Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Pick Store
στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@karen η τρελή με το νυφικό είναι η @mommy86!!!! :):x

Ναι μπράβο η Θεσσαλονικια κοντεύει  και αυτή  😄😊

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου καρεν.. Όλα θα πάνε καλά,

Να σου πω για τα δανεικά ωάρια..  Ότι δεν είναι ξένο σώμα.. Στο δικό σου σώμα γίνεται η επικόλληση στο δικό σου σώμα μεγαλωνει.. Και εσύ το ζεις.νομιζω για τον αντρα είναι πιο δύσκολο με το δανεικό σπέρμα..

Ξέρεις είσαι πολύ δυνατή και ξέρω ότι θα τα καταφερεις. Δεν θα το αφησεις άλλωστε μας το χεις απόδειξει τη δύναμη που έχεις!!!

• Like 1

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Α...Καλά εμφυτευση ήθελα να γράψω.. 

Λατρεία μου πόσο σ'αγαπω  😍😍Θέλω και εγώ να γκρινιάζω λίγο.Ναι δικό μου θα ναι και θα μου μοιάζει κιόλας😉😉😇 αν και πέρασες σ άλλες κατηγορίες  είσαι εδώ και μας θυμάσαι συνέχεια..πω πω τι να πρωτοθυμηθώ  από τον περσινό χειμώνας μας θυμάμαι  όλες σας και πολλά μηνύματα σας και συγκινούμαι είναι μέρα περίεργη σήμερα όλα τα παλιά θυμαμαι

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Λατρεία μου πόσο σ'αγαπω  😍😍Θέλω και εγώ να γκρινιάζω λίγο.Ναι δικό μου θα ναι και θα μου μοιάζει κιόλας😉😉😇 αν και πέρασες σ άλλες κατηγορίες  είσαι εδώ και μας θυμάσαι συνέχεια..πω πω τι να πρωτοθυμηθώ  από τον περσινό χειμώνας μας θυμάμαι  όλες σας και πολλά μηνύματα σας και συγκινούμαι είναι μέρα περίεργη σήμερα όλα τα παλιά θυμαμαι

Πώς γίνεται να σας ξεχάσω;;; Εσάς είχα δίπλα μου και εσάς αγάπησα.. Εσείς μου δώσατε το χέρι και εσείς με βοηθήσατε να τα βλέπω με ψηλά το κεφάλι.. Και αν δεν γίνοταν αυτό με το κινητό μου :-( κάθε μέρα εδώ θα ήμουν!! 💖 💖 💖 

• Like 1

στις On 25/9/2017 at 9:50 ΜΜ, ο/η Mariloux είπε:

Στο θέμα της εξωσωματικής πάνω κάτω παντού τα ίδια λεφτά παίζουν!! Μπράβο σου για τη δύναμη που έχεις, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, κάποια στιγμή θα ανταμειφθουμε για τις προσπάθειες μας!!! 

Εγώ έχω βρει μεγάλες διαφορες και εκεί ότι θέλουνε περνούν.Οπως και να χει  χρειάζεται χρήμα μεγάλο το κόστος  κάθε προσπάθειας αλλά μεγαλύτερο  το ψυχολογικό. 

Μας φάγανε οι παραπληροφόρησεις και εκεί που μ έχει πάρει ο ύπνος και η τηλεόραση  παίζει τον Βαγγο και live news ξύπνησα και γυρίζω κεφάλι ρίχνω τα μάτια στην τ.ν και τι να δω ρεπορτάζ  για τις εξωσωματικές.  Τις ξένες που έρχονται εδώ λέει για τα μεγάλα μας ποσοστά και τις πολλές μας επιτυχίες που γίνονται κ υπάρχουν αυτά να μας πείτε και εμάς. Δεν θέλετε ότι έχουν θέματα έξω με τις εξωσωματικές και καταφεύγουν στην Ελλάδα  διότι τα πράγματα είναι απλά σε σχέση με έξω για να κάνουν προσπάθειες πάρα μόνο να διαφημίζετε γιατρούς και κέντρα . 😈😈😈😈😈😬😡😬7500 ποιος τα παίρνει αυτά τα λεφτά και ποιος έχει στις μέρες μας να τα δώσει?  Κάντε τα ρεπορτάζ  σας σωστά και μη παραμυθιάζετε τον κόσμο. 

• Like 1

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πώς γίνεται να σας ξεχάσω;;; Εσάς είχα δίπλα μου και εσάς αγάπησα.. Εσείς μου δώσατε το χέρι και εσείς με βοηθήσατε να τα βλέπω με ψηλά το κεφάλι.. Και αν δεν γίνοταν αυτό με το κινητό μου :-( κάθε μέρα εδώ θα ήμουν!! 💖 💖 💖 

Ψυχή μου ούτε εμείς σε ξεχνάμε συνέχεια είσαι στις σκέψεις μας 😍💏💏💋💋

Ναι ειμαι τρελη...ειναι αργα κι εγω σκεφτομαι...😜 Σημερα ειχα το γιατρό μου κι ενω γεμισα αισιοδοξια μετα τη συνάντηση μας...τωρα παλι κατι με τρωει... Πφφφ! Δε θα ηρεμησω ποτε...

Θα λειπει ο γιατρος για μια εβδομαδα κ με εχουν πιασει οι ανασφαλειες μου... 

