Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η love30 είπε:

Πως εισαι κοπελα μου?

Ολα καλα love μου.Σε κατάσταση αναμονής, ποτε θα έρθει ο γιατρός που περιμένουμε στα μερη μας για να παμε τ β εξωσωματική.Στο μεταξύ χαλαρααα...κ αγκαλίτσες σε ελευθερο πλάνο χιχιχι, !Εσυ καλη μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Ολα καλα love μου.Σε κατάσταση αναμονής, ποτε θα έρθει ο γιατρός που περιμένουμε στα μερη μας για να παμε τ β εξωσωματική.Στο μεταξύ χαλαρααα...κ αγκαλίτσες σε ελευθερο πλάνο χιχιχι, !Εσυ καλη μου;

Αντε Αθηνουλα με το καλό να ξεκινήσεις  ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Ολα καλα love μου.Σε κατάσταση αναμονής, ποτε θα έρθει ο γιατρός που περιμένουμε στα μερη μας για να παμε τ β εξωσωματική.Στο μεταξύ χαλαρααα...κ αγκαλίτσες σε ελευθερο πλάνο χιχιχι, !Εσυ καλη μου;

Καλα σημερα τελειωσε νωριτερα ο αντρουλης μου και με πηγε βολτιτσες !!!!το παλευουμε και οι δυο αλλα ολα καλα υγεια και ολα θα γινουν τωρα μονονπου στεναχοριετε ειναι να αδιαθετησω να μην χρειαστει καμια αποξεση!!!!!!αλλα ειπαμε θετικη ενεργεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλα σημερα τελειωσε νωριτερα ο αντρουλης μου και με πηγε βολτιτσες !!!!το παλευουμε και οι δυο αλλα ολα καλα υγεια και ολα θα γινουν τωρα μονονπου στεναχοριετε ειναι να αδιαθετησω να μην χρειαστει καμια αποξεση!!!!!!αλλα ειπαμε θετικη ενεργεια!!!!

Θετική σκέψη πάντα κοπέλα μου!Υγεία πανω απο ολα να έχουμε!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Καλα σημερα τελειωσε νωριτερα ο αντρουλης μου και με πηγε βολτιτσες !!!!το παλευουμε και οι δυο αλλα ολα καλα υγεια και ολα θα γινουν τωρα μονονπου στεναχοριετε ειναι να αδιαθετησω να μην χρειαστει καμια αποξεση!!!!!!αλλα ειπαμε θετικη ενεργεια!!!!

Love ελπίζω να μην χρειαστεις αποξεση αν και οταν πεφτει πολυ χαμηλα η χοριακη δεν κάνεις συνηθως.Εμενα έπεσε απο 5300 σε 1110 σε 2 μέρες και μετα απο 4 μέρες αρχισε η αιμοραγία.Δε χρειάστηκα απόξεση ευτυχως.

Ευχομαι να λήξει όσο το δυνατόν σύντομα και ανωδυνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλή επιτυχία loralora. Εγώ θα κανω την πρωτη εξωσωματικη στη θεσσαλονικη. Εσύ σε ποια πόλη εισαι;

Καλή επιτυχία nikona.Αθήνα είμαι.Έχεις ξεκινησει διέγερση ; Ειμαι στην 3η μέρα διέγερσης.Την Τεταρτη θα παω στο γιατρό να κάνει την πρωτη μέτρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Θετική σκέψη πάντα κοπέλα μου!Υγεία πανω απο ολα να έχουμε!:)

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλα σημερα τελειωσε νωριτερα ο αντρουλης μου και με πηγε βολτιτσες !!!!το παλευουμε και οι δυο αλλα ολα καλα υγεια και ολα θα γινουν τωρα μονονπου στεναχοριετε ειναι να αδιαθετησω να μην χρειαστει καμια αποξεση!!!!!!αλλα ειπαμε θετικη ενεργεια!!!!

