Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εχω στην καταψυξη 9 βλαστοκύστες... θα βαλουμε τις 2 την Παρασκευή... τα κατεψυγμενα μου!!! Ήδη τα αγαπαω! χαχαχα

Ουαουυυ, σούπερ αριθμός. Μπράβο, χερομαι για τ αγαπουλακια σου.Δεν περνά έτσι και όλη τη φάση της προσπάθειας πας κατευθείαν εμβρυομεταφορα και πιο λιγο το κόστος. ευχομαι τα κατεψυγμένα σου να σε ανταμειψουν αυτή τη φορά. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομαδα κοριτσακια μου!

Τι κάνετε?

@elena 2 την Παρασκευη 03/11 εχω την εμβρυομεταφορά... κοντοζυγώνει...... πφφφφ!!!

 

καλη επιτυχία ρε αγάπη!!!!!!! Ολα με το καλο εύχομαι?❤?❤?❤?❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

 Δεν θυμάμαι ποια είναι η ψυχή που περιμένει ζόρικη αλλά εύχομαι μία θετική τεράστια.. Εγώ είμαι σε διαδικασία αναζήτησης και αναμονή δότριας ωαριων την Πέμπτη  έχω συνάντηση γιατρών για ενημέρωση και συνέχεια διαδικασίων.  Αυτά από εμένα τα δικά σας κορίτσια μου???

Δυστυχώς το κοριτσάκι μας δεν είχε θετικά αποτελέσματα τελικά γαμωτο μου.?

Τελικά πήρες απόφαση για δανεικά?Σου μίλησε ο γιατρος σου πώς έτσι πρέπει να γίνει?

Και ποια είναι η διαδικασία για να διαλέξετε δοτρια?

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Άμα την πιάσω θα την ξεμαλλιάσω  ??την Ζωή που μας καθυστερεί ??

Κάνε μου μια χάρη ξεμαλλιασε την και για μένα άμα την δεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

 

@elena 2 την Παρασκευη 03/11 εχω την εμβρυομεταφορά... κοντοζυγώνει...... πφφφφ!!!

 

Αντε βρε κορίτσι μου αρκετά περίμενες. Με το καλό να τα δεχτείς τα κατεψυγμένα σου ? (όπως τα λες εσύ).

Ελπίζω μέχρι Παρασκευή να έχεις τακτοποιησεις όλες σου τις δουλειές σπίτι,εξωτερικές,χαλιά κτλ κτλ. Γιατί μετά έχει ξαααααπλααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου δεν είχα δει τι είχες γραψει, ευχομαι μεσα από τη καρδια μου να εχεις ευχαριστα πολυ πολυ συντομα και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο! :x

Κι από μενα παρακαλώ ενα ξεμάλλιασμα....! :D

@elena 2 ευχαριστω κοριτσακι μου! Από δουλίτσες ότι προλαβαίνω... εχω κανει το σπίτι... σιδερωμα θα κανω σήμερα..χαλιά βαζω πάντα αφου στολίσω δεντρακι οπότε εχω ακόμα... παντως και να θελω δε θα κανω τιποτα τις ημερες αναμονης, πήρε αδεια ο αντρουλης μου για να είναι μαζί μου και θα τα κανει όλα εκείνος...:x Εσυ σε τι φαση είσαι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σε τι φάση είμαι???? Αχαχαχαχα μα φυσικά σε τι άλλο...Περιμένω περίοδο. Έλα παραδεξου...δεν την περίμενες τέτοια απάντηση έτσι? !!!Πρωτότυπο ε?

Πήρα και τα φάρμακάκια μου το Σάββατο, δεν σου κρύβω πώς όταν μου τα έφερε ο φαρμακοποιός στον πάγκο και είδα να ξεχυλιζουν από τις  (δύο παρακαλώ)σακούλες σκέφτηκα τι το περιμένει το ποπουδακι μου πάλι. ???.Το χειρότερο μου είναι αυτό. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @elena 2 ποτε περιμένεις; Δεν ειναι τπτ οι ενεσεις μπροστα στο μωρακι μας. Στη κοιλιτσα δε θα τις κανεις; θα τη κανεις κ θα λες απο μέσα σου "για το μωρακι μου"..εγω αυτο εκανα που εχω φοβία με τις ενέσεις... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena 2 είπε:

Δυστυχώς το κοριτσάκι μας δεν είχε θετικά αποτελέσματα τελικά γαμωτο μου.?

