Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Κορίτσια έχει καμία εμπειρία για εξωσωματική στο Ρεα? Έχω κάνει εκεί σαλπιγγογραφια, υστεροσκοπηση,και σπερματενχυση. Τώρα θα κάνω και την πρώτη μου εξωσωματική εκει.

Κοριτσάκι μου καλησπέρα!!!κι εγώ σε λίγο καιρό θα κάνω την πρωτη μου εξωσωματική στο Ρέα!οποτε δεν έχω πολλά να σου πω!!!εμένα μου σύστησε το γιατρό μου ο γυναικολόγος μου και βρήκα μια κοπελα απο δω που έκανε 2 παιδιά με τον ίδιο γιατρό!!!κι εγώ όταν τον συνάντησα μου έκανε πολύ καλη εντύπωση σε σχέση με αλλους που είχα επισκεφτεί σε γνωστά κέντρα!!

Αν μπορω να σε βοηθήσω σε κάτι ευχαρίστως!!!

Με το καλό να ξεκινήσεις και σύντομα να εχεις το μωρακι σου!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ioannapl σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Εύχομαι και εγώ με την σειρά μου καλή επιτυχία να έχεις και εσύ. Και να πάνε όλα καλα. Όποια μπει πρώτη θα ενημέρωση την άλλη.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

@ioannapl σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Εύχομαι και εγώ με την σειρά μου καλή επιτυχία να έχεις και εσύ. Και να πάνε όλα καλα. Όποια μπει πρώτη θα ενημέρωση την άλλη.?

καλησπέρα  εγώ έχω κάνει μία από τις έξι προσπάθειες  μου εκεί και είμαι σε διαδικασία της δεύτερης  Ρέα. Πέμπτη έχω ωοληψια σας εύχομαι ότι καλύτερο.Εντυπωσεις μου καλές  και με πολύ καλους εμβρυολογους και εμένα ο γυναικολόγος μου το πρότεινε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

Κοριτσακια μου καλα ειμαι δεν εχω αιμα καθολου !!!!ελπιζω ολα να ειναι καλα και τα σπορακια μου στη θεση τους!!!! Ανυπομωνω για αυριο για τον υπερηχο!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου μια  χαρά θαναι τα σποράκια σου όλα καλά θα πάνε,ξεκουραση και αύριο με ευχάριστα  νέα να μας ερθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/10/2017 at 11:10 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Ξεκίνησα cyclacur για να φτιάχνουμε το ενδομήτριο.. Παρασκευή εχω υπέρηχο και βλέπουμε.... ανυπομονώ να βάλω τα κατεψυγμένα μου! :x

Εύχομαι ότι καλύτερο  γλυκιά μου... Με το καλό ή εμβρυομεταφορα σου και να γατζωθουν  γερά τα κατεψυγμένα σου  .Που την κάνεις την προσπάθεια  σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η karen είπε:

καλησπέρα  εγώ έχω κάνει μία από τις έξι προσπάθειες  μου εκεί και είμαι σε διαδικασία της δεύτερης  Ρέα. Πέμπτη έχω ωοληψια σας εύχομαι ότι καλύτερο.Εντυπωσεις μου καλές  και με πολύ καλους εμβρυολογους και εμένα ο γυναικολόγος μου το πρότεινε

 

@karen  μου γιατί τόσο μεγάλη ταλαιπωρία κορίτσι μου? 6!!!!!!.Σου εύχομαι να είναι και η τελευταία σου και τυχερή. Με το καλο και η ωοληψια σου την Πέμπτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η karen είπε:

καλησπέρα  εγώ έχω κάνει μία από τις έξι προσπάθειες  μου εκεί και είμαι σε διαδικασία της δεύτερης  Ρέα. Πέμπτη έχω ωοληψια σας εύχομαι ότι καλύτερο.Εντυπωσεις μου καλές  και με πολύ καλους εμβρυολογους και εμένα ο γυναικολόγος μου το πρότεινε

 

με το καλο Karen μου!!!!! Να είναι η τυχερή σου εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η jazz είπε:

με το καλο Karen μου!!!!! Να είναι η τυχερή σου εύχομαι 

Ευχαριστώ  πολύ και εσύ ότι καλύτερο εύχομαι   jazz  μου εσύ τι κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η karen είπε:

καλησπέρα  εγώ έχω κάνει μία από τις έξι προσπάθειες  μου εκεί και είμαι σε διαδικασία της δεύτερης  Ρέα. Πέμπτη έχω ωοληψια σας εύχομαι ότι καλύτερο.Εντυπωσεις μου καλές  και με πολύ καλους εμβρυολογους και εμένα ο γυναικολόγος μου το πρότεινε

 

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!γρήγορα με το μωρακι σου στην κοιλιτσα!!??

