Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Δεκεμβριου 2017!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ToniaPap είπε:

Καλησπερα Αγγελικη μου!Εγω πρωτα ο Θεος ειμαι Οκτωβρη.Ειναι κι αλλα κοριτσια ελπιζω να γεμισει το θεματακι εγκυουλες!!!!

Καλησπερα Τονια!!Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις το παιδακι σου!!

Πως τα πας;;Εχεις καθολου συμπτωματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω!Και σε σενα ευχομαι ενα γερο μωρακι!

Δοξα Τω Θεω τα συμπτωματα αυτα που ειχα εφυγαν αλλα ηρθαν αλλα απ οτι φαινεται.....Απο χθες με ποναει η μεση μου αρκετα....Και το στηθος ξαναπρηστηκε.Δοξα Τω Θεω προτιμω να μαι ετσι παρα να φευγουν ολα και να πηγαινει ο νους μου στο κακο...εσυ πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ToniaPap είπε:

Σε ευχαριστω!Και σε σενα ευχομαι ενα γερο μωρακι!

Δοξα Τω Θεω τα συμπτωματα αυτα που ειχα εφυγαν αλλα ηρθαν αλλα απ οτι φαινεται.....Απο χθες με ποναει η μεση μου αρκετα....Και το στηθος ξαναπρηστηκε.Δοξα Τω Θεω προτιμω να μαι ετσι παρα να φευγουν ολα και να πηγαινει ο νους μου στο κακο...εσυ πως εισαι;

Εγω δε μπορω να πω οτι ταλαιπωρηθηκα κ πολυ απο συμπτωματα!Μερικα πρωινα εχω αναγουλες κυριως οταν ειμαι νηστικη!Το στηθος μου πλεον δε ποναει καθολου ελαχιστα οι θηλες μου μονο αν τις ακουμπησεις,κ η μεση μου με ενοχλει αρκετα συχνα!!

Αυχενικη διαφανεια σε ποιαα εβδομαδα εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να ειναι ολα καλα!!Φυλο εχεις δει απο τον απλο υπερηχο ή περιμενεις τη β'επιπεδου;;Εγω τη δευτερα εχω ραντεβου στη γιατρο μου για τον καθορισμενο υπερηχο,θα μου παρει κολπικα υγρα και θα κλεισουμε κ ραντεβου για την αυχενικη!Α ξεχασα να δου πω στο θεμα συμπτωματων αραια καξ που απο εχθες εχω καποιες εντονες σουβλιες κατω χαμηλα στο κεντρο της κοιλιας περιπου στο εφηβαιο...με ανησυχησε λιγο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω για τις ευχουλες σου και και με το καλο οι εξετασεις σου!!

Προχθες πηγαμε στο γιατρο,αν δεν μας εκρυβε κατι, τοτε ειναι κοριτσακι!!!

Τετοιες σουβλιτσες νομιζω υπαρχουν...παροδικες δεν ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ToniaPap είπε:

Σε ευχαριστω για τις ευχουλες σου και και με το καλο οι εξετασεις σου!!

Προχθες πηγαμε στο γιατρο,αν δεν μας εκρυβε κατι, τοτε ειναι κοριτσακι!!!

Τετοιες σουβλιτσες νομιζω υπαρχουν...παροδικες δεν ειναι;;

Ποσο χαιρομαι οταν ακουω για κοριτσακια!!!Κ εγω κοριτσακι θελω εχω ηδη γιο!!Ναι με πιανει για 1 δευτερολεπτο το πολυ κ μετα εξαφανιζεται!!!Σε ολη τη μερα αντε να με επιασε 3 φορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ToniaPap είπε:

Καλησπερα Αγγελικη μου!Εγω πρωτα ο Θεος ειμαι Οκτωβρη.Ειναι κι αλλα κοριτσια ελπιζω να γεμισει το θεματακι εγκυουλες!!!!

Ειμαστε κοντα!! Τελη Οκτωβρη αρχες Νοεμβρίου εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Puppy μου!!!!

