Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια ..ψάχνω να βρω από κάπου να πιαστώ...σήμερα έμαθα αποτέλεσμα 2ης χοριακης μετά από μεταφορά 2βλαστοκυστων στης25/10και είναι αρνητική πια.την πρώτη χοριακη την εκανα 3/11 και το αποτέλεσμα ήταν 30 ενώ θα έπρεπε ν ήταν 50.ο γιατρός μ είπε υπομονή γτ ήταν λέει πολυ νωρις η πρώτη χοριακη ...9μερες μετά την εμβρυομεταφορα και τελικά σήμερα έπεσε 5.μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα να άδειαθετησω κ μετά ξανά εξετάσεις...έχετε ιδέα τι φταίει;;έχει κάποια παρόμοια εμπειρία;όλα ήταν τέλεια μας είπαν.εμβρυα κατεψυγμένα ποιότητας ΑΑ ,η διαδικασία της έμβρυο μεταφοράς καταπληκτική μας δώσανε κ συχαρητηρια!γιατι όμως γιατί;ο άντρας μου έχει αζωοσπερμια κ κάναμε βιοψία κ βρέθηκε μια χαρα σπερμα κ στην πορεία φτιάξαμε 4 καταπληκτικές βλαστοκυστες είπαν...έχουμε κάνει κ οι 2μας καρυοτυπους κ βγήκαν μια χαρα ,εκανα θρόμβο φιλια κ είμαι θετική σε αυτό και κάθε μέρα εκανα αντιπηκτικες.τι μπορεί να έφτεξε υπάρχει κάποια κοπέλα με παρόμοια εμπειρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Φωτηςφωτης είπε:

Γεια σας κορίτσια ..ψάχνω να βρω από κάπου να πιαστώ...σήμερα έμαθα αποτέλεσμα 2ης χοριακης μετά από μεταφορά 2βλαστοκυστων στης25/10και είναι αρνητική πια.την πρώτη χοριακη την εκανα 3/11 και το αποτέλεσμα ήταν 30 ενώ θα έπρεπε ν ήταν 50.ο γιατρός μ είπε υπομονή γτ ήταν λέει πολυ νωρις η πρώτη χοριακη ...9μερες μετά την εμβρυομεταφορα και τελικά σήμερα έπεσε 5.μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα να άδειαθετησω κ μετά ξανά εξετάσεις...έχετε ιδέα τι φταίει;;έχει κάποια παρόμοια εμπειρία;όλα ήταν τέλεια μας είπαν.εμβρυα κατεψυγμένα ποιότητας ΑΑ ,η διαδικασία της έμβρυο μεταφοράς καταπληκτική μας δώσανε κ συχαρητηρια!γιατι όμως γιατί;ο άντρας μου έχει αζωοσπερμια κ κάναμε βιοψία κ βρέθηκε μια χαρα σπερμα κ στην πορεία φτιάξαμε 4 καταπληκτικές βλαστοκυστες είπαν...έχουμε κάνει κ οι 2μας καρυοτυπους κ βγήκαν μια χαρα ,εκανα θρόμβο φιλια κ είμαι θετική σε αυτό και κάθε μέρα εκανα αντιπηκτικες.τι μπορεί να έφτεξε υπάρχει κάποια κοπέλα με παρόμοια εμπειρία;

Λυπάμαι για τα αποτελέσματα σου. Πρώτη σου προσπάθεια σου?  Τι εξετάσεις  έχουν γίνει στο παρελθόν?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ!!θρομβοφιλιας ,καρυοτυπο,θυροειδη ορμονικές για να μου ρυθμίσουν τον κύκλο λόγο πολυκυστικών ...αυτά...τι άλλο να κάνουμε;τζάμπα χαρα 3ημερων πήραμε...ναι πρώτη προσπαθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Γεια σας κορίτσια ..ψάχνω να βρω από κάπου να πιαστώ...σήμερα έμαθα αποτέλεσμα 2ης χοριακης μετά από μεταφορά 2βλαστοκυστων στης25/10και είναι αρνητική πια.την πρώτη χοριακη την εκανα 3/11 και το αποτέλεσμα ήταν 30 ενώ θα έπρεπε ν ήταν 50.ο γιατρός μ είπε υπομονή γτ ήταν λέει πολυ νωρις η πρώτη χοριακη ...9μερες μετά την εμβρυομεταφορα και τελικά σήμερα έπεσε 5.μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα να άδειαθετησω κ μετά ξανά εξετάσεις...έχετε ιδέα τι φταίει;;έχει κάποια παρόμοια εμπειρία;όλα ήταν τέλεια μας είπαν.εμβρυα κατεψυγμένα ποιότητας ΑΑ ,η διαδικασία της έμβρυο μεταφοράς καταπληκτική μας δώσανε κ συχαρητηρια!γιατι όμως γιατί;ο άντρας μου έχει αζωοσπερμια κ κάναμε βιοψία κ βρέθηκε μια χαρα σπερμα κ στην πορεία φτιάξαμε 4 καταπληκτικές βλαστοκυστες είπαν...έχουμε κάνει κ οι 2μας καρυοτυπους κ βγήκαν μια χαρα ,εκανα θρόμβο φιλια κ είμαι θετική σε αυτό και κάθε μέρα εκανα αντιπηκτικες.τι μπορεί να έφτεξε υπάρχει κάποια κοπέλα με παρόμοια εμπειρία;

