Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δύσκολος ο δρόμος της μητρότητας...


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σήμερα πάγωσε το ονειρο μου  για ακομα μια φορά....

Αποτυχημένη και η τριτη μου εμβρυομεταφορά....

Ο δικός μου  δρόμος προς τη μητρότητα είναι μακρύς... η καρδιά μου πονάει πλεον...κόπηκε σε μικρά κομμάτια.

Μην το λες αυτο..να φροντιζεις τον εαυτο σου. Γλειψε τις πληγες και προχωρα. Εσυ να σαι καλα και ολα θα γινουν...

Μη μου στενοχωριεσαι σε παρακαλω.

Θα δεις μια μερα αυτα θα ειναι παρελθον...κρατα γερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξημερωματα κυριακης..

Να λοιπον εδω, στο ιδιο θεμα που ανοιξα καποτε το 2017... Ηρθε το 2020 και ακομα μοιαζει τοσο μακρινος και δυσκολος ο δρομος αυτος. 

Αυτη τη φορα ηταν λιγο διαφορετικα...μπηκα στο λεωφορειο,βρηκα και θεση, δειλα δειλα χαμογελασα και σκεφτηκα "αυτη τη φορα θα φτασω!" , λιγες μερες μετα ο οδηγος φρεναρε αποτομα και μου φωναξε "peacock, λυπαμαι κατεβαινεις".. εμεινα στη σταση μονη να βλεπω το λεωφορειο να φευγει... 

Ενα κομματι του εαυτου μου εφυγε μαζι με την εγκυμοσυνη μου ακομα μια φορα... Αδεια κοιλια, αδεια αγκαλια.. Η απογοητευση μου ειναι τεραστια, δεν εχω κουραγιο για τιποτα αλλα πρεπει να συνεχισω... Ποιος ξερει ποτε θα φτασω και αν θα φτασω τελικα..

Δυσκολος ο δρομος της μητροτητας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ξημερωματα κυριακης..

Να λοιπον εδω, στο ιδιο θεμα που ανοιξα καποτε το 2017... Ηρθε το 2020 και ακομα μοιαζει τοσο μακρινος και δυσκολος ο δρομος αυτος. 

Αυτη τη φορα ηταν λιγο διαφορετικα...μπηκα στο λεωφορειο,βρηκα και θεση, δειλα δειλα χαμογελασα και σκεφτηκα "αυτη τη φορα θα φτασω!" , λιγες μερες μετα ο οδηγος φρεναρε αποτομα και μου φωναξε "peacock, λυπαμαι κατεβαινεις".. εμεινα στη σταση μονη να βλεπω το λεωφορειο να φευγει... 

Ενα κομματι του εαυτου μου εφυγε μαζι με την εγκυμοσυνη μου ακομα μια φορα... Αδεια κοιλια, αδεια αγκαλια.. Η απογοητευση μου ειναι τεραστια, δεν εχω κουραγιο για τιποτα αλλα πρεπει να συνεχισω... Ποιος ξερει ποτε θα φτασω και αν θα φτασω τελικα..

Δυσκολος ο δρομος της μητροτητας...

Φιλη μου τι είναι αυτό τώρα 😨😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες το πρωι σηκωθηκα και αμεσως με πηραν τα αιματα....αιμορραγια κανονικη με πονους, εκανα και ενεση προγεστερονης μηπως σωθει η κατασταση αλλα δυστυχως ξεκινησαν και πηγματα... Απεβαλα... 

Εχω ψαξει τα παντα, δε βρισκω το λογο που εχασα τα παιδακια μου...τα παιδακια μου... Τοσος αγωνας και δε θα τα παρω ποτε αγκαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Χθες το πρωι σηκωθηκα και αμεσως με πηραν τα αιματα....αιμορραγια κανονικη με πονους, εκανα και ενεση προγεστερονης μηπως σωθει η κατασταση αλλα δυστυχως ξεκινησαν και πηγματα... Απεβαλα... 

