Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα την ενεση Οvitrelle που την κανατε κοιλια ,ποπο μπρατσο:confused: συνηθως επερνα την pregnyl την οποια δεν βρηκα και γινοταν στον ποπο αυτη που τξν κανουνε?ενδομυικα:?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγώ έχω κάνει ovitrelle. Από το κέντρο εξωσωματικής μου ειπαν οτι γίνεται στην κοιλιά οπότε την έκανα εκεί. Γίνεται και με τους δυο τρόπους αν δεν κάνω λάθος. Οι περισσότεροι γιατροί όμως λένε στην κοιλιά.

Κι εμένα ο γιατρός μου στην κοιλιά μου είπε να την κάνω.Είναι και πιο εύκολο....Καλή επιτυχία....

στις πριν 4 ώρες, ο/η rago είπε:

Κι εμένα ο γιατρός μου στην κοιλιά μου είπε να την κάνω.Είναι και πιο εύκολο....Καλή επιτυχία....

Να σαι καλα σ ευχαριστω και σε εσενα οτι καλυτερο ευχομαι,γραφεται αυυη η οχι?

στις πριν 10 ώρες, ο/η karen είπε:

Να σαι καλα σ ευχαριστω και σε εσενα οτι καλυτερο ευχομαι,γραφεται αυυη η οχι?

γράφεται.. καλή επιτυχία, όλα με το καλό. 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η jazz είπε:

γράφεται.. καλή επιτυχία, όλα με το καλό. 

:)Και σε εσενα καλημερα!!!!

στις πριν 19 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Εγώ έχω κάνει ovitrelle. Από το κέντρο εξωσωματικής μου ειπαν οτι γίνεται στην κοιλιά οπότε την έκανα εκεί. Γίνεται και με τους δυο τρόπους αν δεν κάνω λάθος. Οι περισσότεροι γιατροί όμως λένε στην κοιλιά.

😘😘😘😘😘thanks!!!!

Ναι γράφεται....καλή επιτυχία...τέλεια αποτελέσματα να έχεις.....όλα να πάνε καλά ❤❤❤

Εχω κανει κι εγω ovitrelle στη κοιλίτσα....

Οι Pregnyl να ξέρετε οτι καταργούνται και θα κυκλοφορούν μόνο οι οvitrelle οι οποιες είναι και πολυ πιο ακριβές. Θα κυκλοφορεί οτι απόθεμα υπάρχει σε pregnyl μεχρι εξαντλήσεως.

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εχω κανει κι εγω ovitrelle στη κοιλίτσα....

Οι Pregnyl να ξέρετε οτι καταργούνται και θα κυκλοφορούν μόνο οι οvitrelle οι οποιες είναι και πολυ πιο ακριβές. Θα κυκλοφορεί οτι απόθεμα υπάρχει σε pregnyl μεχρι εξαντλήσεως.

Μαλλον πρεπει να παρω καμια δεκαριά...

στις On 10/6/2017 at 4:40 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κοριτσια καλησπερα την ενεση Οvitrelle που την κανατε κοιλια ,ποπο μπρατσο:confused: συνηθως επερνα την pregnyl την οποια δεν βρηκα και γινοταν στον ποπο αυτη που τξν κανουνε?ενδομυικα:?

Κοριτσακι μου εγω την πρεγνυλ εχω κανει..και ο γιατρός και ο φαρμακοποιός μου ειπαν να την κανω στην κοιλιά..

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου εγω την πρεγνυλ εχω κανει..και ο γιατρός και ο φαρμακοποιός μου ειπαν να την κανω στην κοιλιά..

Στην κοιλια εγω ολο στον ποπο την εκανα τεσπα σευχαριστω κατερινακι μου για την απαντηση την εκανα στην κοιλια. 

στις πριν 8 ώρες, ο/η karen είπε:

Στην κοιλια εγω ολο στον ποπο την εκανα τεσπα σευχαριστω κατερινακι μου για την απαντηση την εκανα στην κοιλια. 

Και ενδομυικά γίνεται αλλα και υποδόροια.... Αντε καλή επιτυχία κοριτσακι μας!!!!!! Ευχομαι τελευταία και τυχερή φορά αυτη! :) 

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Και ενδομυικά γίνεται αλλα και υποδόροια.... Αντε καλή επιτυχία κοριτσακι μας!!!!!! Ευχομαι τελευταία και τυχερή φορά αυτη! :) 

Σευχαριστω peackockoudaki 😘😘😘😘και εσυ οτι καλυτερο ευχομαι 

Κοριτσια μου καλημερα ελπιζω να στε καλα ολες.σας 🐣🐣🐣τ αυγουλακια μας και τωρα αναμονη για εμβρυομεταφορα ελπιζω να γονιμοποιηθουνε ολα  τα φιλια μου😙😙😘😘

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karen είπε:

Κοριτσια μου καλημερα ελπιζω να στε καλα ολες.σας 🐣🐣🐣τ αυγουλακια μας και τωρα αναμονη για εμβρυομεταφορα ελπιζω να γονιμοποιηθουνε ολα  τα φιλια μου😙😙😘😘

Με το καλό κοριτσακι μου! Ευχομαι να γονιμοποιηθούν και μετα να γατζωθούν για τα καλα από τη κοιλίτσα της μαμας!!!!!! Σου στελνω όλη τη θετική μου ενέργεια Κάρεν μου! Τελευταία και τυχερή φορά!!!!!