Γειά σου Δέσποινα! 

Σε καταλαβαίνω.... Μια από τα ίδια ! Τέλεια έμβρυα, βλαστοκύστες, όχι κατεψυγμένα, σίγουρος ο γιατρός κλπ κλπ. 

και εγώ όπως τα λες.. λίγες μέρες πριν από εσένα (χαμηλότερη όμως πρώτη χοριακή). 

Εγώ δεν έχω κάνει καρυότυπο ούτε για θρομβοφιλία.... 

Ο γιατρός σου τί σου είπε σαν λόγο; Μπορεί να υποθέσει κάτι;

Εμένα σήμερα το βράδυ θα μου πει ! 

Εμένα είναι η 2η αποτυχημένη προσπάθεια... 

η πρώτη βιοχημική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ πουλάκι μου και εσυ;δεν ήξερα ότι είναι τόσο δύσκολο ...τόσο απογοήτευση...έχει γυρίσει το μυαλό μου να τα παρατήσω όλα τζάμπα οριστικά παντού ?Εμένα πρώτη προσπάθεια..μου είπε να περιμενω περίοδο να καθαρίσω να παω μετά γ υπέρηχο κ μετά να το ψάξουμε σε κάποιον ανοσολογο .απορω γιατί δν μας λεν να τα ψάξουμε όλα αυτήν αρχή...;για θρόμβο φιλια θα σ πρότεινα να κανείς γτ είναι μου είπε αιτία αποβολών και επειδή εγω βρήκα θετική σε αυτή την εξέταση εκανα ενέσεις αντιπηκτικες τις  inohep .τι εννοείς εσυ δεύτερη προσπάθεια βιοχημική;η πρώτη από τι ήταν ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Ωχ πουλάκι μου και εσυ;δεν ήξερα ότι είναι τόσο δύσκολο ...τόσο απογοήτευση...έχει γυρίσει το μυαλό μου να τα παρατήσω όλα τζάμπα οριστικά παντού ?Εμένα πρώτη προσπάθεια..μου είπε να περιμενω περίοδο να καθαρίσω να παω μετά γ υπέρηχο κ μετά να το ψάξουμε σε κάποιον ανοσολογο .απορω γιατί δν μας λεν να τα ψάξουμε όλα αυτήν αρχή...;για θρόμβο φιλια θα σ πρότεινα να κανείς γτ είναι μου είπε αιτία αποβολών και επειδή εγω βρήκα θετική σε αυτή την εξέταση εκανα ενέσεις αντιπηκτικες τις inohep 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην σας ανχονει ητε ειναι κατεψυγμενα ητε οχι δεν υπαρχει προβλημα μια μερα η δυο μηνες στην καταψυξη το ιδιο ειναι!!μην ανχονεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η eriv είπε:

Γειά σου Δέσποινα! 

Σε καταλαβαίνω.... Μια από τα ίδια ! Τέλεια έμβρυα, βλαστοκύστες, όχι κατεψυγμένα, σίγουρος ο γιατρός κλπ κλπ. 

και εγώ όπως τα λες.. λίγες μέρες πριν από εσένα (χαμηλότερη όμως πρώτη χοριακή). 

Εγώ δεν έχω κάνει καρυότυπο ούτε για θρομβοφιλία.... 

Ο γιατρός σου τί σου είπε σαν λόγο; Μπορεί να υποθέσει κάτι;

Εμένα σήμερα το βράδυ θα μου πει ! 

Εμένα είναι η 2η αποτυχημένη προσπάθεια... 

η πρώτη βιοχημική.

