Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καρεν πάμε στο αλλο θεμα να μιλήσουμε για Χριστούγεννα χαχχα. Εμείς χθες πήγαμε τζαμπο κ τα ήθελα οοοολα τα χριστουγεννιάτικα. 

χαχα πήγα και εγώ μόλις άρχισαν τα χριστουγεννιάτικα πάει το 100 και όλο βλακειουλες το καρότσι μουΕγω πάντα στόλιζα δέντρο αλλά θέλω πολύ να πάρω ένα καράβι φέτος που να εκτελεί και δρομολόγια  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καρεν πάμε στο αλλο θεμα να μιλήσουμε για Χριστούγεννα χαχχα. Εμείς χθες πήγαμε τζαμπο κ τα ήθελα οοοολα τα χριστουγεννιάτικα. 

Τον πήρα πέρυσι και καν εφέτος για την ανηψιά μου

1509728949673698574564.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena 2 δε νομιζω οτι υπαρχει γυναικα που βρεθηκε σε αυτη τη θεση και το πηρε χαλαρα...σιγουρα πονεσε, σιγουρα αμφεβαλλε, σιγουρα δυσκολευτηκε να παρει την αποφαση... Ανθρωποι ειμαστε οχι Θεοι.. Συμφωνω με τη @Diwni μας αν σου δωσουν ενα μωρακι δε θα το αγαπησεις; ποδο μαλλον ενα που θα το εχεις μεγαλωσει εσυ στη δικη σ κοιλιτσα! Μην σκεφτεσαι λοιπον ασχημα για τον εαυτο σου και οσα αρνητικα συναισθηματα εχεις νιωσει. Με τον εναν η τον αλλο τροπο θα τα καταφερεις και θα εισαι μανουλα που θα δωσει χαρακτηριστικα δικα της στο παιδι της με η χωρις δικο σου dna...οπως ειπε η @Rosemary χαμογελο,αγαπη,αξιες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έμας τ σπίτι μας γίνεται σαν τ σπίτι τ Άι Βασίλη τα Χριστούγεννα. Οπότε δ έχω περιθώρια για νέες αγορές. Έναν αι Βασίλη όμως τον πήρα! Καλά όλο κ κάτι θα πάρουμε πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni μου και @karen μου ευχαριστω για ευχες σας! ???????❤ 

Και μια και πιασαμε τα χριστουγεννιάτικα....τον συμπαθειτε τον Αγ. Βασιλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε χρόνο ολο και κάτι προσθετουμε εγώ τα βαριέμαι να σου πω την αλήθεια τα περυσινά αλλά έχουν και αυτά κόστος τα ωραία και καλά είναι τσιμπημενα. @peacock τι ψευδώνυμο είναι ετούτο.Ως ένδειξη συμπαράστασης  έπιασα και εγώ τον καναπέ μεθαύριο θα σηκωθώ  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jumbo.gr/christougenniatika/christougenniatiki-diakosmisi/figoures-diakosmitikes-fouskota/tarandoi-zoakia/chrs-tarandos-kafe-karo-kapelo-63ch30_280653/ 

Αυτό πήραμε πέρυσι. Κάντο αντιγραφή επικόλληση για ν στο ανοίξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

@Diwni μου και @karen μου ευχαριστω για ευχες σας! ???????❤ 

Και μια και πιασαμε τα χριστουγεννιάτικα....τον συμπαθειτε τον Αγ. Βασιλη;

Ναι μωρέ ωραία η ιδέα την ύπαρξης του μακάρι να μη μάθαινα ποτέ ότι δεν υπάρχει  και είναι όλοι αυτοί που βλέπουμε απλά μια μόνο στολή. Με ένα μπέμπη/α στη κάλτσα εφετος .Αγαπημενε μου Άι Βασίλη εύχομαι και ελπίζω να μην μας ξέχασεις πάλι φέτος τα Χριστούγεννα  τζάκι δεν έχω άλλα θα αφήσω τα κλειδιά στην πορτα. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κ μεις πήραμε έναν ταρανδο πέρυσι. Είχε αυτόν κ έναν άλλον αν θυμάσαι. Πιο παιδικό. Τον άλλον έχουμε 

Ναι τον κάφε όμορφος και αυτός μ αρέσουν πολύ τα λαμπάκια και ειδικά το βράδυ  κάθομαι ώρες και θα χαζεύω και το μυαλό ταξιδεύει. Χμμμ μελομακάρονα μου μύρισαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον σιχαινομαι τον Αγ. Βασιλη... Προφανως δε θα το χαλασω στο παιδακι μου αυριο μεθαυριο αλλα μου τη σπάει. Ειναι ενας γερος που δε πεθαινει ποτε,δουλευουν οι αλλοι για εκεινον, το μονο που κανει ειναι να φωναζει χοχοχο και να τρωει γλυκα και στο τελος παιρνει κ ολη τη δοξα...καημένα ξωτικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Τον σιχαινομαι τον Αγ. Βασιλη... Προφανως δε θα το χαλασω στο παιδακι μου αυριο μεθαυριο αλλα μου τη σπάει. Ειναι ενας γερος που δε πεθαινει ποτε,δουλευουν οι αλλοι για εκεινον, το μονο που κανει ειναι να φωναζει χοχοχο και να τρωει γλυκα και στο τελος παιρνει κ ολη τη δοξα...καημένα ξωτικά! 