Κοριτσάκι μου @love30 εύχομαι να μην χρειαστεί τιποτα.. καμία απόξεση και να αδιαθέτησεις! Πολυ στεναχωρέθηκα με την εξέλιξη που είχες... σε καταλαβαίνω και ξερω πως ειναι... είχα κι γω πέρσι μια βιοχημική κύηση και ήταν πολυ δύσκολο στην αρχη.. ευτυχώς αδιαθέτησα κ σε 4 μέρες μου ειχε έρθει περιοδος.. ολα καλα θα πάνε!! Αισιόδοξες να ειμαςτε!! Υπομονή και πίστη σε ολες μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !! Χθες βρεθήκαμε με τον εξωσωματικό ... Με εξέτασε κι αυτός κ είπε όλα καλά στις ωοθήκες και στα περίχωρα .. Είδε που έκανα κ την ωορηξία μου το προηγούμενο βράδυ ... Μου 'εδωσε να κάνω κάποιες εξετάσεις και εγώ και ο σύζυγος .. ΜΟυ σημείωσε ποια φάρμακα θέλει αυτός ... Γύρω στις 15 ημέρες μου ειπε θα τα παιρνω ... Καθε 2 ή 3 μέρες θα πηγαίνω στον γυναικολόγο μου για υπέρηχο να βλέπουμε κ μόλις είμαστε έτοιμοι να πάμε για την ωοληψία ... Τον προεμφυτευτικό έλεγχο δεν τον γλυτώνουμε θα γίνει απαραίτητα λόγω της φάσης του συζύγου με τη μετατόπιση ενός χρωμοσώματος , γτ αν τ α βάλουμε κουτουρού θα έχουμε αποβολές ... Ενώ έτσι του είπε θα του κάνω πολλά παιδιά .... Χιχιχι ... Μας ξεάγχωσε πάρα πολύ ..Ήταν κατανοητός ..Μας εξήγησε ο άνθρωπος τα πάντα ... Τώρα αναμένουμε να περάσουμε στην επιτροπή

Ερώτηση βρε κορίτσια ... Τα φάρμακα μας τα γράφει ο γιατρός μας μόλις περάσουμε επιτροπή ή πάμε με το χαρτί και τα παίρνουμε μετά την επιτροπή ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Χθες βρεθήκαμε με τον εξωσωματικό ... Με εξέτασε κι αυτός κ είπε όλα καλά στις ωοθήκες και στα περίχωρα .. Είδε που έκανα κ την ωορηξία μου το προηγούμενο βράδυ ... Μου 'εδωσε να κάνω κάποιες εξετάσεις και εγώ και ο σύζυγος .. ΜΟυ σημείωσε ποια φάρμακα θέλει αυτός ... Γύρω στις 15 ημέρες μου ειπε θα τα παιρνω ... Καθε 2 ή 3 μέρες θα πηγαίνω στον γυναικολόγο μου για υπέρηχο να βλέπουμε κ μόλις είμαστε έτοιμοι να πάμε για την ωοληψία ... Τον προεμφυτευτικό έλεγχο δεν τον γλυτώνουμε θα γίνει απαραίτητα λόγω της φάσης του συζύγου με τη μετατόπιση ενός χρωμοσώματος , γτ αν τ α βάλουμε κουτουρού θα έχουμε αποβολές ... Ενώ έτσι του είπε θα του κάνω πολλά παιδιά .... Χιχιχι ... Μας ξεάγχωσε πάρα πολύ ..Ήταν κατανοητός ..Μας εξήγησε ο άνθρωπος τα πάντα ... Τώρα αναμένουμε να περάσουμε στην επιτροπή

Ερώτηση βρε κορίτσια ... Τα φάρμακα μας τα γράφει ο γιατρός μας μόλις περάσουμε επιτροπή ή πάμε με το χαρτί και τα παίρνουμε μετά την επιτροπή ;;

Καλημέρα με το καλό να ξεκινήσει ευχάριστα νέα.. Τι εξεταστικές σου έδωσε?  Εγώ δεν πέρασα ποτέ μου επιτροπή δεν γνωρίζω αλλά θα μπουν κορίτσια που έχουν περάσει να σ ενημερώσουν. Ποτέ παίρναν επιτροπή?  Αθήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα με το καλό να ξεκινήσει ευχάριστα νέα.. Τι εξεταστικές σου έδωσε?  Εγώ δεν πέρασα ποτέ μου επιτροπή δεν γνωρίζω αλλά θα μπουν κορίτσια που έχουν περάσει να σ ενημερώσουν. Ποτέ παίρναν επιτροπή?  Αθήνα 

θελει μαστογραφια ... hpv ... rpr ν δεν κάνω λάθος ... Hiv και υπατήτιδα .... Και αντιστοίχως από τον σύζυγο με 2 -3 διαφορετικές από τις δικές μου ... Επιτροπή περνάω την Παρασκευή Ηράκλειο Κρήτη  ... Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

θελει μαστογραφια ... hpv ... rpr ν δεν κάνω λάθος ... Hiv και υπατήτιδα .... Και αντιστοίχως από τον σύζυγο με 2 -3 διαφορετικές από τις δικές μου ... Επιτροπή περνάω την Παρασκευή Ηράκλειο Κρήτη  ... Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι :)

Σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα. Μαστογραφία? Πρώτη φορά ακούω ο λόγος. Τις εφαγες τις μέρες κοντεύεις σου εύχομαι ότι καλύτερο.  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η karen είπε:

Σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα. Μαστογραφία? Πρώτη φορά ακούω ο λόγος. Τις εφαγες τις μέρες κοντεύεις σου εύχομαι ότι καλύτερο.  ??