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η eriv είπε:

Γειά σου Δέσποινα! 

Σε καταλαβαίνω.... Μια από τα ίδια ! Τέλεια έμβρυα, βλαστοκύστες, όχι κατεψυγμένα, σίγουρος ο γιατρός κλπ κλπ. 

και εγώ όπως τα λες.. λίγες μέρες πριν από εσένα (χαμηλότερη όμως πρώτη χοριακή). 

Εγώ δεν έχω κάνει καρυότυπο ούτε για θρομβοφιλία.... 

Ο γιατρός σου τί σου είπε σαν λόγο; Μπορεί να υποθέσει κάτι;

Εμένα σήμερα το βράδυ θα μου πει ! 

Εμένα είναι η 2η αποτυχημένη προσπάθεια... 

η πρώτη βιοχημική.

@eriv να μας πεις τι σου είπε ο γιατρός σου τελικά ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Δεσποινα!! είπε:

 

@eriv να μας πεις τι σου είπε ο γιατρός σου τελικά ???

Καλημέρα @Δεσποινα!!.  Τελικά τίποτα δεν μου είπε ... Επειδή έχω 2 γιατρούς που συνεργάζονται μου είπε οτι μίλησε με τους εμβρυολόγους, είδε κάποια πράγματα αλλά θέλει να μιλήσει και με τον άλλο γιατρό (που με ξέρει από πιο παλιά) και να μιλήσουμε την Τετάρτη ! Ακόμα και εδώ αναμονή... ααααααααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημέρα @Δεσποινα!!.  Τελικά τίποτα δεν μου είπε ... Επειδή έχω 2 γιατρούς που συνεργάζονται μου είπε οτι μίλησε με τους εμβρυολόγους, είδε κάποια πράγματα αλλά θέλει να μιλήσει και με τον άλλο γιατρό (που με ξέρει από πιο παλιά) και να μιλήσουμε την Τετάρτη ! Ακόμα και εδώ αναμονή... ααααααααα 

Υπομονή.......τι να κανεις? Μόνο αυτό μπορείς........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

Υπομονή.......τι να κανεις? Μόνο αυτό μπορείς........

Καλημέρα @OLY10, δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο.. Τουλάχιστον να μου πεί ένα πιθανό αίτιο... από το να πηγαίνουμε στα τυφλά θα ναι καλύτερο (πιστεύω...), να δούμε να το διορθώσουμε  !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eriv είπε:

Καλημέρα @Δεσποινα!!.  Τελικά τίποτα δεν μου είπε ... Επειδή έχω 2 γιατρούς που συνεργάζονται μου είπε οτι μίλησε με τους εμβρυολόγους, είδε κάποια πράγματα αλλά θέλει να μιλήσει και με τον άλλο γιατρό (που με ξέρει από πιο παλιά) και να μιλήσουμε την Τετάρτη ! Ακόμα και εδώ αναμονή... ααααααααα 

Καλημέρα @eriv τουλάχιστον μπραβο τους εσένα ενδιαφέροντε να το κοιτάξουν να δουν τι εφτεξε ...εμένα δν με πήραν καν τηλέφωνο πήραν τον γυναικολόγο μου ν του πουν για το αρνητικό αποτέλεσμα κ αυτός εμένα ...αδιάφοροι πλήρως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Καλημέρα @eriv τουλάχιστον μπραβο τους εσένα ενδιαφέροντε να το κοιτάξουν να δουν τι εφτεξε ...εμένα δν με πήραν καν τηλέφωνο πήραν τον γυναικολόγο μου ν του πουν για το αρνητικό αποτέλεσμα κ αυτός εμένα ...αδιάφοροι πλήρως 

Ρώτα τον όμως τι πιστεύει... Μην το αφήσεις χωρίς να ρωτήσεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ρώτα τον όμως τι πιστεύει... Μην το αφήσεις χωρίς να ρωτήσεις ! 

Μόλις παω για υπέρηχο πιστεύω να μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου... τα νεα εχουν ως εξης...

Χθες -καθότι είμαι και ανυπομονο πλάσμα- εκανα τεστ ουρων... με πρωινά ούρα...9 μερες μετα την εμβρυομεταφορά... πήρα (εννοείται όπως πάντα) αρνητικό αποτελεσμα... Από το Σαββατο το απόγευμα εχω πονους περιοδου που ερχονται και φευγουν (αυτό με εκανε να χαρω και ηθελα να κανω τεστ)  αλλά λογικά είναι από τα χαπια και όχι απο εγκυμοσυνη... Τυπικά τη Τεταρτη θα παω για χοριακή.