???????κλαίω!!! Χαχα τον γέρο ξουρααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα... Εδω Βασιλακης Καιλας...? τα πηρα σπιτι τα κατεψυγμενα μου, τα εχω στη κοιλιτσα κ τα ζεσταινω...αναμονη τωρα μεχρι 15/11 μου ειπε ο γιατρος! Ουφ! Ουφ! Μου ειπε για 3μερες καναπε κρεβατι και τις υπολοιπες χαλαρα..

@karen μου διαβασα τα νεα σου.. Απλα respect... Εχεις μια καρδια γεματη αγαπη και ευχομαι πολυ πολυ συντομα να τη δωσεις στο μωρακι η γιατι οχι στα μωρακια σου! ??

Καλη δύναμη κοριτσάκι κ οοοοολλλλα να πανε καλα με μια μεγάλη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κοριτσια εκλαψα!!!!!!????εμεις καθε χρονο καποιος ντυνετε Αγ.Βασιλης και φερνει δωρα στις ανιψιες μου του δινουν σοκολατα πορτοκαλαδα μελομακαρονα .....και τις λεει διαφορα που του εχουν πει η αδερφη μου με τον γαμπρο μου καλα η μεγαλη τωρα δεν το πιστευει αλλα δεν το χαλαει στη μικρη!!!!!παλια ντυνοταν ο μπαμπας τους αλλα μετα κατι πηγανε να καταλαβουνε και ντυνετε αλλος χαχχαχ θελω χριστουγενναααααααααα θελω δωρακιιιιιι και εγωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλα κοριτσια εκλαψα!!!!!!????εμεις καθε χρονο καποιος ντυνετε Αγ.Βασιλης και φερνει δωρα στις ανιψιες μου του δινουν σοκολατα πορτοκαλαδα μελομακαρονα .....και τις λεει διαφορα που του εχουν πει η αδερφη μου με τον γαμπρο μου καλα η μεγαλη τωρα δεν το πιστευει αλλα δεν το χαλαει στη μικρη!!!!!παλια ντυνοταν ο μπαμπας τους αλλα μετα κατι πηγανε να καταλαβουνε και ντυνετε αλλος χαχχαχ θελω χριστουγενναααααααααα θελω δωρακιιιιιι και εγωωωωω

Κι εγω θελω δωρακι!Δεν θα σας πω ...ηδη το ξερετε!!χαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Μακάρι για οπλες τις κοπέλες που προσπαθούμε αυτά τα Χριστούγεννα να μας φέρουν το καλυπτερο δώρο στις κοιλίτσες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! δυστυχως λογω δουλειας δεν μπορω να μπαινω συχνα να γραφω αλλα σας παρακολουθω και ζω και τη δικη σας αγωνια!

εγω ηταν να ξεκινησω διεγερση αυτο το μηνα αλλα ο θυροειδης μ ειχε αλλα σχεδια για μενα καθως ανεβηκε ξαφνικα κατακορυφα και τωρα ολο αυτο με παει πισω και περιμενω να τον ρυθμισουμε για να ξεκινησω..

@peacockκακι ,μου οφειλω να ομολογησω οτι 30 χρονων γαιδουρα γραφω καθε χρονο γραμμα στον Αη βασιλη και του ζηταω τι να μ φερει! το αφηνω παντα κατω απο το δεντρο! :) τα τελευταια 2 χρονια με χει ξεχασει βεβαια αλλα εγω εκει θα του γραψω και φετος!! :) τα χριστουγγεννα ειναι η αγαπημενη μ εποχη αλλα φετος νιωθω οτι θα με πιασει τρομερη μελαγχολια.. καθε χρονο ανυπομονω να ειμαι εγκυος και να χουχουλιαζω διπλα στο χριστουγεννιατικο δεντρο μ  κανοντας ονειρα για το πως θα ειναι το μωρακι μου.. ουφ!! φανταζομαι με νιωθετε...!

