Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια την βοήθεια σας!


Renata7

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Κοριτσάκια μου μου απάντησε ο γιατρος και μου ειπε να ξανακάνω τεστ εαν ειναι το στήθος μου πρισμενο! Μάλλον δεν ειμαι Γτ ειναι φυσιολογικό ????

Κοριτσι μου εμενα το στηθος αρχισε να πρηζεται μετα το θετικο τεστ εγκυμοσυνης δηλ.μετα 10 μερες καθυστερησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου περιττό να σας πω πως την ώρα που έπαιρνε αιμα κόντεψε να σπάσει η καρδιά μου ! Δεν ειμαι εγω για τέτοια! Φφφφφφφφφφφ

εαν προλάβουν έως τις 13:3 αλλιως απογευματάκι ! Θελω την προσευχή σας για οτι ξαι να γίνει! 

Ειτε θετικο(το πολυπόθητο)

ειτε αρνητικο( να μην εχω παθει κάτι άλλο)

??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι χτύπαγε η καρδια μου κ εμένα οταν ελαβα τα αποτελεσματα χοριακης σε μαιλ. Κόντεψε να μου βγει.

Σου εύχομαι να εισαι απλα έγκυος!! Ενημέρωσε μας μη μας ξεχασεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Renata μου όλες οι ευχές μας είναι σε σένα και σε κάθε κορίτσι που προσπαθεί! Καμιά γυναίκα που επιθυμεί να γίνει μανούλα δε θα έπρεπε να δυσκολεύεται και να το παλεύει τόσο πολύ...

Καλά αποτελέσματα λοιπόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλόοοοο!!!Εννοείτε θα προσευχηθούμε και σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια.Είναι περίεργα τα συναισθήματα της αναμονής!!!Πιστεύω να στα βγάλουν μέχρι μεσημέρι!!Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! περιμενουμε και μεις με αγωνια!! παντως στο στηθος μην δινεις καμια σημασια... φιλη μ π μ ανακοινωσε μια βδομαδα πριν οτι ειναι εγκυος μ ειπε οτι ειναι 6 εβδομαδω και το στηθος της πουπουλο... απο συμπτωματα μηδεν μονο καθυστερηση ειδε!!

ευχομαι  ξανα και ξανα να δεις θετικη χωριακη!!!!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου ακομα και σημερα τιποτα στο εσώρουχο πεντακάθαρο το σκουπισμα ετοιμάζομαι και παω για χοριακουλα θα τα πουμε αργότερα ! Σας αγαπώ πολυ❤️❤️❤️

καλή επιτυχία κορίτσι μου μέσα απο την καρδιά μου!!! Αγωνιουμε μαζί σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@miniatoura87 @Petalouditsa28

@peacock @Diwni @geozak @marillia @ToniaPap @Rena28 @jazz

Οποία ξεχασα ας με συγχωρήσει !

 

Με την θετική σκέψη όλων εσας! Με τη συμπαράσταση η μια προς την άλλη ! Με την ηρεμία  και το κουράγιου που μου έχετε δώσει , με αυτο τον τοσο δυνατό πόθο που έχουμε όλες , τα καταφερα ! 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ!

προλαβαν την έβγαλαν και ειναι θετική ! Με τη βοήθεια της Παναγίας να πάνε ολα καλα! Σας στελνω φωτό 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ! ???

θα ειμαι εδω για όλες για οποία απορία με την λίγη εμπειρια που  απέκτησα σε αυτο το μονοπάτι και σίγουρα στην πορεία  θα εχω και αλλα! 

ΜΕ πίστη κορίτσια όλες θα τα καταφέρουμε !!!

 

IMG_4521.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@miniatoura87 @Petalouditsa28

@peacock @Diwni @geozak @marillia @ToniaPap @Rena28 @jazz

Οποία ξεχασα ας με συγχωρήσει !

 

Με την θετική σκέψη όλων εσας! Με τη συμπαράσταση η μια προς την άλλη ! Με την ηρεμία  και το κουράγιου που μου έχετε δώσει , με αυτο τον τοσο δυνατό πόθο που έχουμε όλες , τα καταφερα ! 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ!

προλαβαν την έβγαλαν και ειναι θετική ! Με τη βοήθεια της Παναγίας να πάνε ολα καλα! Σας στελνω φωτό 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ! ???

θα ειμαι εδω για όλες για οποία απορία με την λίγη εμπειρια που  απέκτησα σε αυτο το μονοπάτι και σίγουρα στην πορεία  θα εχω και αλλα! 

ΜΕ πίστη κορίτσια όλες θα τα καταφέρουμε !!!

