Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Μην αγχωνεσαι καθολου, ο διπλασιασμος θελει απο 48 εως 72 ωρες ! Εσυ εισαι στις 48 !!!!!! Κουλλλλ !!!!!!!!!!! Αν πηγαινες αυριο νομιζω θα ειχες διπλασιασμο !!!!!!!!!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Μην αγχωνεσαι καθολου, ο διπλασιασμος θελει απο 48 εως 72 ωρες ! Εσυ εισαι στις 48 !!!!!! Κουλλλλ !!!!!!!!!!! Αν πηγαινες αυριο νομιζω θα ειχες διπλασιασμο !!!!!!!!!!

Μακαρι να ειναι ετσι. Περιμενω τηλ κ να δω ποτε ηα με κλεισει τωρα για υπερηχο.... το καλο ειναι οτι ανεβηκε αρκτετα απο την πρωτη. Τωρα η σειρα σου την παρασκευη με μια φουλ ανεβασμενη χοριακη

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Μακαρι να ειναι ετσι. Περιμενω τηλ κ να δω ποτε ηα με κλεισει τωρα για υπερηχο.... το καλο ειναι οτι ανεβηκε αρκτετα απο την πρωτη. Τωρα η σειρα σου την παρασκευη με μια φουλ ανεβασμενη χοριακη

Έτσι είναι, θα δεις! Μακάρι Μαράκι μου γιατί έτσι μόνο θα αρχίσω να ηρεμώ και εγώ! Και περιμένω με απίστευτη αγωνία τον πρώτο μας υπέρηχο!

Την παρασκευη εχω ραντεβου για υπερηχο.αντε να δουμε.παντως αλλη οριακη δε κανω. Δε μπορω να περιμενω αλλα αποτελεσματα. Εχω τρελαθει αυτες τις μερες

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Την παρασκευη εχω ραντεβου για υπερηχο.αντε να δουμε.παντως αλλη οριακη δε κανω. Δε μπορω να περιμενω αλλα αποτελεσματα. Εχω τρελαθει αυτες τις μερες

Μια από τα ίδια! Θα κάνω της Παρασκευής και ότι γίνει! Τα υπόλοιπα θα τα δείξει την άλλη τρίτη ο υπέρηχος! Να μου πεις τι είδατε την Παρασκευή στον υπέρηχο, ναι? Φιλάκια πολλά και ψυχραιμία! Όλα καλά! 

Ααααα! Να σε ρωτήσω! Εμένα την Παρασκευή μου έχει γράψει και δύο ακόμη εξετάσεις μαζί με την χοριακη. Οιστραδιολη και προγεστερονη. Εσένα σου είπε να τις κάνεις ???

Οχι δε μ ειπε προς το παρων να τις κανω. Θα μιλησουμε την παρασκευη για νεοτερα. Καλη μας επιτυχια. Φιλακια πολλααααα

στις On 14/6/2017 at 8:01 ΜΜ, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Οχι δε μ ειπε προς το παρων να τις κανω. Θα μιλησουμε την παρασκευη για νεοτερα. Καλη μας επιτυχια. Φιλακια πολλααααα

Που είσαι Μαρία μου? Κάνατε υπέρηχο? Πώς πήγε ???? Εγώ πήρα και 2η χοριακη !!!! 4521!!!! Φαίνεται όλα να είναι καλά !!!! Ηρέμησα αρκετά τώρα !!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Που είσαι Μαρία μου? Κάνατε υπέρηχο? Πώς πήγε ???? Εγώ πήρα και 2η χοριακη !!!! 4521!!!! Φαίνεται όλα να είναι καλά !!!! Ηρέμησα αρκετά τώρα !!!!

