Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια την βοήθεια σας!


Renata7

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η ToniaPap είπε:

Ααχ παιδακια μου γλυκααα!!!!!Με το καλο!!!!!

Απο χθες εχω σκασει στο κλαμμα!!Δεν σε ξερω αλλα δεν ξερεις ποσο σε νοιωθω!!!Τετοια χαρα πηραμε και εμεις πριν απο 21 εβδομαδες μετα απο 6 χρονια προσπαθειων!!!!!

Ζησε την εγκυμοσυνη σου χωρις αγχος και υπερβολες και ολα θα πανε τελεια ειμαι σιγουρη!!!!Ξερω δεν το χεις καταλαβει ακομα αλλα

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!!!!!!!

Ειμαι όντως! Χαχαχ εύχομαι σε όσες προσπαθούν να μη το βάλουν κατω όλες το αξίζουμε! Όλες! Να σας ζήσει το κουκλάκι σας! Σύντομα με ενα αδερφάκι γλυκιά μου Τονια!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

με το καλο κοριτσι μου μια τελειομηνη ευκολη εγκυμοσυνη!!

σε διαβαζω και μου θυμισες τα δικα μου και τα ματια μου γεμιζουν δακρυα!!

ο γιος μου ειναι 10 μηνων κι ακομα δεν μπορω να το πιστεψω ...τον κοιταω και νομιζω πως εχω κατακτηση τον κοσμο ολοοοοοοο!!!!!

η εγκυμοσυνη σου  θα ειναι το ποιο ομορμο ταξιδι της ζωης σου !!!

Ευχαριστω Μινακι ! Ευχαριστω πολυ! Να χαίρεστε τον κούκλο σας! Να ειναι παντα γεμάτος υγεια και χαρά! 

Ευχομαι να πάνε ολα καλα έως το τέλος ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η karen είπε:

Επιτελους.  ...Και η μαχη της υπογονιμοτητας  ελαβε τελος,με Πιστη και δυναμη ολες μας ανταμοιβει ο Κυριος,Μπραβο Renata  μου συγχαρητηρια χαρηκαμε ολες μας και συγκινηθηκαμε ευχαριστα νεα   αμετρητες ευχες για μια τελειομηνη ηρεμη διχως προβληματα εγκυμοσυνη και με ενα υγιεστατο μωρακι.:x[smilie=icon_sunny.:

Ευχαριστω πολυ Καρεν μου ! Σας ευχαριστω όλες πολυ! Εύχομαι να φερω γούρι και να έχουμε σύντομα και αλλες εκπλήξεις!❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ειμαι όντως! Χαχαχ εύχομαι σε όσες προσπαθούν να μη το βάλουν κατω όλες το αξίζουμε! Όλες! Να σας ζήσει το κουκλάκι σας! Σύντομα με ενα αδερφάκι γλυκιά μου Τονια!??

Ευχαριστω κοριτσακι μου,αλλα κατσε πρωτα να γεννησω αυτο χιχιχι!!!Ειμαι στην 21η τωρα.ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ευχαριστω πολυ Καρεν μου ! Σας ευχαριστω όλες πολυ! Εύχομαι να φερω γούρι και να έχουμε σύντομα και αλλες εκπλήξεις!❤️❤️❤️????

?????????Εμεις σε ευχαριστουμε γιατι μεσα απο εσενα και αλλες γυναικες που τα καταφερνουν μετα απο αγωνα προσπαθειες αγωνιες πονους φοβους υπομονη θυμο ατελειωτες ωρες σκεψεων περι μητροτητας περνουμε και εμεις δυναμη χαρα κουραγιο και ελπιδα για να συνεχισουμε....Η χαρα σου χαρα μας ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα μεχρι τελους και με ενα ?γερο δυνατο και καλοτυχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/5/2017 at 10:51 ΠΜ, ο/η Renata7 είπε:

Κατερινακι μουυυ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Με ολο αυτο χθες δεν ειχα δει το μήνυμα εδω ! Σε ευχαριστωωωωω σε ευχαριστω για ολα !!! Ήσουν δίπλα μου ! Ακομα δε το πιστεύω νομίζω πως ολο αυτο το πιστεύω ειναι άλλης! 

