Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• τι μου εκανες απογευματιατικα τα εμπιξα τα κλαμματα που δε την συμπαθουσα γιατι εγω αγαπω μονο τζενη αλλα πραγματικα με συγκινησε ποσο ευτυχια και αγαπη ξεχειλιζει !!!!!!!!!
    • αχαχαχαχ, ελα μου ντε, θεοτρελες......Ετσι οπως λες θα γινουν δεν το συζητω, αλλα οπως και να χει νιωθεις οτι ξεκινας μια προσπαθεια ενα κατι, τωρα καθομαι και περιμενω. Βεβαια ειναι η πρωτη φορα μετα απο λιγους μηνες που οι επαφες γινονται περισσοτερο για ευχαριστηση παρα με προγραμμα.
    • Κοριτσάκι,χαμόγελα!!Ειμαι σίγουρη ότι το θετικό τεστ θα το ακολουθήσει μια θετική και τεράστια χοριακη!!!Συνήθως τα τεστ δεν κάνουν λάθος όταν δείχνουν θετικό..😉😉😉 Περιμένουμε τα νέα σου!!😊😊😊
    • Με τ καλό τότε τ τρίτο σ8υ μωράκι. Συμφωνω με την @Kat-Cat Δ υπάρχει λόγος στεναχώριας απλά όπως τ διατυπώσες δ μπορούσαμε να καταλάβουμε σε τι ακριβώς να σε βοηθήσουμε. Αν έλεγες πχ θέλω τρίτο μωράκι κ αγχώνομαι γιαβτ αν τα καταφέρω είναι ένα θέμα προς συζήτηση. Επίσης τ είμαι έγκυος στο 3ο παιδάκι κ δ ξέρω αν θα τα καταφέρω αλλο θεμα προς συζήτηση. Αυτό π σ είπαμε είναι να επιβεβαιώσεις πρώτα την εγκυμοσύνη ώστε να ξέρουμε ως προς σε ποιο ερώτημα να σ απαντήσουμε.
  • Νέες συζητήσεις