μπραβο Δεσποινακι μου.ολα καλα να σου πανε.το ευχομαι απο την καρδια μου.εγωδεν εχω καλα νεα.πηγαμε για τον δευτερο υπερηχο.ειμαι 6w4d. ο ενας σακοσ εφυγε.δεν υπαρχει διδυμη κυηση.ο αλλοσ μεγαλωσε αλλα δεν ειδαμε τπτ απο εμβρυο. ο γιατροσ μου ειπε οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα αλλα θα με ξαναδει την αλλη παρασκευη. τι ειναι παλι αυτο? 3 φορεσ εγκυοσ και εχω περασει ολα τα σταδια των αποβολων

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

μπραβο Δεσποινακι μου.ολα καλα να σου πανε.το ευχομαι απο την καρδια μου.εγωδεν εχω καλα νεα.πηγαμε για τον δευτερο υπερηχο.ειμαι 6w4d. ο ενας σακοσ εφυγε.δεν υπαρχει διδυμη κυηση.ο αλλοσ μεγαλωσε αλλα δεν ειδαμε τπτ απο εμβρυο. ο γιατροσ μου ειπε οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα αλλα θα με ξαναδει την αλλη παρασκευη. τι ειναι παλι αυτο? 3 φορεσ εγκυοσ και εχω περασει ολα τα σταδια των αποβολων

Κάνε κουράγιο μέχρι να σε ξαναδεί κοριτσάκι μου. Είμαι πολύ αισιόδοξη. Θα δεις όλα καλά θα είναι την επόμενη φορά. Θα δείξει και το έμβρυο. Μην απογοητευεσαι. Και για μένα άλλαξε γιατρό. Σου δινω όλη την θετική ενέργεια μου. <3 <3

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Κάνε κουράγιο μέχρι να σε ξαναδεί κοριτσάκι μου. Είμαι πολύ αισιόδοξη. Θα δεις όλα καλά θα είναι την επόμενη φορά. Θα δείξει και το έμβρυο. Μην απογοητευεσαι. Και για μένα άλλαξε γιατρό. Σου δινω όλη την θετική ενέργεια μου. <3 <3

Εχω αλλαξει γιατρο απο τις τελευταιες αποβολες. Αυτος ειναι ενας απο τους καλυτερους στη θεσσαλονικη.δεν εχω ελπιδες.θα παμε την παρασκευη με την λογικη οτι θσ εχουν τελειωσει ολα.

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Εχω αλλαξει γιατρο απο τις τελευταιες αποβολες. Αυτος ειναι ενας απο τους καλυτερους στη θεσσαλονικη.δεν εχω ελπιδες.θα παμε την παρασκευη με την λογικη οτι θσ εχουν τελειωσει ολα.

Μαράκι μου πραγματικά δεν ξέρω τι να πω..ευχομαι με ολη τη δύναμη της ψυχής μου να υπαρξει μια τεράστια ανατροπή σε ολο αυτο!!να πατε με το καλο την παρασκευη και να ακούσετε και καρδούλα!!!Οπως και να χει φρόντισε τον εαυτό σου και αν μπορεις συζήτησε με τον γιατρό σου τι δεν εχετε κοιτάξει απο εξετάσεις που θα επρεπε οπως π.χ θρομβοφιλια!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μαράκι μου πραγματικά δεν ξέρω τι να πω..ευχομαι με ολη τη δύναμη της ψυχής μου να υπαρξει μια τεράστια ανατροπή σε ολο αυτο!!να πατε με το καλο την παρασκευη και να ακούσετε και καρδούλα!!!Οπως και να χει φρόντισε τον εαυτό σου και αν μπορεις συζήτησε με τον γιατρό σου τι δεν εχετε κοιτάξει απο εξετάσεις που θα επρεπε οπως π.χ θρομβοφιλια!

Σιγουρα θα γινουν ολες οι εξετασεις μετα απο αυτο.κ το σιγουρο ειναι πως δεν εχω κουραγιο για αλλη συντομη εγκυμοσυνη. Νομιζω θα αργησω πολυ την επομενη φορα

στις On 17/6/2017 at 11:21 ΠΜ, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Σιγουρα θα γινουν ολες οι εξετασεις μετα απο αυτο.κ το σιγουρο ειναι πως δεν εχω κουραγιο για αλλη συντομη εγκυμοσυνη. Νομιζω θα αργησω πολυ την επομενη φορα

Κουραγιο κοριτσι μου. Ξερω τα λογια ειναι φτωχα τωρα. Ο καιρος θα βοηθησει μονο.... Κουραγιο. Να κανεις οτι νομιζεις καλυτερο για εσενα. Και μην ξεχνας....εισαι ακομη 27. Ολα για καποιο λογο γινονται κοριτσι μου. Δεν θα πω αλλα, ειναι παρα πολυ δυσκολο. Πιστη στον Θεο. Την πιο θετικη μου ενεργεια εχεις <3

