Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

καλημερα @love30!!!:)

Πως είσαι κοριτσακι μας? Μίλησες με το γιατρό σου? Πως θα προχωρήσεις τωρα?

Τι κάνεις καντερσακι μου;;

Πώς είσαι; Πότε με το καλό έχεις επίσκεψη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου μου! Καρντασακι μου!

Καλα είμαι! εσυ τι κανεις? το μωρακι μας? μπήκες στο μηνα σου ε? :)

Περιμένω να αδιαθετησω (27η μερα του κυκλου είμαι) και να ξεκινησω ότι χρειάζεται για την εμβρυομεταφορά... Νιωθω σα να μη περνάνε οι μερες! Ανυπομονώ να μου βαλουν τα εμβρυακια μου στη κοιλίτσα! :x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock καλα ειμαι αυριο ξανα χωριακη και την αλλη τεταρτη θα παω για υπερηχο !!! @Παρασκευαιδου σε ευχαριστω πολη και εσυ οτι επιθυμεις με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Παρασκευαιδου μου! Καρντασακι μου!

Καλα είμαι! εσυ τι κανεις? το μωρακι μας? μπήκες στο μηνα σου ε? :)

Περιμένω να αδιαθετησω (27η μερα του κυκλου είμαι) και να ξεκινησω ότι χρειάζεται για την εμβρυομεταφορά... Νιωθω σα να μη περνάνε οι μερες! Ανυπομονώ να μου βαλουν τα εμβρυακια μου στη κοιλίτσα! :x

 

Καλη επυτυχια αντε να αδιαθετησεις να ξεμπερδευεις και να πας για τα μωρακια !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Παρασκευαιδου μου! Καρντασακι μου!

Καλα είμαι! εσυ τι κανεις? το μωρακι μας? μπήκες στο μηνα σου ε? :)

Περιμένω να αδιαθετησω (27η μερα του κυκλου είμαι) και να ξεκινησω ότι χρειάζεται για την εμβρυομεταφορά... Νιωθω σα να μη περνάνε οι μερες! Ανυπομονώ να μου βαλουν τα εμβρυακια μου στη κοιλίτσα! :x

 

Ναι καρντασακι μου μπήκα στο μήνα μου, και ανυπομονώ.... 

Αχ..θα περάσουν... Και θα βάλεις τα μικρούλια σου, που σε περιμένουν... Και αγωνιούν να συναντήσουν την πιο όμορφη μανούλα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 με το καλό να το δεις και να το ακουσεις στον υπέρηχο!!!!! Νιωθεις τιποτα ή ακόμα δεν εχεις συμπτωματα?

@Παρασκευαιδου μου λογικό να ανυπομονείς!!! Θα συνατησεις το μεγαλο σου ερωτα πολυ πολυ συντομα! Σε ευχαριστω για τα όμορφα λόγια σου..μακαρι να περασουν οι μερες συντομα!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονους περιόδου ε? ποτε ξεκίνησαν? θυμαμαι που μας ελεγες οτι δε νιωθεις τιποτα... σε ρωταω για να μαθουμε κι εμείς πανω κατω τι να περιμενουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Πονους περιόδου ε? ποτε ξεκίνησαν? θυμαμαι που μας ελεγες οτι δε νιωθεις τιποτα... σε ρωταω για να μαθουμε κι εμείς πανω κατω τι να περιμενουμε!

Κορίτσακι μου οι πόνοι περιόδου είναι φυσιολογικοι και συνήθως ξεκινάνε εκεί μαζί με την καθυστέρηση!  Δηλαδή 4-5 εβδομάδες 

Άντε καρντασακι σου... Σε ένα μήνα θα μας λες και για τα δικά σου ευχαριστα :-)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε??? @jazz πως εισαι νιοθεις κατι?

Όχι? .... Ούτε πρησμένο στήθος, ούτε τίποτα... Λιγο ενα βάρος κ κατι ενοχλήσεις στο εντεράκι...

εσύ μανουλίτσα τι κάνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σαν όνειρο μου φαίνεται @Παρασκευαιδου μου... ειλικρινά σαν όνειρο... μακαρι

ενα όνειρο που πλησιάζει... :-) είσαι πολύ πολύ κοντά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα @jazz μου μια χαρα ουτε ενοχλισεις ουτε τιποτα μονο του πονους περιοδου αυτο τιποτα αλλο!!!!το εντερακι το ειχα και εγωωωωωωω αρα παμε καλααααααααα αντε να ερθει η Παρασκευη παει καλα η εβδομαδα μας και ετσι θα ειναι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλα @jazz μου μια χαρα ουτε ενοχλισεις ουτε τιποτα μονο του πονους περιοδου αυτο τιποτα αλλο!!!!το εντερακι το ειχα και εγωωωωωωω αρα παμε καλααααααααα αντε να ερθει η Παρασκευη παει καλα η εβδομαδα μας και ετσι θα ειναι !!!!