Αχ ωραια θα τα λεμε!Πως εισαι;;Η μεση σε ποναει;Απο κιλα;

Εγω Δοξα Τω Θεω μονο η μεση λιγο.Απο κιλα εχασα στην αρχη 6-7 με τις αναγουλες και την ανορεξια που ειχα και τωρα 20η εβδομαδα δεν εχω παρει καθολου...Επισης δεν ξερω πως γινεται ο γιατρος με βγαζει 1 εβδομαδα περισσοτερο!

Εγω κοριτσια μου δεν εχω προτιμηση σε αγορακι-κοριτσακι!!Προσπαθουσα 6 χρονια και ο Θεος μου εκανε μεγαλο θαυμα!!!Οτι θελει Εκεινος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Aggeliki.D είπε:

Ποσο χαιρομαι οταν ακουω για κοριτσακια!!!Κ εγω κοριτσακι θελω εχω ηδη γιο!!Ναι με πιανει για 1 δευτερολεπτο το πολυ κ μετα εξαφανιζεται!!!Σε ολη τη μερα αντε να με επιασε 3 φορες!

Φυσιολογικοτατο!Μεγαλωνει η κοιλιτσα οπως ειπε και η puppy!!!

Να σου ζησει το αγορακι σου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Puppy44 είπε:

Σουβλιτσες ειχα κ εγω δεν ειναι τπτ ειναι φυσιολογικο μεγαλωνει τ μωρακι σου!!

Μακαρι να ειναι ολα καλα!!Ανυπομονω να παω τη Δευτερα να το ακουσω εχω διανασει κ ακουσει τοσεα ιστοριες που ειμαι μεσα στο αγχος ολη την ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ToniaPap είπε:

Με το καλο Puppy μου!!!!

Αχ ωραια θα τα λεμε!Πως εισαι;;Η μεση σε ποναει;Απο κιλα;

Εγω Δοξα Τω Θεω μονο η μεση λιγο.Απο κιλα εχασα στην αρχη 6-7 με τις αναγουλες και την ανορεξια που ειχα και τωρα 20η εβδομαδα δεν εχω παρει καθολου...Επισης δεν ξερω πως γινεται ο γιατρος με βγαζει 1 εβδομαδα περισσοτερο!

Εγω κοριτσια μου δεν εχω προτιμηση σε αγορακι-κοριτσακι!!Προσπαθουσα 6 χρονια και ο Θεος μου εκανε μεγαλο θαυμα!!!Οτι θελει Εκεινος!!!!

Εννοειται πως οτι κ να ειναι ειτε αγορι ειτε κοριτσι το ιδιο μας ειναι,το ιδιο θα το λατρευουμε!!!Αλλα ολη μερα μπαλα βαρεθηκα θα ηθελα κ λιγο κουκλιτσες λιγο φουστανακια,κοτσιδακια!!!Λιγο ροζ τελος παντων!!!?

Εγω απο κιλα εχω παρει μισο...η κοιλια μου ομως ειναι παρα πολυ πρησμενη στο γιο μου τετοια κιλοια ειχα 5 μηνων οχι απο τη 10η εβδομαδα!!Αφου ηθελα να το κρυψω για ενα διαστημα (μεχρι να φυγουν οι επικινδυνες εβδομαδες) και δε γινεται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαινεται επειδη ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη σου για αυτο η κοιλιτσα!!!Εμενα ισα ισα που φαινεται τωρα!!!Αφου ολοι μου λενε αδυνατισες (λογικο εχασα 6 κιλα περιπου) και μετα μολις με κοιτανε καλυτερα μου λενε εισαι εγκυος;;;

Χαχαχα γελασα που λες μπαλες ολη μερα χαχαχα!!!!Σου ευχομαι λοιπον ενα υγειεστατο κοριτσακι μια μικρη αδερφουλα για τον γιοκα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ToniaPap είπε:

Φαινεται επειδη ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη σου για αυτο η κοιλιτσα!!!Εμενα ισα ισα που φαινεται τωρα!!!Αφου ολοι μου λενε αδυνατισες (λογικο εχασα 6 κιλα περιπου) και μετα μολις με κοιτανε καλυτερα μου λενε εισαι εγκυος;;;

Χαχαχα γελασα που λες μπαλες ολη μερα χαχαχα!!!!Σου ευχομαι λοιπον ενα υγειεστατο κοριτσακι μια μικρη αδερφουλα για τον γιοκα σου!!!!!

