Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙΜΕΣ Β' ΧΟΡΙΑΚΗΣ


stellaban86

Recommended Posts

στις On 4/7/2017 at 7:58 ΜΜ, ο/η stellaban86 είπε:

Κορίτσια επεστρεψα κ θέλω να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα νέα!!!! Ε λοιπόν είναι δίδυμα!!!!!!!!!!!!!!! :)

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!ειδες που τσάμπα ανησυχούσες!!ευχομαι ολόψυχα να χεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη!!με το καλο να έρθουν τα μωράκια σας..αναμενουμε τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααα !!!!  Με το που ειδα ανατριχιασα και δακρυσα !!!! Δεν ξερω γτ αφου με τοσο υψηλη χοριακη απο την αρχη δεν περιμενα να εχεις καμια ασχημη εξελιξη, αλλα χαιρομαι τοσο πολυ για εσενα !!!!! Να προσεχεις τα σπορακια σου και τον εαυτο σου !!! Να χαιρεσαι και την τσουπριτσα σου <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Κορίτσια καλησπέρα !!! Μπήκα να σας ευχηθώ καλές γιορτές ,χαρούμενα Χριστούγεννα !! Ευχόμαι ότι καλύτερο στις οικογένειες σας κ όσες προσπαθείτε για μωράκι του χρόνου να σας βρει διπλές !!! Εμείς έχουμε φτάσει στην 29 εβδομάδα. Πάνε όλα πάρα πολύ καλά !! Έχουμε 2 κοριτσάκια σε ξεχωριστούς σάκους και με δύο πλακούντες :) η αριστερή ζυγίζει 1250κιλα και η δεξιά κ η πιο ζωηρή ζυγίζει 1180 :) σας ευχαριστώ πολύ για την κουβέντα που κάναμε :) εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα σε όλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η stellaban86 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !!! Μπήκα να σας ευχηθώ καλές γιορτές ,χαρούμενα Χριστούγεννα !! Ευχόμαι ότι καλύτερο στις οικογένειες σας κ όσες προσπαθείτε για μωράκι του χρόνου να σας βρει διπλές !!! Εμείς έχουμε φτάσει στην 29 εβδομάδα. Πάνε όλα πάρα πολύ καλά !! Έχουμε 2 κοριτσάκια σε ξεχωριστούς σάκους και με δύο πλακούντες :) η αριστερή ζυγίζει 1250κιλα και η δεξιά κ η πιο ζωηρή ζυγίζει 1180 :) σας ευχαριστώ πολύ για την κουβέντα που κάναμε :) εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα σε όλες :)

Καλές γιορτές γλυκιά μου! Με έναν πόνο τώρα και καλώς να δεχτείς τους θησαυρούς σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

Καλήμέρα σε όλους !είχα μία παλινδρομη πέρυσι. Φέτος είχα Τελ περίοδο 22/2. Είχα συμπτώματα, ευαίσθητο στήθος,υπνηλία τις τελευταίες 7 μέρες κ Έκανα τεστ 3 μέρες πριν την περίοδο.(κύκλος 28 ημερών).Βγήκε αχνό θετικό κ έτσι έκανα β χοριακη , Η οποία βγήκε 25.3 . Ο γιατρός μ Είπε 99.9% ότι είμαι έγκυος. Αλλά για πιο σίγουρα να ξανακάνω χοριακη  Την Δευτέρα που περίμενα κανονικά την περίοδο. 

Λέτε να είναι όλα καλά;Είναι χαμηλή αυτή η χοριακη;δεν θα αντέξω κ άλλη φορά παλινδρομη 

..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Argirw είπε:

Καλήμέρα σε όλους !είχα μία παλινδρομη πέρυσι. Φέτος είχα Τελ περίοδο 22/2. Είχα συμπτώματα, ευαίσθητο στήθος,υπνηλία τις τελευταίες 7 μέρες κ Έκανα τεστ 3 μέρες πριν την περίοδο.(κύκλος 28 ημερών).Βγήκε αχνό θετικό κ έτσι έκανα β χοριακη , Η οποία βγήκε 25.3 . Ο γιατρός μ Είπε 99.9% ότι είμαι έγκυος. Αλλά για πιο σίγουρα να ξανακάνω χοριακη  Την Δευτέρα που περίμενα κανονικά την περίοδο. 

Λέτε να είναι όλα καλά;Είναι χαμηλή αυτή η χοριακη;δεν θα αντέξω κ άλλη φορά παλινδρομη 

..