Τελικά πήρες απόφαση για δανεικά?Σου μίλησε ο γιατρος σου πώς έτσι πρέπει να γίνει?

Και ποια είναι η διαδικασία για να διαλέξετε δοτρια?

Κάνε μου μια χάρη ξεμαλλιασε την και για μένα άμα την δεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Αντε βρε κορίτσι μου αρκετά περίμενες. Με το καλό να τα δεχτείς τα κατεψυγμένα σου ? (όπως τα λες εσύ).

Ελπίζω μέχρι Παρασκευή να έχεις τακτοποιησεις όλες σου τις δουλειές σπίτι,εξωτερικές,χαλιά κτλ κτλ. Γιατί μετά έχει ξαααααπλααα.

Λυπάμαι πολύ για το κορίτσι μας τα φιλιά μου και την σκέψη μου.. Δυστυχώς κορίτσια είναι δύσκολος δρόμος της υπογονιμοτητας κουράγιο και υπομονή Κ επιμονή μακάρι να γίνονταν όλα εύκολα και μην χρειαζομασταν πάνω από μια .Αχ Έλενα μου στο ποπο εεε τις θέλει εκεί ο γιατρός σου. Ποιος θα σου τις κάνει? Έλα τίποτα δεν είναι λίγο το φάρμακο θα αισθανθείς. Καλή αρχή τότες γλυκιά μου.. Δεν διαλέγουμε  εμείς την δότρια αλλά ο γιατρός και πρέπει  να μας ταιριάζει και δεν εννοώ εμφάνιση χαχα ομάδα αίματος Κ. Λ. Π. Και να ναι στα 23 ο νόμος λέει μέχρι 35.Δεν ξέρω λεπτομέρειες  την πέμπτη εγώ του πα από το τηλ να ξεκίνησει την αναζήτηση της και συνεχίζουμε. Καραφλή θα σας την κάνω την Ζωή  ?? μια τούφα από όλες μας θα της βγάλω χέχε,τι να πω και λίγο χιούμορ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@karen μου δεν είχα δει τι είχες γραψει, ευχομαι μεσα από τη καρδια μου να εχεις ευχαριστα πολυ πολυ συντομα και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο! :x

Κι από μενα παρακαλώ ενα ξεμάλλιασμα....! :D

@elena 2 ευχαριστω κοριτσακι μου! Από δουλίτσες ότι προλαβαίνω... εχω κανει το σπίτι... σιδερωμα θα κανω σήμερα..χαλιά βαζω πάντα αφου στολίσω δεντρακι οπότε εχω ακόμα... παντως και να θελω δε θα κανω τιποτα τις ημερες αναμονης, πήρε αδεια ο αντρουλης μου για να είναι μαζί μου και θα τα κανει όλα εκείνος...:x Εσυ σε τι φαση είσαι τωρα?

ΤΗΑΝΚΣ!!! Α μην αγχώνεσαι με το σπίτι μη σε πιάνει πρεμούρα ότι προλάβεις οι δουλειές  δεν τελειώνουν συνηθίσε γιατί μόλις έρθει το μωρό δεν προλαβαίνεις το μάζεμα  ??Η τρελή μας κοντεύει ποτέ γεννάει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομαδα κοριτσακια μου!

Τι κάνετε?

@elena 2 την Παρασκευη 03/11 εχω την εμβρυομεταφορά... κοντοζυγώνει...... πφφφφ!!!

 

Καλη δυναμη κοριτσακι!Ολα να πανε καλα!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το χειρότερο μου είναι αυτό με τις ενέσεις. Ναι στο ποπο τις θέλει ενδομυικα τις βραδινές και υποδόρια τις πρωινές αυτές τις έχω για πλάκα,οι άλλες όμως πονάνε, η πεθερά μου μου τις κάνει και τώρα και πριν, είναι αναισθησιολόγος.

Δηλαδή @karen μόνο η ηλικία παίζει ρόλο?Ή εσείς θέλετε να είναι 23. Δεν το χω...καθόλου τι παίζει με αυτό το θέμα.  Όπως και να χει περιμένουμε νέα σου και σύντομα μανούλα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena 2 είπε:

Κορίτσια το χειρότερο μου είναι αυτό με τις ενέσεις. Ναι στο ποπο τις θέλει ενδομυικα τις βραδινές και υποδόρια τις πρωινές αυτές τις έχω για πλάκα,οι άλλες όμως πονάνε, η πεθερά μου μου τις κάνει και τώρα και πριν, είναι αναισθησιολόγος.