Παιρνω τα cyclacur για προετοιμασία ενδομητρίου, σημερα 10η μερα ηταν 7 χιλιοστά. Την επομενη κυριακη μου ειπε να ξεκινησω και vasclor (προγεστερονη) συνεχιζοντας τα cyclacur. Εδω ερχεται ο φοβος μου...ρε κοριτσια υπαρχει πιθανότητα να μεγαλωσει πααααρα πολυ το ενδομητριο κ να μην ειναι δεκτικό; ποιο ειναι το ιδανικο παχος; Δεν εχω καταλαβει ακριβως ποιος ο ρολος οισυρογονων προγεστερονης στην ολη προετοιμασία...οποια γνωριζει ας με ξεμπλοκαρει λιγο. ο γιατρος ειναι καθησυχαστικος και λεει οτι θα συντονιστούμε μια χαρα. Γενικα του εχω εμπιστοσυνη αλλα οσο πλησιαζω τοσο αγχωνομαι κ τα σκεφτομαι ολα... Μαλλον ειναι η αναγκη μου να τα καταφερουμε με τον αντρουλη μου επιτελους! Το ομολογώ.... Φοβαμαι... 😢

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Αν ήταν καθυστερημένη συλληψη μπορεί να μην έδειξε ακόμα το τεστ. Κάνε μια χοριακη για να είσαι σίγουρη και πάνω απ όλα πρέπει να αποβαλλεις το άγχος! Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά εμένα οι εγκυμοσύνες ήρθαν όταν πραγματικά δεν το περίμενα! 
    • Κορίτσια καλησπεραααα....τελικααα???δεν είμαι εγκυος...ηρθε η καταραμένη με 6 μέρες καθυστέρηση...πρωτη φορά συμβαίνει στη ζωή μου....παντα νωρίτερα ερχεται....απο το άγχος μου είπε η γυναικολόγος μου...τελικα μπήκαμε σε ένα γολγοθά από εξετάσεις...αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε κ αλλιώς... ορμονολογικες εγώ την 2 μέρα τις περιοδου κ μου πήρε κ αιμα απο την περίοδο....το έχετε ξανα ακούσει???ΑΜΗ ,για θυροειδη, κ σακχάρου...ο υπέρηχος που μου έκανε έδειξε ότι είναι γεμάτη ωάρια.λετε να δείξει τίποτα κακό η ΑΜΗ?ότι δεν είναι αρκετά γόνιμα τα ωαρια  μου ( 27 χρονών  ειμαι).????πείτε μου γνώμες σας παρακαλώ...
    • Ναι ειμαι τρελη...ειναι αργα κι εγω σκεφτομαι...😜 Σημερα ειχα το γιατρό μου κι ενω γεμισα αισιοδοξια μετα τη συνάντηση μας...τωρα παλι κατι με τρωει... Πφφφ! Δε θα ηρεμησω ποτε... Θα λειπει ο γιατρος για μια εβδομαδα κ με εχουν πιασει οι ανασφαλειες μου...  Παιρνω τα cyclacur για προετοιμασία ενδομητρίου, σημερα 10η μερα ηταν 7 χιλιοστά. Την επομενη κυριακη μου ειπε να ξεκινησω και vasclor (προγεστερονη) συνεχιζοντας τα cyclacur. Εδω ερχεται ο φοβος μου...ρε κοριτσια υπαρχει πιθανότητα να μεγαλωσει πααααρα πολυ το ενδομητριο κ να μην ειναι δεκτικό; ποιο ειναι το ιδανικο παχος; Δεν εχω καταλαβει ακριβως ποιος ο ρολος οισυρογονων προγεστερονης στην ολη προετοιμασία...οποια γνωριζει ας με ξεμπλοκαρει λιγο. ο γιατρος ειναι καθησυχαστικος και λεει οτι θα συντονιστούμε μια χαρα. Γενικα του εχω εμπιστοσυνη αλλα οσο πλησιαζω τοσο αγχωνομαι κ τα σκεφτομαι ολα... Μαλλον ειναι η αναγκη μου να τα καταφερουμε με τον αντρουλη μου επιτελους! Το ομολογώ.... Φοβαμαι... 😢
    • Κοριτσάκι έχω είναι λογικό να έχεις άγχος όμως να σκέφτεσαι θετικά όλα τέλεια θα είναι και θα τρελαθεις οταν δεις το σπορακι σου!
    • Και, ας το γυρισω σε ακομη πιο καλλιτεχνικο... Ειναι που ειμαι μονη στο σπιτι κ με εχουν πιασει οι ευαισθησιες μου!!! Ειναι κ οι ορμονες...!! Γιάννης Ρίτσος - Γιὰ τὴν κόρη του...   Κοριτσάκι μου,
      μὲς στὸ βουβὸ πηγάδι τοῦ φεγγαριοῦ
      σοῦ ῾πέσε ἀπόψε τὸ πρῶτο δαχτυλίδι σου. Δὲν πειράζει. Ἀργότερα θὰ φτιάξεις ἄλλο
      νὰ παντρευτεῖς τὸν κόσμο μὲς στὸν ἥλιο. Γιατὶ δὲν εἶναι κοριτσάκι
      νὰ μάθεις μόνο ἐκεῖνο ποὺ εἶσαι,
      ἐκεῖνο ποὺ ἔχεις γίνει,
      εἶναι νὰ γίνεις
      ὅ,τι ζητάει
      ἡ εὐτυχία τοῦ κόσμου. Ἄλλη χαρὰ
      δὲν εἶναι πιὸ μεγάλη
      ἀπ᾿ τὴ χαρὰ ποὺ δίνεις
      Νὰ τὸ θυμᾶσαι κοριτσάκι.   Κοριτσάκι μου,
      θέλω νὰ σοῦ φέρω
      τὰ φαναράκια τῶν κρίνων
      νὰ σοῦ φέγγουν τὸν ὕπνο σου. Θέλω νὰ σοῦ φέρω ἕνα περιβολάκι