Κλαιω απο χτες !

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ  ΟΜΟΡΦΗ ΜΟΥ!??

Χαιρομαι που κλαις..πρωτη φορά χαιρομαι που κλαίει κάποιος..γιατι ειναι δάκρυα χαράς!!Ευχομαι ολόψυχα ματια μου απο δω και περα μονο απο χαρα να κλαις!!!σε νιώθω..νομιζω πως θα πάρει καιρό να το συνηδητοποιησεις..αλλα δεν μας νοιάζει!!!σε ευχαριστω πολυ για τις ευχές σου..αλλα πάνω απο ολα για αυτο το υπεροχο δωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ToniaPap είπε:

Ευχαριστω κοριτσακι μου,αλλα κατσε πρωτα να γεννησω αυτο χιχιχι!!!Ειμαι στην 21η τωρα.ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!

Αχ Τονια μου Τελεια ! Τα εχω χαμένα !! Χαχαχα με το καλο γλυκιά μου ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η karen είπε:

?????????Εμεις σε ευχαριστουμε γιατι μεσα απο εσενα και αλλες γυναικες που τα καταφερνουν μετα απο αγωνα προσπαθειες αγωνιες πονους φοβους υπομονη θυμο ατελειωτες ωρες σκεψεων περι μητροτητας περνουμε και εμεις δυναμη χαρα κουραγιο και ελπιδα για να συνεχισουμε....Η χαρα σου χαρα μας ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα μεχρι τελους και με ενα ?γερο δυνατο και καλοτυχο 

❤️❤️❤️❤️❤️???

μια ειμαι εδω και θα απαντήσω σε οποιοδήποτε απορία εαν μπορω να βοηθησω! Σύντομα θα έρθει σε όλες ! Εγω ακομη τα εχω χαμένα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Χαιρομαι που κλαις..πρωτη φορά χαιρομαι που κλαίει κάποιος..γιατι ειναι δάκρυα χαράς!!Ευχομαι ολόψυχα ματια μου απο δω και περα μονο απο χαρα να κλαις!!!σε νιώθω..νομιζω πως θα πάρει καιρό να το συνηδητοποιησεις..αλλα δεν μας νοιάζει!!!σε ευχαριστω πολυ για τις ευχές σου..αλλα πάνω απο ολα για αυτο το υπεροχο δωρο!!!

Θα ειμαι εδω και θα μου το ανταποδώσεις ειμαι σιγουρη❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα..ειμαι καινουρια στην ομαδα...και λιγο αγχωμενη

Εχω μια μπεμπα 6 μηνων...μεχρι τωρα ειχα κανονικα περιοδο 28 μερες κυκλο σταθερο αφου γεννησα..αυτη τη φορα αδιαθετησα αλλα η περιοδος μου κοπηκε στις 3 μερες και ειχα πολυ λιγη ροη..ξερει καμια αν υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης; εδω και καποιες μερες εχω ανακατοσουρες και ελαφριες ζαλαδες που και που...να σας πω οτι με τον αντρα μου προσεχουμε..δεν ξερω γιατι αλλα νιωθω περιεργα και δεν ξερω αν υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης σας εχει τυχει; στην εγκυμοσυνη της κορης μου ειχα λιγο αιμα την ημερα που περιμενα αλλα κοπηκε την ιδια μερα...ετσι καταλαβα μετα απο λιγες μερες πως ημουν εγκυος...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προσθεσω πως ενω καπνιζω μετα απο επιλοχειο καταθλιψη που περασα  εδω και λιγες μερες και σημερα ειχα εντονη αποστροφη για το τσιγαρο...δεν ξερω αν σημαινει κατι η αν ειναι στο μυαλο μου...σας ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Χαιρομαι που κλαις..πρωτη φορά χαιρομαι που κλαίει κάποιος..γιατι ειναι δάκρυα χαράς!!Ευχομαι ολόψυχα ματια μου απο δω και περα μονο απο χαρα να κλαις!!!σε νιώθω..νομιζω πως θα πάρει καιρό να το συνηδητοποιησεις..αλλα δεν μας νοιάζει!!!σε ευχαριστω πολυ για τις ευχές σου..αλλα πάνω απο ολα για αυτο το υπεροχο δωρο!!!