Δηλαδή @karen μόνο η ηλικία παίζει ρόλο?Ή εσείς θέλετε να είναι 23. Δεν το χω...καθόλου τι παίζει με αυτό το θέμα.  Όπως και να χει περιμένουμε νέα σου και σύντομα μανούλα. 

 

Εγώ θέλω γερα δυνατά ωάρια καλής ποιότητας αλλά και να πάρουμε και κάμποσα, ναι ηλικία παίζει ρόλο όσο πιο μικρή τόσο καλύτερα (Βιολογικά)αλλο 30 -35 άλλο 23 .Α!εχεις την πεθερά υπέροχα... Έλα δεν είναι το χειρότερο σου μην τις σκέφτεσαι εγώ πήγαινα στο καθρέφτη και τις έκανα  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου bravo για την αποφαση σου να σου πανε ολα καλα!!!!!

@peacockκαλη επυτυχια να πανε ολα καλα !!!!!! 

@elena 2αντε να ερθει η περιοδο (ποιος θα μου το ελεγε πως θα χερομαστε με την περιοδο χαχα) και γρυγορα στο επομενο και επυτυχιμενο βημα!!!!!!

Τα αλλα κοριτσακια μου τι κανουν??? 

Δεν γκρινιαζω απλα καποιες φορες απογοητευομε ρε γ@μ@τ@ δε λεω ολες εχουμε περασει αρκετα και μαληστα λεω πως μπορει να μην περασα τιποτα μπροστα σε καποια αλλα κοριτσια αλλα οταν γυρναω πισω τα ρυμαδια τα χρονια τστσ!!!!

Εγω εχω ραντεβου την τεταρτη στο γιατρο να με δει και να δουμε πως συνεχιζουμε εχουμε αλλες 8 βλαστοκυστες αρα ευτυχως μονο εμβρυομεταφορα!!!!

Εγω επιτελους τελειωσα το σπιτι σημερα τρεχω τοσες μερες αλλα παλι καλα ειναι ετοιμο!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου κάνεις πλάκα έτσι...πως πήγαινες στο καθρέφτη και τις έκανες?Γίνεται αυτό? Σου έδειξε κάποιος?

@jazz μου ναι, όπως τα λες είναι όταν την περιμένουμε την καταραμένη δεν έρχεται και όταν δεν την θέλουμε τσουπ, εκει. Πω πω 8 βλαστοκυστες εσύ, 9 η peacock μακάρι να κάνω και εγώ όσα και εσείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η love30 είπε:

@karen μου bravo για την αποφαση σου να σου πανε ολα καλα!!!!!

@peacockκαλη επυτυχια να πανε ολα καλα !!!!!! 

@elena 2αντε να ερθει η περιοδο (ποιος θα μου το ελεγε πως θα χερομαστε με την περιοδο χαχα) και γρυγορα στο επομενο και επυτυχιμενο βημα!!!!!!

Τα αλλα κοριτσακια μου τι κανουν??? 

Δεν γκρινιαζω απλα καποιες φορες απογοητευομε ρε γ@μ@τ@ δε λεω ολες εχουμε περασει αρκετα και μαληστα λεω πως μπορει να μην περασα τιποτα μπροστα σε καποια αλλα κοριτσια αλλα οταν γυρναω πισω τα ρυμαδια τα χρονια τστσ!!!!

Εγω εχω ραντεβου την τεταρτη στο γιατρο να με δει και να δουμε πως συνεχιζουμε εχουμε αλλες 8 βλαστοκυστες αρα ευτυχως μονο εμβρυομεταφορα!!!!

Εγω επιτελους τελειωσα το σπιτι σημερα τρεχω τοσες μερες αλλα παλι καλα ειναι ετοιμο!!!!

 

Καλημέρα  με πονάει μέσα μου να μην πω ψέμματα αλλά πιστεύω ότι είναι είναι η ιδανικότερη λύση στη περίπτωση μου ναι κάνω διαφορές σκέψεις ερωτήματα αλλά το έχω πάρει απόφαση απογοήτευση μεγάλη και μεγάλωνε σε κάθε αποτυχία κοροϊδεύω τον εαυτό μου ότι είμαι καλά δυνατή αλλά όχι μέσα μου λυγίζω και κλαίω. Τέλος πάντων... Εσύ τι αγχώνεσαι μην έρθει η πεθερά για έλεγχο?  ??? 