Ποιον γιατρό εχεις στο ρέα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ευχαριστώ  πολύ και εσύ ότι καλύτερο εύχομαι   jazz  μου εσύ τι κάνεις? 

Πηρα μηδέν χοριακη πριν 5 μερες απο ην πρωτη εξωσωματική. Τώρα σε κανένα μήνα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό να δουμε τι δεν πήγε καλά, και πως θα συνεχίσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Πηρα μηδέν χοριακη πριν 5 μερες απο ην πρωτη εξωσωματική. Τώρα σε κανένα μήνα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό να δουμε τι δεν πήγε καλά, και πως θα συνεχίσουμε..

Λυπάμαι κορίτσι μου αλλά να στε καλά εσύ και ο άντρας σου και να συνεχίσετε την προσπάθεια  σας. Εύχομαι σύντομα μανούλα.Υπομονη και επιμονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσακια μου παλι λιγο αιματακι θα παω αποψε στο γιατρο !!!!?

Ολα να πανε κατ ευχην κοριτσι μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Σε ευχαριστω @Athena D. ελπιζω να σας εχω ευχαριστα νεα!!!!

Να μας εχεις κοπελα μου!!!!!Να μας εχεις να χαρουμε κι εμεις μαζι σου!!!!!!Περιμενουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η karen είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου αλλά να στε καλά εσύ και ο άντρας σου και να συνεχίσετε την προσπάθεια  σας. Εύχομαι σύντομα μανούλα.Υπομονη και επιμονή. 

??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Κοριτσακια μου παλι λιγο αιματακι θα παω αποψε στο γιατρο !!!!?

Όλα να πάνε καλά και να μας εχεις παλι ευχάριστα νέα κοριτσάκι!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Εύχομαι ότι καλύτερο  γλυκιά μου... Με το καλό ή εμβρυομεταφορα σου και να γατζωθουν  γερά τα κατεψυγμένα σου  .Που την κάνεις την προσπάθεια  σου? 

Ευχαριστω κοριτσακι μου.. Και σε σενα ευχομαι να τελειωσει συντομα η ταλαιπωρια με μια θετικη χοριακη! Στο embryo art με τον Μακρακη προσπαθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Κοριτσακια μου παλι λιγο αιματακι θα παω αποψε στο γιατρο !!!!?

Ευχομαι ολα να πανε καλα! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η love30 είπε:

Κοριτσακια μου παλι λιγο αιματακι θα παω αποψε στο γιατρο !!!!?

Έλα ψυχή μου μην στεναχωριέσαι  όλα καλά θα πάνε.Θα περιμένουμε νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου για το αιμα ολα καλα ειδαμε το σπορακι αλλα ειναι μικρος ο σακος ειπε ο γιατρος και πρεπει την αλλη τριτη να ακουσουμε καρδουλα και ειναι συγκρατημενα αισιοδοξος τωρα δεν μενει παρα να περιμενουμε την επομενη τριτη α θα κανω και χωριακη ετσι για μια εικονα αυριο!!!!ποτε ακουμε καρδουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πάνε όλα τέλεια σου εύχομαι κορίτσι μου.Να κάνεις και την χοριακη σου και να ακούσεις σύντομα και την καρδούλα του μωρού σου.Ο γιατρος τι σου είπε για το αίμα?που οφείλεται @love30 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσια μου για το αιμα ολα καλα ειδαμε το σπορακι αλλα ειναι μικρος ο σακος ειπε ο γιατρος και πρεπει την αλλη τριτη να ακουσουμε καρδουλα και ειναι συγκρατημενα αισιοδοξος τωρα δεν μενει παρα να περιμενουμε την επομενη τριτη α θα κανω και χωριακη ετσι για μια εικονα αυριο!!!!ποτε ακουμε καρδουλα?

Εύχομαι το σποράκι σου να σπάσει τα μηχανήματα από τους χτύπους της καρδουλας του  την επόμενη τριτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...