Μετάβαση σε περιεχόμενο
Fainareti

θετικο τεστ εγκυμοσυνης και πολλούς πονος περιοδου,.

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Κορίτσια Γεια σας και από μένα..Έκανα το πρωί τεστ clear blue και βγήκε θετικο..πήρα ένα iq να το κάνω αύριο το πρωί αλλά δεν κρατήθηκα και το έκανα το μεσημέρι.βέβαια Επειδή Έχω και συχνοουρια δεν περίμενα πάνω από μια ώρα που είχα πάει τουαλέτα για να το κάνω..Και φυσικά βγήκε αρνητικό.δε ξέρω τι να περιμένω μιας και διαβάζω όλες αυτές τις αρνητικές κριτικές για το clear blue..

Εννοειται οτι επρεπε να το κανεις το πρωι!! Η χοριακη σου θα ηταν πολυ αραιωμενη στα μεσημεριανα ουρα.. ηταν αχνο η πιο σκουρο το τεστ? Σε ποια μερα καθυστερησης εισαι.. εγω θα εκανα παντως αλλο ενα αυριο το πρωι..

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Εννοειται οτι επρεπε να το κανεις το πρωι!! Η χοριακη σου θα ηταν πολυ αραιωμενη στα μεσημεριανα ουρα.. ηταν αχνο η πιο σκουρο το τεστ? Σε ποια μερα καθυστερησης εισαι.. εγω θα εκανα παντως αλλο ενα αυριο το πρωι..

Έβαλα και φωτογραφία στο επόμενο μήνυμα. 😜 Είμαι στην 32 η μέρα του κύκλου Αλλά δεν είναι σταθερός ο κύκλος μου Γενικά..κυμαίνεται από 30 έως 36 μέρες..Τον Μάρτιο είχα μια Εξωμητρια κύηση και το θέλω τόσο πολύ..Θέλω να κάνω και αύριο αλλά θα Μ σκοτώσει ο άντρας μου που δεν κρατήθηκα σήμερα..Με μαλώνει για να χαλαρώνω 😂😂

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Τωρα ειδα την φωτο σου!! Εγω παντως πιστευω οτι εισαι ολιγον εγκυος!!

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Τωρα ειδα την φωτο σου!! Εγω παντως πιστευω οτι εισαι ολιγον εγκυος!!

Μακάρι κορίτσι μου να είναι..στείλτε μου θετική ενέργεια 😜 το αρνητικό βέβαια Με κρατάει μαγκωμενη..δε θέλω να απογοητευτω. .

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

@katerinant95 ασε και εγω εχω πολυ αγχος αλλά προσπαθω να απασχολω το μυαλο μου με αλλα πραγματα μεχρι τον επόμενο υπέρηχο!

Βρε κορίτσια την καρδουλα ποτε την ακούμε; εμενα μου ειπε στον επόμενο (2ο υπερηχο). Δεν ειναι λιγο νωρις;

Σε ποια βδομαδα θα εισαι οτσν θα κανεις τον 2ο? Παντως μην αγχωθεις γιατι υπαρχουν γυναικες που ακουσαν καρδουλα στην 6η, υπαρχουν ομως κι αλλες που την ακουσαν στην 8η!! Παντως οταβ την ακουσεις, θα ειναι πιο μαγικο απ'οσο φανταζεσαι!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fainareti είπε:

@katerinant95 ασε και εγω εχω πολυ αγχος αλλά προσπαθω να απασχολω το μυαλο μου με αλλα πραγματα μεχρι τον επόμενο υπέρηχο!

Βρε κορίτσια την καρδουλα ποτε την ακούμε; εμενα μου ειπε στον επόμενο (2ο υπερηχο). Δεν ειναι λιγο νωρις;

Σε ποια βδομαδα θα εισαι οτσν θα κανεις τον 2ο? Παντως μην αγχωθεις γιατι υπαρχουν γυναικες που ακουσαν καρδουλα στην 6η, υπαρχουν ομως κι αλλες που την ακουσαν στην 8η!! Παντως οταβ την ακουσεις, θα ειναι πιο μαγικο απ'οσο φανταζεσαι!!

• Like 1

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να είναι..στείλτε μου θετική ενέργεια 😜 το αρνητικό βέβαια Με κρατάει μαγκωμενη..δε θέλω να απογοητευτω. .

Στέλνω θετική ενέργειααααααααα και πολύύύύ αγάπη!!!! 