εγώ δεν έχω διάθεση να κάνω τίποτε οξεία τεμπελιτιδα. Α έχεις πολλά κατάψυξη όμορφα κατευθείαν εμβρυομεταφορα.Με το καλό γλυκιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

@karen μου κάνεις πλάκα έτσι...πως πήγαινες στο καθρέφτη και τις έκανες?Γίνεται αυτό? Σου έδειξε κάποιος?

@jazz μου ναι, όπως τα λες είναι όταν την περιμένουμε την καταραμένη δεν έρχεται και όταν δεν την θέλουμε τσουπ, εκει. Πω πω 8 βλαστοκυστες εσύ, 9 η peacock μακάρι να κάνω και εγώ όσα και εσείς. 

Πλάκα καθόλου ζορίστηκα πολύ και όλο σκέψεις τις κάνω σωστά πάει το φάρμακο μέσα  ??εδώ που μένω ούτε φαρμακείο ανοιχτό τίποτε εκείνη την ώρα που της είχα και ο άνδρας μου τύχαινε να ταν δουλειά είναι με βάρδια. Μόνη βλέποντας βίντεο για την χρήση τους ένα βράδυ μου έσπασε ο διάλυτης τι πέρασα άστα.Ολα καλά αλλά υπαρχή θέληση όλα γίνονται... Εσύ έχεις ξεκινήσει καλημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karenμου ευχομαι να βρεις τοσο τελεια ωαριακια και να κανεις δυο μωρακια με την πρωτη  προσπαθια και αν ξερεις απο τη στιγμη που θα πειτε αυτη ει αι η δωτρια θα ει αι τα δικα σου ωαριακια και μετα τα δικα σου κατεψυγμενα οποως λεει και η φιλη μας!!!!!!!

Λες να ερθει ελενχος χαχχχα καινα δει τιποτα?χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα @karen.Αστω. Μεγάλη ιστορία....Παντα κάτι συμβαίνει και αναβάλλεται. Όπως έχω ξαναπεί κάποιος μου κάνει πλάκα ή δεν θέλει να ξεκινήσω εξωσωματική. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα @karen.Αστω. Μεγάλη ιστορία....Παντα κάτι συμβαίνει και αναβάλλεται. Όπως έχω ξαναπεί κάποιος μου κάνει πλάκα ή δεν θέλει να ξεκινήσω εξωσωματική. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. 

καλημέρα. Μην σκέφτεσαι έτσι όλα έχουν το λόγο και το σκοπό τους.Μακαρι η αναβολή σου να ταν από μια φυσική σύλληψή  ??.Ισως το σπορακι σου να θέλει να γαντζωθει μόνο του  χωρίς παρέμβαση χεριού γιατρών και ορμονων.Αλλωατε αρκετές περιπτώσεις που ξεκίναγα να μπουν σε διαδικασίες εξωσωματικές και πότε τους δεν ξεκίνησαν διότι ήταν ήδη έγκυες. Τα φιλιά μου ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η love30 είπε:

@karenμου ευχομαι να βρεις τοσο τελεια ωαριακια και να κανεις δυο μωρακια με την πρωτη  προσπαθια και αν ξερεις απο τη στιγμη που θα πειτε αυτη ει αι η δωτρια θα ει αι τα δικα σου ωαριακια και μετα τα δικα σου κατεψυγμενα οποως λεει και η φιλη μας!!!!!!!

Λες να ερθει ελενχος χαχχχα καινα δει τιποτα?χαχαχχα

Καλημέρα  το γωγουλινι μας είναι με τα κατεψυγμένα  ??.Εσυ περιμένεις Ν αδιαιετησεις να σε δει ο γιατρός?Και ξεκινάς αμέσως η περιμένεις καθόλου?Εγω μερικές φορές κάνω σκέψεις δεν ξέρω αν ίσως μπορεί να έχουν κάποια ισχύ ξέρεις το μυαλό συνέχεια σκέφτεται και δημιουργεί όλο και καινούργια ερωτήματα περί του θέματος συλληψης/εγκυμοσυνης. Ίσως και χαζό,απελπισια,ελπιδα δεν ξέρω όπως θες χαραακτηρισετο ...Το ότι λες να θέλει το σπορακι μας να έρθει μόνο του χωρίς παρεμβάσεις τρίτων έτσι