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Γλυκουλα μ με το καλοοοο!!! ευχομαι να γονιμοποιηθουν οσα πιο πολλα γινεται για να εχεις και μελλοντικα αδερφακια!!! :) καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μ!!! αναμενουμε!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Κοριτσακι μου καλη επιτυχία!!ευχομαι ολα να γινουν τέλειες βλαστοκυστουλες!!!ποτε με το καλο λέτε να κάνετε την εμβρυομεταφορα?εχεις ολη μας την θετική ενέργεια και τη σκέψη στο πλευρό σου!!!💖💞💓💞💖💖💗

στις πριν 17 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

στις On 12/6/2017 at 3:12 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:
στις πριν 17 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σας ευχαριστω κοριτσια μου και ευχομαι σε ολες μας  να πραγματοποιηθει το ονειρο μας🙏🙏🙏Σημερα θα ξερω μετα το μεσημερι η πεμπτη η σαββατο αναλογως τον αριθμο και την ποιοτητα...💛💛💛💜💛💛💛💛Καλημερα🐨🐒

🙌🙌🙌Τρια εμβρυακια και εμβρυομεταφορα παρασκευη θα τα βαλουμε και τα τρια ειπαμε να βαζαμε μονο τα  δυο και το τριτο καταψυξη αλλα δεν αξιζει για ενα μονο και δεν ξερεις αν θα επιβιωσει  αν και ηλικιακα κατω των  40 αν δεν κανω λαθος καπου εκει ειναι δεν τα βαζουν...  λογω ιστορικου μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε ολα μαζι 🙋ανυπομονω για την ημερα της εμβρυομεταφορας.η ψυχολογια μου ειναι στα υψη ελπιζω.να ανταμειφθω αυτη τη φορα ειμαθ πολυ αισιοδοξη αλλα κραταω και μια.πισινη😟🐒🐨💟💝💗💞💚🐘🐨🐒🐵🐻

στις πριν 8 ώρες, ο/η karen είπε:

🙌🙌🙌Τρια εμβρυακια και εμβρυομεταφορα παρασκευη θα τα βαλουμε και τα τρια ειπαμε να βαζαμε μονο τα  δυο και το τριτο καταψυξη αλλα δεν αξιζει για ενα μονο και δεν ξερεις αν θα επιβιωσει  αν και ηλικιακα κατω των  40 αν δεν κανω λαθος καπου εκει ειναι δεν τα βαζουν...  λογω ιστορικου μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε ολα μαζι 🙋ανυπομονω για την ημερα της εμβρυομεταφορας.η ψυχολογια μου ειναι στα υψη ελπιζω.να ανταμειφθω αυτη τη φορα ειμαθ πολυ αισιοδοξη αλλα κραταω και μια.πισινη😟🐒🐨💟💝💗💞💚🐘🐨🐒🐵🐻

κορίτσι μου!!!!!! Με το καλό αύριο να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου!!! Όλα θα πάνε τέλεια...❤💙💙!!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η karen είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

στις πριν 14 ώρες, ο/η karen είπε:

