Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια την βοηθεια σας και τισ γνωσεις σας


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Πέρασα εγώ δύο ανεμβρυικες κυήσεις. Δηλαδή με κενό σάκο που απλά μεγάλωνε κ τίποτα μέσα! Πες μας λίγες παραπάνω πληροφορίες? Σε ποια εβδομάδα είσαι? Τελευταία περίοδος? Ο κύκλος σου πόσο ημερών? Θα μπορούσε να είναι καθυστερημένη σύλληψη για αυτό το λέω! 

Τι να πω δε ξέρω!! Δυστυχώς ο κύκλος μου μετά τΗνωμένων τελευταία μου αποβολη ήταν πολύ άστατος!! Οι δυο πρώτες μου περίοδοι ήρθαν σε 30 μερες η Τρίτη σε 42!! Και η επόμενη δεν ήρθε ποτέ! Τελευταία περιοδος ήταν 24 Απριλίου!!!!!! Έκανα ένα τεστ στις 7 Ιουνίου αρνητικό!!! Στις 9 έκανα ένα clear blue early και έδειξε θετικό!!!! Ήμουν έτοιμη να αρχίσω να ψάχνω αλλα αιτια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 1 ώρα, ο/η Νίκη Παπ είπε:

Τι να πω δε ξέρω!! Δυστυχώς ο κύκλος μου μετά τΗνωμένων τελευταία μου αποβολη ήταν πολύ άστατος!! Οι δυο πρώτες μου περίοδοι ήρθαν σε 30 μερες η Τρίτη σε 42!! Και η επόμενη δεν ήρθε ποτέ! Τελευταία περιοδος ήταν 24 Απριλίου!!!!!! Έκανα ένα τεστ στις 7 Ιουνίου αρνητικό!!! Στις 9 έκανα ένα clear blue early και έδειξε θετικό!!!! Ήμουν έτοιμη να αρχίσω να ψάχνω αλλα αιτια!!! 

Ναι είναι δύσκολο τώρα να είσαι κάπως σίγουρη για τη σύλληψη.. Πάντως η χοριακη σου είναι χαμηλή οπότε είτε δεν πάει καλά είτε συνέλαβες αργά! Σου εύχομαιι να είναι αυτό και να ακούσεις καρδούλα την άλλη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!! Και σε εσένα ευχομαι ότι καλύτερο!! Αυριο θα πάω να κάνω τη δεύτερη.. αν και κρατάω μικρό καλάθι.. Υπάρχει περίπτωση καθυστερημένης σύλληψης και η χοριακη μετά από δυο εβδομάδες όπου είδαμε σακο να είναι τόσο χαμηλή; Αν θελεις να μου απαντήσεις, εσυ το έψαξε με εξετάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Νίκη Παπ είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!! Και σε εσένα ευχομαι ότι καλύτερο!! Αυριο θα πάω να κάνω τη δεύτερη.. αν και κρατάω μικρό καλάθι.. Υπάρχει περίπτωση καθυστερημένης σύλληψης και η χοριακη μετά από δυο εβδομάδες όπου είδαμε σακο να είναι τόσο χαμηλή; Αν θελεις να μου απαντήσεις, εσυ το έψαξε με εξετάσεις;

Η χοριακη σου διπλασιαστηκε? Η την έκανες με μεγάλη διαφορά ημερών? Όπως κ να έχει κ εμένα διπλασιαζοταν κανονικά αλλά δεν προχώρησε σε έμβρυο!εγω το ψάχνω εξονυχιστικα. Πήγα στο τμήμα αποβολων του Έλενα κ είδα ανοσολογο. Περιμένω τα αποτελέσματα των εξετάσεων ακόμη κ μετά θα την ξαναδώ να μου πει πως προχωράμε! Δεν θέλω να μείνω τρίτη φορά χωρίς να ξέρω τι συμβαίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τν πρώτη την έκανα χθες και Την δεύτερη θα την κάνω αυριο να δω αν διπλασιάστηκε! Απλά δεν μου κολλάει ο αριθμός της αφού δυο εβδομάδες πριν είχαμε δει τον σακο.. άρα δυο εβδομάδες πριν θα έπρεπε η χοριακη μου να είναι  τουλάχιστον 1500 μέσα σε 14 ημέρες θα έπρεπε ο αριθμός της να είναι πενταπλασιος έτσι δεν είναι; έκανες παρα πολύ καλά και εγώ αυτό θα κάνω! σε ευχαριστώ παρα πολύ για την άμεση απάντηση σου! Αν δεν τρελαθώ μέχρι αυριο... :/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...