όπως τα έχει κανονίσει η φύση μας???  Να μην είναι η ώρα του η σειρά μας και εμείς πάμε κοντρα από πείσμα εγωισμό και θέληση στην απόκτηση ενός παιδιού και να μας εκδικείται? Δικά μου ερωτηματικά που τριγυρνάνε στο μυαλουδακι μου. Εγώ χθες έκλαιγα από χαρά συγκίνηση πήρα εχθές ευχάριστα νέα από φίλη αγωνίστρια  που κατάφερε μετά από πολλές προσπάθειες δυσκολίες εξωσωματικές  να μείνει έγκυος η καρδούλα μου από μόνη της της εύχομαι να πάνε όλα καλά και με ένα μωράκι υγιέστατο ??????????????   Όσο φίλη μου για τα δανεικά δεν θα πω ότι είναι δικά μου γιατί έτσι θα κοροϊδεύω τον εαυτό μου ξέρω πως το γράφεις  μην παρεξηγηθώ κιόλας  αλλά ότι είναι ένα δώρο από γνωστές άγνωστες για την ολοκλήρωση του ονείρου μας..... Διάβασε τώρα τα λόγια της Κ.α Ροζαλινα (ψυχολόγος)                           Κάθε μωρό είναι ένα ξεχωριστό όν, με το οποίο θα συναντηθείτε κατά τη γέννησή του. Το να ασχολείστε με τους γενετικούς παράγοντες με μεγάλη λεπτομέρεια, είναι σα να προσπαθείτε να δείτε σε ένα κέικ τη ζάχαρη, το γάλα, το νερό, αφού αυτό έχει ψηθεί. Τώρα πια είναι κέικ κι όχι όλα τα παραπάνω. Απολαύστε το!    και αυτό Το έβαλε για να δείξω πόσο σημαντικό ρόλο παίζει η ψυχολογία και ο τρόπος σκέψης κάθε γυναίκας, ας παίρνουμε τα θετικά από οτιδήποτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Καλο μήνα κ επιτυχίες στις προσπάθειες σας!!!??

Καλημέρα πρωινή πρωινή.. Καλό μήνα να έχουμε Αθήνα μου με όμορφες στιγμές υγεία χαρά και ευτυχία και πολλά πολλά χαμόγελα  ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τι κανετε !! Περασαμε επιτροπη .. Ολα καλα .. κοβανε βεβαια κ πολλους ειτε για θυρεοειδη ειτε για .... κοιτουσαν προσεκτικα  τις εξετασεις ... Μου γραψανε μοναδες 3660 .... Αυτες τωρα ειναι αραγε λιγοτερες η περισσοτερες απο αυτα που θελει ο εξωσωματικος .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου & καλό μήνα!!! 

@ElektraGr Μπράβο σου κοπέλα μου!!! Φαντάζομαι σου έφυγε ένα μεγάλο βάρος!! Προσωπικά και στις 2 προσπάθειες που έκανα παρόλο που είχα πάρει τις 3600 μοναδες χρησιμοποίησα μόνο τις 1800, δλδ τις μισές απ'οτι μου είχαν γράψει απο την επιτροπή!! Αν ο οργανισμος σου έχει ανταπόκριση στα φάρμακα σίγουρα δεν θα χρειαστούν επιπλέον μοναδες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και καλό μηνα σε όλες μας! :) 

@karen μου αυτό που εγραψες " Κάθε μωρό είναι ένα ξεχωριστό όν, με το οποίο θα συναντηθείτε κατά τη γέννησή του."   με συγκίνησες... είσαι παραδειγμα προς όλες μας! Να μην το βαζουμε κάτω και να προσπαθουμε μεχρι να τα καταφερουμε. Μην σκέφτεσαι αυτα που εγραψες χθες, θα γίνεις μανουλα κοριτσακι μου γιατί το αξίζεις πραγματικά!

@ElektraGr συμφωνω με τη @Mariloux μας αν εχεις καλή ανταπόκριση δε θα χρειατείς επιπλέον μονάδες!

Για καποιο λόγο σημερα είμαι συναισθηματικά φορτισμένη... εγω και ο Βασιλάκης Καϊλας ενα πραγμα, όλη την ωρα μου ερχεται να κλάψω, όχι από στενοχωρια όμως, λίγο το αγχος, λίγο η λαχταρα, λίγο ο φοβος, λίγο η χαρα, λίγο ότι νιώθω οτι είμαι κοντα στο όνειρο... όλα μαζί...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...