 

IMG_4521.JPG

Μπράβο ρε κοριτσι μου!!!! Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πωπω τι χαρα ειναι αυτη!!!!!!! Εισαι τρανη αποδειξη οτι το στηθος δεν ειναι απαραιτητο να είναι πρησμενο!!!! Μπραβο!!!!

Σου ευχομαι να διπλασιαστει και ολα να πανε καλα!! 

Αντε και στα δικα μας οι υπολοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΑΧ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙ Μ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!! :):) ΜΠΡΑΒΟ !!!! ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΗ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ!!! Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΧΕΙς ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο χαίρομαι για σένα Ρενάτα μου! Πρωτον εχεις ταλαιπωρηθεί πολύ και δευτερον εχεις νομίζω κι εσυ ΣΠΩ και αυτό μου δίνει κουραγιο...

Ευχομαι όλα να σου πανε καλα και σε 9 μήνες να κρατησεις στην αγκαλίτσα σου ενα υγιέστατο και όμορφο μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Οποία ξεχασα ας με συγχωρήσει !

 

Με την θετική σκέψη όλων εσας! Με τη συμπαράσταση η μια προς την άλλη ! Με την ηρεμία  και το κουράγιου που μου έχετε δώσει , με αυτο τον τοσο δυνατό πόθο που έχουμε όλες , τα καταφερα ! 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ!

προλαβαν την έβγαλαν και ειναι θετική ! Με τη βοήθεια της Παναγίας να πάνε ολα καλα! Σας στελνω φωτό 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ! ???

θα ειμαι εδω για όλες για οποία απορία με την λίγη εμπειρια που  απέκτησα σε αυτο το μονοπάτι και σίγουρα στην πορεία  θα εχω και αλλα! 

ΜΕ πίστη κορίτσια όλες θα τα καταφέρουμε !!!

Πιστεψέ με δάκρυσα!!!!Δε φαντάζεσαι πόσο χάρηκαααααα!!!!Συγχαρητήρια και μπράβο για την δύναμη ψυχής και τις προσπαθειές σας και εσύ και ο αντρούλη σουυυυ!!!!Να έχεις μια όμορφη συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και εννοείτε ότι αποριούλες έχω θα σε πρήζωωω χχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μερες να μπω..και το πόση χαρα νιώθω δεν περιγράφεται!!!Ρενατα μου..μου εκανες ενα υπεροχο δωρο γενεθλειων σημερα!!!την ελπίδα!!!!Σε ευχαριςτω!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!κλαιω απο συγκίνηση..και ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου να εχεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ,ΗΡΕΜΗ και ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ εγκυμοσυνη γλυκια μου!!!Η ΠΑΝΑΓΙΑ μας ειναι κοντά σου και στο απέδειξε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες θα τα καταφέρουμε όλες! 

Ηταν ένας μήνας που ειπα οκ απλα παιρνω τα χάπια και δεν περιμένω κάτι ήμουν πολυ καλα ψυχολογικά Γτ την ημερα που πηγα να δω το αυγουλακι μου μίλησα και με τον γιατρο μου για το επόμενο βήμα .... σπερματεγχυση Γτ έχουμε πολυ καλο σπερμα ... ερχόμενη και ενώ άπλωνα τα ρούχα στην ταράτσα το ειπα στη μητέρα μου 

:μαμα μου δεν έρχεται το μωράκι μου δεν θελει άρα το εχω πάρει αποφαση θα κανω οτι περνάει απο το χέρι μου και εαν ο θεός δε θελει θα το αποδεχτώ ! Οποτε Θα προβώ στο επόμενο βήμα την σπερματεγχυση αλλα δεν ξερω εαν ειναι καλο το καλοκαίρι ισως κατα τον Νοέμβριο να απολαύσω παραλία 

Η μητέρα μου: 

μη λες τέτοια ειμαι σίγουρη πως θα εισαι έως τοτε 

ουτε μήνας δεν πέρασε 

ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστωωωωωω

δεν το πιστεύω ακομα αλήθεια κλαίω απο την στιγμή που με πήραν απο το μικροβιολογικό κλαίω απο χαρά κλαιωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Πόσο χαίρομαι για σένα Ρενάτα μου! Πρωτον εχεις ταλαιπωρηθεί πολύ και δευτερον εχεις νομίζω κι εσυ ΣΠΩ και αυτό μου δίνει κουραγιο...

Ευχομαι όλα να σου πανε καλα και σε 9 μήνες να κρατησεις στην αγκαλίτσα σου ενα υγιέστατο και όμορφο μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!

@peacock μου εχω δυο ωοθήκες σαν το εμενταλ  χαχαχααχ

ειναι η  προσευχή και η ψυχολογία τελικά το παν !

Έπαιρνα χάπια απο τον Αύγουστο συνεχόμενα χωρις κανένα μηνα διάλειμμα ! Όσες ξέρετε ειχα δυο γιατρούς λόγω συχνών μετακινήσεων 

στην Αθήνα με διέλυσε πολυ χάπι πονούσα ολο μου το κορμί !

