Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Όχι βρε κορίτσι μου και περίμενα νέα σου λυπάμαι. Κοίτα να ξεκουράσεις τον οργανισμό σου κανε εξεταστικές να δεις τι ευθύνεται όπως θρομφοβιλια καρυοτυπο Κυστική ινώση μην βιαστείς για προεμφυτευτικο έλεγχο..Τα φιλιά μου και την αγάπη μου μάλλον παλιό μήνας ήταν αυτός ο Οκτώβρης  για πολλές μας κακός και άτιμος.... Σου στέλνω απέραντη δύναμη και αισιοδοξία  😍😘😙🙋🙌
    • Κορίτσια μου,έχετε εμπειρια από το ψηφιακό τεστ εγκυμοσυνης της clear blue?????
    • Δυστυχώς είναι πραγματικότητα  και πολλά  περιστατικά χειρότερα από τα δικά μας. Μην απογοητεύεσαι με σωστό γιατρό άνθρωπο όλα θα πραγματοποιηθούν δεν είναι όλοι ιδιοι
    • Δεν θέλω να σε βλέπω με 😥Περάσανε και συνεχίζουμε δεν αλλάζουν όπως ούτε αυτοί οι άνθρωποι Αχ αυτές οι τηλεοράσεις  και τα διαδικτυα μας φάγανε εκεί καλά τα λένε και παρουσιάζουν ένα εντελώς διαφορετικό άνθρωπο και Ίσως και  ψευδή στοιχεία όσον αφορά ποσοστά τους και επιτυχίες για να προσελκύουν ζευγάρια τέλος πάντων μεγάλη κουβέντα μπορώ να γράφω ώρες ατέλειωτες  έχω πει και στο παρελθόν σε συζήτηση που χαμέ ανοίξει να προσέχουν όλα τα ζευγάρια τα κριτήρια που διαλέγουν τον γιατρό  και να κρίνουν  από μόνοι τους μετά από επίσκεψη .Γιατρός πασίγνωστος βγαίνει στην τηλεόραση μην σας τραβάνε τέτοιου είδους πρώτα θέλουμε άνθρωπο και μετά γιατρό. Υπάρχουν και εξαιρεσεις λένε ελάχιστες και σπανιζουν.Δεν πάει τίποτε μη στεναχωριέσαι  απλά θα έρθει με λίγο καθυστέρηση  😘😙😍🙋🙌🙆💜💛💚💚💕💋❤💓💗💘💟💞💝 
  • Νέες συζητήσεις