Μετάβαση σε περιεχόμενο

Sos!!!!!!!!κακο σπερμοδιαγραμμα......εγκυμοσύνη??


Recommended Posts

στις On 20/7/2017 at 1:45 ΜΜ, ο/η ioannapl είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!ειλικρινά όλες σας με βοηθησατε πολύ ψυχολογικά!!

Όταν σου συμβαίνει κάτι τέτοιο χωριά να εχεισ καμια ενημέρωση για το θέμα τρελλαινεσαι...

 

Μια γνωστή μου στα 42 έκανε εξωσωματική με τον κ.Παράσχο που είναι πολύ γνωστός και με τη 2η έκανε το αγοράκι της που είναι 8χρονων τώρα!!μου είπε τα καλυτερα...

Θα δοκιμασω μια γνώμη και εκεί...δεν ξέρω αν έχει κάποια κοπελα κάτι να μου πει για το συγκεκριμένο γιατρό??

 

Εύχομαι και σε σένα να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ενα μωρακι όσο πιο γρήγορα γίνεται!!!

Καλησπερα σου ευχομαι γρυγορα να τα καταφερετε!!!!! Μην βιαστητε ολα σιγα σιγα θα ερθουν σου το λεω εγω που παλευω 12 χρονια!!!!!!!! Και οσο για τον γιατρο που ανεφερες ειναι απλα απαραδεκτος με εβαλε να κανω εξωσωματικη χωρις να κανω την ποιο καθοριστικη εξεταση την σαλπιγγογραφια!!!!!!εκανα τρεις φορες πληρωσα ενα σωρο λεφτα και δεν θα κολαγα στην σαλπιγγογραφια που κοστισε 150€  αλλα το θεμα ειναι η ψυχολογια που ειναι ποιο κατω δεν παει!μεχρι και την σαλπιγγα εχασα μεχρι και τα χαρτια απο το σπερμοδιαγραμμα μου πεταξε αυτη που συνεργαζοταν στην πολη μου λεγοντας.   " με αυτο το σπερμοδιαγραμμα τστσ"!!!! Παρε μια δευτερη γνωμη καλο ειναι αλλα με μετρο γιατι καθε γιατρος θα σου πει αλλα !!!και ο αντρας μου πηρε τα profertil γιατι του κανανε λαθος διαγνωση και του δωσανε λαθος θεραπεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/7/2017 at 3:12 ΜΜ, ο/η Finally είπε:

Tο ρεα εχει απο τα καλυτερα( αν οχι το.κσλυτερο εργαστηριο) εκει καναμε ολες τις εξετασεις κ στη μοναδα τους πετυχα τα 2 παιδια μου

Κουκλιτσα μου καλησπέρα!!!να σε ρωτησω μιασ και μου ειπές οτι στο Ρέα τα έκανες όλα...μου ειπαν για τον Τζεφερακο για εξωσωματικη..ξέρεις κάτι γι αυτον??εσύ με την πρωτη έκανες τα παιδιά σου??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Κουκλιτσα μου καλησπέρα!!!να σε ρωτησω μιασ και μου ειπές οτι στο Ρέα τα έκανες όλα...μου ειπαν για τον Τζεφερακο για εξωσωματικη..ξέρεις κάτι γι αυτον??εσύ με την πρωτη έκανες τα παιδιά σου??

  σου στελνω πμ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Finally είπε:
στις πριν 10 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Κουκλιτσα μου καλησπέρα!!!να σε ρωτησω μιασ και μου ειπές οτι στο Ρέα τα έκανες όλα...μου ειπαν για τον Τζεφερακο για εξωσωματικη..ξέρεις κάτι γι αυτον??εσύ με την πρωτη έκανες τα παιδιά σου??

  σου στελνω πμ

 

Ηρθε; Αν οχι στειλε μου μηνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...
στις On 18/7/2017 at 8:10 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

Και σε σας εύχομαι ότι καλύτερο! Γονείς πάντως θα γίνεται είναι τ μόνο σίγουρο! Όπως μου είχε πει αστειευόμενος ο ουρολόγος θα στο πω κ γω σε σένα εισαι καταδικασμένη να γίνεις μανούλα! Θα ρθει η μέρα που όλα αυτά θα σ φαίνονται πολύ μακρινά... Καλή επιτυχία σε κάθε σας προσπάθεια!

Καλησπέρα Διώνη. Ο άντρας μου έκανε σπερμοδιαγραμμα και βγήκαν τα αποτελέσματα αρκετά χάλια. Θα μπορούσες να μου προτείνεις που μπορεί να κάνει έγκυρο σπερμοδιαγραμμα; Και έναν αξιόπιστο ανδρολογο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nansy19 καλησπέρα! Μένω στην επαρχία όποτε δ νομίζω ότι μπορώ να σε βοηθήσω σ αυτό π ζητάς. Ίσως μπορεί να σε βοηθήσει ο γυναικολόγος σου κ να σ προτείνει κάπως. Εχω 2 παιδια με φυσιολογική σύλληψη ενώ δ ειχαμε κ τ καλύτερα αποτελέσματα στο σπερμοδιαγραμμα. Σχεδόν απογοητευτικά μπορώ να πω σαν τιμές. Κι.ομως έμεινα έγκυος 2 φορές φυσιολογικά. Καλή τύχη κορίτσι μου. Εύχομαι σύντομα να τα βάλετε σε σειρά Κ να έχετε τ επιθυμητό αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...