Δεν νοείται εξωσωματική χωρίς μαστογρφία είπε !! Ευχαριστώωωωωωωωωω ^_^

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα α ναι μαστογραφια?περνας επιτροπη με τα χαρτια και τις εξετασεις που μαζεψες μετα πας στο γιατρο σου γραφει τις μοναδες που θα παρεις και μετα θα πας στο φαρμακειο του εοπυυ μαζι και το ψαρτι της επιτροπης την αποφαση δηλαδη και σου τα φερνουνε εαν δεν τα εχουνε !!!και τα υπολοιπα τα περνεις απο το φαρμακειο κανονικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επυτυχια καλο αυτο που ξεανχοθηκες ειναι βασηκο να εχεις εμπιστωσηνη και στο γιατρο σου bravo κοριτσια μου ολα καλα να σου πανε !!!και στα υπολοιπα κοριτσακια καλα να πανε καλη επυτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Πολλά φάρμακα πάντως βρε κορίτσια .... Ο κακός χαμός .... Όλα αυτά είναι για την ωοληψία μόνο ;;

Κι εγω οταν πηρα την σακούλα τρομαξα!Λεω εγω θα τα κανω ολα αυτα;;Οταν παρεις μπρος ολα θα σου φαινονται παιχνιδι!Καλη επιτυχιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Δεν νοείται εξωσωματική χωρίς μαστογρφία είπε !! Ευχαριστώωωωωωωωωω ^_^

Συγνώμη αλλά μου φάνηκε περίεργο δεν έχω περάσει επιτροπή ποτέ μου  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Πολλά φάρμακα πάντως βρε κορίτσια .... Ο κακός χαμός .... Όλα αυτά είναι για την ωοληψία μόνο ;;

Πολλά ναι   ?βαλτα στη σειρά και πρόγραμμα.Εγω τα έφτιαχνε τις πρώτες μέρες από την προηγούμενη για να μην ξεχάσω κανένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!❤ 

@ElektraGr μηπως εννοεις σαλπιγγογραφια; γιατι μαστογραφια δεν χρειαζεται για την επιτροπή. Περασα τον Ιούνιο κ δε μου ζητηθηκε, ουτε εγραφε στο χαρτι του ΕΟΠΠΥ με τις εξετασεις μαστογραφία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου!❤ 

@ElektraGr μηπως εννοεις σαλπιγγογραφια; γιατι μαστογραφια δεν χρειαζεται για την επιτροπή. Περασα τον Ιούνιο κ δε μου ζητηθηκε, ουτε εγραφε στο χαρτι του ΕΟΠΠΥ με τις εξετασεις μαστογραφία.

κι εμενα μου ζητησαν μαστογραφια και /ή υπερηχο μαστων. Οχι η επιτροπή , απο το νοσοκομείο που εκανα την εξωσωματική. Τόσες ορμόνες παίρνουμε, θέλουν να δουν οτι ολαειναι οκ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21 Οκτωβρίου 2017 at 10:06 ΜΜ, ο/η loralora είπε:

Καλή επιτυχία nikona.Αθήνα είμαι.Έχεις ξεκινησει διέγερση ; Ειμαι στην 3η μέρα διέγερσης.Την Τεταρτη θα παω στο γιατρό να κάνει την πρωτη μέτρηση.

Loralora ακομη δεν εχουμε ξεκινησει. 7 νοεμβριου θα περασουμε επιτροπη κ μετα αν ειναι ολα καλα θα ξεκινησουμε. 

Καλη επιτυχια για την Τεταρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εξεταση για τους μαστους γινεται προληπτικα οπως μου εξηγησαν κ μενα στο κεντρο εξωσωματικης γιατι αν υπαρχει καρκινος θα φουντωσει με ολες αυτες τις ορμονες. Εμενα μου ειπαν να κανω υπερηχο. Αν ημουν 35 κ ανω θα εκανα μαστογραφια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου!❤ 

@ElektraGr μηπως εννοεις σαλπιγγογραφια; γιατι μαστογραφια δεν χρειαζεται για την επιτροπή. Περασα τον Ιούνιο κ δε μου ζητηθηκε, ουτε εγραφε στο χαρτι του ΕΟΠΠΥ με τις εξετασεις μαστογραφία.

Δεν ειναι για την επιτροπη... αυτες ειναι για το κεντρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...