Γλυκό μου κορίτσι..με το καλο να κάνετε την έμβρυομεταφορα!!Ας ειναι στο πλευρό σου Η Παναγία μας και την ωρα της διαδικασίας και ολο το διάστημα μετα που θα περιμένεις να αγκαλιάσεις τα μωράκια σας!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ κοριτσακι μου..εισαι απιστευτο πλάσμα και σου αξίζουν τα καλυτερα!!!με την αισιοδοξία σημαία σου θα έρθουν τα καλυτερα!!η σκέψη μας μαζι σου!!!! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημέρα  Δέσποινα μου. Ε2 έπρεπε να γινόταν σε κάθε υπέρηχο. Ενδομητριοση μόνο κολπική με υπερηχογράφημα  έχετε δει καλό είναι μια υσυεροσκοπηση για να φανεί η έκταση και η βαρύτητα της και αφαίρεση  τυχόν συμφυσεων που προκαλούνται και κυστες που πρέπει να αφαιρεθούν αν κρίνει ο γιατρος λαμπαροσκοπικα ανώδυνη μέθοδος και ταχεία ανάρρωση. Αντισυλληπτικά  δεν βοηθάΜε γονιμότητα απλά μειώνουν το πόνο στη φάση της περιοδου.νομιζω ότι δεν βοηθά την σαλπιγγα να αφήσει το ωάριο την ώρα της ωορρηξίας  θα σου πουν φίλες με ενδομητριωση δεν τκατεχω και καλά μη σε παραπληροφόρηση με επιφύλαξή όλα. Πριν συνεχίσεις για εμβρυομεταφορα με τα κατεψυγμένα σου καλό θα ταν να κάνεις το λαμπαροσκοπικο. Εύχομαι ότι καλύτερο και μη στεναχωριέσαι όλα αντιμετωπίζονται  εφόσον ανακαλύπτονται. Τα φιλιά μου. 
    • 😳🙄🤭🙈🙉🙊Πωπω ανατρίχιασα!!!τι τραβάμε Θεέ μου ...γιατί γιατί....κ εδώ ταιριάζει για όλες μας εγω ποτε θα γίνω μάνα;;;;;! 😎😎😎ΥΓ:εγω δν γράφω το ιστορικό μου...μια φορά εκανα και απέτυχα τζάμπα γκρινιάζω ...δν φτουράω μπροστά σας!!!ευχομαι κορίτσια να είναι οι τελευταίες σας προσπάθειες κ τυχερές να μη μεγαλώσει για καμία μας άλλο η λίστα εδω😢 ανυπομονω να φτιάξουμε καινούργια λίστα που να λέει :🧐ΠΩΣ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ🤓!!!αυτη να ναι η στεναχώρια μας!
    • @peacockγια ποσο καιρό θα περνεις αυτή τη βιταμίνη;την επέρνες τώρα που έκανες εξωσωματικη ;
    • Αααα η επίσκεψη στην λευκού είναι 60-80 μου είπε στο τηλ η γραμματέας που πήρα σήμερα να κλείσω ραντεβού ..από κει και πέρα είναι ανάλογα τι χρειάζεται η κάθε κοπέλα 
    •   @elena 2γυρίσαμε!αρχικα αναπτύξαμε το θέμα του κέντρου ότι οταν εγω εκανα διέγερση κ πήγαινα γ παρακολούθηση μου κάνανε υπέρηχο μόνο κ όχι εξέταση οιδτραδολης που κανονικά γίνετε (Επιβεβαιώστε με αν κάνω λάθος)και λέει δν μπορω να Καταλάβω γτ δν έγινε σωστή παρακολούθηση ωαρίων ...ίσως έχει γίνει αρχικά από εκεί κάποιο λάθος αλλιως λέει ήταν χρωμοσωμικη ανωμαλία που κατέληξε σε βιοχημική κύηση.επισης είναι υπέρ να παω η λευκού συνεργάζεστε μαζί της κ λέει πως θα μας βοηθήσει .μου έκανε υπέρηχο κ είδε ότι η ενδομήτριοση μου μεγαλώνει κ μου λεει να έχω στο νου ότι αν φτάσει 5cm πρέπει να βγει και ότι καλό είναι να αφαιρεθεί πριν κάνω άλλη διέγερση γιατί αν μείνει εκεί δεν δίνει καλη ποιότητα ωαρίων...οποτε τα σχεδια μου κολάζουν ..έχω 2κατεψυγμενα τα οποία θα βάλω κάποια στιγμή αλλά για επόμενη προσπάθεια πρέπει να το αφαιρεσω λαπαροσκοπικά.επειτα μ είπε  ότι παρόλο που θα αφαιρεθεί μπορεί σε πεντε μήνες να ξαναβγεί κ λέει για πεντε μήνες θα κάνω κάποιες ενέσεις που κρατάνε σε καταστολή την υπόφυσης έτσι ώστε να μη παράγω ωάρια κ θα περνώ αντισυλληπτικά τουλάχιστον να χω τυπικά περίοδο έτσι ώστε να μπορέσω να κάνω μετά διέγερση κ να μην εμφανιστεί σε εκεινη τη φάση για να χω καλα ωάρια .πειτε μου κορίτσια έχει κάνει κάποια ;όντως είναι έτσι;ξανά βγαίνει;επισης μου πε κοστίζει 2000  αλλά αν θέλω μπορω να παω να μ το κάνουν στο παπαγεωργιου (δημόσια)να μη πληρώσω τίποτα αφού έχει λέει πολυ καλη λαπαροσκοπική ομάδα τους εμπιστευετε .ποια είναι η δίκη  σας εμπειρία κ γνώμη σας !συχωρατε με για το τεράστιο κείμενο..  
  • Νέες συζητήσεις