Χθες όλη μερα εκλαιγα.... σημερα νιωθω απλά τεραστια απογοητευση.....

Θα μου πειτε... με τη 1η ηθελες κι εσυ να τα καταφερεις...? Το είχα το αρνητικο ως ενδεχόμενο αλλα οταν βλεπεις το αρνητικο τεστ ποναει... και ποναει πολυ ρε κορίτσια... δε μπορω να καταλαβω τι εχουμε κανει και δε μπορουμε να κανουμε κι εμεις ενα μωρακι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια μου... τα νεα εχουν ως εξης...

Χθες -καθότι είμαι και ανυπομονο πλάσμα- εκανα τεστ ουρων... με πρωινά ούρα...9 μερες μετα την εμβρυομεταφορά... πήρα (εννοείται όπως πάντα) αρνητικό αποτελεσμα... Από το Σαββατο το απόγευμα εχω πονους περιοδου που ερχονται και φευγουν (αυτό με εκανε να χαρω και ηθελα να κανω τεστ)  αλλά λογικά είναι από τα χαπια και όχι απο εγκυμοσυνη... Τυπικά τη Τεταρτη θα παω για χοριακή.

Χθες όλη μερα εκλαιγα.... σημερα νιωθω απλά τεραστια απογοητευση.....

Θα μου πειτε... με τη 1η ηθελες κι εσυ να τα καταφερεις...? Το είχα το αρνητικο ως ενδεχόμενο αλλα οταν βλεπεις το αρνητικο τεστ ποναει... και ποναει πολυ ρε κορίτσια... δε μπορω να καταλαβω τι εχουμε κανει και δε μπορουμε να κανουμε κι εμεις ενα μωρακι... 

@peacock aki μου λοιπον!!

Μην απογοητευεσαι!!!

Εγω στην 1η εξωσωματικη εκανα 3 τεστ αρνητικα 2 β χοριακες αρνητικες κ στην 3η χοριακη βγηκε θετικη αλλα δυστυχως κατεληξε αδοξα.

Θελω ν σου πω μην απογοητευεσαι κ εγω εκανα 4 ημερες πιο νωρις ολα αλλα τελικα εκανα λαθος!

Και ειχα και εγω πονους περιοδου.

Κανε υπομονη και να λες οτι ειναι για καλο να γινει!

Σοτ ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ να πανε ολα τελεια και βασικο μην λες δεν ειμαι!!

Παμε παντα ΜΕ ΑΕΡΑ ΝΙΚΗΤΗ!!!

ΣΕ ΦΙΛΩ??????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacockακι μου γλυκό....όλες μας την ίδια απορία εχουμε,τι κακό έχουμε κάνει και δεν μπορούμε να έχουμε στην αγκαλιά μας ένα μωράκι. Όπως επίσης όλες μας έχουμε στο μυαλό μας το αρνητικο αποτέλεσμα όταν όμως το έχουμε στα χέρια μας βεβαίως και πονάμε και υποφέρουμε πιο πολύ. Στεναχωρήθηκα που διάβασα αυτά που έγραψες,ίσως περίμενα και εγώ (όπως και πολλές κοπέλες )να "πιαστώ" στην επιτυχία της 1ης εξωσωματικής.Να έχεις πίστη γιατί δεν τελείωσαν όλα...ίσως να ήταν νωρίς το τεστ και να μην ανίχνευσε Ίσως να καθυστέρησε η εμφύτευση, θα μου πεις 'τι μου λέει Αυτή τώρα' αλλά δεν ξέρω, προσπαθώ να πιαστώ και εγώ από κάπου...Κάνε λίγο υπομονή δύο μέρες μείνανε...ευχομαι να γίνει ένα μικρό θαυματακι...ποτέ δεν ξέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock μου δεν θέλω ούτε να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες αλλά ούτε και να σε απογοητεύσω!!! Εγώ κάθε φορά που έχω κάνει εμβρυομεταφορα με βλαστοκύστες έχω κάνει χοριακή την 9η μέρα μετά απο οδηγία γιατρού (προσοχή: χοριακή &όχι τεστ φαρμακείου).. Δεν είναι λίγες οι φορές που έχω ακούσει για αρνητικά τεστ και εγκυμοσύνη... Προσωπικά δεν έχω μπει ποτέ στον πειρασμό να κάνω τεστ φαρμακείου για αυτόν ακριβώς το λόγο, μια γνωστή μου μετά απο εξωσωματική είχε αρνητικό τεστ και την επόμενη μέρα είχε χοριακή 680!!!! Να σου πω οτι είχε δίδυμα κιολας.... Μακάρι να είναι ένα απο τα λάθη που κάνουν συνήθως αυτά τα τεστ και να τα διαψεύσει η χοριακή σου!!! Σίγουρα εκείνη θα δείξει απο σήμερα, αν θες μπορείς να την κανεις σε ένα μικροβιολογικό!! Σε νιώθω απόλυτα αλλά μην χάνεις την ελπίδα σου μέχρι τελευταία στιγμή, να εισαι δυνατή &αισιοδοξη όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock κορίτσι μ γλυκό για κάποιο λόγο σ είπε ο γιατρός σ να κάνεις χοριακη την Τετάρτη κ όχι νωρίτερα. Πρόσεξε Ούτε καν τεστ. Χοριακη! Μην απογοητεύεσαι. Το έκανες πααρα πολύ νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια μου... τα νεα εχουν ως εξης...