Καλημέρα, είναι χαμηλή προφανώς λόγω ότι είναι νωρίς εφόσον περίοδο περιμενες κανονικά Δευτέρα. Απ'την άλλη όμως είναι μια θετική χοριακη. Δυστυχώς το πώς θα εξελιχθεί είναι πλέον κάτι που η φύση μόνο ξέρει και ο Θεός. Να είσαι υπομονετική και ήρεμη. Οποιαδήποτε στη θέση σου θα είχε λογικά άγχος για την εξέλιξη. Επειδή όμως πραγματικα ότι είναι να γίνει θα γίνει εγώ θα σου ευχηθώ μόνο να εξελιχθεί υπέροχα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να γίνεις μανούλα !!! 🙏👶❤️ Έχε πίστη και υπομονή για τα καλύτερα που έρχονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για τη απαντήσή σου ! Μου αφήνει ένα όμορφο θετικό συναίσθημα !αυτή την φορά θα είμαι ήρεμη κ πιστεύω  ότι είναι να γίνει θα γίνει!αναμένω λοιπόν!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Argirw είπε:

Καλήμέρα σε όλους !είχα μία παλινδρομη πέρυσι. Φέτος είχα Τελ περίοδο 22/2. Είχα συμπτώματα, ευαίσθητο στήθος,υπνηλία τις τελευταίες 7 μέρες κ Έκανα τεστ 3 μέρες πριν την περίοδο.(κύκλος 28 ημερών).Βγήκε αχνό θετικό κ έτσι έκανα β χοριακη , Η οποία βγήκε 25.3 . Ο γιατρός μ Είπε 99.9% ότι είμαι έγκυος. Αλλά για πιο σίγουρα να ξανακάνω χοριακη  Την Δευτέρα που περίμενα κανονικά την περίοδο. 

Λέτε να είναι όλα καλά;Είναι χαμηλή αυτή η χοριακη;δεν θα αντέξω κ άλλη φορά παλινδρομη 

..

Σου εύχομαι ολόψυχα μια θετική εξέλιξη !!!! Θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Argirw είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για τη απαντήσή σου ! Μου αφήνει ένα όμορφο θετικό συναίσθημα !αυτή την φορά θα είμαι ήρεμη κ πιστεύω  ότι είναι να γίνει θα γίνει!αναμένω λοιπόν!:)

Για να είμαστε ειλικρινείς όμως το ότι έδειξε 25 3 μέρες πριν την περίοδο εγώ το λαμβάνω ως καλό σημάδι.... είπαμε,,,θετική σκέψη και καλές αυξήσεις 🥰😘🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Argirw είπε:

Καλήμέρα σε όλους !είχα μία παλινδρομη πέρυσι. Φέτος είχα Τελ περίοδο 22/2. Είχα συμπτώματα, ευαίσθητο στήθος,υπνηλία τις τελευταίες 7 μέρες κ Έκανα τεστ 3 μέρες πριν την περίοδο.(κύκλος 28 ημερών).Βγήκε αχνό θετικό κ έτσι έκανα β χοριακη , Η οποία βγήκε 25.3 . Ο γιατρός μ Είπε 99.9% ότι είμαι έγκυος. Αλλά για πιο σίγουρα να ξανακάνω χοριακη  Την Δευτέρα που περίμενα κανονικά την περίοδο. 

Λέτε να είναι όλα καλά;Είναι χαμηλή αυτή η χοριακη;δεν θα αντέξω κ άλλη φορά παλινδρομη 

..

Η χοριακή μου 3 μερες πριν την περίοδο ήταν 29. Διανύω των 6ο μήνα τώρα ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η stellaban86 είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα μια θετική εξέλιξη !!!! Θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά :) :)

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου !!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/3/2021 at 7:55 ΜΜ, ο/η Argirw είπε:

Clairy μου με το καλό το μωράκι σου!!Με το καλό με έναν πόνο!!.Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!😍

Τελικά έκανες επανάληψη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Τελικά έκανες επανάληψη;; 

Ναι ! Χθες Πήγε στις 113 μονάδες, από 25,3 !και θα παω για άλλη μια επαναληπτική αύριο  Τετάρτη!😁♥️🍼 !! Ακόμη δεν το πιστεύω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Argirw είπε:

Ναι ! Χθες Πήγε στις 113 μονάδες, από 25,3 !και θα παω για άλλη μια επαναληπτική αύριο  Τετάρτη!😁♥️🍼 !! Ακόμη δεν το πιστεύω !

Μπράβοοοοοοο,,, είδες,,, ανεβαίνει,,, κρατιέται το μωράκι σας 🙏👶❤️,,, όλα καλά Θα πάνε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μπράβοοοοοοο,,, είδες,,, ανεβαίνει,,, κρατιέται το μωράκι σας 🙏👶❤️,,, όλα καλά Θα πάνε!!!! 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!! 👼🍼😁😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Argirw είπε:

Ναι ! Χθες Πήγε στις 113 μονάδες, από 25,3 !και θα παω για άλλη μια επαναληπτική αύριο  Τετάρτη!😁♥️🍼 !! Ακόμη δεν το πιστεύω !

Συγχαρητήρια ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...