Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Γεια σας έχω καθυστέρηση 14 μέρες ήταν να μου ρθει περίοδος 24/7 και είχα λίγο αίμα 26/7 και μετά μέχρι 1/8 είχα καφέ υγρά και πριν κάτι μέρες είχα λίγο αίμα πάλι και χθες υπαρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!δοκίμασε να κάνεις ένα τεστ εγκυμοσύνης για αρχή..Στις πρώτες μέρες της εγκυμοσύνης υπάρχει περίπτωση να δεις λίγο αιματακι..Αλλά κάνε ένα τεστ για να είσαι σίγουρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ανατολη αθανασιαδου είπε:

Γεια σας έχω καθυστέρηση 14 μέρες ήταν να μου ρθει περίοδος 24/7 και είχα λίγο αίμα 26/7 και μετά μέχρι 1/8 είχα καφέ υγρά και πριν κάτι μέρες είχα λίγο αίμα πάλι και χθες υπαρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;

Κοριτσι μου, ειχες ξανα ανεβασει νομιζω ιδιο αρθρο κ θα σου δωσω την ιδια απαντηση.. δε νομιζω οτι υπαρχει γυναικα που εχει 14 μερες καθυστερηση κ αντι να κανει αμεσα τεστ, ρωταει σε φορουμ αν ειναι εγκυος.. απλα ισως δεν εχεις κανει γιατι κι εσυ πιστευεις ο,τι κι εγω... οτι δηλαδη το αιμα που ειδες ηταν περιοδος με λιγο μειωμενη ροη.. ηρθε κοντα στην ημερα που την περιμενες κ κρατησε φυσιολογικες ημερες.. ε, κ αν εχεις πια αμφιβολιες ειναι πολυ απλη η λυση... κανε ενα τεστακι να σιγουρευτεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...