Εχω ψαξει τα παντα, δε βρισκω το λογο που εχασα τα παιδακια μου...τα παιδακια μου... Τοσος αγωνας και δε θα τα παρω ποτε αγκαλια.

Δεν έχω λόγια πραγματικά... Δεν ξέρω είχα πιστέψει ότι αυτή η φορά ήταν η τυχερή! Ξέρεις σίγουρα ότι δεν ήταν θέμα εμβρύου, οπότε τι; δεν ξέρω ούτε τι να σκεφτώ. Λυπάμαι τόσο πολύ, είναι φριχτό αυτό που συνέβη. 

Πηγές νοσοκομείο να υποθέσω; σου είπαν αν είδαν κάτι; 

Σου στέλνω όλη μου τη συμπαράσταση αλλά ξέρω ότι καμία κουβέντα δεν θα είναι ποτέ αρκετή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε πηγα νοσοκομειο...ολα εγιναν πολυ γρηγορα ετσι κι αλλιως... Μιλουσαμε με το γιατρο στο τηλ, λογω κορωνοιου δεν ηταν κ οτι καλυτερο να παμε νοσοκομειο, σε αυτη τη φαση κιολας δε θα μπορουσαν να κανουν κατι, ειχε ξεκινησει η αποβολη, μιλαμε για αιμορραγια και φρικτες εικονες απο πηγματα.. Ολα εγιναν γρηγορα, μεσα σε μια στιγμη χαθηκε η ευτυχια μου.. 

Υγιη εμβρυα, τσεκαρισμενη μητρα (2 φορες υστεροσκοπιση), καλλιεργεια για μικροβια προσφατη η οποια ηταν καθαρη, ρυθμισμενος θυροειδης, ηπαρινες εκανα και κορτιζονη επαιρνα παροτι εχω κανει ελεγχο θρομβοφιλιας και αυτοανοσων και ειμαι οκ... 

Εχω βαρυ πενθος μεσα μου. 

Αυριο θα μου κανει υπερηχο ο γιατρος να επιβεβαιωσουμε.... 

Παιδακια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Δε πηγα νοσοκομειο...ολα εγιναν πολυ γρηγορα ετσι κι αλλιως... Μιλουσαμε με το γιατρο στο τηλ, λογω κορωνοιου δεν ηταν κ οτι καλυτερο να παμε νοσοκομειο, σε αυτη τη φαση κιολας δε θα μπορουσαν να κανουν κατι, ειχε ξεκινησει η αποβολη, μιλαμε για αιμορραγια και φρικτες εικονες απο πηγματα.. Ολα εγιναν γρηγορα, μεσα σε μια στιγμη χαθηκε η ευτυχια μου.. 

Υγιη εμβρυα, τσεκαρισμενη μητρα (2 φορες υστεροσκοπιση), καλλιεργεια για μικροβια προσφατη η οποια ηταν καθαρη, ρυθμισμενος θυροειδης, ηπαρινες εκανα και κορτιζονη επαιρνα παροτι εχω κανει ελεγχο θρομβοφιλιας και αυτοανοσων και ειμαι οκ... 

Εχω βαρυ πενθος μεσα μου. 

Αυριο θα μου κανει υπερηχο ο γιατρος να επιβεβαιωσουμε.... 

Παιδακια μου..

Εννοείται ότι έχεις. Εδω εγώ μια ξένη κ έπαθα σοκ... Δεν έχω λόγια ούτε να πω κουράγιο... 

Ξέρω ότι τώρα δεν είναι η στιγμή, όμως κορίτσι μου κάτι συμβαίνει εδώ. Πλέον δεν είναι ούτε τύχη ούτε τίποτα. Να Ηρεμισεις πρώτα κ μετά θέλει πολύ προσεκτικά βήματα γιατί σε περιμένει κ άλλο εμβρυακι, μην το ξεχνάς αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ξημερωματα κυριακης..