Που εισαι Κατερινακι μου αφαντη ?καιρο εχω να διαβασω νεα σου.Χρονια Πολλα,Ευχομαι οτι καλυτερο για τα φετινα σου γενεθλια να σαι καλα πανω απο ολα και να απολαμβανεις την ζωη με τον αυζυγο σου ναι ειναι αληθεια η renata μας τα καταφερε αντε σριρα η καθε μια σας να παιρνει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ΙωανναΣιφ είπε:

Κοριτσια καλησπερα..ειμαι καινουρια στην ομαδα...και λιγο αγχωμενη

Εχω μια μπεμπα 6 μηνων...μεχρι τωρα ειχα κανονικα περιοδο 28 μερες κυκλο σταθερο αφου γεννησα..αυτη τη φορα αδιαθετησα αλλα η περιοδος μου κοπηκε στις 3 μερες και ειχα πολυ λιγη ροη..ξερει καμια αν υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης; εδω και καποιες μερες εχω ανακατοσουρες και ελαφριες ζαλαδες που και που...να σας πω οτι με τον αντρα μου προσεχουμε..δεν ξερω γιατι αλλα νιωθω περιεργα και δεν ξερω αν υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης σας εχει τυχει; στην εγκυμοσυνη της κορης μου ειχα λιγο αιμα την ημερα που περιμενα αλλα κοπηκε την ιδια μερα...ετσι καταλαβα μετα απο λιγες μερες πως ημουν εγκυος...

 

Καλησπερα Ιωαννα και καλως ηρθες να σου ζησει η μπεμπα σου γερη και δυνατη?Ολα πιθανα ειναι υπαρχει ενδεχομενο να ναι εμφυτευση σου ευχομαι με οτι επιθυμητο αποτελεσμα θελεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το κοριτσακι μου γερο και δυνατο και ευχομαι να ναι ετσι παντα...ξερω πως μετα τη γεννα οι γυναικες ειμαστε γονιμες αλλα με προσπερμα γινεται σύλληψη; οταν ημουν εγκυος στο κοριτσακι μου δεν ειχα καθολου συμπτωματα..αν ειμαι καλως να μας ερθει...σε ευχαριστω πολυ που μου απαντησες ειμαι αρκετα μπερδεμενη

Επεξεργάστηκε από ΙωανναΣιφ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Renata7 ela bre Renata mou mono na hkseres poso polu xarhka pou eida thn 8etikh sou xoriakh sou... ( sugxistika pou den mporousa na sou euxh8w kateu8eian--to xazokinhto xalase ) alla na ksereis oti hmoun toso xaroumenh ...

 

Sou euxomai ta kalutera , Kai fusika mhn ksekinhseis san Kai emena  to agxos den xreiazetai...apolause thn egkumoshnh sou !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η karen είπε:

Που εισαι Κατερινακι μου αφαντη ?καιρο εχω να διαβασω νεα σου.Χρονια Πολλα,Ευχομαι οτι καλυτερο για τα φετινα σου γενεθλια να σαι καλα πανω απο ολα και να απολαμβανεις την ζωη με τον αυζυγο σου ναι ειναι αληθεια η renata μας τα καταφερε αντε σριρα η καθε μια σας να παιρνει????

Κοριτσακι μουυυυυ...Ναι εχω ψιλοχαθει η αληθεια ειναι..τρέχω με τα δόντια..αλλα το καλο ειναι οτι κοντεύω..Σημερα έβγαλα τον τελευταίο ζημιαρη φρονιμιτη μου..και την αλλη εβδομάδα τελειώνω με μια απονεύρωση σε ενα σπασμένο δόντι...Ολα περνουν τον δρόμο τους για ολες μας σιγα σιγα..Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις υπέροχες ευχές σου κοπελα μου..και ειμαι σίγουρη πως μετα το Ρενατακι θα αρχίσουμε να ακούμε οτι μια προς μια μας..πάτησε κάτω το τέρας της υπογονημοτητας!!!Με το καλο λοιπον για ολες μας..(το καθε μια σας δεν το καταλαβα..εσυ στην απέξω νομιζεις θα μείνεις???) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Renata7 ela bre Renata mou mono na hkseres poso polu xarhka pou eida thn 8etikh sou xoriakh sou... ( sugxistika pou den mporousa na sou euxh8w kateu8eian--to xazokinhto xalase ) alla na ksereis oti hmoun toso xaroumenh ...