?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μακαρι @jazz να μας ανακοινώσεις όμορφα νεα τη Παρασκευή!!!!!!!!

Μακάρι peacockακι μου! καταλαβαίνω κ την αγωνία σου να έρθει η μέρα να βάλεις τα εμβρυακια σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2017 at 3:49 ΜΜ, ο/η miniatoura87 είπε:

@love30 κοριτσι μ χιλια μπραβο!!!!! :):):)  τα καταφερες!!!!! ευχομαι να πανε ολα τελεια μεχρι το τελος!!!και μονο χαρες απο δω και περα!!!!

εκανες ποδαρικο στο φορουμ με τον καλυτερο τροπο!

περιμενω με αγωνια να δω θετικη χωριακη απο @jazz και μετα απο τη φιλεναδα μ @peacock!!!

ευχομαι σε ολα τα κοριτσια να δουμε θετικες χωριακες!!

@karen @Mariloux @ElektraGr @Athena D. @nikona KAI ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!

εγω περασα επιτροπη και απλα αναμενω να ειναι καλες οι εξετασεις μ για να ξεκινησουμε!!!

Ευχάριστα νέα της @love30  μπράβο συγχαρητήρια  κορίτσι μου μεγάλη χαρά μας έδωσες εύχομαι και τα υπόλοιπα κορίτσια με θετική χόριακη.Μινιατουρα καλά αποτελέσματα  σου εύχομαι και να ξεκινήσεις σύντομα. Εγώ είχα υπέρηχο χθες  2 ωάρια μόνο και το ένα είχε φύγει θα συνεχίσω με φυσικό κύκλο αυτή τη φορά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι κάνεις καντερσακι μου;;

Πώς είσαι; Πότε με το καλό έχεις επίσκεψη???

Ω γλυκιά μου παρασκευαιδου τι κάνεις πως είσαι?  Καιρό να σε δω και πολλά από τ α κορίτσια  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου πραγματικα θα χαρω πολυ οταν τα καταφερεις! ξερω πως με 1 ειναι λιγο δυσκολο... αλλα ποτε δεν ξερεις! 1 και τυχερο χρειαζομαστε!!!! ευχομαι ο,τι καλυτερο πραγματικα!!καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@karen μου πραγματικα θα χαρω πολυ οταν τα καταφερεις! ξερω πως με 1 ειναι λιγο δυσκολο... αλλα ποτε δεν ξερεις! 1 και τυχερο χρειαζομαστε!!!! ευχομαι ο,τι καλυτερο πραγματικα!!καλη επιτυχια!!

Το ξέρω αλλά δεν αλλάζει δεν λες που υπάρχει  και αυτό ένα θέλουμε  Κ καλό ποιότητα εφόσον ποσότητα δεν υπάρχει. Να σαι καλά και εσύ ότι καλύτερο και σε όλες.που θα την κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Με το καλό ολες να εχετε καλη επιτυχια στις προσπαθειες! 

Μiniatoura κι εγω στη θεσσαλονικη θα κανω την πρωτη μου προσπαθεια. Στο embryoclinic. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!!! τι κανετε?

Εχω απορίες σχετικά με το επίδομα εξωσωματικής του ΕΟΠΠΥ. Γνωρίζει καποια κοπέλα τι χρειάζεται? Που πρεπει να απευθυνθώ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! τι κανετε?

Εχω απορίες σχετικά με το επίδομα εξωσωματικής του ΕΟΠΠΥ. Γνωρίζει καποια κοπέλα τι χρειάζεται? Που πρεπει να απευθυνθώ?

 

Καλημερααααα θελεις το χαρτι που θα σου δωσουν απο το κεντρο βιβλιαριο τραπεζης θα σου δωσουνε αυτοι ενα χαρτακι που να λεει τι χαρτια θα θες ακομα 3-4χαρτια δεν ειναι πολλα μην ανχονεσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @peacock.. Για να πάρεις το επίδομα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί η προσπάθεια, ωοληψια-εμβρυομεταφορα και να έχεις πάρεις τα αποτελέσματα απο τη χοριακή!! Πηγαίνεις στο ΙΚΑ της περιοχής σου και χρειάζεσαι:

-το χαρτί που σου έδωσε η επιτροπη(η έγκριση δηλαδή)

-τις αποδείξεις απο το κέντρο όπου εκανες την προσπάθεια 

-ένα χαρτί που σου δίνει το κέντρο όπου γράφει ημερομηνίες για το πότε έγινε η προσπάθεια και ποιο ήταν το αποτέλεσμα αυτης

-φωτοτυπία της ταυτότητας σου

-φωτοτυπία την πρώτη σελίδα απο βιβλιάριο τραπέζης που να είσαι κύριος κάτοχος 

Νομίζω αυτά χρειάζονται, δεν θυμάμαι κάτι άλλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...