Και εγω στο γιο μου οταν τους ελεγα ειμαι εγκυος δε με πιστευαν με πιστεψαν γυρω στον 5ο με 6ο...αφου τωρα τα τζιν μου δε μου κανουν που να ειχα παρει κ κιλα!!!

Οταν λεω ολη μερα μπαλα κυριολεκτω!!Θα ξυπνησει να πιει γαλα για να φυγει για το σχολειο ψαχνει να βρει εκπομπες στη τηλεοραση με μπαλα αντι να δει παιδικα,θα γυρισει απο το σχολειο θα διαβασει θα παιξει μπαλα συν οτι θα παμε κ προπονηση (αλλα δε μας φτανει) το βραδυ πριν κοιμηθει θα ψαξει να βρει αν εχει κανενα αγωνα να δει!!!Η χαρα του μπαμπα,ας εχω και εγω λοιπον με κατι κοριτσιστικο να ασχοληθω!!Οσο ηταν πιο μικρος ερχοταν τουλαχιστον ολο για χαδια,φιλια,αγκαλιες τωρα που "μεγαλωσε" μου λεει μαμα δεν ειμαι μωρο σε παρακαλω θελω να δω τον αγωνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/5/2017 at 10:10 ΠΜ, ο/η ToniaPap είπε:

Με το καλο Puppy μου!!!!

Αχ ωραια θα τα λεμε!Πως εισαι;;Η μεση σε ποναει;Απο κιλα;

Εγω Δοξα Τω Θεω μονο η μεση λιγο.Απο κιλα εχασα στην αρχη 6-7 με τις αναγουλες και την ανορεξια που ειχα και τωρα 20η εβδομαδα δεν εχω παρει καθολου...Επισης δεν ξερω πως γινεται ο γιατρος με βγαζει 1 εβδομαδα περισσοτερο!

Εγω κοριτσια μου δεν εχω προτιμηση σε αγορακι-κοριτσακι!!Προσπαθουσα 6 χρονια και ο Θεος μου εκανε μεγαλο θαυμα!!!Οτι θελει Εκεινος!!!!

Ωωωω απο κιλα αστο.....εχω παρει 5 αλλα μονο κοιλια αφου μου λενε μηπως εχω παλι δίδυμα!! Αλλα δε πειραζει θα τα χασω μετα ας παει καλα η εγκυμοσυνη κ δε μ νοιαζει καθολου.. Η μεση καποιες φορες με τσιμπαει οχι ομως μονιμα... Και εγω ενω εχω 2 αγορια δε μας νοιαζει αν ερθει αγορακι η κοριτσακι. Σου ευχομαι με το καλο να ερθει στην αγκαλια σας αυτο το μωρακι που τοσο λαχταρουσατε!!!???Ποτε το ενιωσες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/5/2017 at 0:29 ΜΜ, ο/η Aggeliki.D είπε:

Μακαρι να ειναι ολα καλα!!Ανυπομονω να παω τη Δευτερα να το ακουσω εχω διανασει κ ακουσει τοσεα ιστοριες που ειμαι μεσα στο αγχος ολη την ωρα!!!

Καλυτερα να μην ακους ιστοριες.....Εχουμε τοσο αγχος ουτως η αλλως ακουγοντας κ ιστοριες θα τρελαθουμε....Εμενα ο γιατρος μου με μαλωσε....μου ειπε εχουμε ακομα 20 εβδομαδες ετσι θα το παμε;;;;;......τι να του πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Puppy44 είπε:

Καλυτερα να μην ακους ιστοριες.....Εχουμε τοσο αγχος ουτως η αλλως ακουγοντας κ ιστοριες θα τρελαθουμε....Εμενα ο γιατρος μου με μαλωσε....μου ειπε εχουμε ακομα 20 εβδομαδες ετσι θα το παμε;;;;;......τι να του πω....