 

Sou euxomai ta kalutera , Kai fusika mhn ksekinhseis san Kai emena  to agxos den xreiazetai...apolause thn egkumoshnh sou !!!

 

Ευχαριστω παρα πολυυυυυυ! Η αλήθεια ειναι οτι μέχρι να οαω στο γιατρο εχω άγχος ! Βα δω οτι ολά ειναι καλα έχουμε ακούσει τόσα! Αλλα θα τα καταφέρω !!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Neli* είπε:

Υπέροχα νέα Ρενάτα!! Τι μαγική στιγμή!! Μας δίνεις μεγαλη δύναμη!! Χαίρομαι παρά πολύ για σένα, να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και να φέρεις τύχη και σε εμάς τις υπόλοιπες !!

Θα ειμαι εδω και θα διαβάσω και τα δικά σας χαρούμενα νεα! Ευχαριστω πολυυυυυυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

Ευχαριστω παρα πολυυυυυυ! Η αλήθεια ειναι οτι μέχρι να οαω στο γιατρο εχω άγχος ! Βα δω οτι ολά ειναι καλα έχουμε ακούσει τόσα! Αλλα θα τα καταφέρω !!!!!!???

Ax sa na me akouw...akribws ta idia elega... Kai 8a deis poso grhgora telika pernaei o kairos!  8a exeis ta pio xaroumena xristougenna me to mwraki sou na etoimazetai na er8ei konta sas!!!  :-*:-*

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ax sa na me akouw...akribws ta idia elega... Kai 8a deis poso grhgora telika pernaei o kairos!  8a exeis ta pio xaroumena xristougenna me to mwraki sou na etoimazetai na er8ei konta sas!!!  :-*:-*

 

Απίστευτο ακομα μου ακούγεται δεν  μπορει να το συλαβει ο νους μου ! Λες και ολα αυτα συμβαίνουν σε άλλη ! Η Παναγία μαζι μας!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μουυυυυ...Ναι εχω ψιλοχαθει η αληθεια ειναι..τρέχω με τα δόντια..αλλα το καλο ειναι οτι κοντεύω..Σημερα έβγαλα τον τελευταίο ζημιαρη φρονιμιτη μου..και την αλλη εβδομάδα τελειώνω με μια απονεύρωση σε ενα σπασμένο δόντι...Ολα περνουν τον δρόμο τους για ολες μας σιγα σιγα..Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις υπέροχες ευχές σου κοπελα μου..και ειμαι σίγουρη πως μετα το Ρενατακι θα αρχίσουμε να ακούμε οτι μια προς μια μας..πάτησε κάτω το τέρας της υπογονημοτητας!!!Με το καλο λοιπον για ολες μας..(το καθε μια σας δεν το καταλαβα..εσυ στην απέξω νομιζεις θα μείνεις???) 

Δοντια απαπαπα υπεφερα περυσι για να ταφτιαξω ολα πω πω τι τραβηξα αντε να τα τελειωσεις με το καλο να ξεμπερδευεις δεν τον συμπαθησα ποτε τον οδοντιατρο,ναι μωρε σιγα σιγα τωρα καλοκαιριασε κιολας ας απολαυσουμε και λιγο την θαλασσα και τον ηλιο εγω εκανα κατι εξετασεις σημερα τεταρτη αποτελεσμα και παρασκευη ραντευβου με τον αιματολογο παλι αντε να δουμε τι θα γινει ολο και κατι μας βγαινει ελπιζω να μην τον χασω και αυτον το κυκλο αν μου φυγει θα κανω παυση απο ολα τα ιατρικα γυναικολογικα και Σεμπτεμβρη παλι  τα μπομπιρακια σας τι κανουνε?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/5/2017 at 11:18 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Δοντια απαπαπα υπεφερα περυσι για να ταφτιαξω ολα πω πω τι τραβηξα αντε να τα τελειωσεις με το καλο να ξεμπερδευεις δεν τον συμπαθησα ποτε τον οδοντιατρο,ναι μωρε σιγα σιγα τωρα καλοκαιριασε κιολας ας απολαυσουμε και λιγο την θαλασσα και τον ηλιο εγω εκανα κατι εξετασεις σημερα τεταρτη αποτελεσμα και παρασκευη ραντευβου με τον αιματολογο παλι αντε να δουμε τι θα γινει ολο και κατι μας βγαινει ελπιζω να μην τον χασω και αυτον το κυκλο αν μου φυγει θα κανω παυση απο ολα τα ιατρικα γυναικολογικα και Σεμπτεμβρη παλι  τα μπομπιρακια σας τι κανουνε?

