Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ !!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ !!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ !!!!!! ΧΤΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑΤΡΟΣ, ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ. ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ 3ο ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΤΟΥ, Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΕ 170 ΠΑΛΜΟΥΣ ΤΟ ΛΕΠΤΟ !!!!!! 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΕ 4D ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ !!!! ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ, ΕΧΕΙ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΩΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑΚΙΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!! ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ !!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ !!!!!! ΧΤΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑΤΡΟΣ, ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ. ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ 3ο ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΤΟΥ, Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΕ 170 ΠΑΛΜΟΥΣ ΤΟ ΛΕΠΤΟ !!!!!! 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΕ 4D ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ !!!! ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ, ΕΧΕΙ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΩΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑΚΙΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!! ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου! Με το καλό το θαυματακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!! Φανταζομαι μοναδικες στιγμες... Στείλε μας λίγη μπεμπεδόσκονη να παίρνουμε κουραγιο! Φιλια σε σενα και στο μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου! Με το καλό το θαυματακι σου....

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ !!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ !!!!!! ΧΤΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑΤΡΟΣ, ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ. ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ 3ο ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΤΟΥ, Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΕ 170 ΠΑΛΜΟΥΣ ΤΟ ΛΕΠΤΟ !!!!!! 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΕ 4D ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ !!!! ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ, ΕΧΕΙ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΩΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑΚΙΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!! ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!

Μιλας σοβαρα?? Ολα αυτα απο την 10η βδομαδα??? Πωωωωω!!! Πορωνομαι τωρα γιατι εγω ειμαι στην 7η κ ανυπονονω να το νιωσω κι εγω αυτο το συναισθημα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η jazz είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου! Με το καλό το θαυματακι σου....

Σε ευχαριστω πολυ καλο μου! Να ευχηθω τα καλυτερα γρηγορα αν δεν εχουν ηδη ερθει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

 

Μιλας σοβαρα?? Ολα αυτα απο την 10η βδομαδα??? Πωωωωω!!! Πορωνομαι τωρα γιατι εγω ειμαι στην 7η κ ανυπονονω να το νιωσω κι εγω αυτο το συναισθημα!! 

Χαχαχαχαχ σοβαροτατα !!!! Υπομονη λιγο εμεινε και θα τα ζησεις ενα ενα !!! Ειναι μαγικες στιγμες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Με το καλό κοπελαρα μου.???

Αντε να περνουμε όλες μια μια σειρά και να έχουμε την τύχη σου.

:) Δινω ολη την θετικη ενεργεια απο την κοιλιτσα μου !!!!!!! Θα την εχετε κουκλα μου, υπομονη και επιμονη !!! Κι εγω 4 χρονια εκανα να το πιασω !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!! Φανταζομαι μοναδικες στιγμες... Στείλε μας λίγη μπεμπεδόσκονη να παίρνουμε κουραγιο! Φιλια σε σενα και στο μωρακι!

Οριστε λοιπον η μπεμπεδοσκονη εφτασε !!!!!!!!!!!! Κουραγιο και υπομονη...ολα θα γινουν !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ !!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ !!!!!! ΧΤΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑΤΡΟΣ, ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ. ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ 3ο ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΤΟΥ, Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΕ 170 ΠΑΛΜΟΥΣ ΤΟ ΛΕΠΤΟ !!!!!! 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΕ 4D ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ !!!! ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ, ΕΧΕΙ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΩΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑΚΙΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!! ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!

Μπραβο!!!Χαιρομαι πολυ με τη χαρα σου!!!Φανταζομαι ειναι μοναδικές στιγμές!!!!!Να τις απολαμβανεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
    • Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 
    • Καλημέρα illy1984 σε καταλαβαίνω απόλυτα αυτές οι ημέρες δεν περνούν καθόλου και ψάχνεις κάθε αλλαγή ή κάθε σημάδι στο σώμα σου που μπορεί να σε οδηγεί σε κάθε θετικό . Σίγουρα επηρεαζόμαστε από τα φάρμακα και κυρίως από την προγεστερόνη . Εγώ σου εύχομαι να είναι σημάδι από το μωράκι σου και σύντομα να έχουμε τα καλά νέα σου .  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...