εως τωρα το 2017 ηταν γεματο αγχος πικρα  στεναχωρια και ταλαιπωρια.. φυσικα την υγεια μας να χουμε πανω απο ολα αλλα ευχομαι το 2018 να χει για ολες τις κοπελες π προσπαθουν μια αλλη γευση!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Χτες η αλήθεια είναι ότι τα έβαλα λίγο με τον εαυτό μου και δεν ήθελα να μπω στο φόρουμ...Σήμερα όμως και πάλι είναι μία καινούργια μέρα. Είδα τις απαντήσεις σας και συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λέτε...παρόλα αυτά ακόμα μου είμαι λίγο θυμωμένη. Anyway....

Είδα ότι το γυρίσατε το θέμα σε Χριστουγεννιατιο mood,οπότε θα ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου να αποκτήσουμε όλες μας την "κοιλουμπα" του Αί Βασίλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@miniatoura87 μινιατουρακι που χάθηκες βρε κορίτσι μου εσύ?Τι κανείς?πολύ χάρηκα που μας ξαναρθες...μην μας ξανά φύγεις ε..εε...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena 2 εδω κοριτσακι μου! στον αγωνα!!!λογω φορτου εργασιας δεν προλαβαινω να μπω καθημερινα και οποτε μπαινω εχω να διαβασω απο απο 10 σελιδες συζητησεις για να μην χασω επεισοδιο! χαχα!

εσυ πως εισαι? ξεκινησες τη διεγερση?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα.... Πάντως να ξέρεις μας έλειψες ? Είδα ότι έγραψες ότι θα ξεκινουσες διέγερση αυτό το μήνα αλλά λόγω θυροειδή τσου ε?δηλαδή πάει αυτός ο κύκλος?

Εγώ περιμένω περίοδο για να ξεκινήσω.Και εγώ από αναμονή σε αναμονή είμαι. Τώρα ελπίζω να μην τύχη τίποτα άλλο και να ξεκινήσω αυτό το μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτος και ο επομενος λογικα! :( πραγματικα απο την ωρα π ειπα θα περασω επιτροπη για τα φαρμακα ολα μ πανε στραβα..

περασα μεγαλο αγχος μεχρι να περασω γτ ξαφνικα εκεινο τον μηνα δεν μ ρχοταν περιοδο; με τπτ για να κανω τις τελικες  εξετασεις..πηρα χαπια για να αδιαθετησω..  και ενω τον θυροειδη τον παρακολουθω και ειναι παντα σε καλο επιπεδο ξαφνικα μ πηγε στο 7... και η προλακτινη επισης ανεβασμενη.. 

το ξερω οτι ολα ρυθμιζονται απλα εκει π ειχα μπει στη ψυχολογια οτι τωρα ξεκιναμε εξωσωσωματικη ολο κατι βγαινει και με καθυστερει.. τωρα περιμενω παλι να αδιαθετησω να κανω εξετασεις να ξεκινησω αγωγη..

ελπιζω να πανε ολα καλα και να ξεκινησεις αμεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο σε καταλαβενω @miniatoura87 και εγώ το παλεύω από τέλος Αυγούστου και όλο κάτι τυχαίνει. Λες και δεν θέλει (κατι- κάποιος) να μπω σε αυτή την διαδικασία ένα πράμα....Και αυτή η ρημαδοπεριοδος άφαντη...και τι συνεπάγεται όλο αυτό???νεύρα κρόσια ????

Τέλος πάντων εύχομαι να ξεκινήσουμε σύντομα και οι δύο μας.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2017 at 11:24 ΠΜ, ο/η elena 2 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Χτες η αλήθεια είναι ότι τα έβαλα λίγο με τον εαυτό μου και δεν ήθελα να μπω στο φόρουμ...Σήμερα όμως και πάλι είναι μία καινούργια μέρα. Είδα τις απαντήσεις σας και συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λέτε...παρόλα αυτά ακόμα μου είμαι λίγο θυμωμένη. Anyway....

Είδα ότι το γυρίσατε το θέμα σε Χριστουγεννιατιο mood,οπότε θα ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου να αποκτήσουμε όλες μας την "κοιλουμπα" του Αί Βασίλη.

Χαχαχα... @elena 2 μου, Με έκανες και γελασα... τι ωραίο αυτο που ειπες.. να αποκτήσουμε ολες την κοιλουμπα του Αη Βασίλη!!!! Μακαριιι αυτα τα Χριστούγεννα να ειναι μαγικά και να φουσκωσουμε ολες επιτέλους!!! Να μην στεναχωριέσαι για τιποτα...και μην τα βάζεις με τον εαυτό σου.. ολα θα πάνε καλα!!! Υπομονή και πίστη!!! Σου στέλνω μεγάλη  αγκαλιά!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...