Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• ναι αποτι φενεται δεν επρεπε να την γραψω εδω μεσα γιατι στα κοριτσια φενετε πολυ αστεια η απορια μου λες κ αυτες οταν προσπαθουσαν για μωρο δεν το ειχαν σκευτει! σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου να εισαι καλα!!
    • Συμφωνώ με την Rosemary. Καταλαβαίνω πώς νιώθεις αλλά μην δίνεις σημασία σε τέτοια συμτώματα απλά γιατί είναι ακόμη παααρα πολύ νωρίς!! Εύχομαι καλή τύχη!!!
    • δεν μπορω να καταλαβω τι σου φενετε τοσο αστειο κ ακομα γελας! ηταν απορια που ειχα κ πιστευω κ αλλες κοπελες θα το ειχαν σκεφτει..ελεος! τεσπα ευχαριστω παντος γιατην απαντηση  σου!
    •    Κοριτσαρα μου, ενταξη με τα υγρα του αντρα σου?? Χαααααααχαχα!! Ακομα γελαω!!    Λοιπον, θα σ΄το πω πολυ χυμα!! Να κατσεις να χαλαρωσεις μεχρι την καθυστερηση!! ΤΙΠΟΤΑ δεν ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης μεχρι τοτε γιατι ολα μπορει να ειναι κ συμπτωματα περιοδου, κρυωματος μικροβιων κ ενα σωρο αλλων αιτιων!! Θα κανεις 9 μερουλες υπομονη κ θα μαθεις!!
    • Καλημερα κοριτσια! ειθελα να κανω μια ερωτηση οπως σας ειχα ξανα πει ειμαστε στης προσπαθιες για μωρακι ..ειρθαμε σε επαφη της ημερες της οωρρηξιας κ τωρα ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο κ νιοθω ετσι ψιλο ενοχλησεις στην κοιλια σαν τσιμπιματα ..ειναι συμτωμα εγκυμοσυνης αυτο?
  • Νέες συζητήσεις