 

Κοπελα μου καλα αποτελεςματα Να εχετε..Εσεις να εισαστε καλα και ολα θα έρθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 29/5/2017 at 4:34 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ax sa na me akouw...akribws ta idia elega... Kai 8a deis poso grhgora telika pernaei o kairos!  8a exeis ta pio xaroumena xristougenna me to mwraki sou na etoimazetai na er8ei konta sas!!!  :-*:-*

 

Κοριτσαρες μου επανήλθα ! Σμρ είδα αιμα 6 εβδομάδων και τριών ημερών !

δυστηχως πηγα νοσοκομειο  και φαινόταν ο σάκος τράχηλο και οχι μήτρα οπως πριν δυο ημέρες ακριβως ! 

Δε θα το βάλω κατω την επόμενη θα πάνε ολα καλα ! Αυριο θα παω να δούμε εαν πέφτει η χοριακη ώστε να μην χρειαστεί ν με καθαρίσουν 

για κάποιο λογο έγινε ξέρει ο μεγΛοδυναμος❤️??

ηθελα να το μοιραστώ μαζι σας Γτ όλες μου δώσατε ευχές απο καρδιάς ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

Κοριτσαρες μου επανήλθα ! Σμρ είδα αιμα 6 εβδομάδων και τριών ημερών !

δυστηχως πηγα νοσοκομειο  και φαινόταν ο σάκος τράχηλο και οχι μήτρα οπως πριν δυο ημέρες ακριβως ! 

Δε θα το βάλω κατω την επόμενη θα πάνε ολα καλα ! Αυριο θα παω να δούμε εαν πέφτει η χοριακη ώστε να μην χρειαστεί ν με καθαρίσουν 

για κάποιο λογο έγινε ξέρει ο μεγΛοδυναμος❤️??

ηθελα να το μοιραστώ μαζι σας Γτ όλες μου δώσατε ευχές απο καρδιάς ! 

 

Αχχχ κορίτσι μου γλυκό.. Το έχω περάσει.. Δις.. Ελπίζω να μην χρειαστεί αποξεση, αλλά και να χρειαστεί πραγματικά το σωματικό μέρος δεν ειναι τίποτα...! Το ψυχολογικό είναι άλλο πράγμα.. Αυτό έγινε για να καταλάβεις ότι μια χαρά μένεις έγκυος! Και εσύ και όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Και όλα θα πάνε καλά! Σου στέλνω μια αγκαλιά και μη ξεχνάς...  το κεφάλι ψηλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

Κοριτσαρες μου επανήλθα ! Σμρ είδα αιμα 6 εβδομάδων και τριών ημερών !

δυστηχως πηγα νοσοκομειο  και φαινόταν ο σάκος τράχηλο και οχι μήτρα οπως πριν δυο ημέρες ακριβως ! 

Δε θα το βάλω κατω την επόμενη θα πάνε ολα καλα ! Αυριο θα παω να δούμε εαν πέφτει η χοριακη ώστε να μην χρειαστεί ν με καθαρίσουν 

για κάποιο λογο έγινε ξέρει ο μεγΛοδυναμος❤️??

ηθελα να το μοιραστώ μαζι σας Γτ όλες μου δώσατε ευχές απο καρδιάς ! 

 

κοριτσάκι μου, λυπάμαι πολύ... δυστυχώς έπρεπε να το περάσεις κι αυτό.. Σίγουρα όσες χάσαμε μια κύηση όσο μικρή κι αν ήταν, σε καταλαβαίνουμε και σου στέλνουμε μια μεγάλη αγκαλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...