• Thanks 1

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κοιτα με βάση τελευταια περίοδο θα είμαι στην 7η αν δεν κανω λάθος..δηλαδή παίζει και να την ακούσω λες αργότερα;;; 

Αυτό είναι το αρνητικό.νόμιζα ότι με λιγότερο φως βλέπω κάτι να αχνοφαίνεται..Αλλά λέω θα το βλέπω μόνο εγώ επειδή το θέλω τόσο πολύ 😜 Καλή εγκυμοσύνη να έχετε όλες κορίτσια μου και στείλτε απλόχερα μαμαδοσκονη 😜

20170814_134623.jpg

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Στέλνω θετική ενέργειααααααααα και πολύύύύ αγάπη!!!! 

Κορίτσι μου καλό..Ενέργεια λαμβάνεται..οβερ😍😍😍😍

• Like 1

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Κοιτα με βάση τελευταια περίοδο θα είμαι στην 7η αν δεν κανω λάθος..δηλαδή παίζει και να την ακούσω λες αργότερα;;; 

Μμμμ... μαλλον θα την ακουσεις!!

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ!

Ενα θετικό τεστ την ημέρα της Παναγίας..ελπίζω η μέρα να είναι τυχερή..σε ευχαριστώ τόσο πολύ..πάντα Σ αυτό το Φόρουμ γεμίζω θετική ενέργεια ❤

• Like 2

Μακάρι! :) να νοιώσω πως μπαίνω σε μια σειρά επιτέλους και να μου φύγει το αγχος!!

Κορίτσια με θέμα βαφής μαλλιών τι παίζει;;;;;;

Η χάρη της Παναγίας να βοηθησει ολα τα κοριτσια που προσπαθουμε για τα ονειρο μας!!!!!!!Τα φιλια μου!:x

• Like 2

στις Just now, ο/η Renia90 είπε:

Ενα θετικό τεστ την ημέρα της Παναγίας..ελπίζω η μέρα να είναι τυχερή..σε ευχαριστώ τόσο πολύ..πάντα Σ αυτό το Φόρουμ γεμίζω θετική ενέργεια ❤

Οντως!!! Σημαδιακό!!! Renia90 σκίσε τα τεστ εγκυμοσύνης..πατησε τα κάτω...(εμψυχώνω τωρα εγω!!) χαχαχαχαχαχχαχααα!!!

• Haha 1

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Μακάρι! :) να νοιώσω πως μπαίνω σε μια σειρά επιτέλους και να μου φύγει το αγχος!!

Κορίτσια με θέμα βαφής μαλλιών τι παίζει;;;;;;

Απο οτι ξερω μονο φυτικες βαφες...Τουλαχιστον για τον πρωτο καιρο...Ρωτα και τον γιατρο σου!

• Like 1

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Η χάρη της Παναγίας να βοηθησει ολα τα κοριτσια που προσπαθουμε για τα ονειρο μας!!!!!!!Τα φιλια μου!:x

Athena D. Τα καλύτερα σου εύχομαι κοπέλα μου!!! 

• Thanks 1

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Απο οτι ξερω μονο φυτικες βαφες...Τουλαχιστον για τον πρωτο καιρο...Ρωτα και τον γιατρο σου!

Α ωραία! Κατι είναι και αυτό!!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fainareti είπε:

Athena D. Τα καλύτερα σου εύχομαι κοπέλα μου!!! 

Ευχαριστω πολυυυυυυυυυ!!!!!

:x

• Thanks 1

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Τα καλύτερα σε όλες μας.. 😍😍

• Like 1

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renia90 είπε:

Τα καλύτερα σε όλες μας.. 😍😍

Αμην!!!!!!!Μπεμπεδοσκονη να φτασει απο παντου!!!!!!!!!!!

• Like 1

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Κορίτσια Γεια σας και από μένα..Έκανα το πρωί τεστ clear blue και βγήκε θετικο..πήρα ένα iq να το κάνω αύριο το πρωί αλλά δεν κρατήθηκα και το έκανα το μεσημέρι.βέβαια Επειδή Έχω και συχνοουρια δεν περίμενα πάνω από μια ώρα που είχα πάει τουαλέτα για να το κάνω..Και φυσικά βγήκε αρνητικό.δε ξέρω τι να περιμένω μιας και διαβάζω όλες αυτές τις αρνητικές κριτικές για το clear blue..

