Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μenopur αναζητηση


karen

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η karen είπε:

Κοριτσια μου καλημερα υπαρχει καμια σας που να χει menopur που να μην τις χριαζεται? :confused:

Eχω 600 μοναδες ανοιχτη γκοναλ απο την Πεμπτη φιλης αν σου κανει( ρωτα το γιατρο) κ κανεις διεγερση σε επομεβες μερες( μεχρι 20 ) στη χαειζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Eχω 600 μοναδες ανοιχτη γκοναλ απο την Πεμπτη φιλης αν σου κανει( ρωτα το γιατρο) κ κανεις διεγερση σε επομεβες μερες( μεχρι 20 ) στη χαειζω

Καλησπερα τις εχω παρει δανεικες και θελλω να τις επιστρεψω δεν μπορω να τις βρω  με πληρωμη...εχω παρει 1200 τωρα αν χρειαστω και συμπληρωμα και κανει η gonal  και την εχεις θα ρωτησω και αμα ειναι να την παρω εχω και εγω μια ανοιχτη 150 δεν ξεεω αμα γινετε και οι δυο μαζι εγω μονο gonal εχω χρησιμοποιησει στο παρελθον και πανακριβες αυτες ειναι πιο φθηνες.....αυριο θα της ξεκινησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Finally είπε:

Mε το καλο.καλη αρχηηηηηη ολα κατ ευψην κοριτσακι μου

Να σαι καλα ευχαριστω και εσυ με το καλο το?σου.Να σε ρωτησω κατι γιατι κολλησε ο εγκεφαλος μου και δεν θυμαμαι εχω μια κακο τσαντα φαρμακα βιταμινες αντιπικτητικα αλλα ενδοφλεβειες χαμος αυτες τις cetrotide λιγο πριν την ωοληψια τις παιρνουμε:confused: δεν τις εχω βρει ακομη επεσα και πανω στο σ.κ και εμαι και επαρχια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλησπερα τις εχω παρει δανεικες και θελλω να τις επιστρεψω δεν μπορω να τις βρω  με πληρωμη...εχω παρει 1200 τωρα αν χρειαστω και συμπληρωμα και κανει η gonal  και την εχεις θα ρωτησω και αμα ειναι να την παρω εχω και εγω μια ανοιχτη 150 δεν ξεεω αμα γινετε και οι δυο μαζι εγω μονο gonal εχω χρησιμοποιησει στο παρελθον και πανακριβες αυτες ειναι πιο φθηνες.....αυριο θα της ξεκινησω.

καλή αρχή κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...