κάτι που δεν το καταλαβαίνω ούτε κι εγώ. Εμένα η απόκλιση ήτανε μεγάλη καθώς και των κοριτσιών που σου προανέφερα. Πραγματικά ο καθένας γιατρός έχει την δική του εξήγηση και αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι θα τρελαθούμε στο τέλος με τόσες διαφορετικές πληροφορίες. Εγώ απλά έχω αφήσει τα πράγματα στην τύχη και την θετική ψυχολογία και διάθεση! Εαν θες σου στέλνω και τις εξετάσεις μου και τις 2 από ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ να τις δεις!   Επίσης το 3, κατι δεν ανήκει στα υψηλά ποσοστά γονιμότητας
  • Νέες συζητήσεις