Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

@love30 η αναμονή είναι το χειρότερο κομματι της διαδικασίας, εσυ το ξερεις καλύτερα... ειδικά την ημερα της χοριακής! πφφφφ! Υπομονή!

Ολα θα πανε καλα! Σκεφτόμαστε θετικά και περιμενουμε τη Δευτερα μόνο ομορφα νεα!:x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Εγω μια θελω να περασουνε οι μερες και μια οχι γιατι δεν ξερω πως θα αντεξω τις ωρες αναμονης την Δευτερα!!!!!ουφ

Για το αποτέλεσμα @love30 ;; Είναι ζόρικη αναμονή αλλά όλες θα είμαστε δίπλα σου έστω και νοερά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έχω απορίες αλλά μπορεί και να τις ξεχάσω μέχρι να πάω στον γυναικολόγο και τον εξωσωματικό ... Όταν περνάς επιτροπή και βγαίνει η απόφαση με πια κριτήρια σου δίνουν τα φαρμακα κ από όσο διαβάζω τις μονάδες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω παρα πολη @ElektraGr μου να εισαι καλα!!!!!! Τις μοναδες αρχικα σουβτις γραφει ο εξωσωματικος καινη επιτροπη σου δεινει τον πρωτο κυκλο και καλα γιατι με την επιτροπη που θα περασεις εχεις δικαιωμα για αλλα μια εξωσωματικη δηλαδη αλλο ενα κυκλο ενεσεων!!! Που πρεπει να απεχει η μια απο την αλλη τουλαχιστον εξι μηνες!αν δεν βαλει καποιος στην κριοσυντηρηση φυσηκα ετσι αν βαλει δεν τον νοιαζει αν θα παρει αλλες ενεσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σας εύχομαι τα καλυτερα!!!!μακάρι να έχουμε υπέροχα νέα απο σας τις επόμενες μέρες και να το γιορτάζουμε!!!?????

Εγώ μαζεύω χαρτουρα για επιτροπή....ελπίζω Δεκέμβρη-Ιανουαριο να είμαστε κι εμεις έτοιμοι για ωοληψια κτλ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ioannapl είπε:

Κοριτσάκια σας εύχομαι τα καλυτερα!!!!μακάρι να έχουμε υπέροχα νέα απο σας τις επόμενες μέρες και να το γιορτάζουμε!!!?????

Εγώ μαζεύω χαρτουρα για επιτροπή....ελπίζω Δεκέμβρη-Ιανουαριο να είμαστε κι εμεις έτοιμοι για ωοληψια κτλ..

 

Καλη αρχη να εχεις εκλεισες ραντεβου για επιτροπη η οχι ακομη? Σου ευχομαι να εχεις ευχαριστα νεα!!!και που ξερεις μπορει να μην χρηαστει και να μεινεις εγκυουλα !!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλά κοριτσάκι μου!!!??

Όχι δεν κλείσαμε ακόμη....γιατί εκκρεμεί το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα του  άντρα μου γιατί ενω ειχαμε 2 σπερμοδιαγραμματα το ενα ηταν του ΡΕΑ και δεν το δέχεται σαν ΕΟΠΥΥ η επιτροπή οποτε περιμένουμε να περάσουν 75 μέρες για να κανουμε το δεύτερο!!δηλ τέλος Νοεμβρίου!!!??

Ξέραμε οτι θελουν τουλαχιστον ενα απο ΕΟΠΥΥ αλλά μας ειπαν στο ρέα οτι θέλουν δυο!

 

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα απο εργαστυριο συμβεβλημενο του εοπυυ και ενα απο ικα ηταν παλια τωρα οπως τα λες και αυτο με τις ημερομηνιες βρε παιδι μου τι να πω απλα να προσεχεις να εχουν σε ολες τις σελιδες σφραγιδα!!!!!!!παρε κανενα τηλ για επιτροπη να μην σου κλεισουνε αργοτερα και περναει ο καιρος πες θελω περιπου τοτε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το Ρώτησα...αλλα υπαρχει περιπτωση ο εξωσωματικος να μην ξέρει τι θέλουν??μπορεί να πάρω στην επιτροπή να ρωτησω....αλλά αν μου πουν εκει θελει ενα και μετα παω και ειχαν δικιο στο ρεα κρίμα δεν είναι να χάσω την επιτροπή τζάμπα??δεν ξέρω τι να πιστέψω....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυο θελουνε εγω τον Μαρτιο περασα και μου το ειπε και ο εξωσωματικος που καναμε τα χαρτια!!!!τωρα δεν θυμαμε το ενα ηταν απο εργαστυριο συμβεβλιμενο και το αλλο οχι !μαλλον κατι τετοιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτησω....

Για να αποδεικνύεται οτι το εργαστήριο είναι μέσω ΕΟΠΥΥ πρεπει να βάλουν μονο τη σφραγίδα που λέει ΣΥΜΒΕΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΟΠΥΥ σε όλες τις σελίδες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλείσε από τωρα ραντεβού για να πιασεις ημερομηνία και ωστόσο μαζευεις και τα χαρτιά..

Σφραγίδα συμβεβλημενο με τον ΕΟΠΠΥ και αν δεν εχουν.. τότε σφραγίδα του εργαστηριου με ΑΦΜ κτλ και να γραψουν με το χερι κατω από τη σφραγίδα συμβεβλημενο με τον ΕΟΠΠΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως οπως τα ειπε  @peacock ειναι!!! Να παρεις και τηλ να κλεισεις δεν κλεινουν και γρυγορα!εγω ειχα παρει Δεκεμβριο με Ιανουαριο και κλεισαμε για Μαρτιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εμένα πέρυσι τέτοια εποχή δεν άργησαν καθόλου να μου κλείσουν ραντεβού στην Αθηνα!! 3-4 μέρες μόνο και όσον αφορά το σπερμοδιαγραμμα εγώ πήγα μόνο ένα λόγω του οτι το πρόβλημα μας είναι στις σάλπιγγες!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι πρεπει γιατι ταλαιπωρουμαστε σε ολα τα υπολοιπα εχει και γραφειοκρατια αστα να πανε παλια το επιδομα που επερνες τα επερνες αμεσως ενω τωρα περνει κανενα μηνα συγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...