Χθες -καθότι είμαι και ανυπομονο πλάσμα- εκανα τεστ ουρων... με πρωινά ούρα...9 μερες μετα την εμβρυομεταφορά... πήρα (εννοείται όπως πάντα) αρνητικό αποτελεσμα... Από το Σαββατο το απόγευμα εχω πονους περιοδου που ερχονται και φευγουν (αυτό με εκανε να χαρω και ηθελα να κανω τεστ)  αλλά λογικά είναι από τα χαπια και όχι απο εγκυμοσυνη... Τυπικά τη Τεταρτη θα παω για χοριακή.

Χθες όλη μερα εκλαιγα.... σημερα νιωθω απλά τεραστια απογοητευση.....

Θα μου πειτε... με τη 1η ηθελες κι εσυ να τα καταφερεις...? Το είχα το αρνητικο ως ενδεχόμενο αλλα οταν βλεπεις το αρνητικο τεστ ποναει... και ποναει πολυ ρε κορίτσια... δε μπορω να καταλαβω τι εχουμε κανει και δε μπορουμε να κανουμε κι εμεις ενα μωρακι... 

Προσπαθούσα να βρω να σου στείλω ένα άρθρο που διάβασα οτι ΔΕΝ κάνουμε τέστ εγκυμοσύνης καθώς δεν είναι αξιόπιστο εμείς με τις εξωσωματικές ! 

Λόγω των φαρμάκων που παίρνουμε.

Και εγώ την πρώτη φορά έκανα τεστ και βγήκα αρνητικό και την επόμενη μέρα η χοριακή ήταν θετική (χαμηλή αλλά θετική ασχέτως της κατάληξης μου..) .

Σε παρακαλώ μην σε παίρνει από κάτω και περίμενε την χοριακή !  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια μου... τα νεα εχουν ως εξης...

Χθες -καθότι είμαι και ανυπομονο πλάσμα- εκανα τεστ ουρων... με πρωινά ούρα...9 μερες μετα την εμβρυομεταφορά... πήρα (εννοείται όπως πάντα) αρνητικό αποτελεσμα... Από το Σαββατο το απόγευμα εχω πονους περιοδου που ερχονται και φευγουν (αυτό με εκανε να χαρω και ηθελα να κανω τεστ)  αλλά λογικά είναι από τα χαπια και όχι απο εγκυμοσυνη... Τυπικά τη Τεταρτη θα παω για χοριακή.

Χθες όλη μερα εκλαιγα.... σημερα νιωθω απλά τεραστια απογοητευση.....

Θα μου πειτε... με τη 1η ηθελες κι εσυ να τα καταφερεις...? Το είχα το αρνητικο ως ενδεχόμενο αλλα οταν βλεπεις το αρνητικο τεστ ποναει... και ποναει πολυ ρε κορίτσια... δε μπορω να καταλαβω τι εχουμε κανει και δε μπορουμε να κανουμε κι εμεις ενα μωρακι... 

Καλησπέρα γλυκιά μου το τεστ δν δείχνει τόσο νωρις οι πόνοι σ είναι θετικό σημάδι που πάνε κ έρχονται !ετσι ήμουν κ εγω πριν δυο βδομάδες κ ήμουν έγκυος αλλά κατέληξε βιοχημική ...πιστεύω ότι θα είσαι αλλά μην χαλάς την ψυχολογία σου ...να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα να ανέβεις γτ βοηθάει πολυ...όλα καλα θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...