Και μενα η γιατρος το ιδιο κανει και μου λεει πως θα ηρεμησω (εστω κ λιγο) οταν το ακουσω!!Ανυπομονω να ερθει εκεινη η ωρα!!Οσχυει πως απο τη δευτερη εγκυμοσυνη κ μετα καταλαβαινεις το εμβρυακι σου νωριτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Aggeliki.D είπε:

Και μενα η γιατρος το ιδιο κανει και μου λεει πως θα ηρεμησω (εστω κ λιγο) οταν το ακουσω!!Ανυπομονω να ερθει εκεινη η ωρα!!Οσχυει πως απο τη δευτερη εγκυμοσυνη κ μετα καταλαβαινεις το εμβρυακι σου νωριτερα;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σάς σε όλες!!!

Είμαι καινούρια στην παρέα ?

Κορίτσια είμαι έγκυος 2 μηνών κ εχθές έπαθα μικρή αποκόλληση ?

Κ πήγαμε στον γιατρό κ μάς είπε ξάπλα συνέχεια κ μόνο για τουαλέτα να σηκώνομαι.... Να πω την αλήθεια σήμερα δεν είχα καθόλου αίμα αλλά φοβάμαι πολύ... Όλα έδειχναν μια χαρά κ δούλευα κιόλας!

Να σημειώσω ότι έχω ενα αγόρι 12 χρόνον... Κ μετά από τόσα χρόνια έμεινα έγκυος φυσιολογικά τέλος Νοέμβρη του 2016 κ παλινδρομισε τον Φλεβάρη..... Κ ο γιατρός μου είπε ότι ήταν τυχαίο... Κ μετά από 2 μήνες σχεδόν έμεινα πάλι έγκυος ήρθαν όλα τόσο γρήγορα πού δεν το περίμενα... απλά τώρα είμαι κάπως χάλια με την αποκόλληση!

Συγγνώμη πού σάς κούρασα... Σάς εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2017 at 0:20 ΜΜ, ο/η Aggeliki.D είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!!Εχουμε καμια εγκυουλα με π.η.τ το Δεκεμβρη ή ειμαι η μονη;;;

Καλησπέρα Αγγελική εγώ είμαι για τέλος Δεκεμβρίου ? Αχχχ με το καλό να μας πάνε όλα καλά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Aggeliki.D είπε:

Και μενα η γιατρος το ιδιο κανει και μου λεει πως θα ηρεμησω (εστω κ λιγο) οταν το ακουσω!!Ανυπομονω να ερθει εκεινη η ωρα!!Οσχυει πως απο τη δευτερη εγκυμοσυνη κ μετα καταλαβαινεις το εμβρυακι σου νωριτερα;;;

Ετσι λενε εγω κατι εχω νιωσει αλλα δεν ειμαι και σίγουρη οτι ηταν το μωρακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Άγγελος μου ❤ είπε:

Καλησπέρα σάς σε όλες!!!

Είμαι καινούρια στην παρέα ?

Κορίτσια είμαι έγκυος 2 μηνών κ εχθές έπαθα μικρή αποκόλληση ?

Κ πήγαμε στον γιατρό κ μάς είπε ξάπλα συνέχεια κ μόνο για τουαλέτα να σηκώνομαι.... Να πω την αλήθεια σήμερα δεν είχα καθόλου αίμα αλλά φοβάμαι πολύ... Όλα έδειχναν μια χαρά κ δούλευα κιόλας!

Να σημειώσω ότι έχω ενα αγόρι 12 χρόνον... Κ μετά από τόσα χρόνια έμεινα έγκυος φυσιολογικά τέλος Νοέμβρη του 2016 κ παλινδρομισε τον Φλεβάρη..... Κ ο γιατρός μου είπε ότι ήταν τυχαίο... Κ μετά από 2 μήνες σχεδόν έμεινα πάλι έγκυος ήρθαν όλα τόσο γρήγορα πού δεν το περίμενα... απλά τώρα είμαι κάπως χάλια με την αποκόλληση!

Συγγνώμη πού σάς κούρασα... Σάς εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!!

Μην στεναχωριέσαι καθολου ολα θα πανε σουπερ!!!! Η αποκόλληση δεν ειναι τπτ αν προσεχεις κ κανεις οτι σου λεει ο γιατρος σου. Εγω ειχα τρελλο αιμα και αποκόλληση και ολα πήγαν μια χαρα!!! Με το καλο σου ευχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...