Να λοιπον εδω, στο ιδιο θεμα που ανοιξα καποτε το 2017... Ηρθε το 2020 και ακομα μοιαζει τοσο μακρινος και δυσκολος ο δρομος αυτος. 

Αυτη τη φορα ηταν λιγο διαφορετικα...μπηκα στο λεωφορειο,βρηκα και θεση, δειλα δειλα χαμογελασα και σκεφτηκα "αυτη τη φορα θα φτασω!" , λιγες μερες μετα ο οδηγος φρεναρε αποτομα και μου φωναξε "peacock, λυπαμαι κατεβαινεις".. εμεινα στη σταση μονη να βλεπω το λεωφορειο να φευγει... 

Ενα κομματι του εαυτου μου εφυγε μαζι με την εγκυμοσυνη μου ακομα μια φορα... Αδεια κοιλια, αδεια αγκαλια.. Η απογοητευση μου ειναι τεραστια, δεν εχω κουραγιο για τιποτα αλλα πρεπει να συνεχισω... Ποιος ξερει ποτε θα φτασω και αν θα φτασω τελικα..

Δυσκολος ο δρομος της μητροτητας...

Τιιι;;;; Όχι δεν θέλω να το πιστέψω. Αγαπημένη μου Δεν έχω λόγια..... Διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα έχω πραγματικά χαμένα δεν μπορεί να συμβαίνει αυτό αλήθεια!! Κάνε καρδιά μου κουράγιο... Είναι σίγουρο επιβεβαιωμένο; Μήπως κάποιο εμβρυακι έφυγε για να μείνει το άλλο; Έχω πάθει σοκ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Δε πηγα νοσοκομειο...ολα εγιναν πολυ γρηγορα ετσι κι αλλιως... Μιλουσαμε με το γιατρο στο τηλ, λογω κορωνοιου δεν ηταν κ οτι καλυτερο να παμε νοσοκομειο, σε αυτη τη φαση κιολας δε θα μπορουσαν να κανουν κατι, ειχε ξεκινησει η αποβολη, μιλαμε για αιμορραγια και φρικτες εικονες απο πηγματα.. Ολα εγιναν γρηγορα, μεσα σε μια στιγμη χαθηκε η ευτυχια μου.. 

Υγιη εμβρυα, τσεκαρισμενη μητρα (2 φορες υστεροσκοπιση), καλλιεργεια για μικροβια προσφατη η οποια ηταν καθαρη, ρυθμισμενος θυροειδης, ηπαρινες εκανα και κορτιζονη επαιρνα παροτι εχω κανει ελεγχο θρομβοφιλιας και αυτοανοσων και ειμαι οκ... 

Εχω βαρυ πενθος μεσα μου. 

Αυριο θα μου κανει υπερηχο ο γιατρος να επιβεβαιωσουμε.... 

Παιδακια μου..

Τί να πω... μόνο ότι μας έχεις κοντά σου κ ας μη μας γνωρίζεις.. !!

συμφωνώ με την @Tokyo κάτι άλλο συμβαίνει που δεν έχει βρεθεί...

επίσης μη προδικάζεις ίσως να έφυγε το ένα. το έχεις σκεφτεί αυτο??περίμενε να κάνεις υπέρηχο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω απορριψει πλεον...ηταν τρομερη αιμορραγια, οι εικονες απο τα πηγματα...δεν υπαρχει περιπτωση να εχει σωθει τπτ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου, μπορει να μην έχω προσπαθησει ακομη να γινω μανουλα κ(αν και σιγουρα θα εχω μεγάλη ανηφορα) , αλλα σε καταλαβαίνω ..η απώλεια ειναι δυσκολη..μα μη χάνεις την ελπίδα και την πίστη σου..

Στο τέλος θα πανε όλα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ξημερωματα κυριακης..

Να λοιπον εδω, στο ιδιο θεμα που ανοιξα καποτε το 2017... Ηρθε το 2020 και ακομα μοιαζει τοσο μακρινος και δυσκολος ο δρομος αυτος. 