20170814_124002.jpg

Κοπέλα μου εμένα μου φαίνεται θετικό! Κάνε άλλο ένα το πρωί και σου εύχομαι από καρδιάς να είναι καραθετικοτατο! Καλή Παναγιά να έχεις!!! :-)

• Like 1

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Εγώ άκουσα την καρδούλα στην 8η βδομάδα! Με το καλό!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Γεια σου κοπέλα μου πριν 2 χρόνια ..ειχαμε επαφή με τον άντρα μου 12η μέρα τ κύκλου εγώ πάντα με 29αρη 30αρη κύκλο ήξερα ότι είναι αρκετά μακριά από τις φουλ γόνιμες λέω μπα αποκλείεται...ηταν η μόνη φορά δηλ δεν είχα 13η 14η μόνο τη 12η κ.μετα ξανα λιγο πριν την αναμενομενη περίοδο 26η...καπου εκεί. .εγω 1000 τοις εκατό ότι δεν είμαι ...σηκωνα βαρη έκανα δουλειές ...ερχεται η καθυστέρηση κ πάλι έλεγα διαταραχή τ κύκλου μ...δε το πίστευα ότι θα ζούσε 3 η 4 μέρες ...λεω   σιγα....ελα π έζησε κ τώρα κοιμάται στη κούνια της μια ζουζούνα !!!(να ξέρετε ότι όταν το σπέρμα ζει κ γίνει επαφή πριν την ωορηξια αυξάνονται οι πιθανότητες για κορίτσι ) τα αρσενικά σπερματοζωάρια δε ζουν πάνω από 24 ωρες...οπως κ να'χει κάθε άντρας είναι διαφορετικός όπως κ η χημεία με τη κάθε γυναίκα ...σ εύχομαι ότι καλύτερο !!!😘😘
    • Λοιπον κοπέλα μου έμαθα τέλη Οκτώβρη ότι ειμαι εγ κυος και 10 μέρες μετά κάνω γενική αίματος κ βιταμίνη D ....ειχα ανεπάρκεια είχα μόλις 18.   Τώρα παίρνω συμπλήρωμα...ο γιατρός λέει η βιταμίνη D βοηθάει στη κυτταρική διαίρεση αλλά σαν θέμα γονιμότητας δε το είχε θεσει...καλο είναι όταν θέλουμε να κάνουμε παιδάκι να είμαστε καλά στις βιταμίνες μας ..αλλα δε πιστεύω ότι αν κάποια κοπέλα δεν έχει τα καλύτερα επιπεδα θα δυσκολευτεί γι'αυτό το λόγο.ευχομαι με το Καλό!!!
    • Καλησπέρα,νομιζω πως από τη στιγμή που κατέβηκε αντί να ανέβει για βιοχημική κύηση μοιάζει,μακαρι να κανω λάθος !!
    • Σουσάμακι με το ωραίο παρατσουκλι...το πιο πιθανό απ'όσα διαβάζω είναι καθυστερημένη συλληψη ..εχεις λίγο μεγαλουτσικο κύκλο δηλ 32αρη περίπου ; τώρα διανυω την 11η εβδομαδα κύησης με 3 μέρες καθυστέρησης είχα 85 χοριακη ο μικροβιολόγος μ λέει ποτέ περιμενες; λέω πριν 3 μέρες μ λέει επανέλαβε μετά από 2 μέρες επανέλαβα είχα 240 ...δηλ ξεκίνησα με σχετικά μικρή....δεν έχει σημασία αν ξεκινήσεις και με 20 αρκεί να διπλασιάζεται...το 46 είναι θετικό ..παρακολουθησε το και μη σκέφτεσαι εβδομαδες κ τιμες είναι όλα τόσο σχετικά ...οταν είδαμε σακο ήμουν 5 εβδ και 5 ημερών κ ιιιισα π φαινόταν με έβγαζε μια εβδομάδα λιγότερο ο γιατρός είχε ανησυχησει αλλά όλα κυλάνε καλά !Στην κόρη μ 6 εβδ είχα ακούσει κ καρδιά άρα βλέπεις πόσο διαφορετικά λειτουργεί κάθε εγκυμοσύνη !!εγω εύχομαι με το καλο !!!
    • Λοιπόν τώρα στη 2η εγκυμοσύνη που έκανα ...και ξαναλέω. με καθυστέρηση όχι σαν εσένα που είσαι ακομα.χωρις καν καθυστέρηση είχα το ίδιο με αυτό άλλη μάρκα αλλά ιιιιισα π φαινόταν αν τ έβλεπε η μάνα μ θα με έλεγε τρελή ότι φαντάζομαι γραμμές ...αυτο τι σημαινει αυτά τα τεστ ανιχνεύουν τιμες από 25 κ πάνω χοριακης όταν δηλ αχνοφαίνεται όσο αχνά κ αν είναι υπάρχει ανεβασμένη χοριακη π όσο πάει κ αυξάνεται ...εγω τ κοιτούσα κ κάτω από φως κ από δω κ από κει μήπως με γελούσαν τα μάτια μ....η πρώτη χοριακη μ.ηταν 85 κ η 2η 240....κ πάει λέγοντας !!!καληνύχτα με υπέροχα νέα κ Αύριο!!!!
  • Νέες συζητήσεις