Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα.Μετά την τελευταία μου προσπάθεια εξωσωματικής που πάλι δεν πέτυχε ο γιατρός μου κατέληξε ότι έχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα.Έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις, τα έχουμε ψάξει όλα, δεν έχει μείνει κάτι άλλο να κάνουμε.Όλα είναι καλά αλλά εμφύτευση δεν γίνεται.Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να προσπαθούμε.Δυστυχώς και τα οικονομικά μας δεν μας βοηθάνε.Δεν έχω καθόλου φάρμακα.Σεπτέμβριο ή Οκτώβριο σκέφτομαι να κάνω την 10η προσπάθεια.Αν κάποια κοπέλα έχει gonal ή menopur που δεν λήγουν σύντομα και δεν τις χρειάζεται θα βοηθούσε πάρα πολύ.Δεν θέλω να τα παρατήσω.....

Να είστε όλες καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η rago είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Μετά την τελευταία μου προσπάθεια εξωσωματικής που πάλι δεν πέτυχε ο γιατρός μου κατέληξε ότι έχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα.Έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις, τα έχουμε ψάξει όλα, δεν έχει μείνει κάτι άλλο να κάνουμε.Όλα είναι καλά αλλά εμφύτευση δεν γίνεται.Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να προσπαθούμε.Δυστυχώς και τα οικονομικά μας δεν μας βοηθάνε.Δεν έχω καθόλου φάρμακα.Σεπτέμβριο ή Οκτώβριο σκέφτομαι να κάνω την 10η προσπάθεια.Αν κάποια κοπέλα έχει gonal ή menopur που δεν λήγουν σύντομα και δεν τις χρειάζεται θα βοηθούσε πάρα πολύ.Δεν θέλω να τα παρατήσω.....

Να είστε όλες καλά....

κοριτσάκι μου!!! τόσες περνάμε επιτροπή αυτόν τον καιρό.. Αν γίνει το θαύμα σε κάποια απο μας και δεν χρειαστεί δεύτερη προσπάθεια, θα ενημερώσουμε αμέσως!!! εννοείται ότι δεν τα παρατάς !!????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η rago είπε:

 

δηλ....καθε ποτε μπορουμε να ξαναπροσπαθησουμε??  μετα απο ποσους μηνες απο μια αποτυχια..κ σε ρωταω επειδη πας για 10η....σε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η jazz είπε:

κοριτσάκι μου!!! τόσες περνάμε επιτροπή αυτόν τον καιρό.. Αν γίνει το θαύμα σε κάποια απο μας και δεν χρειαστεί δεύτερη προσπάθεια, θα ενημερώσουμε αμέσως!!! εννοείται ότι δεν τα παρατάς !!????? 

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.Ευχομαι να πάνε όλα καλά και να μην ταλαιπωρηθείτε καθόλου.Πολύ σύντομα να έχετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geozak είπε:

δηλ....καθε ποτε μπορουμε να ξαναπροσπαθησουμε??  μετα απο ποσους μηνες απο μια αποτυχια..κ σε ρωταω επειδη πας για 10η....σε ευχαριστω

Το ιδανικό είναι να περάσουν τρεις μήνες.Μερικοί γιατροί λένε και πιο γρήγορα.Και φυσικά πότε αισθανόμαστε εμείς έτοιμες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/6/2017 at 9:52 ΠΜ, ο/η rago είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Μετά την τελευταία μου προσπάθεια εξωσωματικής που πάλι δεν πέτυχε ο γιατρός μου κατέληξε ότι έχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα.Έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις, τα έχουμε ψάξει όλα, δεν έχει μείνει κάτι άλλο να κάνουμε.Όλα είναι καλά αλλά εμφύτευση δεν γίνεται.Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να προσπαθούμε.Δυστυχώς και τα οικονομικά μας δεν μας βοηθάνε.Δεν έχω καθόλου φάρμακα.Σεπτέμβριο ή Οκτώβριο σκέφτομαι να κάνω την 10η προσπάθεια.Αν κάποια κοπέλα έχει gonal ή menopur που δεν λήγουν σύντομα και δεν τις χρειάζεται θα βοηθούσε πάρα πολύ.Δεν θέλω να τα παρατήσω.....

Να είστε όλες καλά....

Καλημέρα! Έχω 2 κουτιά gonal των 900 (01/2018), 1 κουτί menopur 5x75 (10/20170 και ένα κουτί avrecap (10/2017) στη διάθεσή σου, στείλε μου μήνυμα για το πως θα τα προμηθευτείς και σου εύχομαι να είναι η τελευταία σου φορά! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου τα δύο κορίτσια που μου προσφέρουν τα φαρμακάκια τους την SILVIA και την eleni687 και έτσι καταφέρνω να συγκεντρώσω τα φάρμακα που χρειάζονται για την επόμενη προσπάθεια μου.Και οι δύο είναι εγκυούλες και ελπίζω να μου φέρουν τύχη.

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ.Να έχετε μία τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι το τέλος και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας.Να είστε πάντα καλά και πάντα ευτυχισμένες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η rago είπε:

Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου τα δύο κορίτσια που μου προσφέρουν τα φαρμακάκια τους την SILVIA και την eleni687 και έτσι καταφέρνω να συγκεντρώσω τα φάρμακα που χρειάζονται για την επόμενη προσπάθεια μου.Και οι δύο είναι εγκυούλες και ελπίζω να μου φέρουν τύχη.

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ.Να έχετε μία τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι το τέλος και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας.Να είστε πάντα καλά και πάντα ευτυχισμένες....

Ευχομαι να τα καταφερεις αυτη τη φορά και από δω και μπρος μόνο στιγμές ευτυχίας στο σπίτι σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ευχομαι να τα καταφερεις αυτη τη φορά και από δω και μπρος μόνο στιγμές ευτυχίας στο σπίτι σου! :)

Ευχαριστώ πάρα πολύ.Έχει πολλά εμπόδια αυτός ο δρόμος και είναι δύσκολος αλλά ελπίζω στο τέλος να τα καταφέρουμε όλες.Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η rago είπε:

Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου τα δύο κορίτσια που μου προσφέρουν τα φαρμακάκια τους την SILVIA και την eleni687 και έτσι καταφέρνω να συγκεντρώσω τα φάρμακα που χρειάζονται για την επόμενη προσπάθεια μου.Και οι δύο είναι εγκυούλες και ελπίζω να μου φέρουν τύχη.

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ.Να έχετε μία τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι το τέλος και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας.Να είστε πάντα καλά και πάντα ευτυχισμένες....

χαίρομαι πολύ!! Κάθε προσπάθεια είναι μοναδική... Μπράβο και στα κορίτσια για την ανταπόκριση! ????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...