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Κουραγιο κοριτσι μου. Ξερω τα λογια ειναι φτωχα τωρα. Ο καιρος θα βοηθησει μονο.... Κουραγιο. Να κανεις οτι νομιζεις καλυτερο για εσενα. Και μην ξεχνας....εισαι ακομη 27. Ολα για καποιο λογο γινονται κοριτσι μου. Δεν θα πω αλλα, ειναι παρα πολυ δυσκολο. Πιστη στον Θεο. Την πιο θετικη μου ενεργεια εχεις <3

Κ σε σενα Δεσποινακι μου καλη εγκυκοσυνη και να κρατησεια τοναγγελυδι σου στην αγκαλια σου...φυσικα θα μιλαμε.δε θα χαθουμε

στις On 17/6/2017 at 11:21 ΠΜ, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Κοπελα μου γλυκια παρε τον χρόνο σου..κοιτα να ευχαριστηθείς το καλοκαίρι σου..και απλα τσεκάρετε με εξετασουλες τι μπορει να συνεβει..ώστε την επόμενη φορά να γινουν ολα οπως πρεπει..Πιστευω ακράδαντα πως τα δύσκολα ειναι για τους δυνατούς..

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελα μου γλυκια παρε τον χρόνο σου..κοιτα να ευχαριστηθείς το καλοκαίρι σου..και απλα τσεκάρετε με εξετασουλες τι μπορει να συνεβει..ώστε την επόμενη φορά να γινουν ολα οπως πρεπει..Πιστευω ακράδαντα πως τα δύσκολα ειναι για τους δυνατούς..

Αυτο θα κανω Κατερινακι. Δεν εχω και πολλες επιλογες. Σε ευχαριατω πολυυυ

στις On 12/6/2017 at 9:33 ΠΜ, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Αχ κοριτσια μου μακαρι να πανε ολα καλα αυτηβη φορα. Ειχα μια παλλινδρομη 2 μηνων κ μια αλλη στη 15η βδομαδα σπασανε τα νερα κ γεννησα κανονικα. Καταλαβαινετε το αγχος μου ε? Σημερα ξνα εκανα κ περιμενω τα αποτελεσματα. Φφφφφ