στο νησί ο γιατρος ειναι πολυ χαλαρός με χιούμορ και επισης μου φώναζε συχνά και επανερχομουν !

ετρεμα να δω σημάδια απο πριν ...

εχω τρεις μερες που νυστάζω φυςικα μαζι με την καθυστερηση 

πριν τιποτα φυσιολογικά αυτο το μηνα δεν πρηστικα Καν , εχω χάσει και τρια κιλα , ουτε το στήθος τιποτα η μόνη αλλαγή ηταν οτι ήμουν πιο ευσυγκινητη  και περίπου μια εβδομάδα πριν πονούσα το πρωι το στομάχι μου αλλα επειδή υπήρξα με το μυαλο μου εγκυος και προηγούμενους μηνες ακομα και αναγούλες ειχα θεώρησα οτι κάτι έφαγα και Νοιώθω ενοχληση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέρα με τη μέρα θα νιώθεις καινούργια συμπτωματάκια ή θα γίνονται πιο έντονα!!!Πάντως η μάμα σου είχε δίκιο.Αχχχ αυτές οι μανούλες πάντα διαισθάνονται!!!Για πες μασ πως το ανακοίνωσες στον αντρούλή σου και ποια ήταν η αντιδρασή του:)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@peacock μου εχω δυο ωοθήκες σαν το εμενταλ  χαχαχααχ

ειναι η  προσευχή και η ψυχολογία τελικά το παν !

Έπαιρνα χάπια απο τον Αύγουστο συνεχόμενα χωρις κανένα μηνα διάλειμμα ! Όσες ξέρετε ειχα δυο γιατρούς λόγω συχνών μετακινήσεων 

στην Αθήνα με διέλυσε πολυ χάπι πονούσα ολο μου το κορμί !

στο νησί ο γιατρος ειναι πολυ χαλαρός με χιούμορ και επισης μου φώναζε συχνά και επανερχομουν !

ετρεμα να δω σημάδια απο πριν ...

εχω τρεις μερες που νυστάζω φυςικα μαζι με την καθυστερηση 

πριν τιποτα φυσιολογικά αυτο το μηνα δεν πρηστικα Καν , εχω χάσει και τρια κιλα , ουτε το στήθος τιποτα η μόνη αλλαγή ηταν οτι ήμουν πιο ευσυγκινητη  και περίπου μια εβδομάδα πριν πονούσα το πρωι το στομάχι μου αλλα επειδή υπήρξα με το μυαλο μου εγκυος και προηγούμενους μηνες ακομα και αναγούλες ειχα θεώρησα οτι κάτι έφαγα και Νοιώθω ενοχληση !

Καλα οι δικές μου να δεις πως είναι...ο γιατρός μου λεει οτι εχω δυο υπέροχα βραχιολάκια από χάντρες...χαχαχαχα

Αντε να το ανακοινώσεις και στον μπαμπα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Δεν ξερω γιατι αλλα ημουν σιγουρη!!!Σας "παρακολουθουσα" πολυ καιρο αλλα δεν σας ειχα γραψει ποτε.....σημερα δεν ξερω πως αλλα ημουν σιγουρη οτι εισαι εγκυος!!!!!

Η Παναγια μας να σε σκεπαζει κοπελα μου και ολες τις κοπελες που προσπαθουν!!!!ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!Καμια μην απελπιζεται πιστη και εμπιστοσυνη στο Θεο κοριτσια μου!!!!!

Οπως εκανες και εσυ ΡΕΝΑΤΑ μου τα αφησες ολα επανω Του!!!!Δοξα Τω Θεω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ToniaPap είπε:

Κοριτσι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Δεν ξερω γιατι αλλα ημουν σιγουρη!!!Σας "παρακολουθουσα" πολυ καιρο αλλα δεν σας ειχα γραψει ποτε.....σημερα δεν ξερω πως αλλα ημουν σιγουρη οτι εισαι εγκυος!!!!!

Η Παναγια μας να σε σκεπαζει κοπελα μου και ολες τις κοπελες που προσπαθουν!!!!ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!Καμια μην απελπιζεται πιστη και εμπιστοσυνη στο Θεο κοριτσια μου!!!!!

Οπως εκανες και εσυ ΡΕΝΑΤΑ μου τα αφησες ολα επανω Του!!!!Δοξα Τω Θεω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Ειναι αλήθεια εκει έβρισκα ηρεμία ! Σε ευχαριστω Τονια μου ! Σας ευχαριστω όλες! Όταν θα επισκεφτώ τον Πανορμίτης μια μια θα σας αναφέρω ! Εύχομαι να πάνε ολα καλα για όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...