Αυτη τη φορα ηταν λιγο διαφορετικα...μπηκα στο λεωφορειο,βρηκα και θεση, δειλα δειλα χαμογελασα και σκεφτηκα "αυτη τη φορα θα φτασω!" , λιγες μερες μετα ο οδηγος φρεναρε αποτομα και μου φωναξε "peacock, λυπαμαι κατεβαινεις".. εμεινα στη σταση μονη να βλεπω το λεωφορειο να φευγει... 

Ενα κομματι του εαυτου μου εφυγε μαζι με την εγκυμοσυνη μου ακομα μια φορα... Αδεια κοιλια, αδεια αγκαλια.. Η απογοητευση μου ειναι τεραστια, δεν εχω κουραγιο για τιποτα αλλα πρεπει να συνεχισω... Ποιος ξερει ποτε θα φτασω και αν θα φτασω τελικα..

Δυσκολος ο δρομος της μητροτητας...

Έχω καιρό να γράψω αλλά θυμάμαι ότι συμμετείχαμε σε πολλές συζητήσεις μαζί.. Πραγματικά δεν ξέρω αν υπάρχουν λόγια να σου πω σε μια τέτοια στιγμή.. Το λυπάμαι μου φαίνεται τόσο λίγο και το σε καταλαβαίνω επίσης λίγο, σε νιώθω απόλυτα όμως, έχω βιώσει ακριβώς το ίδιο και ξέρω ότι ο πόνος είναι βαρύς και τα γιατί πολλά... Δύναμη και κουράγιο, είναι οι μόνες λέξεις που μου έρχονται στο μυαλό αυτό χρειάζεται!! Εμείς οι γυναίκες έχουμε τόση δύναμη μέσα μας που δεν μπορούμε καν να το φανταστούμε..  Αυτό που με βοηθούσε εμένα σε όλες μου τις προσπάθειες ήταν μια φράση που μου είχε πει ο γιατρός «μια φορά έγκυος, πάντα έγκυος», αυτή η φράση μου έδινε ανάσα για να μπορώ να συνεχίσω... Θα έρθει το λεωφορείο σου και θα φτάσεις στον προορισμό σου για αυτό να είσαι σίγουρη, αυτό που σου εύχομαι με όλη μου την ψυχή είναι να έρθει το συντομότερο δυνατόν σε εσένα και σε όλες τις κοπέλες που λαχταρούν την μητρότητα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux μου απλα δε βρισκω το λογο πλεον...με υγιη εμβρυα και ενα σωρο εξετασεις απο πισω δε βρισκω λογο να γινει αυτο.. 

Σε ευχαριστω... 

Να δωσεις φιλακια στα διδυμακια σου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ξημερωματα κυριακης..

Να λοιπον εδω, στο ιδιο θεμα που ανοιξα καποτε το 2017... Ηρθε το 2020 και ακομα μοιαζει τοσο μακρινος και δυσκολος ο δρομος αυτος. 

Αυτη τη φορα ηταν λιγο διαφορετικα...μπηκα στο λεωφορειο,βρηκα και θεση, δειλα δειλα χαμογελασα και σκεφτηκα "αυτη τη φορα θα φτασω!" , λιγες μερες μετα ο οδηγος φρεναρε αποτομα και μου φωναξε "peacock, λυπαμαι κατεβαινεις".. εμεινα στη σταση μονη να βλεπω το λεωφορειο να φευγει... 

Ενα κομματι του εαυτου μου εφυγε μαζι με την εγκυμοσυνη μου ακομα μια φορα... Αδεια κοιλια, αδεια αγκαλια.. Η απογοητευση μου ειναι τεραστια, δεν εχω κουραγιο για τιποτα αλλα πρεπει να συνεχισω... Ποιος ξερει ποτε θα φτασω και αν θα φτασω τελικα..

Δυσκολος ο δρομος της μητροτητας...