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Μου συνεβη ακριβως το ιδιο μονο που εγω γεννησα το δικο μου αγγελακι στις 21 εβδομαδες.ειχαμε κανει κ την β επιπεδου κ ειχαμε ενα υγιεστατο κοριτσακι.το ιδιο μικροβιο με σενα,περασε κ μενα στο αιμα μου.δυστυχως ηταν πολυ επιθετικο κ ολα εγιναν μεσα σε λιγες ωρες.κινδυνεψε η ζωη μου εκτος απο σηψεμικο σοκ κ απο καρδια.δεν θα το ξεχασω ποτε αυτο που εζησα το ξερω.ουτε το μωρο μου θα ξεχασω.ομως πρεπει να κοιταξω μπροστα.οπως λεει κ μια φιλη δεν θα ξεχασεις αλλα θα ξεχαστεις.το μεγαλυτερο κινητρο ειναι η αγαπη κ η στηριξη του αντρα μου καθως επισης οταν θα καταφερω να κρατησω στα χερια μου ενα μωρακι θα εχει ηδη το αγγελακι του που θα το προσεχει απο την στιγμη της συλληψης.καλη δυναμη
    • Γεια σου Εύη μου αχ αυτές οι έκτακτες οι περιβόητες...ακίνδυνες συνήθως αλλά τόσο ενοχλητικές ...Μια ζωή με θυμαμα ι σε περιόδους στρες εξετάσεων κτλ να κάνει η καρδιά μ τουμπες....τοτε δεν ήξερα τι ειναι...αργοτερα κ όταν κάποια στιγμή στ ζωή μ έκανα υπερηχο καρδιάς ..μου είπαν ότι λέγονται έκτακτες...κανενα καρδιολογικο Πρόβλημα δεν έχω...Στην 1η εγκυμοσύνη μ όλα καλά κ τέλεια..γενναω...δεν ήταν 2 μηνών τ μωρο ..παιρνω τον άντρα μου να με πάει στο νοσοκομείο από την ένταση των φτερούγισματων...μ λένε έχεις έκτακτες συμβαίνει καμία φορά και στις.λεχωνες κτλ κτλ...το ξεχνάμε ....πριν 1 μήνα ενώ είχα καθυστέρηση μια μέρα κ σιγουρη πως δεν ημουν έγκυος ...αρχιζουν πάλι σαν τρελή η καρδιά μ.ενω έπλενα πιάτα δεν είχα καθόλου αγχος...λεω έκτακτες κ καθυστέρηση μηπως;;;κάνω ένα τεστ αχνο.θετικο....τωρα ειμαι 8η εβδ... Προσπάθησε να τις διαχειρίζεσαι είναι συχνό με το καλο το μωράκι σου 😘😘😘
    • Μιας κ τα λέμε όλα θέλω να σας πω κ κάτι που συνάντησα σήμερα !πηγα σε ένα κΑταστημα με βότανα κ διΑφορα έλαια θεραπευτικά κ αρωματικά και έτυχε αυτός που το έχει να είναι κ εναλλακτικός θεραπευτής είδα κ το πτυχίο τ στον τοίχο .γενικα ρυθμίζει προβλήματα υγείας με όλα αυτά τα βότανα -μαντζούνια όση ώρα ήμουν εκεί επέρνΑν τηλ διάφορες κ τ λέγαν αποτελέσματα αιματολογικών εξετάσεων κ τους έλεγε τι θεραπεία ν ακολουθήσουν μαζί του .η μια που άκουσα είχε λέμφωμα κ η άλλη υπογονιμότητα και έτσι κ ολας βρικα το θάρρος να αναπτύξω συζήτηση.μου είπε περιληπτικώς θα σας πω ότι παίζει ρόλο στην υπογόνιμο γυναίκα η φεριτίνη ο Σίδηρος και γενικα το αίμα κ μου είπε ότι είχε αρκετά περιστατικά που τα βοήθησε.με δυο ματιές κ δυο κουβέντες μου είπε να κοιτάξω να ρυθμίσω τη διατροφή μου ιδιαίτερα ζάχαρη κ υδατάνθρακες κ ν γίνει μια καλη αποτοξίνωση από τα οιστρογόνα που χουμε πάρει .εν τέλη μου είπε οποτε θέλω να τ παω όλες τις αιματολογικές μ εξετάσεις κ ορμονικές να ρίξει μια μάτια να δει τι μπορεί να με βοηθησει.απλα μ είπε ότι δν είναι εύκολο θα πάρει καιρό κανα 6μηνο Γιαμά φέρουμε σε ισορροπία τον οργανισμό κ ιδανικές συνθήκες κάτι που λέει οι γιατροί δν αν ασχοληθούν τόσο μαζί μας γιατί στη μεση είναι οι κ εξωσωματικές που τους αποφεύρουν πολλά χρήματα ..,κ μ αρεσε όπως μου τα είπε κ άκουγα όλα αυτα  τα τηλεφωνηματα κ το ενδιαφέρον π δείχνει κ δίχως ν Τον πληρώσεις μόνο ότι σ προσφέρει γ θεραπεία .απο τα βοτανα του .έχετε κορίτσια ιδέα καθόλου από μια τέτοια περίπτωση;σκέφτομαι να τ παω. Τις. Εξετάσεις μου κάποια. στιγμη.  ...ευζωία λεγετε 
    • Κοριτσακι πιστεύω ολα θα πάνε καλά λίγο υπομονή κανε και θα δεις. Όντως περιδεση δεν γινεται να κανεις; για το ιασω τι θες να μαθεις; εγω τους έστειλα μειλ κ μου ειπαν τι πρεπει να εχουμε μαζί μας για το μαιευτηριο. Αν θες να στα πω. Ολα θα πάνε καλα μη στεναχωριεσαι αρκει που ειναι υγιής η μπέμπα σου. Σου ειπε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτο κ ειναι τοσο χαμηλα;
    • Γιουχουυυυυ τέλια!!!υπεροχα!!! Καλη αρχή μόνο θετικές σκέψεις !!!!!
  • Νέες συζητήσεις