Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Συμφωνώ σε όλα..!!!! Όλες μας θα το ζήσουμε μπορεί να μας παιδεύει αλλά στο τέλος όλες μας θα κρατάμε 1 η 2 η 3 η 4 παιδάκια στην αγγελία μας. Το τέλος του ταξιδιού πως την μητρότητα δεν υπάρχει..!! Είναι ένα ατελείωτο ταξίδι. Εδώ και λίγο καιρό η @babybaby άρχισε το πιο όμορφο ταξίδι της με τον καρπό του έρωτα τους στην αγγελία της όπως το είπες η νεράιδα τους..  Για όλες μας έχει παιδάκι. Δεν πρέπει να τα παρατάμε.. και θα πέσουμε και θα ξανά σικοθουμε..  @babybaby να σας ζήσει και τώρα αρχίζει το πιο όμορφο ταξιδι.. 
    • Καλύτερα βάλε ότι αδιαθετησες σήμερα κ υπολόγισε συν μία ημέρα. Και εμένα αυτή είναι η απορία μου πώς να κινηθούμε. Σήμερα εμένα μου τελείωσε η περίοδος. Την προηγούμενη φορά προσπαθήσαμε κάθε μέρα στις γόνιμες αλλά δεν μας βγήκε δυστυχώς όλες τις ημέρες.  Εν τω μεταξύ μέσα στη βδομάδα θα πάμε κ στον γιατρό για να δούμε τι θα μας πει, μάλλον εξωσωματική.
    • Πώς λέτε να κινηθώ αυτό το μήνα με βάση τα παραπάνω??? Θα κάνω κ τεστακια βέβαια...
    • Αδιαθέτησα... Απλά τώρα να βάλω στην εφαρμογή να ξεκινήσει η από αύριο ως πρώτη μέρα?? Γτι ναι μεν αδιαθέτησα τώρα αλλά δε το λες κ 1η ολόκληρη μέρα.. μπερδευομαι
  • Νέες συζητήσεις