Δεν έχω λόγια. Δεν ξέρω τι να σου πω. Πονεσε η καρδια μου μόλις το διάβασα. Είναι πολύ άδικο όλο αυτό. Δεν θα πρεπε να συμβεί. Τα κοιταξες Ολα. Ότι και να σου πούμε ξέρω πως δε βοηθάει. Να ξέρεις όμως πως η σκέψη μας είναι μαζί σου κ εύχομαι μέσα απ την καρδια μου μ,αύριο στον υπέρηχο να είναι εκει το ένα εμβυρακι, υγιές. Σου στελνω μια τεράστια αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου......

"Γλυκακι μου..." όπως σε αποκαλώ καθε μερα καιρό τώρα... 

Ολες τις ασχημες στιγμές που εχεις βιώσει απο τοτε που σε γνώρισα, τις "βιώνω" και εγω μαζι σου και καθε φορα εύχομαι να ειναι η τελευταία φορα που πονας τοσο.. 

Δεν έχω λογια για αυτο που σου συνέβη, μονο ενα πραγμα μου βγαίνει να σου πω.... 

Όπως πάντα, έτσι και τώρα σε σκέφτομαι και είμαι δίπλα σου ο, τι χρειαστείς.. 

Ουφ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

@Mariloux μου απλα δε βρισκω το λογο πλεον...με υγιη εμβρυα και ενα σωρο εξετασεις απο πισω δε βρισκω λογο να γινει αυτο.. 

Σε ευχαριστω... 

Να δωσεις φιλακια στα διδυμακια σου! 

 

Πολλές φορές κανείς δεν μπορεί να σου πει το γιατί και αυτό είναι το πιο δύσκολο κομμάτι της υπόθεσης, κάποτε όμως θα είσαι σε θέση να κατανοήσεις όλα τα γιατί που έχεις τώρα μέσα στο μυαλό σου και ίσως δώσεις εσυ τις δικές σου απαντήσεις... Σας σκέφτομαι συχνα και είχα μπει πολλές φορές να μάθω νέα σας αλλά χάνομαι στα διαφορα θέματα..  Ποτε μην το βάλεις κάτω, πάντα να είσαι αισιόδοξη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock μου σπαραξε η καρδιά μου με αυτά που διάβασα... εχεις ακόμα αιμα; συνεχίζεις τα φαρμακα; Δεν θέλω να το πιστέψω, είχα χαρεί τόσο πολύ για σενα. Γιατι ρε γαμωτο; Θέλω ομως να αφήσω μια μικρή ελπίδα μήπως δεις κάτι στον υπερηχο. Ξέρω είναι πολύ δύσκολο, μια τέτοια αιμορραγία δεν αφήνει πολλές ελπίδες. Αλλά ξέρουμε πολλές περιπτώσεις που σώθηκε το μωράκι παρόλη την θάλασσα αίματος.  Η δική μου εμπειρία ήταν στην 22 εβδομάδα οταν από το πουθενά γέμισα την λεκάνη με κόκκινο αίμα που δεν σταματούσε. Η μήτρα έκανε τα δικά της και ποτέ δεν μάθαμε που οφειλόταν. Ήθελα να ουρλιάξω από την απόγνωσή μου μέχρι να πάω στο νοσοκομείο. Ο μπέμπης όμως ήταν εκεί. Ακόμα το θυμάμαι και με πιάνει ανατριχίλα. Σου στέλνω την αγάπη μου και περιμένω με αγωνία το αυριανό πόρισμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @peacock πολύ στεναχωρέθηκα σήμερα, αλήθεια σου λέω, κ ας μη σε ξέρω κ ας μη με ξέρεις,κ ας έχουμε μιλήσει ελάχιστα αλλά τόσες μέρες που ανέβαινε η χοριακη σου πραγματικά είχα χαρεί! Είσαι μια γυναίκα που έχεις περάσει πολλά κ πραγματικά συμπονω κ εσένα κ όλες τις γυναίκες που είμαστε στην υποβοηθούμενη κ είναι πιο πολύ δύσκολο για μας κ μόνο εμείς ξέρουμε τι περνάμε..Μπορεί όντως ένα απ' τα  μωράκια σου να είναι εκεί κ να περιμένει να το πάρεις αγκαλίτσα!Προσευχησου στην Παναγία με όλη σου τη δύναμη..θα περιμένουμε νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Το εχω απορριψει πλεον...ηταν τρομερη αιμορραγια, οι εικονες απο τα πηγματα...δεν υπαρχει περιπτωση να εχει σωθει τπτ... 

Αχ κορίτσι μου δεν φαντάζεσαι πόσο στεναχωρέθηκα. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Ότι και να σου πούμε είναι λίγο. Η στεναχώρια σου είναι μεγάλη και είναι λογικό να θέλεις το χρόνο σου για να ηρεμήσεις. Είναι περίεργο που δεν γνωρίζουμε η μία την άλλη αλλά εγώ ,και όπως όλα κορίτσια εδώ μέσα είμαι σίγουρη, πόνεσα όταν το διάβασα. Το ίδιο ένιωσα και για την taggeris. Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνεται μανουλες σύντομα! Πάντως μην προδικαζεις τίποτα αν δεν σε δει ο γιατρός. Στο λέω επειδή η φίλη μου είχε τρομερή αιμορραγία κι όμως το μωράκι της ήταν εκεί. Εύχομαι να είναι εκεί τα μωράκια σου κι αν όχι μην το βάζεις κάτω. Ξέρω είναι κλισέ και εύκολο να το λες αλλά μην αφήνεις τίποτα να σε νικήσει.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock κορίτσι μου γλυκό δεν ξέρω τι να σου πω ειλικρινά δεν υπάρχουν λόγια σημερα πονεσα όπως και όλα τα κορίτσια εδώ όμως θα σου πω το εξής μια φιλη έκανε εξωσωματική με μένα είναι 49 χρονών είχε αιμα και όμως τα διδυμακια της είναι εκεί. Είχε πλήγματα από αίμα και ομως είναι εκει οποτε ας κανουμε μια προσευχη να ειναι και τα δικα σου εκει και εγω να σου πω το πιστευω οτι μπορει να μην εχει γινει τιποτα.. Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά 😗😗😗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Το εχω απορριψει πλεον...ηταν τρομερη αιμορραγια, οι εικονες απο τα πηγματα...δεν υπαρχει περιπτωση να εχει σωθει τπτ... 

Λυπάμαι τόσο πολύ!!!!! Σου στέλνω μόνο μια μεγάλη αγκαλιά! Εύχομαι αύριο ο υπέρηχος να σε διαψεύσει!!! Στο εύχομαι ειλικρινά!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε κορίτσι μου... τι σκ@τ@ παιχνίδια παίζει η ζωή;
Γιατι;;;
Εύχομαι και εγώ να ήταν απλά μια σοβαρή αιμορραγία.
Δεν θα ευχηθώ να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά.... Θέλω ΤΏΡΑ να πάνε όλα καλά....
Να προσέχεις.. .. Και να θυμάσαι πως είμαστε εδώ για εσένα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock κορίτσι μου γλυκό.. λυπάμαι τόσο πολύ κ δε ξέρω τι να σου πω.. όλα μου φαίνονται λίγα κ με κάλυψαν τα κορίτσια παραπάνω..αυτό που ίσως σου δώσει δύναμη είναι ότι η μαμά μου σε μένα έπαθε ακριβώς το ίδιο κ εκείνα τα χρόνια ο γιατρός ήθελε να τη βάλει επιτόπου για αποξεση μιας κ δεν υπήρχαν υπέρηχοι..για καλή μας τύχη δεν έβρισκε τον αναισθησιολογο κ την έδιωξε..έκανε ξανά τεστ κ είδε ότι είναι ακόμα θετικό κ τώρα είμαι εδώ κ σου γράφω!!σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ ένα τεράστιο φιλί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...